Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos XIII


Oho,is kur tiek jegu pas jus thumbup.gif saunu,dziaugiuosi uz jus thumbup.gif o a ssiandien tai visai nekaip jauciuosi... kojos linksta tikraja sio zodzio prasme,galva sukasi istisa diena,jegu nera,vos kambarius pravaliau ir vel i lova.

Na tai jau tikrai, kaip lietuvė moteris tai visiškai nieko nenuveikei doh.gif
Šiandien vakarop ir aš prasčiau jaučiuosi, matyt, per daug "užgazavau".
Matai, aš jau moteriškė su 6 operacijų bagažu, pripratau. O tu juk dar po gimdymo neatsigavusi, pasilepink gavusi progą smile.gif
Atsakyti
aš po operacijos irgi labai gerai jaučiausi,ir iš ligoninės grįžau pati su autobusu. bet tik kelias dienas. po to buvo tikrai nekaip. bet čia kiekvienai kitaip.
Raimutia,tikrai nereikia nervintis iš anksto smile.gif aš kai skambinau sužinoti dėl rezultatų,tai net balsas nesudrebėjo,kažkaip žinojau,kad nieko neras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulexxxx @ 2010 02 28, 15:03)
Hipotiroze nustatoma tada, kai skydliauke gamina mazai hormonu, gydymui skiria tiroksina  smile.gif

Na taip man pries metus ji skyre bet po dvieju savaiciu as ji meciau nes pradejo lb augti svoris o dabar su spaudimu problemos atsirado tai siuncia tirtis rytoj jau vaziuoju lb bijau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(simona24 @ 2010 02 28, 17:58)
Na taip man pries metus ji skyre bet po dvieju savaiciu as ji meciau nes pradejo lb augti svoris o dabar su spaudimu problemos atsirado tai siuncia tirtis rytoj jau vaziuoju lb bijau  schmoll.gif

kaip tai metei?
Atsakyti
Na daugiau nebegeriau tik dvi savaites ir nejau daugiau pas endokrinologa nes pas mus tokia gdytoja kad aciu o ryt vaziuosiu i kauna pas Danyte
Atsakyti
QUOTE(logika @ 2010 02 28, 19:54)
aš po operacijos irgi labai gerai jaučiausi,ir iš ligoninės grįžau pati su autobusu. bet tik kelias dienas. po to buvo tikrai nekaip. bet čia kiekvienai kitaip.
Raimutia,tikrai nereikia nervintis iš anksto  smile.gif aš kai skambinau sužinoti dėl rezultatų,tai net balsas nesudrebėjo,kažkaip žinojau,kad nieko neras  smile.gif

as bijau to,kad mane siunte tai kaip su piktybiniu guzu operuotis,o isoperavus pasake,kad ok viskas,nors visi tyrimai pries tai rode visokius pakitimus ir blogumus... tai dabar kad ir dziaugiuosi gerom naujienom,taciau neatmetu ir to,kad visgi gaklejo extra suiklysti tyrimas... unsure.gif
Bet cia ziuriu jums daugumai po keliu dienu silpnoka liko,tai reiskia tai turi but,nes as vakar ar uzvakar tai zymiai geriau jauciausi nei siandien doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimutia @ 2010 02 28, 19:20)

Vanagube, tai tu cia po 10 dienu suzinojai,kad blogas visgi buvo ir reikejo salint vel kita dali?  unsure.gif  vajej,pradedu bijot jau... verysad.gif


Ne po 10d., daug greiciau, bet taip, greit sutarem II operacijos data ir vel guliau po peiliu cool.gif. Tiek po pirmos, tiek po antros, chirurgas buvo prisakes, 'take it slowly", tai taip ir dariau, kiek imanoma namie su mazu vaiku bunant lotuliukas.gif .

