Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos XIII

QUOTE(kakava @ 2010 06 28, 21:49)
Labas  mirksiukas.gif
"Dexamethason" man irgi paskirta 1/8. Aš geriu dar tik porą savaičių, tai dar sunku ką pasakyt, bet šiaip labai kažkokio šalutinio poveikio dar nepastebėjau.
Apie "Thybon" poveikį man irgi tą patį sakė  drinks_cheers.gif

Aš "Thybon" pradėjau gerti dėl labai aukšto FSH. Aišku, ir TSH, kaip paaiškėjo, buvo 4,47, po keturių mėnesių šie grįžo į normą, tai prolaktinas šoko iki 710 ir tostesteronas iki 3,10. Tai man turbūt dėl šių skaičiukų paskyrė "Dexamethason". Kadangi receptą atsiuntė paštu, telefonu komentaras buvo labai trumpas, nelabai žinau tikros situacijos. O dėl kokių problemų tau paskyrė?
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2010 06 28, 14:01)
Trumpa i skyriu tave? Ar jau grizai? Ar darys tau operacija, kaip numatyta?
Man tai ka - va siandien buvau pas anesteziologa. Toks nekalbus.., kai dar dviem svetimom kalbom bandem susikalbet, tai is vis. Zodziu, taip ir nepaklausiau, kaip ta anestezija darys ir toliau bijau, kad nedurtu i stubura, nes aprasyme buvo parasyta, kad bendroji nejautra ir tokiu budu gali buti atliekama  doh.gif
O taip tai jau visi tyrimai padaryti, reikia laukti. Darosi neramu.

IR dar svarbus man klausimas - po kiek laiko po operacijos reikia pradeti gerti vaistus (kai visa skydl isoperuojama)?
Mano vizitas pas endokrinologa tik po menesio po operacijos... o tai ka daryti visa menesi?

Kaip kitoms buvo?


sveika Dagiliuk, ilgai nebelaiko Lt ligoninese, padaro reikiamus tyrimus ir vaziuoji namo,
as rytoj tik guluosi i skyriu, manau gal 1 o gal 2 liepos operuos, anesteziologas pats ateina i palata kalbetis su pacientu, man rodos tokia tvarka, jei atvirai, tai net nepaklausiau kada eiti pas endokrinologa:)))),
esu tikra , kad isleidziant namo, tikrai pasakys viska, juk israsa duoda , o jame viskas buna nurodyta, bent taip Lt,
na kagi, esu tikra pasikalbesim jau po operacijos:)
sekmes tau:))

Papildyta:
QUOTE(Undzinka @ 2010 06 28, 16:25)
Kaip sirdele? Ar pagerejo? As geriu gudobeles ekstrakta, mazumele geriau:)
Tai onkologinis gi santariskese ir yra smile.gif Cia jus visas matyt siuncia ne i onkologini,o mane kazkodel tenai sad.gif


sveika, sirdele pakvaksi, bet visteik operuos, nes i vidu mano skydliauke nuaugusi, neramu, kad neuzdusciau,
rytoj i ligonine jau operacijai,
laikykis ir susirasisim jau po operacijos
Atsakyti
Registruojuosi ir aš pas jus į būrį. Spalį man pašalinta pusė skydliaukės, nes buvo kiaušinio dydžio mazgas doh.gif Dabar geriu Tiroksiną po tabletytę kasdien, nes visgi pusė skydliaukės nedirba taip kaip visa:( Pas endokrinologą eisiu tik rugpjūtį, na bent jau turėčiau eiti. Dabar pajaučiau, kad kartais širdis pastuksena garsiau, praeitą mėnesį mm išvis nebuvo, viduriai kažkokie amžinai užkietėją, ar gali būt taip, kad to tiroksino man jau per daug dabar? Dar kita problema yra, kad žiauriai padidėjo plaukuotumas doh.gif Ar kasnors turi tokių problemų? Endokrinologė žadėjo sekančiu kartu padaryti tyrimą kažkokį dėl to. Gal žinot koks tai tyrimas, gal galėčiau jį pati kurnors pasidaryt? Kaip blogai, kad pas tuos endokrinologus eilės nenormalios ir negali nueit kai neramu doh.gif
Atsakyti
na plaukuotumas turbut nuo hormonu,man ir dalis pasalinta nes 2 augliukai buvo, norejo visa salinti endukrinologe bet chirurgas surizikavo sako jauna vaikuciu dar noresi gal pavyks na ir pavyko smile.gif tik db vel sirdele lb nerami ir lyg kakla verztu nzn nejau vel atsinaujina g.gif pas kokia endukrnologe eini?toki tyrima nebent kur privaciai bet ir ten matyt eiles nemenkos doh.gif
Atsakyti
Vaikštau pas Krasauskienę KMUK. Tik eilės siaubingos. Nors turiu ir telefoną, bet kažkaip mesinori žmogaus trukdyt. Tuo labiau, kad nedaviau jai jokių pinigėlių ir nenoriu duot, tai nesinori lįst į akis.
Tai privačiai pasidaryčiau tą tyrimą, tik jai žinočiau kokį ir kur daryt. Nes jau siaubas kaip baisiai kartais atrodau doh.gif
O dėl cistų.... Tai man sakė, kad jos paprastai būna po 2. Pas mane buvo didelė, bet viena, tai praktiškai reikia laukt antros doh.gif Bet dabar tai jau nebelaukiu paprsastai. Vartoju maisto papildus nuo cistų. Nežinau ar padės, ar ne, bet tai bent jau būsiu rami, kad tikrai kažką dariau.
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2010 07 01, 11:48)
Vaikštau pas Krasauskienę KMUK. Tik eilės siaubingos. Nors turiu ir telefoną, bet kažkaip mesinori žmogaus trukdyt. Tuo labiau, kad nedaviau jai jokių pinigėlių ir nenoriu duot, tai nesinori lįst į akis.
Tai privačiai pasidaryčiau tą tyrimą, tik jai žinočiau kokį ir kur daryt. Nes jau siaubas kaip baisiai kartais atrodau doh.gif
O dėl cistų.... Tai man sakė, kad jos paprastai būna po 2. Pas mane buvo didelė, bet viena, tai praktiškai reikia laukt antros doh.gif  Bet dabar tai jau nebelaukiu paprsastai. Vartoju maisto papildus nuo cistų. Nežinau ar padės, ar ne, bet tai bent jau būsiu rami, kad tikrai kažką dariau.

