Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Parekomenduokit foto studiją
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms
Pages: 1, 2, 3, 4
Mylaniuks
O klaipedoje yra kokiu geru fotografu? Ir fotostudiju?
Jureka
Mes per savo vestuves pasivazinejom po Vilniaus fotostudijas ir apsistojom ties Seskineje esancia fotostudija 2 a. prie turgelio, Fujima, fotografas Tomas, imetu nuoroda gal kam pravers http://www.fotostudijafujima.lt/index.php?...;topic=progines mes tai likom patenkinti ir foto, ir kokybe thumbup.gif
prieblanda
Tiesa, atsiimu, kad Strunkį rekomenduoju. Man per daug nufotošopino nuotraukas, kažkokios baltos man jos blink.gif ir nepatiko, kad Fujifilm darytos nuotraukos, su Kodak man spalvos gyvesnės visada būna ax.gif
mergaite117
Rekomenduoju thumbup.gif www.fotostudija.org
3vil
QUOTE(mergaite117 @ 2008 07 15, 16:26)
Rekomenduoju  thumbup.gif  www.fotostudija.org
*

cia vilniuje?
anileve
O gal kas galite parekomanduoti fotostudija Kaune? norime pasidaryti seimos nuotraukele ax.gif
gelyte 1
sveikos gal kas daretes foto sesija 12men kalendoriui? 4u.gif
evitute
QUOTE(wiktei @ 2008 05 13, 16:28)
Labai prašau parekomenduokite gerą fotografą arba fotoateljė Kaune. Kuris variantas pigesnis? Kokios dabar kainos? Įdomu ar galima imti fotografą, pavyzdžiui,  tiktai 2val? unsure.gif
*

labai geras fotografas yra Saulius Paukstys. Susidariusi nuomone kad kainos pas ji brangios bet istikruju visai normalios. tel. pas ji uzsiregistruoti 68714888
ŽUKA
4u.gif 4u.gif merginos!!!

negaliu susilaikyti - labai, labai, labai patiko musu seimyneles fotosesija pas www.verovika.lt - tikrai nesitikejau tokio rezultato!!!!!

fotosesija vyko privaciame name. kazkiek bjojau pradziai kaip viskas pavyks - mano vaikai nelabai drasus bei vyras nera megejas fotkintis... bet patys fotografai nerealus, labai silti zmones, kazkaip net nepastebejau kaip praejo ta pusantros val..

laukiau nuotrauku savaitele. kai pamaciau, tai toooookia laiminga buvau thumbup.gif thumbup.gif

esu labai jiems dekinga 4u.gif
25gelyte
QUOTE(evitute @ 2008 12 12, 15:44)
labai geras fotografas yra Saulius Paukstys. Susidariusi nuomone kad kainos pas ji brangios bet istikruju visai normalios.  tel. pas ji uzsiregistruoti 68714888
*

Kurioje vietoje jis dirba?

Gal kas dar ka parekomenduoti, mes per vestuves nesamdysim fotografo o norim i fotoatelje nueit.
mermelade
QUOTE(anileve @ 2008 10 05, 22:24)
O gal kas galite parekomanduoti fotostudija Kaune? norime pasidaryti seimos nuotraukele ax.gif
*

www.photo-she.com
PUPAPUPITA
QUOTE(25gelyte @ 2008 12 19, 10:19)
Kurioje vietoje jis dirba?

Gal kas dar ka parekomenduoti, mes per vestuves nesamdysim fotografo o norim i fotoatelje nueit.
*

PUPAPUPITA
QUOTE(anileve @ 2008 10 05, 22:24)
*

Tik ne pas MIKA KAGANA Kaune, Senamiescio fotostudijoje. Sugadins ne tik nuotraukas, bet ir vestuves!
Papildyta:
QUOTE(bitemaja1 @ 2007 08 20, 10:26)
KUr butu galima kaune pasidaryti saunia fotosesija?
*

