Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos XIII

Joviteleb, kaip dziugu girdeti geras naujienas 4u.gif

QUOTE(maskatukas @ 2010 07 20, 19:39)
sveika Dagiliuk, man paskirti sie tyrimai
TTH-tireotropinis hormonas,
trijodtironinas-T3
laisvas tiroksinas-LT4
kaip jautiesi?, kaip kvepavimas?
man tik silpna, bet gydytoja patikino, kad be gero menesio, nelaukti kasko ypatingo, ir aisku, kiekvienas atsistato individualiai,
parasyk, ka tau paskyre pasidaryti?
iki:)

Pas endo einu rugpjucio 5 d. - tai parasysiu, ka man paskyre. O dabar pasidarysiu tada ir as tuos, kur tu minejai. Dar tokia mintis - o kazi nebereikia dar kokio kalcio pasidaryti? Na gi buna, kad tas kalcio liaukutes pazeidzia operuojant. Nors... jei butu pzeide, tai turbut jau butu aisku. Gi po operacijos tyrima dare.
Kvepavimas... sunku pasakyti net. Viena aisku - blogiau negu buvo po operacijos. Gal siek tiek pagerejo jau. Kai einu - nebedustu. Bet pvz. negaliu vaikui knygos garsiai skaityti - dusina. Arba kai vienu ypu noriu koki ilga sakini pasakyti cool.gif Bet tikiuosi, kad praeis. Tracheja siek tiek tarsi atsileido - jausmas, kad lyg maziau sutinusi... Na sunku cia zodziais nusakyti. Bet kokiu atveju pirmadieni einu pas chirurga apziurai, tai paziuresime, ka sakys.
Atsakyti
QUOTE(joviteleb @ 2010 07 21, 13:46)
Nors ir apsiniauke, bet man saule sviecia ir diena, ir nakti!!!!!!!! biggrin.gif
PAGALIAU!!!!!  biggrin.gif
Berte, Jolitele, Edita SCE, Zizma, Jovital ir kitos mergaites - as tokia laiminga!!!

joviteleb, džiaugiamės už tave thumbup.gif Gera skaityti geras naujienas nuo ryto biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vikusedo @ 2010 07 21, 18:13)
Sveikos merginos  4u.gif  truputį paskaitinėjau jūsų temukę  4u.gif gal jūs man suteiksit kokios info, o yra tokia situacija:
mano krikšto dukrytei aptiko didžiulį guzą kakliuko srityje, paguldė į ligoninę dėl ketonų, o padarė tyrimus, pasirodo netgi skydliaukė  doh.gif 

Tikrai nežinau tokų atvejų daugiau. Visada liūdna kai serga vaikai verysad.gif Man pačiai išoperavi didžiulį guzą su puse skydliaukės. Žinau dabar, kad yra papildai, kurie padeda sunykti cistoms. Aišku galima tikėti tuo, galima - ne. Bet gal būtų verta pabandyt.
Papildyta:
QUOTE(Dagilis @ 2010 07 21, 19:05)
Laikykis, mieloji  4u.gif Nezinau atsakymu i tavo klausimus, bet palaikau tave geromis mintimis  wub.gif Sveik ir kuo greiciau grizk pas savo graziai seimyna.
Ir musu cia vis nepamirsk  blush2.gif

protas99, gaila, bet ir aš tegaliu tik prisijungti prie moralinio palaikymo. Laikykis ir tikėk, kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(joviteleb @ 2010 07 21, 14:46)
Sveikos, merginos 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nors ir apsiniauke, bet man saule sviecia ir diena, ir nakti!!!!!!!! biggrin.gif
PAGALIAU!!!!!  biggrin.gif

Pagaliau ir as po 5 jodo sulaukiau neblogu ziniu - po 5 jodo skenogramoje nesimato RYSKIU jodo kaupimo zidiniu - tik NEZYMUS kaupimas kakle ir plauciuose  lotuliukas.gif

Baranauskas sake, kad tikriausiai sekantis jodas gruodi bus paskutinis!
As pirma karta Baranausko kabinete apsiverkiau ne is nevilties del blogu rezultatu, o is dziaugsmo. Negalejau nei zodzio istarti, kalbejo tik vyras.

