Įkraunama...
Įkraunama...

Parekomenduokit foto studiją

Sveikutis visoms jau istekejusioms ir dar besiruosiancioms.
Norejau paprasyt jusu pagalbos. Gal galit parekomenduot gera fotoatelje Kaune? Vestuves neuzilgo, o as dar nieko nesusiplanavus, tai sakau pradesiu nuo fotoatelje biggrin.gif
Atsakyti
na galiu rekomenduoti ismoninga fotografa, kuris ir atelje ir kitur padarys originalias nuotraukytes. Jis per musu vestuves fotkino smile.gif Likom labai patenkinti, dar neturiu nusiskanavus nuotraukyciu, tai ir parodyt neturiu ka. Jis pats tai turi nemazai albumu, fotkina viska visur ir visaip, jei tik jus netingesit, tai nuotraukas tikrai grazias padarys:)

Rolando nr:37068703518
Papildyta @ [mergetime]1093296805[/mergetime]
Kaunietis jis beje, bet gali ir i kiita miesta atlekti:)
Atsakyti
na as tai rekomenduociau savo fotografa, kiek nuotrauku iki siol maciau tai man jo, pacios pacios wub.gif Ir jei fotografas geras, nereik jokiu fotoatelje, mes ten nejom ir nei biskio nesigailiu, kad visos nuotraukos atrodo dar geriau nei fotoatelje. Jau cia ne viena mergiote ji samde, matyt yra uz ka wink.gif
Gintaras 8-682 23806. Mano nuotraukos, kur jis dare, jei idomu, vestuvinese nuotraukose, bet ne 2 temoj, o senesnej wink.gif
Atsakyti
Sniegute, is pradziu mes irgi ieskojom fotoatelje Kaune, bet paskui, kai uzsisakem fotografa (V.Garla is Vilniaus), nusprendem fotoatelje atsisakyti. Siaip, kiek pries tai buvom apeje tu atelje, mums labiausiai patiko Rotuses a. esanti, kur ant kampo. Fotografijos grazios, tik parketas bent kiek i akis krenta... wink.gif
Antra vertus, jei nusisamdysit gera fotografa, fotoatelje tikrai nebus butina, juk visur imanoma padaryti puikiu nuotrauku. Nebent jeigu lytu... g.gif Bet tikesimes, kad taip nebus!!! tongue.gif





Iki Didziosios dienos liko 25 dienos!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepaegle: 24 rugpjūčio 2004 - 08:00
mes irgi neisim į atelje, nes turėsim Smiling_girl jau rekomenduotą ir patikrintą fotografą wink.gif
Atsakyti
na paziurekit Meros nuotraukas aguonu pievoj, ji sako, kad lietus lijo, bet nuotraukos vistiek thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (liepaegle @ 2004 08 24, 08:00)
Sniegute, is pradziu mes irgi ieskojom fotoatelje Kaune, bet paskui, kai uzsisakem fotografa (V.Garla is Vilniaus), nusprendem fotoatelje atsisakyti. Siaip, kiek pries tai buvom apeje tu atelje, mums labiausiai patiko Rotuses a. esanti, kur ant kampo. Fotografijos grazios, tik parketas bent kiek i akis krenta... wink.gif
Antra vertus, jei nusisamdysit gera fotografa, fotoatelje tikrai nebus butina, juk visur imanoma padaryti puikiu nuotrauku. Nebent jeigu lytu... g.gif Bet tikesimes, kad taip nebus!!! tongue.gif





Iki Didziosios dienos liko 25 dienos!

Mes irgi turesim fotografa Garla clap.gif
jo nuotraukos fantastiskos, jis fotografavo mano drauges vestuves, tai nuotraukos nerealaus grazumo buvo clap.gif ziurejom ir aikciojom clap_1.gif
Jos nuotraukos net sudetos pas ji albumelyje, kaip pavyzdines thumbup.gif
Atsakyti
angeliukas, neabejoju, kad Garlos nuotraukom tikrai nenusivilsim, man jos irgi fantastiskos pasirode clap.gif
Atsakyti
QUOTE (liepaegle @ 2004 08 24, 08:35)
angeliukas, neabejoju, kad Garlos nuotraukom tikrai nenusivilsim, man jos irgi fantastiskos pasirode clap.gif

Mes su busimuoju dar pries tai buvom ziureje keliu fotografu darbus, bet kai jis pamate Garlos nuotraukytes thumbup.gif suprato kad neveltui as cia taip svaigau tongue.gif
ir jis visu 100% pritare, kad per musu vestuves fotografuos tik jis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (angeliukas @ 2004 08 24, 08:41)
Mes su busimuoju dar pries tai buvom ziureje keliu fotografu darbus, bet kai jis pamate Garlos nuotraukytes thumbup.gif suprato kad neveltui as cia taip svaigau tongue.gif
ir jis visu 100% pritare, kad per musu vestuves fotografuos tik jis thumbup.gif

Mes pries tai irgi keleta apziurejom, nors mano busimasis jau buvo sutares su jo bendradarbio rekomenduotu fotografu, bet jis is Prienu, tai dar kelio kiek papildomai, be to, nei jo nuotrauku akyse nebuvom mate, o kas gi perka kate maise? g.gif
Tad emiausi ieskoti kitu, apziurejom keleto fotografu nuotraukas, bet Garlos man labiausiai patiko. Juokingiausia buvo tas, kad as jau su Garla susitariau (mat kol kas mes su busimuoju gyvenam skirtinguose miestuose, tad kai kuriais reikalais uzsiimam atskirai), palikau uzstata, o tik tada paskambinau "pasikonsultuoti", neva, gal visgi uzsisakom, ka?... Gerai, kad pritare tongue.gif tongue.gif tongue.gif

o griztant prie sniegutes temos - va tada ir atsisakem fotoatelje idejos smile.gif


---------

Iki Didziosios dienos liko 25 dienos!
Atsakyti
Mes fotografavomes priesais iejima i Rotuse,ant pacio kampo ten, kur drabuziu nuomos salonas yra, geles thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
is pradziu ir mes planavom eiti i fotoatelje. bet paskui tos minties atsisakem. geriau nusisamdyti gera fotografa, negu i atelje eiti. kadangi msuu fotografas buvo thumbup.gif , foto nenusivylem, tai visai neliudejom, kad i atelje nejom.
Atsakyti