Tik ne rotuses aiksteje, Senamiescio fotostudijoje. Ten dirba MIKAS KAGANAS. Jo darbu buvome pasibaiseje. Pasirodo kaip sustoti - ne fotografo problema, kokia uzsklanda pasirinkti jam nerupi, kad jaunosios ranku nesimato irgi jam nesvarbu... O apie FOTOSOPA jis is viso nera girdejes. Nuotraukose matosi slapia sukneles apacia. Paprasius pataisyti, apsauke mus, kad ir cia ne fotografo problema. Iseina, kad jis moka tik fotoaparato knopke nuspausti, o kaip gausis nuotraukos, tai jau ne jo problema. Nemyli savo darbo ir net nesistengia maloniai aptarnauti, nesistengia kad klientas butu patenkintas. Kazkoks PONAS IS SUDEGUSIO TEATRO!
JovkėS
QUOTE(mermelade @ 2009 01 04, 02:50)
www.photo-she.com
*

Kazi o kokios cia kainos?

Sveikos. Man irgi aktualu Kaune. O nete radau tik senamiescio studija, dar laisveje kazkokia ir ozeskienes. Noretusi didesnio pasirinkimo.

O as dar galvojau apie ta senamescio fotostudija, bet aciu uz tokius konemtarus, nes tikrai norisi graziu nuotrauku, nes manau ju ten daug nepridaro, ane?
*Mamis*
klaipedoje rekomenduociau jurates foto studija wub.gif
mermelade
QUOTE(JovkėS @ 2009 01 06, 20:56)
Kazi o kokios cia kainos?

Sveikos. Man irgi aktualu Kaune. O nete radau tik senamiescio studija, dar laisveje kazkokia ir ozeskienes. Noretusi didesnio pasirinkimo.

O as dar galvojau apie ta senamescio fotostudija, bet aciu uz tokius konemtarus, nes tikrai norisi graziu nuotrauku, nes manau ju ten daug nepridaro, ane?
*

kadangi ten darbas vyksta, ne fotoatelje pobudziu, kai sustato - pykst pokst ir viskas, o fotosesijos principu iki 2val, komunikuojant, judant, bendraujant, tai kainos ne uz foto bet uz visa sesija is kurios issirenki norimus kadrus. Del kainu pasiskambink, nes paprastai seimyninei fotosesijai vienas paslaugu paketas, o vestuvinei - kitas, i vestuvines sesijos kaina ieina ir atspausta foto knyga
PUPAPUPITA
QUOTE(mermelade @ 2009 01 07, 13:41)
kadangi ten darbas vyksta, ne fotoatelje pobudziu, kai sustato - pykst pokst ir viskas,  o fotosesijos principu iki 2val, komunikuojant, judant, bendraujant, tai kainos ne uz foto bet uz visa sesija is kurios issirenki norimus kadrus. Del kainu pasiskambink, nes paprastai seimyninei fotosesijai vienas paslaugu paketas, o vestuvinei - kitas, i vestuvines sesijos kaina ieina ir atspausta foto knyga
*

Deja, Senamiescio fotostudijoje darbas tikrai ne fotosesijos principu. Nuotrauku pasirinkti niekas nedave, gavom 5 kadrus po 4 nuotraukas ir viskas. Gave nuotraukas apstulbome, nes slapia sukneles apacia. papraseme retusuoti - isizeide ir atsake ,, Cia ne fotografo problema, jei jus slapiom padalkom po Roruses aikste lakstot''. Nuotrauku netaiso, disko neatiduoda. Pasake- jei nepatenkinti mano darbu, grazinkit nuotraukas, atiduosiu pinigus. Tada paklauseme, kodel su klientais taip elgiates? MIKAS KAGANAS atsake ,, klientu mes turime tiek, kad galime rinktis.'' Likome apstulbe. Jie naudojasi tik savo gera vieta Rotuses aiksteje. Mandrumas neispasakytas. Deja nuotraukos taip ir liko neistaisytos, o vestuviu nepakartosi.
Kaune girdejau gera studija Gertrudos gatveje.
mermelade
QUOTE(audronyte @ 2009 01 07, 13:58)
Deja, Senamiescio fotostudijoje darbas tikrai ne fotosesijos principu. Nuotrauku pasirinkti niekas nedave, gavom 5 kadrus po 4 nuotraukas ir viskas. Gave nuotraukas apstulbome, nes slapia sukneles apacia. papraseme retusuoti - isizeide ir atsake ,, Cia ne fotografo problema, jei jus slapiom padalkom po Roruses aikste lakstot''. Nuotrauku netaiso, disko neatiduoda. Pasake- jei nepatenkinti mano darbu, grazinkit nuotraukas, atiduosiu pinigus. Tada paklauseme, kodel su klientais taip elgiates? MIKAS KAGANAS atsake ,, klientu mes turime tiek, kad galime rinktis.'' Likome apstulbe. Jie naudojasi tik savo gera vieta Rotuses aiksteje. Mandrumas neispasakytas. Deja nuotraukos taip ir liko neistaisytos, o vestuviu nepakartosi.
    Kaune girdejau gera studija Gertrudos gatveje.
*

