Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko, balkono gėlės

As pelargonijas auginu jau beveik desimt metu ir jokiu ugliu pavasari nelauzau g.gif Jos pasodintos lauke palei namo siena, veliau idesiu nuotrauka. ziemai iskasu - sodinu i didelius vazonus ir nesu i rusi, kartais palaistau, kad neperdziutu zeme,jos savaime nunyksta, pailsi, o pavasari apkarpau padziuvusius lapus, sakas ir nesu i sviesa, kai tik baigiasi visos salnos - vel laukan ir jos buna jau su ziedais biggrin.gif Idesiu nuotrauka - pamatysit kokie krumai thumbup.gif Tai cia taip krumines reik priziuret, o vijoklines ir kaskadines visai kitaip, as tai ir kambary vesesniam puikiai islaikiau, tik reikia ziureti kad kenkejai nepultu, profilaktiskai nupurkst, o nugenetos sios geles ne taip gausiai kitais metais zydi ir neuzaugina tokiu ispudingu ilgu saku,maziau svyra.

Cia pirmametis ugliukas
--Resize_Images_Alt_Text--

o cia matosi antramete, kuri pradeda zydeti, dabar jau visa apsipylus ziedais
--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
Meduliuke, ar prigys dabar nukirptos pelargoniju shakeles?Radau labai grazhiu spalvu ir moteris man prikarpe ju labai daug, ka daryti, kad prigytu?
Atsakyti
QUOTE (deize @ 2004 07 30, 10:14)
Meduliuke, ar prigys dabar nukirptos pelargoniju shakeles?Radau labai grazhiu spalvu ir moteris man prikarpe ju labai daug, ka daryti, kad prigytu?

merkti i vandeni - isleidzia saknis, tada - sodinti. Man prigija.

Meduliuke , galima ir taip , kaip tu darai. Toki varianta, kuri as aprasiau, naudoja gelininkai (drauges mama ilgai dirbo geliu siltadarziuose, taiji ir pasake taip daryti) - kad atsinaujintu patys krumai, o ir kad pasidaugintu turbut g.gif . Beje, laikant siltai ziema, jos dar zydi. Neturiu patirties tik su svyranciom , siemet pirma karta pasisodinau. Bet krumines tai zydi tikrai gausiau, ir labiau sakojasi.

Labai grazi ta, kur didele nuotrauka thumbup.gif , bet man tarod, ji svyranti. As turiu tokia vusniu spalvos.

Tiesa, labai neblogai balkone auga kalankes. Pabandylit. Nereiklios, pakelia sausra.
Atsakyti
Pelargonijos puikiai prigis, jos dauginamos mazdaug iki rugsejo, veliau sunkiai prigyja, tik geriau iskart sodinti i zeme - greiciau isleis saknis, laikyti ne ant saules o kad jas pasiektu isklaidyta sviesa ir niekada neisdziutu zeme, tik neperliek nes supus.
Pas mane ant sienu visos svyrancios rolleyes.gif turiu kraujo raudonumo, bordo i juoduma, beveik balta, ruzava, bordo su margumu baltu, alyvu spalvos paprastas ir rozeliu formos ziedais, nu zodziu - geriau idesiu nuotraukas veliau, o dabar kelios is mano balkono wink.gif

Cia fuksija - Balerina.
--Resize_Images_Alt_Text--

o cia mano malunelis
--Resize_Images_Alt_Text--

fuksijos ziedas
--Resize_Images_Alt_Text--

balkono puosmena wink.gif
--Resize_Images_Alt_Text--

--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
QUOTE (meduliukas @ 2004 07 30, 19:05)
--Resize_Images_Alt_Text--