Berte, Jolitele, Edita SCE, Zizma, Jovital ir kitos mergaites - as tokia laiminga!!!


sveika, perskaiciau is apsiverkiau is laimes , kad tau geriau ir as,
LABAI, LABAI, LABAI , LABAI DZIAUGIUOSI UZ TAVE:)))))))))))))

Papildyta:
QUOTE(vikusedo @ 2010 07 21, 19:13)
Sveikos merginos  4u.gif  truputį paskaitinėjau jūsų temukę  4u.gif gal jūs man suteiksit kokios info, o yra tokia situacija:

mano krikšto dukrytei aptiko didžiulį guzą kakliuko srityje, paguldė į ligoninę dėl ketonų, o padarė tyrimus, pasirodo netgi skydliaukė  doh.gif  tiksliai dar nieko nežinau, šiandien sakė darė tris tyrimus dėl tos skydliaukės, dviejų atsakymus gavo, sakė kažkokių medžiagų kiekis toks didelis, kad aparatas nerodo, nes maximumas ką gali parodyt gerai viršija  doh.gif trečiasis tyrimas bus rytoj. Kaip tie tyrimai vadinasi ir nepasakė. Vien žo mergytei tik 5 metukai bus kitą mėn. o serga nuo pirmų dienų, ant smegenėlių kaupiasi skysčiai, skauda sanariai, sako kogero čia ir bus nuo skydliaukės  doh.gif  nuo mažumės bronchinė astma ir t.t. Šakės kaip man gaila jos  doh.gif Klaipėdos endokrinologė, pas kurią jos ten guli sakė tokio atvejo neturėjo, kad toks mažas vaikas sirgtų  verysad.gif sakė siųs į Kauną, bet kada neaišku  g.gif  skirs dabar kažkokį gydymą, bet dar nežinia kokį....

Gal žinot panašių atvejų, kuom tokie dalykai baigiasi...?  verysad.gif



sveika, mano nuosirdus patarimas-I vilniu, ieskoti , kiek imanoma per pazistamus gero vaiku endokrinologo,
paciai teko susidurti ir pamatyti, kad tokios aparaturos mazai kas turi, kaip Vilnius,
bet tik ne i onkologini, geriau santariskes,
laikykites ir butinai parasyk, kaip seksis,
aisku, jei seima turi pinigeliu, as uzsakyciau viso organizmo magnetini rezonansa, kuris parodytu viska, kompiuterine ne visada yra patikima, juk skydlaiuke susijusi ir su antinksciais, paraskydinem liaukom,
tike galiu patarti,
stiprybes ir Dievo palaimos jums ir tai mazai mergytei
Papildyta:
QUOTE(protas99 @ 2010 07 21, 19:18)
Labas merginos,

Rasau is Panevezio ligonines, man hiper skydliauke, nusimaskatavusi sirdis ir 37,2 temperaturos (kas siaip tai ligai nebudina - ar buvo kuriai nors?)
Mane gydo gydytojas Palinauskas - jam 10 balu!!! Paprastas, ko klausi, ta atsako.
Jau 5 diena geriu Metizol, taciau sirdute tai kadrili soka vakarais.
Jums rekomendavus uzsiregistruosiu pas Dunauska (pas Grigoni vizita atsaukiau).
Po kiek laiko as jausiuosi normaliai?
Be to, gydytojas sake, kad su sia liga dazniausiai eina ir panikos atakos (tas jautrumas ir nervingumas issaukia baime), tad vakarais gaunu ir raminanciuju.
Savijauta siek tiek geresne, bet tokia temperatura rodo letine liga...
Ar kam nors laikesi temperatura?  Ir aciu visoms uz palaikyma 4u.gif