ne ne, as komentavau ne senamiescio fotostudija doh.gif
o studija Vasario 16osios g. www.photo-she.com smile.gif

Jovkes klause i mano posta: "kazi kokios cia kainos?" as atsaukiau i ta citata, o ne apie senamiescio foto studija doh.gif
JovkėS
QUOTE(mermelade @ 2009 01 07, 15:01)
ne ne, as komentavau ne senamiescio fotostudija  doh.gif
o studija Vasario 16osios g. www.photo-she.com  smile.gif

Jovkes klause i mano posta: "kazi kokios cia kainos?" as atsaukiau i ta citata, o ne apie senamiescio foto studija  doh.gif
*

Tai cia ta studija prie to buvusio baro "Rambynas"? Nes tam psl. kazkaip neradau adreso.
mamytegelyte
tikrai nesirinkit tos vaivo studijos klaipedoje taip pyktis ima... schmoll.gif mano mergytes krikstynos buvo ir taip sugadino nuotraukas...pastate kazkokia neprofesionale fotografe kuri nieko nenutuokia...jau isejus supratau kad rezultatas bus baisus taip ir buvo...sesliai krenta, kokybe belekokia, apsvietimas... geriau tada jau su savo fotiku gamtoj pasifotkint...nu zodziu dar ir pinigus sumokejau reikejo pasimt nuotraukas ir nieko nemoket nes sudirbo visa svente jokio grazaus atsiminimo neliko...gerai kad nors nufilmavom tai ne taip baisiai bus ka atsimint ir grazaus mirksiukas.gif beje pom keliu savaiciu ejau i kumas ir vel tas pats fotoatelje rezultatas tas pats,tikrai nuosirdziai nepatariu schmoll.gif as net nesidariau papildomu nuotrauku ejau skanuotis kad tik nereiketu pas ju daryt ir duot uzdirbt blink.gif beje atejus pasimt nuotrauku bande ten jos kazka tvarkyt bet irgi snipstas...zodziu esu labai pykta verysad.gif neikit ten...
JovkėS
QUOTE(mermelade @ 2009 01 07, 15:01)
ne ne, as komentavau ne senamiescio fotostudija  doh.gif
o studija Vasario 16osios g. www.photo-she.com  smile.gif

Jovkes klause i mano posta: "kazi kokios cia kainos?" as atsaukiau i ta citata, o ne apie senamiescio foto studija  doh.gif
*

Mes jau pasinaudojom Linos paslaugomis, is sios studijos Vasario 16-osios. Labai patenkinti ir kitiems rekomenduoju biggrin.gif thumbup.gif
Živile60
QUOTE(uppity @ 2009 01 06, 22:39)
klaipedoje rekomenduociau jurates foto  studija wub.gif
*

O gal turit telef. nr. ar adresiuka?
ei tu
Sveikos!

