Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos XIII

Sveikutes visos,kaip laikotes smile.gif 4u.gif . Turiu toki klausimeli,gal kuri zinot kartais,ar Baranauskas neatostogauja,ar kazin bus kita savaite,gristu i Lietuva,reikia tikritis po paskutiio jodo po pusmecio tai plauoju vaziuot penktadieni kita pas ji.Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 04 29, 15:29)
Lolituk, jei tau tas skydliaukes uzdegimas, tai bent vokieciu daktarai teigia, kad jodo negalima, bet del hipotirozes lt daktarai tai pasiulo jodo, nors is tikro tas jodas kaip sake man vienas daktaras yra ne prie ko doh.gif nejaugi tau mazgus gydo su 125mg tiroksino? abejoju. matyt tau hipotiroze doh.gif o su ja tai vargais ... mes turim savo temele susiraski vadinasi- skydliaukes hipotiroze tiroiditas wub.gif tiroiditas tai yra skydliaukes uzdegimas
O del operaciju tai operuoja man atrodo geriant kitokius vaistus, lolituk cia visai blogai jau jei tu pati nebezinai tau hiper ar hipo blink.gif
ir kam tau tiek pinigu kisti jei taves per metus laiko tokie GERI daktarai neisgydo ???? unsure.gif


Jap, apie jusu joda gaunama as jau supratau, kad tai yra del operaciju verysad.gif labai visas uzjauciu del siu patarimu verysad.gif as kalbu kiek apie kitoki varianta. man daktaras uzdraude bet koki maista kur yra jod: juros produktai (tunas, zuvis gelu vandenu, dumbliai, ir pan), taip pat negaliuy eit prie juros doh.gif negaliu buti sauleje ir degintis soliariume doh.gif ir daug daug visokiu "negalima". ir nors tu tiksliu skaiciuku nepamenu - tikrai zinau, jog mano skydliauke gamina labai daug hormonu, ir visi tyrimu rodikliai yra per auksti. bet zodziu visiskai dabar susipainiojau pati savo ligose tai sekanti karta pas daktara turesiu laaaabai daug klausimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga04 @ 2010 04 30, 14:44)
Sveikutes visos,kaip laikotes  smile.gif  4u.gif . Turiu toki klausimeli,gal kuri zinot kartais,ar Baranauskas neatostogauja,ar kazin bus kita savaite,gristu i Lietuva,reikia tikritis po paskutiio jodo po pusmecio tai plauoju vaziuot penktadieni kita pas ji.Aciu  4u.gif



Ko didziausios sekmes tau per vizita pas gydytoja 4u.gif Lauksime taves su geromis najienomis smile.gif
Atsakyti
Su MAMYČIŲ DIENA 4u.gif wub.gif
Lai gyvenimas ir mūsų artimiausieji mus myli vis labiau blush2.gif wub.gif 4u.gif

QUOTE(Inga04 @ 2010 04 30, 15:44)
Sveikutes visos,kaip laikotes  smile.gif  4u.gif . Turiu toki klausimeli,gal kuri zinot kartais,ar Baranauskas neatostogauja,ar kazin bus kita savaite,gristu i Lietuva,reikia tikritis po paskutiio jodo po pusmecio tai plauoju vaziuot penktadieni kita pas ji.Aciu  4u.gif


Sveika,
Ką tik skambinau, - Baranauskas iki gegužės 22 ar 24 d. atostogauja. Man tik išrašo iš paskutinių tyrimų reikia. Pasirodo, be jo ir tai padaryt sudėtinga - nėra kam...Hm, ji vienintelis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žižma: 03 gegužės 2010 - 13:58
QUOTE(Žižma @ 2010 05 03, 13:56)
Su MAMYČIŲ DIENA  4u.gif  wub.gif
Lai gyvenimas ir mūsų artimiausieji mus myli vis labiau  blush2.gif  wub.gif  4u.gif 
Sveika,
Ką tik skambinau, - Baranauskas iki gegužės 22 ar 24 d. atostogauja. Man tik išrašo iš paskutinių tyrimų reikia. Pasirodo, be jo ir tai padaryt sudėtinga - nėra kam...Hm, ji vienintelis  biggrin.gif

Nu va cia tai negerai,man 19 bilietas atgal skrist is Lietuvos,o be Baranausko ten turbur niekas nepriima tokias kaip mus tikrintis?
Atsakyti
Labutis. Senai buvau pas jus užsukusi blush2.gif Kaip laikotės? Kaip senbuvės begyvena?
QUOTE(Žižma @ 2010 05 03, 13:56)
Su MAMYČIŲ DIENA  4u.gif  wub.gif
Lai gyvenimas ir mūsų artimiausieji mus myli vis labiau  blush2.gif  wub.gif  4u.gif 
Sveika,
Ką tik skambinau, - Baranauskas iki gegužės 22 ar 24 d. atostogauja. Man tik išrašo iš paskutinių tyrimų reikia. Pasirodo, be jo ir tai padaryt sudėtinga - nėra kam...Hm, ji vienintelis  biggrin.gif