Turbūt vertėtų pasidaryti tostesterono tyrimą, nes būtent jis lemia didesnį plaukuotumą.
Atsakyti
O gal žinot kur jį galima pasidaryt ir kiek maždaug kainuoja?
Atsakyti
sveiki smile.gif o gal kam buvo taip isoperuoti augliukai pasalinta dalis skidliaukes ir po kurio laiko vel tos pacios bedos?nesuprantu jausdavaus lyg ir gerai bet db vel eme lyg dusinti sirdis maskatuojasi atrodo kad krosa begciau doh.gif galvoju ar vel nesustreikavo likusi skydliauke doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2010 07 01, 12:27)
O gal žinot kur jį galima pasidaryt ir kiek maždaug kainuoja?

Kaip ir kitus tyrimus, taip ir šį galima pasidaryti poliklinikoj ar spec. laboratorijoj. Kaip kur, žiūrint, kokiam mieste. o kainos tiksliai nepamenu, bet, manau, ne daugiau kaip 25 lt. g.gif reikėtų internete pasižiūrėti. Kraujas imamas iš venos, jeigu ką.
Atsakyti
QUOTE(eggle20 @ 2010 07 02, 22:12)
sveiki smile.gif  o gal kam buvo taip isoperuoti augliukai pasalinta dalis skidliaukes ir po kurio laiko vel tos pacios bedos?nesuprantu jausdavaus lyg ir gerai bet db vel eme lyg dusinti sirdis maskatuojasi atrodo kad krosa begciau doh.gif galvoju ar vel nesustreikavo likusi skydliauke doh.gif

O ar tu vartojo kokius nors vaistus dabar? Nes man pašalinta pusė ir blogai pradėjau jaustis, nes likusi dalis neprigamina tiek kiek reikia. Tai dabar geriu Tyroksiną ir jaučiuosi daug geriau.
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2010 07 07, 08:58)
O ar tu vartojo kokius nors vaistus dabar? Nes man pašalinta pusė ir blogai pradėjau jaustis, nes likusi dalis neprigamina tiek kiek reikia. Tai dabar geriu Tyroksiną ir jaučiuosi daug geriau.

o man sake nieko nevartoti, nes pakanka kiek likusioji dalis gamina, pries kokius 4 menesius tikrino vel ktrauja tai sake normaliai viskas ribose..bet pas endukrinologe nebuvau cia seimos gyditoje patikrino..nzn bet sirdis buvo apsiraminusi o db vel maskatuoja..o tau gali but kad per daug , ir gal vaistu net nereikes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eggle20 @ 2010 07 07, 12:17)
o man sake nieko nevartoti, nes pakanka kiek likusioji dalis gamina, pries kokius 4 menesius tikrino vel ktrauja tai sake normaliai viskas ribose..bet pas endukrinologe nebuvau cia seimos gyditoje patikrino..nzn bet sirdis buvo apsiraminusi o db vel maskatuoja..o tau gali but kad per daug , ir gal vaistu net nereikes smile.gif

Tai manau, kad jau pats laikas aplankyt pas endokrinologą mirksiukas.gif Nes man tai pradžioj buvo viskas normoj. Tada reikėjo ateit po 2 mėnesių, bet aš ne kaip jaučiausi, tai ėjau anksčiau. Ir tada jau liepė gert pastoviai.
Dabar vėl eisiu po 4 mėnesių. Šiaip man buvo vienu momentu irgi širdis biskį kalatojosi, tai aš kelias dienas negėriau. Bet tada buvo sveikata bloga ir gėriau antibiotikus, tai ko gero čia man labiau dėl to. O pagal visus kitus požymius (čia straipsnis neblogas buvo įkeltas), tai man vis gi dar jo mažoka ir reikia dar gert.
Na bandysiu jau eit rugpjūtį. Aš tai jau susitaikiau su ta mintim, kad būsiu pastovus klientas dabar endokrinologų doh.gif
Atsakyti