Samdėmės fotografą reportažistą, bet norėjome ir statytų nuotraukų (dėl juoko labiau - prisimenant tėvų laikų vestuves), tad fotografavomės protas.lt (praktiškai vienintelė mums tinkama fotostudija, kuri priėmė daugiau nei 20 žmonių ax.gif ).
Bet tuo metu studija dar buvo Vilniaus centre (šiuo metu yra persikėlusi į nežinau kur).
Be to, dar lyg pernai nebuvo svetainėje nuotraukų galerijos - o kokia yra dabar - tai visos nuotraukos ne mano skonio ax.gif (vien dėl to tikriausiai nebūčiau pasirinkusi).
Bet gerai, kad neturėjau tokios išankstinės nuomonės - užtat dabar turime nemažai žaismingų ir net juokingų nuotraukų iš ten. Man patiko. 4u.gif
Jekaterina_art
As buvau fotosesijoje pas tokia fotografe Anna. Net nesitikejau, kad taip faina bus. Ten buvo asmenine fotosesija, vaikino dovana. Tikrai rekomenduoju, ten ji fotografuoja ir vestuves , ir visa kita
www.nabija.lt
aquo;)
labas mergaites gal galit parekomenduoti alytuj foto studija? ax.gif
Ontonte
Labas visoms, musu laiminga diena buvo pries pora savaiteliu, bet vis dar negaliu atsigrozeti puikiomis nuotraukomis. smile.gif Dar labai malonu, kad ir visi jas giria. Drauges dalyvavusios vestuvese sako, kad neatpazysta saves, kokios grazios nuotraukose.

Taigi galiu ir jums parekomenduoti fotostudija Vilniuje, "Tisena dizainas". Yra ju tinklapis su info.
Mus fotografas Karlas fotografavo tik gamtoje, taip norejome mes su vyru, nors mums siule ir fotostudijoje. Patiko dar, kad Karlas buvo viena is vestuviu atrakciju, labai smaikstus fotografas ir rezultatas liuks:)
Pasiule dar pasidaryti fotosesija nesciosios, teks pagalvoti, nes laukiuosi ir gal visai butu smagu tureti profesionaliu foto... smile.gif

Sekmes visoms ir graziu foto!
Lapelyte
ka galetumet patarti kaune ? kokia foto studija?seimos fotosesijai.
nes senamiescio fotostudija man tragiska...
Firmine...
Man padovanojo fotosesija Klaipedoje pas Greta...ziuriu i nuotraukas kas diena ir negaliu atsigrozet wub.gif Labai super atmosfera,jokio susivarzymo ,puiki fotografe ir labai siltas zmogus thumbup.gif www.gretosfoto.lt
annaa
Klaipedoje galiu rekomenduoti juratę čiakienę bei skaistę zabielaitę 4u.gif

tik pas skaistę man nepatinka jog po nuotraukomis pasiraso varda ir pavarde schmoll.gif visa kita thumbup.gif
sjofne
Gal kas galite kokia gera studija Vilniuje pasiuliti fotosesijai 4u.gif
S@ndr@

Gal kas turite pasiulyti koki gera fotografa Elektrenuose? unsure.gif
mage
Gal merginos noretumet fotografuotis mano fotostudijoje Viniuje, http://www.eglesfotostudija.lt/? atiduodu laaaabai daug fotografiju ir visos retusuotos.
kristina-buziene
Va cia patys,patys paciausi fotografai wub.gif ,

My Webpage Jums tik belieka uzeiti ir issirinkti smile.gif

Raimam
buvom uzssisake sitos studijos rday.lt fotografa. vaiku nuotraukas padare labai graziai, dabar uzssiakem krikstynom rugsejo men. paziurekit http://www.rday.lt , nors ten ne viskas yra.
Papildyta:
QUOTE(PUPAPUPITA @ 2009 01 06, 15:37)
Tik ne pas MIKA KAGANA Kaune, Senamiescio fotostudijoje. Sugadins ne tik nuotraukas, bet ir vestuves!
Papildyta:

Tik ne rotuses aiksteje, Senamiescio fotostudijoje. Ten dirba MIKAS KAGANAS. Jo darbu buvome pasibaiseje. Pasirodo kaip sustoti - ne fotografo problema, kokia uzsklanda pasirinkti jam nerupi, kad jaunosios ranku nesimato irgi jam nesvarbu... O apie FOTOSOPA jis is viso nera girdejes. Nuotraukose matosi slapia sukneles apacia. Paprasius pataisyti, apsauke mus, kad ir cia ne fotografo problema. Iseina, kad jis moka tik fotoaparato knopke nuspausti, o kaip gausis nuotraukos, tai jau ne jo problema. Nemyli savo darbo ir net nesistengia maloniai aptarnauti, nesistengia kad klientas butu patenkintas. Kazkoks PONAS IS SUDEGUSIO TEATRO!
*

http://www.rday.lt/
kristina-buziene
QUOTE(Raimam @ 2009 07 24, 18:44)
buvom uzssisake sitos studijos rday.lt fotografa. vaiku nuotraukas padare labai graziai, dabar uzssiakem krikstynom rugsejo men. paziurekit http://www.rday.lt , nors ten ne viskas yra.
*

