Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos XIII

Sveikos,dariausi sia savaite hormonu tyrimus,vel padideje...Tai telefonu daktare nurode gerti didesne doze vaistu ir sake,kai pasimatysim,kas bus uz 20 dienu,kalbesim apie tai,kaip ja sunaikint iki galo,kadangi jau kelis kartus man pasikartojo recidyvai g.gif .Tai taip kalbant ji paminejo jodo terapija ir pasake,kad kai susitiksim aptarsim placiau,bet paskui reikes man paciai pasirinkti(as supratau,kad reiks rinktis ar jodo terapija ar operacija).Bet dabar skaitau ir iskilo didziulis klausimas! doh.gif Jodo terapija,kaip supratau yra skiriama tik veziniams susirgimams,o man yra hormonu suaktyvejimas.Ar gali buti,kad man siulys jodo terapija?Zinoma,kai nueisiu pas daktare,ji man viska aiskiai isaiskins ir bus lengviau,bet dabar kazkaip nerimaut pradejau... unsure.gif Tai ka siulytumet rinktis,jei as daktares pasakyma teisingai supratau, jodo terapija ar operacija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AisteZ @ 2010 06 03, 14:30)
Sveikos,dariausi sia savaite hormonu tyrimus,vel padideje...Tai telefonu daktare nurode gerti didesne doze vaistu ir sake,kai pasimatysim,kas bus uz 20 dienu,kalbesim apie tai,kaip ja sunaikint iki galo,kadangi jau kelis kartus man pasikartojo recidyvai g.gif .Tai taip kalbant ji paminejo jodo terapija ir pasake,kad kai susitiksim aptarsim placiau,bet paskui reikes man paciai pasirinkti(as supratau,kad reiks rinktis ar jodo terapija ar operacija).Bet dabar skaitau ir iskilo didziulis klausimas! doh.gif Jodo terapija,kaip supratau yra skiriama tik veziniams susirgimams,o man yra hormonu suaktyvejimas.Ar gali buti,kad man siulys jodo terapija?Zinoma,kai nueisiu pas daktare,ji man viska aiskiai isaiskins ir bus lengviau,bet dabar kazkaip nerimaut pradejau... unsure.gif Tai ka siulytumet rinktis,jei as daktares pasakyma teisingai supratau, jodo terapija ar operacija? g.gif


sveika, jei nori gauti geros info, per google, isivesk jodo terapija skydlaiukes gydymui, radau geru straipsniu, tik sunkoka perpasakoti,
hormonai tik sumazina hormonu kieki kraujyje, o jodas sunaikina pacios skydliaukes audini, kokios po to pasekmes, net neradau medziagos....
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2010 06 03, 18:48)
sveika, jei nori gauti geros info, per google, isivesk jodo terapija skydlaiukes gydymui, radau geru straipsniu, tik sunkoka perpasakoti,
hormonai tik sumazina hormonu kieki kraujyje, o jodas sunaikina pacios skydliaukes audini, kokios po to pasekmes, net neradau medziagos....


Dekui 4u.gif bandysiu ieskoti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabbii @ 2010 06 02, 22:42)
Sveikos Merginos!  4u.gif
Merginos gal yra analogiškų vaistų nuo kurių neauga svoris....  4u.gif
Beja nepasakyčiau,kad prieš tai krito svoris ir buvo padidintas prakaitavimas, tiesa slinko plaukai ir širdies permušimai 120-130, bet pas mane permušimai būdavo ir vaikystėj.....


