Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko, balkono gėlės

Paaiškinkit man, Viva, čia tos braškės pasodintos plastmasiniam vazonėly? (1 daigelis)?
Atsakyti
Viva, galvojau, kad is kokio internetinio psl nuotraukos, o ziuriu - tavo asmenines. Ot grazu thumbup.gif O kokio dydzio tas tavo balkonas? Nekelciau kojos is ten...
Atsakyti
clap.gif clap.gif clap.gif Ot dziaugsmas, visai atsitiktinai suradau si skyreli thumbup.gif Priimkit, prasom i savo draugija, as gi tiesiog "pamisele"sodininke, o bendraminciu nerandu blink.gif Vyras sako, kiek tu zemes beturetum, vis tau mazai... wink.gif
Prisistatau, siam forume dar naujoke, gyvenu Kaune, auginu dukryte, labai megstu sodo ir darzo darbus, bet kad ne i pilva krauti o paziuret grazu butu clap.gif
Balkone auginu svyrancias didziaziedes pelargonijas, tikraja levanda, kvapnuji tabaka, surfinijas, daugiamete aitriaja paprika, rozes, lobelijas. sad.gif Tik va, beda, dar beveik niekas nezydi, nes amarai buvo labai uzpuole,as buvau isvaziavus,nepastebejau ir labai gelems pakenke, bet dabar baigia atsigaut, ziedus sukrove,zydes, tik siek tiek veliau sad.gif
O del surfiniju ir petuniju zydejimo, tai viska lemia zeme ir trasos,zemes as pirkau "senukuose" jau spec.paruostos, tan konsultantas patare.Ir dar, kai jau sios geles nuzydi, jas galima iki puses nugeneti ir vel zydes iki salnu biggrin.gif
Papildyta @ [mergetime]1088669876[/mergetime]
Oi ziuriu ir pazystamu yra, Sveika wub.gif
Atsakyti
Nu, Medukiukai, negalvojau kad tokia darzininke-sodininke esi thumbup.gif Tai sakai, tau darzai, o vyrui- m... tongue.gif Gamtos vaikai esat.
Atsakyti
Atspejai, abu tokie.
Atsakyti
Joanna> taip, vazonas plastikinis, braske - remontantine, zydi rozines spalvos ziedukais. Remontantine - tokia, kur istisai derliu duoda. Siaip kiek zinau tokias braskes prie namu tokiuose kubiliukuose augina, kaip svyranti augala. Vaizdas nerealus - atrodo kaip stulpas braskiu!!! Ziuresiu, kaip cia man ja seksis auginti.
Vyrui tik nelabai surfinijos patinka, nes vakarais gan stipriai kvepia.
Na, taip isgyret mano darza, eisiu dar pafotografuoti wink.gif
Atsakyti
Aš taip pat mačiau nuotraukas braškių, kurias augina kubiluose iš visų pusių. Kaip faina, mano rąstinis namas, tai ir kubilas tiks laugh.gif Tik gaila, kad šiemet nesugalvojau. O čia tokia rūšis -Remontantinė? Reiks užsirašyt wink.gif
Atsakyti
Kitą met auginsiu braškes statinėje biggrin.gif , tik nesijuokit, draugė jau taip daro:
Paima metalinę statinę be dangčio, šonuose išpjauna skyles ir sodina braškes į šonines skyles ir ant viršaus. Kai suželia ir žydi, tai atrodo toks didelis žydinčių braškių kupstas (statinės visai nesimato) ir vietos mažai užima thumbup.gif
O svarbiausia - nereikia ravėti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kite: 02 liepos 2004 - 09:28
REMONTANTINIU vadinamas toks augalas kuris veda vaisius ne viena karta per sezona, o visa laika - nuzydi, brandina vaisius ar uogas ir vel zydi ir t.t.Tai gali buti braske, aviete ir pan. smile.gif Klausimas - kur tokias braskes svyrancias pirkote, dar prekybos vietose neteko matyti, gal pagal kataloga Florexlit? g.gif
Atsakyti
Labai dėkui už nuostabią informaciją clap.gif
Atsakyti
As auginu vazonelyje zemuoge. Pirkau turguje , pamaniau, kad ten kokios 5, bet pasirodo, kad tik vienas didelis kelmas. Zinoma is vieno kelmo neprisivalgysi laugh.gif , bet vaikams smagu laukti kol prisirps JU ZEMUOGES thumbup.gif
Kitamet pasisodinsiu daugiau. Matyt irgi "remontantine", nes jau visas menuo dera (vienos zemuogytes sirpsta, o kitos dar tik zydi)

Gera ideja su kubilu, nors zurnale maciau specelius indus zemuogems auginti. Tiesa, pirkt tokiu negavau.
Atsakyti
QUOTE (dorado @ 2004 07 02, 13:40)

Gera ideja su kubilu, nors zurnale maciau specelius indus zemuogems auginti. Tiesa, pirkt tokiu negavau.

gal galima pasidaryti kažkokias dėžes, jei jos taip sužaliuoja, kad dėžių praktiškai nesimato wink.gif
Atsakyti