Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Neščia ar nenėščia?
Supermamų klubas > Konsultacijų centras > Klausimas gydytojai ginekologei > Nėštumas
Guga
Mėnesinės vėluoja jau 10 dienų. Jokių nėštumo požymių nejaučiu. Skauda nugarą ir pilvo apačią kaip prieš susergant. Pasidariau RapiPreg testą - teigiamas.
Po poros dienų nuėjau privačiai pas ginekologę, kuri darė vaginalinę echoskopiją. Tai gydytoja pasakė, kad echoskopas nieko dar nerodo, arba nėštumas l. mažas, arba jo nėra. Pastebėjo tik kažkokią mažulytę kruopelytę gimdoje. Kaklelis ir kiaušidės sakė atrodo idealiai.
Gydytojos paklausiau, ar aš neščia, tai nusijuokė ir pasakė, kad gal truputį ir nėščia. Sakė, kad tik po poros savaičių man apsilankyti ir tada galės tiksliai pasakyti.
Tai taip ir nesupratau, ar man laukti savo mmm, ar aš jau nėščia..
O jei nėščia, tai kodėl viską skauda panašiai kaip prieš susergant mmm?
Kadangi jau prieš tai esu turėjusi du nelamingus nėštumus, tai man l. neramu.
Rita Matulionytė
Jei testas teigiamas, greičiausiai Jūs nėščia. Ultragarsu tokio mažo nėštumo dažniausiai pamatyti dar neįmanoma.
Nėštumo pradžioje organizme vyrauja hormonas progesteronas, kaip ir prieš mėnesines, todėl ir pojūčiai gali būti labai panašūs.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.