Labas, aš irgi buvau užmetus gydymą - vis atsirasdavo "svarbesnių reikalų" nei važinėjimas į kitą miestą kas mėnesį tirtis stupid.gif , tai pasigydžiau mečiau, vėl pasigydžiau vėl mečiau ir tik va trečią kartą susiėmiau (deja, per vėlai - rudenį laukia operacija verysad.gif ), visus gydymus geriau metizolį, bet svorio nepriaugau, pastaruosius metus net numečiau gerokai, o nuovargį jaučiau ir gerdama jį ir negerdama. Dabar man paskyrė kitus vaistus - Propycil, jie kaip supratau veiksmingesni, geresni ir GEROKAI brangesni (Lietuvoje neregistruoti, gaut galima tik pagal užsakymą arba Vokiečių vaistinėje), geriu tik kelias dienas, todėl nepajutau pokyčių, bet jei metizolis tau labai netinka, sakyk savo gydytojui, gal pasiūlys kitus, girdėjau dar yra Tirozolis, bet apie jį nieko nežinau
Atsakyti
QUOTE(Teletabio mūza @ 2010 06 04, 11:42)
Labas, aš irgi buvau užmetus gydymą - vis atsirasdavo "svarbesnių reikalų" nei važinėjimas į kitą miestą kas mėnesį tirtis  stupid.gif , tai pasigydžiau mečiau, vėl pasigydžiau vėl mečiau ir tik va trečią kartą susiėmiau (deja, per vėlai - rudenį laukia operacija verysad.gif ), visus gydymus geriau metizolį, bet svorio nepriaugau, pastaruosius metus net numečiau gerokai, o nuovargį jaučiau ir gerdama jį ir negerdama. Dabar man paskyrė kitus vaistus - Propycil, jie kaip supratau veiksmingesni, geresni ir GEROKAI brangesni (Lietuvoje neregistruoti, gaut galima tik pagal užsakymą arba Vokiečių vaistinėje), geriu tik kelias dienas, todėl nepajutau pokyčių, bet jei metizolis tau labai netinka, sakyk savo gydytojui, gal pasiūlys kitus, girdėjau dar yra Tirozolis, bet apie jį nieko nežinau


sveika, metizolis daugumai netinka, kada sedejau eileje pas endokrinologa, kiek moteru pasakojo apie jo salutinius pozymius, kad baisu,
o beje, kodel operuoja-mazgas susidare?
o vokieciu vaistine tik Kaune yra ar jie turi savo filiala Vilniuje?
Atsakyti
Laba diena. smile.gif kokio dydžio mazgelis jau turėtų kelti nerimą ir reikėtų jį detaliau tirti? ar galima be jokio siuntimo kur nors pasidaryti tuos hormoninius tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(sapuke1 @ 2010 06 04, 19:25)
Laba diena. smile.gif kokio dydžio mazgelis jau turėtų kelti nerimą ir reikėtų jį detaliau tirti? ar galima be jokio siuntimo kur nors pasidaryti tuos hormoninius tyrimus?


sveika, pirmiausia reikia pasidaryti hormonu skydliaukes hormonu tyrimus, nors viena TTH, pasidaryti echoskopija , geras eshoskopuotojas pasakys ar tai mazgas ar navikas, beje, mazgai buna karsti ir salti, karsti buna aktyvus ir sutrikdo hormonu veikla ir buna daug kitokiu simptomu-sirdies permusimai, prakaitavimas, svorio kritimas-tai rodys hormonu suaktyvejima, hipertireoze,
mazgai gali buti ir vidiniai, kurie auga i vidu ir tik echoskopija tai parodo,
jei esi is Vilnaius , man patiko santaruose endokrinologas Dunauskas,
na va , tiek:)
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2010 06 04, 21:02)
sveika, pirmiausia reikia pasidaryti hormonu skydliaukes hormonu tyrimus, nors viena TTH, pasidaryti echoskopija , geras eshoskopuotojas pasakys ar tai mazgas ar navikas, beje, mazgai buna karsti ir salti, karsti buna aktyvus ir sutrikdo hormonu veikla ir buna daug kitokiu simptomu-sirdies permusimai, prakaitavimas, svorio kritimas-tai rodys hormonu suaktyvejima, hipertireoze,
mazgai gali buti ir vidiniai, kurie auga i vidu ir tik echoskopija tai parodo,
jei esi is Vilnaius , man patiko santaruose endokrinologas Dunauskas,
na va , tiek:)


Ačiū už info smile.gif esu iš kauno.. o dėl 0,4cm mazgelio reikėtų darytis kraujo tyrimus? ar geriau dar laukti?
Atsakyti
QUOTE(sapuke1 @ 2010 06 05, 00:26)
Ačiū už info  smile.gif esu iš kauno.. o dėl 0,4cm mazgelio reikėtų darytis kraujo tyrimus? ar geriau dar laukti?

sveika , ir tyrimus darykis ir echo, ramiai miegosi:)
Atsakyti
Sveikos, mergaites 4u.gif
Pries metus su puse cia pas jus lankydavausi ax.gif , paskui pabegau, nes buvo smagiu rupesteliu nestuke.gif . Dabar vel grizau prie skydliaukes reikalu, deja, nieko gero... reikia skubiai operuoti, pirmadieni einu kalbetis su chirurgu, tartis del datos.
O problemos panasios kaip Maskatuko.