Man pagaliau apetitas atsirado, tai istisai apie maista galvoju, apie saldumynus, ko anksciau man visai nereikejo blush2.gif Bet as visai nieko kelis kg. priaugt, o tai per ligas ir vaikus, tik kaulai belike lotuliukas.gif

Simona24, esu buvus pas Danyte, labai faina gydytoja wub.gif
Atsakyti
o man apetitas irgi kazkoks uzejes nexmoniskas,bet kg papildomu neikiek nereikia,nes ir taip perdaug turiu blush-anim-cl.gif2
Atsakyti
QUOTE(Raimutia @ 2010 02 28, 21:25)
o man apetitas irgi kazkoks uzejes nexmoniskas,bet kg papildomu neikiek nereikia,nes ir taip perdaug turiu blush-anim-cl.gif2


Joooo, apetitas grįžus iš ligoninės mano irgi superinis thumbup.gif Duona su sviestu, kumpis rūkytas, ko anksčiau nė į burną neimdavau thumbup.gif
Raimutia, jei ne paslaptis, kokią tau diagnozę įrašė išraše? Mano: Struma mononodosa III st. Euthyrosis Kiek supratau, tai yra gerybinis skydliaukės auglys III stadija (?). Paskutinio žodžio Euthyrosis neišsišifravau, gal kas žino, ką tai reiškia?
Atsakyti
QUOTE(Mojo @ 2010 03 01, 12:34)
Joooo, apetitas grįžus iš ligoninės mano irgi superinis thumbup.gif Duona su sviestu, kumpis rūkytas, ko anksčiau nė į burną neimdavau thumbup.gif
Raimutia,  jei ne paslaptis, kokią tau diagnozę įrašė išraše? Mano: Struma mononodosa III st. Euthyrosis Kiek supratau, tai yra gerybinis skydliaukės auglys III stadija (?). Paskutinio žodžio Euthyrosis neišsišifravau, gal kas žino, ką tai reiškia?

as nespejau atsisviest lapelio,vyras skubejo pas seimos gydytroja ir isveze,tai dabar laukiu kada is vilniaus gris,nes pasirodo ant biliotenio pamirso parasa gydytojas padet,tai teko atgal i vilniu siandie vaziuot... sake atsviete man israsa is ligonines sesele,tai atves,paziuresiu:) bet pamenu,kad IIst buvo parasyta ,tik nepamenu tiksliu zodziu:) nu atves,parasysiu smile.gif dar tiesa pamenu,kad nesamoniu apie guzelio dydi buvo prirasyta. rasyta kad apie 2cm,kai echoskopas rode apie 3:) nesuprasi. negi gali echoskopas taip suklyst? g.gif siandien visai valgy nieko negaliu,gerklej sakytum guzas didelis istriges... unsure.gif Jums nera tokio jausmo?
Atsakyti
QUOTE(Raimutia @ 2010 03 01, 10:46)
as nespejau atsisviest lapelio,vyras skubejo pas seimos gydytroja ir isveze,tai dabar laukiu kada is vilniaus gris,nes pasirodo ant biliotenio pamirso parasa gydytojas padet,tai teko atgal i vilniu siandie  vaziuot... sake atsviete man israsa is ligonines sesele,tai atves,paziuresiu:) bet pamenu,kad IIst buvo parasyta ,tik nepamenu tiksliu zodziu:) nu atves,parasysiu smile.gif  dar tiesa pamenu,kad nesamoniu apie guzelio dydi buvo prirasyta. rasyta kad apie 2cm,kai echoskopas rode apie 3:) nesuprasi. negi gali echoskopas taip suklyst? g.gif siandien visai valgy nieko negaliu,gerklej sakytum guzas didelis istriges... unsure.gif Jums nera tokio jausmo?

įstrigęs guzas burnoje jautėsi man apie 2 savaites, normalu.
dėl echoskopo tai tikrai galėjo suklysti,man irgi buvo blogai išmatuotas smile.gif
Atsakyti
tai tada as jauciuosi tikra be reikalo pjaustyta lotuliukas.gif
Atsakyti