sveika, hipertireoze gali buti difuzine arba mazgine, kada susiformuoja mazgai, savijauta pagereja, bet laikinai, o jei difuzine, reiskia visa skydlaiuke padidejusi ir gamina per daug hormonu, tau i tai atsake gydytojas?
ar padare tyrima, kuris parodo pacios skydlaiukes audinio uzdegima, yra toks tyrimas,
jei jis teigiamas, tai buna pacios skydlaiukes uzdegimas -tireoiditas,
to irgi daktaro pasiklausk,
per google, ieik i sorpo tyrimus, ten labai aiskiai viskas surasyta
man irgi buvo hipertireoze, toksine, su daugybe mazgu, kurie nuaugo i plaucius, as jau po operacijos, man nuo panikos priepuoliu paskyre Lexsotonili,
man pries operacija irgi buvo paskirtas metizolis, tam kad sutvarkytu hormonus, jie susitvarke, bet sirdis dar vis tabaluoja:), po men pas kardiologa,
kada jausiesi normaliai, tikrai niekas atsakyti negali, kiekvieno organizmas reauoja savaip,
laikykis ir rasyk, kaip seksis:)
Papildyta:
QUOTE(Dagilis @ 2010 07 21, 23:35)
Joviteleb, kaip dziugu girdeti geras naujienas  4u.gif
Pas endo einu rugpjucio 5 d. - tai parasysiu, ka man paskyre. O dabar pasidarysiu tada ir as tuos, kur tu minejai. Dar tokia mintis - o kazi nebereikia dar kokio kalcio pasidaryti? Na gi buna, kad tas kalcio liaukutes pazeidzia operuojant. Nors... jei butu pzeide, tai turbut jau butu aisku. Gi po operacijos tyrima dare.
Kvepavimas... sunku pasakyti net. Viena aisku - blogiau negu buvo po operacijos. Gal siek tiek pagerejo jau. Kai einu - nebedustu. Bet pvz. negaliu vaikui knygos garsiai skaityti - dusina. Arba kai vienu ypu noriu koki ilga sakini pasakyti  cool.gif Bet tikiuosi, kad praeis. Tracheja siek tiek tarsi atsileido - jausmas, kad lyg maziau sutinusi... Na sunku cia zodziais nusakyti. Bet kokiu atveju pirmadieni einu pas chirurga apziurai, tai paziuresime, ka sakys.


sveika, o man vis sirdis tabaluoja, vel pas kardiologus, gal per mazai laiko, gal po kokiu 2 men reikia laukti visisko pagerejimo, bet nueisiu, tuo labiau, kad pats chirurgas dave siuntima,
ir dar, visiskai negaliu pernesti saules, tau taip yra?
daba lauksiu ziniu is taves, nenukabinkim nosyciu, viskas bus gerai:))))
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2010 07 22, 11:21)
sveika, o man vis sirdis tabaluoja, vel pas kardiologus, gal per mazai laiko, gal po kokiu 2 men reikia laukti visisko pagerejimo, bet nueisiu, tuo labiau, kad pats chirurgas dave siuntima,
ir dar, visiskai negaliu pernesti saules, tau taip yra?
daba lauksiu ziniu is taves, nenukabinkim nosyciu, viskas bus gerai:))))

Kaip idomiai... o man saule visiskai neturi itakos. Pas mus gi cia jos daaaaaaaaaaaaug - ta kasdien po pusdieni duodames su vaikais parke. Saules naturaliai vengiu, nes tiesiog karsta ir nesveika, bet ji nekelia jokiu nepatogumu.
Viena tik svarbu, kaip aiskino chirurgas, jokiu budu neleisti saulei kepinti pjuvio vietos - maziausiai puse metu ji prisidengti arba tepti stipriu apsauginiu kremu nuo saules. As tai vaikstau su skara ant kaklo - tai ramu.
Gal tau nuo sirdeles cia ta saule negerai... Pamenu mociute sirdininke - tai labai saule ja blogai veikdavo.
Na, bet dienos bega ir mes sveikstame 4u.gif Laikykis, maskatuk, stiprink sirdi.
Atsakyti
Joviteleb kaip šaunu kad jau pergalė prieš ligą taip ranka pasiekiama, džiaugiuosi kartu su tavimi ir linkiu tau kuo geresnėssveikatytėlės ir labai daug stiprybės. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(joviteleb @ 2010 07 21, 13:46)
Sveikos, merginos 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nors ir apsiniauke, bet man saule sviecia ir diena, ir nakti!!!!!!!! biggrin.gif
PAGALIAU!!!!!  biggrin.gif

Pagaliau ir as po 5 jodo sulaukiau neblogu ziniu - po 5 jodo skenogramoje nesimato RYSKIU jodo kaupimo zidiniu - tik NEZYMUS kaupimas kakle ir plauciuose  lotuliukas.gif

Baranauskas sake, kad tikriausiai sekantis jodas gruodi bus paskutinis!
As pirma karta Baranausko kabinete apsiverkiau ne is nevilties del blogu rezultatu, o is dziaugsmo. Negalejau nei zodzio istarti, kalbejo tik vyras.