Ir aš planavau važiuot pas Baranauską. Jau ir siuntimą turiu. Įdomu, kiek laiko siuntimas galioja g.gif O dar ką nors reikia veštis pas jį. Nebuvau 2 metus, tai jau užmiršau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joliuke: 03 gegužės 2010 - 16:14
sveikos, na mano mamai reikia radioaktyviojo jodo terapijai gultis...kiek mokejote gydytojui baranauskui?kiek laiko trunka vienas gulejimas?ka reikai veztis?kaip savijauta po jodo?
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2010 05 03, 17:14)
Labutis. Senai buvau pas jus užsukusi blush2.gif  Kaip laikotės? Kaip senbuvės begyvena?

Ir aš planavau važiuot pas Baranauską. Jau ir siuntimą turiu. Įdomu, kiek laiko siuntimas galioja g.gif  O dar ką nors reikia veštis pas jį. Nebuvau 2 metus, tai jau užmiršau  g.gif


Sveika, Joliuke, aha, tikrai seniai berašei 4u.gif
Kaip ir kitos senbuvės unsure.gif
Kaip mažoji auga? Jau metai ir mėnuo wub.gif Greitai lekia laikas...
Įdomu, kaip jos skydliaukė?
Ar tu pati, jos besilaukdama, reguliariai didinai tiroksino dozę?

Baranauskaas atostogauja iki gegužės mėn. pabaigos. Tiksliau pasakytų gal Vyr. slaugos adminitratorė: +370 5 2786770, nes jo kabinete ragelio ilgai niekas nekelia.
Siuntimas galioja metus. Be siutimo dar vežiausi bendrą kraujo tyrimą.

Siūlyčiau jo palaukti, nes pavaduojantis jaunas gydytojas man pasirodė nelabai besigaudantis...Kol viską papasakojau doh.gif biggrin.gif , o reikėjo tik paskutinių tyrimų duomenų išrašo.
Aš laikausi dabar neblogai, skydliaukės problemas 'primiršau', nes turiu kitų malonių laukimo problemų. Tikiuosi, kad šįkart sulauksiu savo stebuklo smile.gif .
Papildyta:
QUOTE(Inga04 @ 2010 05 03, 16:38)
Nu va cia tai negerai,man 19 bilietas atgal skrist is Lietuvos,o be Baranausko ten turbur niekas nepriima tokias kaip mus tikrintis?


Kaip minėjau, šiandien ten buvo pavaduojantis jaunas gydytojas M.Grybauskas. Jeigu tau tereikia TIK skydliaukės hormonų ir tg, - gali priduoti kraują ir skrist ( biggrin.gif gerai skamba), nemokami tyrimai bus po mėnesio - pasiskambinsi pačiam Baranauskui ir susakys viską. Jeigu reikia ir konsultacijos, ar dar ko - gal pasiskambink į radioterapijos skyrių ir ten išsamiau pasiteirauk.


fikusas10 suprantu, kad nėra laiko skaityti ankstesnes Skydliaukės problemų temas...bet patikėk, nelabai yra laiko ir noro rašyti tą patį
n-kartų biggrin.gif - VISKAS, KO KLAUSI DĖL MAMOS, YRA SURAŠYTA ANKSTESNĖSE TEMOSE. Ir labai išsamiai. Ir net ne kartą.
Linkiu MAMAI SEKMĖS 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žižma: 04 gegužės 2010 - 11:29
Labutis visoms, nezinau praejo dazniau kamuoti gerkles persuliai, o ypac po darbo sode ar ilgiau pabuvus lauke. Ačiū uz informacija apie Baranausko atostogas nes geguzes gale turiu pas vaziuoti tyrimams po paskutinio jodo. Nervina ,norint gaut išrašą arba atvaziuok po menesio arba darykis mokamus tyrimus, tai man dviguba kelione kainuos brangiau nei tyrimai. g.gif

Žižma jei gerai supratau tu nestuke.gif , sveikinu ir linkiu tau labai geros sveikatytes, belaukiant mazo stebuklo. 4u.gif

Kur mūsų joviteleb dingusi? Pasigedau sad.gif
Atsakyti
KŪ-KŪ KUR DINGĘ??? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Siandien gavau tyrimu rezultatus,bet nesuprantu duomenu blush2.gif Gal zinote ka reiskia TSH 1,33 A-TPO 23,61 Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos! Man nustate mazejanti tiroksina 11.7. Kolkas nieko neisrase, bet sake, jei po pusmecio bus tas pats - israsys hormonu... As naujoke sioj temoj... Sakykite, ar kaip nors ta mazejima pristabdyt galima?
Atsakyti