Labai gražus ir jaukus balkonas thumbup.gif Aš irgi užzimaniau pasidaryti kažką panašaus. Tik dar gėlyčių pas mane biški trūksta g.gif
Šiaip noriu paklausti apie šitą nuotraukėlę tik ne apie gėlytes smile.gif Ar tas staliukas ir kėdutės sulankstomi? Gal išduosi paslaptį, kur pirkot? Niekur nerandu nusipirkti kažką panašaus, kad eitų sulankstyti ir užimtų nedaug vietos (dar ir skalbinius kartais reik džiovint rolleyes.gif ), o balkone tai norisi pasėdėti.
Atsakyti
Kedes ir staliuka pirkome Kaune "Molo" prekybos centre, "Jysk'e" ar kaip ten jis rasosi g.gif ,nepamenu, ten panasu kaip ir "tomas philips, visokiu prekiu namams yra, viskas kainavo apie 50lt.
Atsakyti
Medulliuk, thumbup.gif . O fuksijos ziedas - nematytas. Turejau triju rusiu, bet tokios neteko matyti.
Papildyta @ [mergetime]1091464819[/mergetime]
Deize, nezinau tokios geles. Itariu, kad zinau kokiu nors kitu pavadinimu. Gal turi nuotrauka ?
Atsakyti
Meduliuk Pas tave balkonas be galo mielas, jaukus ir grazus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir malunelis super, ir katinelis labai grazus (beje neissoka is balkono? ) Zodziu super tiesiog , matosi su meile viskas padaryta wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Miglute @ 2004 08 02, 18:39)

Deize, nezinau tokios geles. Itariu, kad zinau kokiu nors kitu pavadinimu. Gal turi nuotrauka ?

Noutraukos neturiu, sad.gif ir pavadinimas tik toks man zhinomas. g.gif Na,lapai panashus i zhibute, bet ji leidzhia tokiu plonus, bet labai stiprius usus, kuriu galuose auga vaikuchiu uzhuomazgos.Usas auga tol, kol pasiekia kita vazona, tada vaikas pradeda labai greitai augti.Del to ja tokiom kaskadom ir augina:virshuje mama, zhemiau didesniame bliude vaikai, dar zhemiau dar platesnis bliudas su kitais vaikais.Nors galima tiesiog pakabinti aukshtai ir tie siulai su vaikais bus labai ilgi. thumbup.gif
Atsakyti
Miglute - tiksliai pavadinimo nezinau, siaip zmogus is kurio pirkau vadino 'Balerina', turiu dar tris kitokias, tik nuotrauku dar nepadariau, viena dideliais ziedais pilnavidure balta, kita ruzava su violetine spalva ir smulkaiziede mazute dar yra, pabandysiu nufotografuot.
Atsakyti
QUOTE (deize @ 2004 08 02, 21:52)
QUOTE (Miglute @ 2004 08 02, 18:39)

Deize, nezinau tokios geles. Itariu, kad zinau kokiu nors kitu pavadinimu. Gal turi nuotrauka ?

Noutraukos neturiu, sad.gif ir pavadinimas tik toks man zhinomas. g.gif Na,lapai panashus i zhibute, bet ji leidzhia tokiu plonus, bet labai stiprius usus, kuriu galuose auga vaikuchiu uzhuomazgos.Usas auga tol, kol pasiekia kita vazona, tada vaikas pradeda labai greitai augti.Del to ja tokiom kaskadom ir augina:virshuje mama, zhemiau didesniame bliude vaikai, dar zhemiau dar platesnis bliudas su kitais vaikais.Nors galima tiesiog pakabinti aukshtai ir tie siulai su vaikais bus labai ilgi. thumbup.gif

Nezinau, ar ta gele, apie kuria as galvoju. Turejom ja mokykloje ir vadinom uolaskele (lyg tai ). Buvo pasodinta i kabanti vazona, o ant siulu kabojo "vaikai".
Man atrodo , tuos siulus reikia nukirpti ir vaikelius pasodinti (bent jau taip as daraiu). Radau panasia gele, kuri vadinasi ceropegija. Gal cia ji ?

--Resize_Images_Alt_Text--

Atsakyti
idomi geles forma. kokios jai patinka salygos?
Atsakyti