QUOTE(maskatukas @ 2010 05 26, 10:55)
sveikos mielosios, perskaiciau visa foruma, nuo iki, bet neradau to, ka rado man. padare plauciu foto, rado deformuota tracheja, ir op, skydliauke , nuaugusia iki plauciu saknu, onkologinis net nedare biopsijos, sako, nera reikalo, nes tarp dideliu mazgu, o jie net iki 5 cm dydzio gali buti ir piktas, nors vienas

Maskatuk, man turbut panasiai. Vienas mazgas jau 5 cm, kiti - mazesni, po kelis cm. Tas didysis nedorelis smarkiai pastume tracheja i sona, tai po paskutines echo daktare liepe skubiai operuoti, nes labai jis greitai auga (matyt nestumas paskatino), tai dr taip ir sako - uzdusi viena diena unsure.gif. Tiesa, biopsija lyg ir nerodo blogio, bet nesu tikra, kadangi tyrimu atsakymai ne lietuviskai, tai tik kita savaite pasitikslinsiu.
O skydliauke pjaus visa, nes nebera ka ten palikti.
Liudesys apemes. Labai psichologiskai nemalonu buti priklausomai nuo tabletes...
O jei koks karas, maras - vaistu nebegamina... tai kas - tada jau mums galas??? unsure.gif

Beje, gal kas susidurete su tokiu dalyku: maitinu dar vaikuti ir noriu maitinti bent iki metu, taciau operuotis turiu greiciau, nei baigsiu maitinti. Ar galima testi maitinima ir po operacijos? T.y. visos tos narkozes nepakenks vaikui?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2010 06 02, 22:30)
sveika, nejau tau padare tik viena hormonini tyrima, TTH, o kodel nedare LT4 ir T3,
per google , ieik i sorpo laboratorijos puslapi, susirask skydliaukes hormonai, ten labai aiskiai ir suprantamai viskas isdestyta,
geriau metizoli, svoris neaugo, bet maniau is nuovargio nukrisiu bet kur ir bet kada, bjaurus vaistas, kitu nelabai manau yra, o ar dare echoskopija?
laikykis:)



QUOTE(Teletabio mūza @ 2010 06 04, 11:42)
Labas, aš irgi buvau užmetus gydymą - vis atsirasdavo "svarbesnių reikalų" nei važinėjimas į kitą miestą kas mėnesį tirtis  stupid.gif , tai pasigydžiau mečiau, vėl pasigydžiau vėl mečiau ir tik va trečią kartą susiėmiau (deja, per vėlai - rudenį laukia operacija verysad.gif ), visus gydymus geriau metizolį, bet svorio nepriaugau, pastaruosius metus net numečiau gerokai, o nuovargį jaučiau ir gerdama jį ir negerdama. Dabar man paskyrė kitus vaistus - Propycil, jie kaip supratau veiksmingesni, geresni ir GEROKAI brangesni (Lietuvoje neregistruoti, gaut galima tik pagal užsakymą arba Vokiečių vaistinėje), geriu tik kelias dienas, todėl nepajutau pokyčių, bet jei metizolis tau labai netinka, sakyk savo gydytojui, gal pasiūlys kitus, girdėjau dar yra Tirozolis, bet apie jį nieko nežinau



Ačiū už palaikymą ir informaciją 4u.gif
Echoskopiją darė pati gydytoja, ir prieš tai dariausi pas echoskopuotojus, yra keli nedideli mazgeliai abiejose pusėse. Gegužės pradžioj dariausi pilną skydliaukės hormonų tyrimą, bent jau taip supratau:
TTH -0.02 mU/l
FT4- 21.54 pmol/l
FT3 - 6.54 pmol/l
ATPO, MA 5.27 KU/l
O praėjus 15 d.po gydymo paskyrimo dariausi tik TTH.
Gal tikrai man vaistai netinka, nes esu žiauriai mieguista, jei niekas neprikeltų nžn kiek valandų miegočiau, anksčiau miegodavau 5-7 val. doh.gif
Nors draugė sako, kad dėl svorio man paranoja, bet deja iš tiesų auga.... blink.gif
Atsakyti
Beja mąstau dar pasikonsultuoti su kitu gydytoju - endokrinologu, Tik nežinau geriau važiuoti ar į Kauną ar Vilnių ir pas ką?
Iš anksto dėkoju! 4u.gif
Atsakyti