Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko, balkono gėlės

Pas mane irgi labai vejuota, tai tas kelias dienas dabar laikau kambaryje, nes jau baisiai jas lanksto sad.gif

O kas yra kai surfiniju ziedai blukti pradeda, bala. Gal trasu per daug? As Kemira trasas istirpinu vandenyje ir lieju, gal padauginau? Ar atvirksciai per mazai? g.gif
Atsakyti
Mano surfinijų žiedai bala,kai baigia nužydėti tas žiedelis - tai kur pasiekiu, nuskabau.
Atsakyti
Kiek mazdaug kartu per savaite reikia tresti sulfinijas, 3-4kartus?
Atsakyti
Manau pakanka vieno karto. Dabar, kai vėsiau - laistau 2 kartus, vieną iš jų su trąšom. Kai karšta - lieju kasdien, bet tręšiu ne daugiau 2 kartų (tiesiog jei pasidarau dudesnį kiekį, tai supilu per 2 kartus).

Tiesa, gali bandyti tręšti taip - vieną kartą paprastom trąšom (pvz Kemira) - augimui,paskui kokius 2-3 liejimus tik vandeniu liek, po to - specialiom žydėjimą skatinančiom trąšom. Nors jei turi specialias trąšas surfinijom, tai jom ir tręšk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miglute: 09 birželio 2004 - 11:37
Miglute, tu tikra konsultantė gėlių auginime. thumbup.gif Skaičiau, skaičiau... biggrin.gif Aš irgi be galo myliu gėles ir namuose gan nemažai turiu. Šiemet ir balkone gerai sekasi petunijas auginti. Ankstesniais metais tokios skystos būdavo, o šiemet laistau Kemira trąšomis petunijoms ir surfinijoms, tai žydi, kad net gražu žiūrėti. biggrin.gif Pas mane iš virtuvės balkono kraštas su gėlėmis matosi, tai žiūriu, žiūriu... biggrin.gif O kad akys džiaugiasi! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sarune blush-anim-cl.gif , bet be gėlių neįsivaizduoju... Nors gyvename name, bet naujom gėlėm jau nelabai vietos būtų.... Bet vistiek šią savaitę 2 naujas parsitempiau biggrin.gif .
Bugenvilija:

--Resize_Images_Alt_Text--

(nežinau,kaip pasukti....)
Atsakyti
o as prisikaiciau, mano surfinija leidzia jau pirma ziedeli, va ir patresiau, nors ir pagal visas instrukcijas tresiau, taciau vis tiek siandien lapai tokie susisuke ir nusdziuve galai, gal nudege g.gif g.gif . taip laukiau, laukiau tu ziedu ir va....... blink.gif blink.gif mad.gif
Atsakyti
Gal trąšų koncentracija per didelė ? Čia jau reikia nepersistengti.... O tavo surfinijas lietus užlija ? Tai gali būti irgi susiję ( tie rūgštūs lietūs).

Iš juokingai graudžių istorijų : uošvis nupirko kažkios priemonės nuo pomidorų ligų ir nupurškė savo šiltadaržį ( aišku, padarė "stiprenį" tirpalą - nu kad geriau padėtų)- iš pomidorų lapai pasidarė tokie žaliai geltoni (būna pas kai kurias gėles taip ) - gražūs. Viskas būtų buve dar neblogai, bet jie nustojo augti, paskui pradėjo džiūti ir kai išrovė ( pasodino kitus) - pamatė, kad sunykę šaknys... Nu čia norėjo kaip geriau, o gavosi sad.gif ...
Atsakyti
...........pas mane irgi surfinijos auga,man labai grazu, lieju jas kasdien,o tresiu 1-2 i svaite,labai dar noriu nusipirkt Bakopu,bet niekur nerandu?--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
butent kuri nudege, lietus uzlyja ant jos, nes nusipirkau toki metalini pakabinima vazonui is lauko puses, kita lyg ir nenudege, bet ji ir ziedu kol kas neleidzia..... mad.gif mad.gif

hm.......cia tomis nuotraukomis ko gero sugalvojote dar mane paerzinti g.gif kokias buciau turejusi surfinijas jeigu nebuciau persistengusi unsure.gif
Atsakyti
mano surfinijos yra pakabintos taip kad gauna ir lietaus, ir vejas jas drasko, bet kai jas pamato visi giria tikrai grazios yra thumbup.gif . As jas lastau kasdien, geriausia vakarais, nes per nakty jos yra dregnai, dar butinai turi buti pradurti vazonu dugnai, kad vandens perteklius galetu pasisalint, o tresiu kas antra, trecia diena, nes joms labai reikalingos trasos, rudeni kai metu lauku vazone yra vienos saknys, aisku per didele trasos koncentracija taip pat blogai.Linkiu issiaugint grazias geles... thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (Saga @ 2004 06 10, 10:36)
butent kuri nudege, lietus uzlyja ant jos, nes nusipirkau toki metalini pakabinima vazonui is lauko puses, kita lyg ir nenudege, bet ji ir ziedu kol kas neleidzia..... mad.gif mad.gif

hm.......cia tomis nuotraukomis ko gero sugalvojote dar mane paerzinti g.gif kokias buciau turejusi surfinijas jeigu nebuciau persistengusi unsure.gif

.....Saga,o tu taip nesijaudink tongue.gif Yra pirkti surfiniju kiek nori biggrin.gif tongue.gif ..........as tai niekada pati neauginu,visada perku uzaugintas,dabar va nusipirkau,tik sias pirkau tokias mazesnes,nes noriu pati isaugint dideles,bet dar pirksiu ir gatavu dideliu............ thumbup.gif
Atsakyti