Na atleisk,nieko gero nepamaciau doh.gif Nepirkciau tokiu vaiku foto schmoll.gif rolleyes.gif
nicas
QUOTE(Intimate @ 2009 07 30, 09:24)
Noreciau parekomenduoti fotografa, bendraujame su juo, fotografavo musu ir musu draugu vestuves, saunus ir savotiskas vaikinukas, dabar krikstynas mums fotografuos tongue.gif ir asmenine foto sesija daremes..... neteko nusivilti, tad rekomenduoju, yra foto studija pas ji telpa iki 20 zmoniu, netoli mindaugo maximos. jo saitas www.g-j.lt Giedrius Jankauskas
*

nu sorry blush2.gif bet kas ten gražaus????
Irinka1983
Felikso fotostudija seskineje prie IKI pasazo. Labai kreatyvus menininkas smile.gif
mixe11
[quote=mage,2009 07 24, 16:02]
Gal merginos noretumet fotografuotis mano fotostudijoje Viniuje, http://www.eglesfotostudija.lt/? atiduodu laaaabai daug fotografiju ir visos retusuotos.
*

[/quote

kodėl tokia žema kaina, palyginus su kitomis fotostudijomis?
Nostra
ZIAURIAI noriu fotosesijos Vilniaus senamiesty.... Gal kas zinote, kur kreiptis, kas tuo uzsiimtu?...Nes dauguma daro nuotraukas tik studijioje.
ACIU !!!
maye
gal kas gali ka Klaipedoje parekomenduoti? blush2.gif
Afėja
QUOTE(maye @ 2010 12 02, 17:05)
gal kas gali ka Klaipedoje parekomenduoti? blush2.gif
*

Taip pat ieskau fotostudijos Klaipėdoje, noreciau asmenines fotosesijos, gal kas patartu, kurt geriau kreptis? smile.gif
miss_era
Klaipedoje Benua fotostudija www.benua.lt
Idealus kainos ir kokybes santykis smile.gif
mamaRamune
QUOTE(Nostra @ 2010 11 23, 13:53)
ZIAURIAI noriu fotosesijos Vilniaus senamiesty.... Gal kas zinote, kur kreiptis, kas tuo uzsiimtu?...Nes dauguma daro nuotraukas tik studijioje.
ACIU !!!
*

teko fotografuotes ugnesfotostudijoje, senamiestyje, patiko smile.gif
AHAVA
Sveikos,

Nuoširdžiai noriu parekomenduoti duetą "Foto Personą", kurį sudaro fotografė, nuotraukų redaktorė ir jos asistentė, visažistė, stilistė.

Buvom užsisakę fotosesiją tema "Love Story", labai norėjom tokią turėti. Susisiekėm su "Foto Persona", kurią radom Facebooke ir likom maloniai nustebinti, kad jos nėra valandinės. Tai reiškia, kad nejauti laiko spaudimo, atsipalaiduoji, o jos dirba, kol pasiekia gerą rezultatą.
Bendrauja labai maloniai, su jom labai jauku ir gera, tokios "padruškės". Stengiasi, kad tik būtų įdomiau ir gražiau.
Visažistė atlieka foto makiažą su pačiom geriausiom profinėm priemonėm, jos visokių aksesuarų atsineša, viską derinam.
Daug klausė, kas mums artima, ką mėgstam, stengėsi atskleisti nuotraukose mus, kokie esame, ne šiaip kad gražu buvo, bet tikrai mūsų.
Žodžiu aš jų darbu sužavėta, jos jėga!

