Įkraunama...
Įkraunama...

Parekomenduokit foto studiją

QUOTE(prieblanda @ 2008 01 13, 00:28)
Nu kai jaunieji ratais aplink kr9melius vaikšto ir prie kiekvieno akmenėlio lankstosi, tai šypsenos irgi natūralumu nedvelkia biggrin.gif  Šiaip visos nuotraukos yra išpozuotos, labai retai fotografai gražių natūralių pagauna, nes ne to ten galų gale ir susirinko  rolleyes.gif
Mano vestuvės bus kuklios, tai man fotografo už visą vestuvių biudžetą nereikia, dėl to ir fotostudija man atrodo tinkamas variantas  ax.gif

o pas mus tokiu nuotrauku kur visi kruvoj sustoja ir sypsosi, arba ten prie kokio akmenelio ar berzelio sustoja tai nebus, jau is karto fotografui pasakysim. fotkins tik atsitiktinai pagautas akimirkas, arba kad ir visu planu, bet tiesiog einancius, besisnekuciuojancius.
Atsakyti
QUOTE(Flymanas @ 2005 09 16, 11:31)
kaune gertrudos 8, vytenis zelionis 8699 14250.
esame tikrai patenkinti jo darbu - nebrangu ir galite pasiimti originalus CD. nuotraukos nu siaubingai grazios (geraja prasme). tikras specas.  thumbup.gif


Pritariu visom 4. mano pirmas vestuves fotoatelje jis fotkino, tai visi sake kokia as fotogeniska, nors patikekit taip nera smile.gif ir nebuvo nei vienos nuotraukos kur sau nepatikciau nors biski, visos buvo idealios. del kainos nieko pasakyti negaliu, nes nepamenu seniai tai buvo (8 metai atgal)bet pavardes nepamirstu 4u.gif ir seniau jis fotkino patogesneje vietoje rotuses gt. 11 o dabar tikrai jis sedi gertrudos 8 nera taip patogu bet rasti galima smile.gif. Ir dar jis nepraso nieko spausti (sypsenu), varai kaip per fotosesija kaip nori taip kraipais kisasi minimaliai smile.gif, o paskui isrenka geras ir pasiulo issirinkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 13 sausio 2008 - 11:55
Labutis! Gal kas parekomenduotumet fotostudija Panevėžy? Norėčiau tokios, kur fotografas mėgtų paimprovizuot, kažką įdomesnio,crazy ir pan,ne vien tos rimtosios foto;) bet siulykit visus variantus;)

ir beje, dar klausimėlis-jei turim pasisamdę ir fotografą, tai jis irgi į fotoateljė eis ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dreamere: 20 sausio 2008 - 17:47
QUOTE(virgonca @ 2008 01 12, 20:00)
manau jeigu geras fotografas vestuvese tai ir nereikia foto studijoje dar daryti nuotrauku, nes jos ten dazniausiai man niuros kazkokios atrodo...susikauste visi, dirbtinai issisiepe....


Pritariu thumbup.gif ir mes neisim i jokias atelje!! moki pinigus fotografui ir dar eini prie spalvoto fono fotografuotis!!! man irgi ten nuotraukos dirbtinai atrodo!!
Atsakyti
o jei toks variantas, kad nebus fotografo, jaunieji eis i atelje. Gal kas koki GERA gali patarti Vilnije?
Atsakyti
QUOTE(tatjana.t @ 2008 05 12, 14:58)
o jei toks variantas, kad nebus fotografo, jaunieji eis i atelje. Gal kas koki GERA gali patarti Vilnije?


Pas mus buvo tik fotoateljė, nors artimieji bažnyčioj prigaudė tikrai puikių kadrų ax.gif Fotografavomės pas Eduardą Strunkį, jo ateljė yra Pilies gatvėje - nė nepajutom kaip pusantros valandos praėjo rolleyes.gif Nuotraukomis esam labai patenkinti, vienintelis trūkumas - neduoda skaitmeninių nuotraukų, visas reikia darytis pas jį ax.gif bet šiais laikais šitą trūkumą galima apeiti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 12 gegužės 2008 - 21:11
Nuostabus fotografas: ir foto labai patiko, ir apgaudinėt šiais laikais galima... lotuliukas.gif

QUOTE(prieblanda @ 2008 05 12, 22:08)
Nuotraukomis esam labai patenkinti, vienintelis trūkumas - neduoda skaitmeninių nuotraukų, visas reikia darytis pas jį  ax.gif  bet šiais laikais šitą trūkumą galima apeiti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leo`: 12 gegužės 2008 - 22:12
QUOTE(Leo` @ 2008 05 12, 23:12)
Nuostabus fotografas: ir foto labai patiko, ir apgaudinėt šiais laikais galima...  lotuliukas.gif


Mano pinigai - ką noriu, tą ir darau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 05 12, 23:08)
Pas mus buvo tik fotoateljė, nors artimieji bažnyčioj prigaudė tikrai puikių kadrų  ax.gif  Fotografavomės pas Eduardą Strunkį, jo ateljė yra Pilies gatvėje - nė nepajutom kaip pusantros valandos praėjo  rolleyes.gif  Nuotraukomis esam labai patenkinti, vienintelis trūkumas - neduoda skaitmeninių nuotraukų, visas reikia darytis pas jį  ax.gif  bet šiais laikais šitą trūkumą galima apeiti

tikslus adresas koks butu? po kiek nuotraukos? cia sakitosi kaip fotosesija, kiek kainavo ar tik uz foto reikia moketi?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tatjana.t @ 2008 05 13, 08:41)
tikslus adresas koks butu? po kiek nuotraukos? cia sakitosi kaip fotosesija, kiek kainavo ar tik uz foto reikia moketi?
Aciu 4u.gif


http://www.strunkiofoto.lt/, vestuvių fotosesija mum kainavo 500 Lt, už kuriuos dar padaro 20 nuotraukų. Už kiekvieną papildomą reikia mokėti 15 Lt. Nuotraukas daro berods 15x21 formatu. Dabar kainos gali būti jau pakilę...
Atsakyti
Labai prašau parekomenduokite gerą fotografą arba fotoateljė Kaune. Kuris variantas pigesnis? Kokios dabar kainos? Įdomu ar galima imti fotografą, pavyzdžiui, tiktai 2val? unsure.gif
Atsakyti
Taip, taip, tikra tiesa, ir turint pinigų galima apgaudinėt biggrin.gif

Kažko niekaip neatrodo pagal viską, kas parašyta, kad paklausėt fotografo, ar galit „apeidinėt“... kas šiaip jau kertasi su autoriaus teisėmis. Pvz., įmonės už tokias tyčines ar netyčines baikas susimoka tūkstančiais. Čia šiaip informacija, kad nenustebtumėt apie autoriaus teises sužinoję.

QUOTE(prieblanda @ 2008 05 13, 08:17)
Mano pinigai - ką noriu, tą ir darau  tongue.gif

Atsakyti