Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko, balkono gėlės

bandau dar karta
http://images.bite.l...fded6d69e28.jpg
o gal taip....
--Resize_Images_Alt_Text--



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorado: 21 liepos 2004 - 06:17
Dorado, ir aš nieko nematau sad.gif
Atsakyti
kitos nuotraukeles
--Resize_Images_Alt_Text--
--Resize_Images_Alt_Text--
--Resize_Images_Alt_Text--
--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
Labai gražu thumbup.gif Čia taip balkoną įsikūrei? g.gif Geras thumbup.gif
Net ir paprastą miesto balkoną gali pasidaryti kaip kurortą biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Grazu, Dorado clap_1.gif . Turetu buti smagu kavute pagerti tarp tiek ziedu... O man kai atsilo orai - nebeiseina tuo pasimegauti - po darbo kai gryztu, mano balkone galima degintis , bet kava gert per karsta....
Atsakyti
Aciu aciu smile.gif
Tik beda, kad ruosiuiosi savaitei ar daugiau i Palanga... ir visos mano gelytes gali pavirsti sieneliu ( kaip pernai). Planuoju jas nukabinti ir vezt i soda, kad uosviai palietu. Kambariniu geliu priziuret tai uzbega uosvis, bet jei tokie karsciai kaip pernai tai poros kartu i savaite nepakanka...
Atsakyti
QUOTE (dorado @ 2004 07 21, 13:22)
Aciu aciu smile.gif
Tik beda, kad ruosiuiosi savaitei ar daugiau i Palanga... ir visos mano gelytes gali pavirsti sieneliu ( kaip pernai). Planuoju jas nukabinti ir vezt i soda, kad uosviai palietu. Kambariniu geliu priziuret tai uzbega uosvis, bet jei tokie karsciai kaip pernai tai poros kartu i savaite nepakanka...

Dorado, viskas bus OK. As kai isvaziuoju atostogauti , kambarines geles normaliai ismaudau po dusu, sustatau sviesiausioje kambario vietoje ( arba keliuose kambariuose kur nors netoli lango, bet ne ant saules !) , viduryje ju pastatau vonele, kibira ar kita inda su vandeniu, kad garuotu ir savaitei ramiai palieku. Kai grizau birzeli po atostogu, tai net lieti dar nereikejo. Beje kaktusu tai neleicia.
Balkone aisku sudetingiau. Bet tuos mazesnius vazonelius (jei neisvesi), gali irgi taip namo parnesusi sustatyti. Svarbu, kad joms butu ne per karsta, oras dregnas (kitaip labai greitai voratinklines erkutes uzpuola), ir kad neperdziutu. Savo surfinijas jau isbandziau - pas mane metro lovelyje auga 3 (pietineje puseje) labai gerai prilieju ir mazdaug 4 dienas per tokius karscius isbuna. Paskui jau glemba lapai ir reikia kuo skubesnes pagalbos huh.gif ....
Atsakyti
Labai grazus balkonas, pasirodo yra daugiau kreizovu sodininkiu ne as viena clap.gif clap.gif clap.gif O tai jau vyras is manes juokiasi unsure.gif pabandysiu ir as idet nuotrauku tongue.gif
Atsakyti
Senas mochiutes patarimas:shalia vazono truputi aukschiau pastatai litrini sloika su vandieniu, imerki viena gala storesnes trikotazhines virvutes i sloika, o kita ikasi pora cm. i vazona. Pagal fizikos desni vanduo kad ir letai, bet uzhtikrintai drekins zheme-pati bandzhiau- veikia.
Atsakyti
Dorado, atrodo thumbup.gif
o mano balkonas atrodo taip: tongue.gif
--Resize_Images_Alt_Text--
--Resize_Images_Alt_Text--
--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
Kokios jūs šaunuolės thumbup.gif Kaip gražiai įsirengiat savo balkonus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (aukse @ 2004 07 22, 11:56)
--Resize_Images_Alt_Text--

O kas ten kamputyje tupi biggrin.gif
Atsakyti