O užtrukom mes 4 val., fotografavomės mūsų sodyboje ir laukuose.
Kainavo 400 lt ir gavom 45 kadrus su visokiais koliažais, juoda balta ir pan.
Faina, kad davė diską, nes kiti girdėjau neduoda "negatyvo", spausdina patys. O mes pasirinkome tokį dydį, kokį norim patys, susistatėm į rėmelius.

Tai va, jas rasite čia:
http://www.facebook.com/fotopersona.crew

Ten ir dalį darbų pamatysite.

Sėkmės smile.gif
AHAVA
Pamiršau parašyti el. p. adresą: fotopersona.crew@gmail.com

smile.gif
linulia993
Sveikos,
gal kam nors teko fotografuotis su fotografu Gedu Girvainiu? jo puslapiukas http://www.girdvainis.lt/ ? Ar patiko nuotraukos? Ir siaip gal pasakykit savo nuomone apie jo darbus.. ax.gif
Tofi_girl
Oo, siaube, bet ir būna šiais laikais šarlatanų, kurie už "knopkės paspaudimą" dar pinigus drįsta imti. O jau Kauno rotušėj kas darosi! Niekam nepatariu pirkti nuotraukų iš vietinio jų siūlomo fotografo. Kažkoks košmaras: prieš keletą dienų mačiau draugės nuotraukas, tai atrodo, kad užsimerkęs fotografavo ir dar 90 lt nulupo už 10 niekam tikusių nuotraukų. Rugsėjo pabaigoj išteka mano sesuo, tai po ilgų ieškojimų pagaliau radom kaunietį fotografą, kuris ne tik spaudžia mygtuką, bet dar ir spuogus patrina, veido blizgesį nuima, jei reikia, žodžiu nepalieka nereikalingų detalių kadre. Sesė labai liko patenkinta asmenine "bandomąja" fotosesija. Nu nežinau, atrodo viskas bus gerai smile.gif, dabar, kad tik oras nepavestų..

Jei kam įdomu, galėsiu kontakus duot. Malonus vyrukas smile.gif
vilija
QUOTE(Tofi_girl @ 2011 08 10, 11:43)
Oo, siaube, bet ir būna šiais laikais šarlatanų, kurie už "knopkės paspaudimą" dar pinigus drįsta imti. O jau Kauno rotušėj kas darosi! Niekam nepatariu pirkti nuotraukų iš vietinio jų siūlomo fotografo. Kažkoks košmaras: prieš keletą dienų mačiau draugės nuotraukas, tai atrodo, kad užsimerkęs fotografavo ir dar 90 lt nulupo už 10 niekam tikusių nuotraukų. Rugsėjo pabaigoj išteka mano sesuo, tai po ilgų ieškojimų pagaliau radom kaunietį fotografą, kuris ne tik spaudžia mygtuką, bet dar ir spuogus patrina, veido blizgesį nuima, jei reikia, žodžiu nepalieka nereikalingų detalių kadre. Sesė labai liko patenkinta asmenine "bandomąja" fotosesija. Nu nežinau, atrodo viskas bus gerai smile.gif, dabar, kad tik oras nepavestų..

Jei kam įdomu, galėsiu kontakus duot. Malonus vyrukas smile.gif
*

labas, pleputes. man reikia fotografo dukros vestuvems. Tofi_girl, parasyk to fotografo kontaktus smile.gif , gal tiks ir mums...aciu aciu.
Tofi_girl
Sveika, Vilija, mūsų fotografas turi savo internetinį puslapį www.jonasfoto.lt, kuriame nurodytas jo tel. numeris. Ten gali pasižiūrėti ir darbų. Jei patiks, malonaus bendradarbiavimo smile.gif ir sėkmės organizuojant! mirksiukas.gif
vilija
QUOTE(Tofi_girl @ 2011 08 10, 21:29)
Sveika, Vilija, mūsų fotografas turi savo internetinį puslapį www.jonasfoto.lt, kuriame nurodytas jo tel. numeris. Ten gali pasižiūrėti ir darbų. Jei patiks, malonaus bendradarbiavimo smile.gif ir sėkmės organizuojant!  mirksiukas.gif
*

labai aciu tau. perduosiu dukrai. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.