Berte, Jolitele, Edita SCE, Zizma, Jovital ir kitos mergaites - as tokia laiminga!!!

Na SUPER naujienos Joviteleb,labai dziaugiames uz tave,yra sviesa tunelio gale ir tau jau ni ryskiai sviecia. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(joviteleb @ 2010 07 21, 13:46)
Sveikos, merginos 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nors ir apsiniauke, bet man saule sviecia ir diena, ir nakti!!!!!!!! biggrin.gif
PAGALIAU!!!!!  biggrin.gif

Pagaliau ir as po 5 jodo sulaukiau neblogu ziniu - po 5 jodo skenogramoje nesimato RYSKIU jodo kaupimo zidiniu - tik NEZYMUS kaupimas kakle ir plauciuose  lotuliukas.gif

Baranauskas sake, kad tikriausiai sekantis jodas gruodi bus paskutinis!
As pirma karta Baranausko kabinete apsiverkiau ne is nevilties del blogu rezultatu, o is dziaugsmo. Negalejau nei zodzio istarti, kalbejo tik vyras.

Berte, Jolitele, Edita SCE, Zizma, Jovital ir kitos mergaites - as tokia laiminga!!!

Labai džiaugiuosi už tave thumbup.gif clap.gif friends.gif yahoo.gif Pati atsimenu tą jausmą, kai važiuodama iš paskutinio jodo apsiverkiau mašinoje ax.gif Sėkmės ir toliau 4u.gif
Atsakyti

Labas visoms. Sveikatos jums ir kantrybes... 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mane savaitgaliui isleido is ligonines - taciau lovos net nesutvarke: jei tik bus blogiau - is karto i palata atgal.
verysad.gif verysad.gif Ir gydytojas zinojo ka sako - tik grizus namo pradejo vaziuoti stogas...po vakarinio metizolio pradejau taip zliumbti, o kai i veidrodi pasiziuriu doh.gif doh.gif Neatpazistu tos zmogystos veidrodyje doh.gif Siandien variau po sendaikciu turgu-rinkausi rubus (kelnes tinka 12 metu vaiko).
Skydliauke mano maza, yra keli nedideli mazgeliai, o sirdi atstate su Maldronado antpulemis ir kalio laselinemis... Ciklas sutrikes...Kada jums atsistate?
Bet yra ir 1 gera zinia - priaugau 1kg.ir sveriu 53kg.
Su manim gulejo mociute , tai ji sake, kad struma gyde su jodo lasais pieno stiklineje. Ar kas bandete? Beja, vaziuoju prie juros, nezinau ar man pades ar pakenks....
ir dar klausimas: ar jus metete darba? Nezinau ka daryti, vadovauju su statybomis susijusioje imoneje - ziauri atsakomybe ir stresas.... Jei ne bankai - senai buciau viska baigusi.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(protas99 @ 2010 07 24, 18:23)
Labas visoms. Sveikatos jums ir kantrybes... 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Mane savaitgaliui isleido is ligonines - taciau lovos net nesutvarke: jei tik bus blogiau - is karto i palata atgal.
verysad.gif  verysad.gif Ir gydytojas zinojo ka sako - tik grizus namo  pradejo vaziuoti stogas...po vakarinio  metizolio pradejau taip zliumbti, o kai i veidrodi pasiziuriu    doh.gif  doh.gif Neatpazistu tos zmogystos veidrodyje doh.gif Siandien variau po sendaikciu turgu-rinkausi rubus (kelnes tinka 12 metu vaiko).
Skydliauke mano maza, yra keli nedideli mazgeliai, o sirdi atstate su Maldronado antpulemis ir kalio laselinemis... Ciklas sutrikes...Kada jums atsistate?
Bet yra ir 1 gera zinia - priaugau 1kg.ir sveriu 53kg.
Su manim gulejo mociute , tai ji sake, kad struma gyde su jodo lasais pieno stiklineje. Ar kas bandete? Beja, vaziuoju prie juros, nezinau ar man pades ar pakenks....
ir dar klausimas: ar jus metete darba? Nezinau ka daryti, vadovauju su statybomis susijusioje imoneje - ziauri atsakomybe ir stresas.... Jei ne bankai - senai buciau viska baigusi.. verysad.gif



sveika mieloji, mano ugis 166, sveriu 47 kg, va jums ir skydliaukes poveikis organizmui,
man jau nebuvo ka gydyti, as jau po operacijos, iseme visa skydlaiuke,
viskas atsistatys tik tada kai susitvarkys skydlaiukes hormonu veikla,
man buvo paskyre lexsotonili is raminamu vaistu, jie tikrai nemigdo, bet man tikrai padejo, tai pasake, net endokrinologai, nes prie skydlaiukes kencia ir sirdis ir nervu sistema
gal geriau butu i Druskininkus, o ne prie juros, bet cia mano nuomone, neaisku, kaip paveiks tavo organizma jodas...
gal per mazai optimizmo mano zinuteje, bet tai mano patirtis...
laikykis ir tikek, butinai tikek, kad pasveiksi, tada taip ir bus:)
laikykis ir rasyk:)
Atsakyti
Sveikos smile.gif po operacijos man jau praeje 5men., isimta visa skydliauke, turejau viena jodo terapija, laukia ir antroji. uzeina kosiulio priepoliai, erzina gerkle, spaudzia desine gerkles puse ir jau metai kaip labai skauda sanariai. ar yra kam taip buve? gal ka patarsit? (geriu tiroksina)
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2010 07 25, 13:10)
sveika mieloji, mano ugis 166, sveriu 47 kg, va jums ir skydliaukes poveikis organizmui,
....
gal geriau butu i Druskininkus, o ne prie juros, bet cia mano nuomone, neaisku, kaip paveiks tavo organizma jodas...
gal per mazai optimizmo mano zinuteje, bet tai mano patirtis...
laikykis ir tikek, butinai tikek, kad pasveiksi, tada taip ir bus:)
laikykis ir rasyk:)

Oho, maskatuk, ar taves vejas nenunesa? Cia nuo skydliaukes taip sublogai?
Na manes ji taip neveike, o butu buve visai neblogai biggrin.gif - o tai dabar teko dietos laikytis.
O kazi kaip mums, ar turi itakos dabar kaip nors jodas? Pvz. maistas su jodu ir pan. Gal cia aktualu tik tiems, kam veziniu lasteliu randa/rado g.gif
As ryt einu pas operavusi chirurga. Cia visada privaloma pasirodyti po keliu savaiciu. Paziuresime, ka sakys.
Beje, pas mus 40 doh.gif Ir visa savaite bus tokia. Kaip isgyventi???
Atsakyti
[quote=maskatukas,2010 07 25, 14:10]
sveika mieloji, mano ugis 166, sveriu 47 kg, va jums ir skydliaukes poveikis organizmui,
man jau nebuvo ka gydyti, as jau po operacijos, iseme visa skydlaiuke,


Aciu uz patarimus ir palaikyma visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kol nesusiduriau su sia problema - aplamai tokio organo, kaip skydliauke nezinojau wub.gif wub.gif Maniau nuo darbo protas maisosi ir svoris krenta. Su vaikais is vis nebemokejau bendrauti.... Nuo kiekvieno ssssss isterija imdavo.

Kvaila liga verysad.gif
Na ka, teks man su ja susidraugauti mirksiukas.gif

O su tais kg - tai po trecio gimdymo+30kg unsure.gif unsure.gif ko tik nedariau: ir nevalgiau, ir sportavau....atrodo nuo oro kg augo, o dabar atvirksciai - valgau nesustodama o naudos jokios.
Bet hormonai po truputi pradejo veikti : sirdies permusimai trumpeja, o jei oras atves - gal visai prapuls.
Endokrinologas perspejo, kad bus cia visko: ir kriziu ir pagerejimu.... Sake:" Jei tureciau - tau kantrybes tableciu israsyciau, bet tokiu neturiu" lotuliukas.gif
Tad bukime kantrios kartu - taip lengviau:)) ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti