Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko, balkono gėlės

QUOTE(Juro @ 2008 03 27, 09:43)
neatsigaus, maniskiams tas pats, mama sake, kad negerai atidengus is karto leisti, kad juos saulute apsviestu (ilga laika), reiketu po truputi pratinti, gal nukelk nuo palanges  g.gif  schmoll.gif

ech.. per velu jau.. unsure.gif Pamoka kitam kartui bus cool.gif O siuom kart is naujo pasejau.. gaila tik kad taip uzsitese viskas..
Atsakyti
Šiandien pirmą kartą įsigijau surfinijų daigelių, po 1,5 lt. Rožinės ir bordo spalvos. biggrin.gif
Šitos bus rožinės, sakė viršunėlės jau skabytos, bet gerai pažiūrėjau, kad tik bordo nuskabytos matos, o kitų tai ne, reiks pačiai paskabyti.
Artimiausiu laiku galvoju į lovelį persodinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 05 balandžio 2008 - 12:29
O kokią žemę pirkt surfinijom? g.gif
Ir kažin kiek ilgai tas viršūnėles skabyti? g.gif
Atsakyti
Esu visiskai nepatyrusi gelinke, bet labai uzsimaniau grazaus balkono ax.gif Nusipirkau seklyciu pajurines lobuliarijos, parasyta kad tinka balkonuose auginti. Noreciau, dar kazka i vazoneli isodinti ale nezinau kas tiktu dar g.gif Pasiskaiciau, kad su seklytem jus jau seniai pasejote, tai as kaip ir nespejau unsure.gif

O su tom lobuliarijom, tai seklytes irgi i dezute set, ar galiu tiesiai i vazoniukus g.gif blush2.gif

Tiek klausimu, kad net geda doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš taippat šiemet pradėjau sėti gėlytes. Nusipirkau svyrančių: diascija, ir dar vieną dabar taip greit neprisimenu. Taippat ir nesvyrančių :gvazdiką šiurpinį ir t.t.
Viską sodinau į dėžutes. Kiek žinau tai kai išleis po trečią ketvirtą lapelį tada reikia retinti. Ar teisingai, kas žino?
Atsakyti
QUOTE(Butkevičė @ 2008 04 08, 17:45)
Sveikos 4u.gif
Aš taippat šiemet pradėjau sėti gėlytes. Nusipirkau svyrančių: diascija, ir dar vieną dabar taip greit neprisimenu. Taippat ir nesvyrančių :gvazdiką šiurpinį ir t.t.
Viską sodinau į dėžutes. Kiek žinau tai kai išleis po trečią ketvirtą lapelį tada reikia retinti. Ar teisingai, kas žino?

Tai galima pikiuoti, kai jau yra du tikrieji lapiukai.
Atsakyti
QUOTE(*sandriukas* @ 2008 04 08, 14:44)
Esu visiskai nepatyrusi gelinke, bet labai uzsimaniau grazaus balkono  ax.gif  Nusipirkau seklyciu pajurines lobuliarijos, parasyta kad tinka balkonuose auginti. Noreciau, dar kazka i vazoneli isodinti ale nezinau kas tiktu dar  g.gif  Pasiskaiciau, kad su seklytem jus jau seniai pasejote, tai as kaip ir nespejau  unsure.gif

O su tom lobuliarijom, tai seklytes irgi i dezute set, ar galiu tiesiai i vazoniukus  g.gif  blush2.gif

Tiek klausimu, kad net geda  doh.gif  4u.gif

Ant pokelio būna parašyta kada sėti. Bet dabar šviesu ir šilta, tai veiksmas daug greičiau vyksta. Gali sėti tiesiai į vazonus, jei turi vietos dabar juos kur susidėti. Sėk daugiau sėklyčių atsargai, paskui išrausi jei bus per daug, o paliksi stipriausius daigelius. Tik aš jei sėčiau tiesiai į vazonus, tai nepripilčiau jų dabar pilnų žemių. Kai sudygs užlipsi žemių iki skilčlapių, tada daugiau šaknelių išaugins ir bus stipresni daigai. Pasėjusi uždenk plėvele arba laikraščiais vazonus, kad drėgmė neišgaruotų greitai. O ką dar patarti į draugiją tai nežinau rolleyes.gif Šiaip tai daug kas tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
norejau paklausti, ar galima balkonines geles sodinti i stiklainius? (jos man dabar sudygo lovely, kito neturiu, o pikiuoti butina)
Atsakyti
Aš manau kad geriausiai dar vieną nusipirkt, aš vakar nusipirkau du ir pakabinama apvalų laikiklį, tai žiūrėsiu kada čia jau išpikiuosiu, tik ar reikia jas tręsšti kada?
Atsakyti
nusipirkau siandien surfinijoms lovelį ir toks kvailas klausimas, kažkaip buvau galvojus, kad į jį pripili žemės ir susodini, o dabar žiūriu, kad jo dugnas be skylučių, tai kaip čia dabar išeina? g.gif Dar man pirkt atsirus vazonėlius ir tada į lovelį statyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 04 22, 14:08)
nusipirkau siandien surfinijoms lovelį ir toks kvailas klausimas, kažkaip buvau galvojus, kad į jį pripili žemės ir susodini, o dabar žiūriu, kad jo dugnas be skylučių, tai kaip čia dabar išeina?  g.gif Dar man pirkt atsirus vazonėlius ir tada į lovelį statyti?  g.gif

Galimi du variantai:
1. padarai skylutes ir perki dar padėkliuką po loveliu, kad nebėgtų kiekvieną kartą laistant;
2. pili ant dugno keramzito arba kokiu akmenukų drenažui kokius 4cm
Atsakyti
Sveikos,gal kuri auginote bakopus?Mačiau turguje parduoda juos ,et tokie nedideli ,vos per sprindį.Oaš labai norėčiau didelio bakopo ,sodičiau į lovelį balkone.Gal galit patart,ar pirkt tuos mažus kelis ,ar geriau iškarto kai atsiras pirkt jau didelį? Nes neįsivaizduoju,ar greit jie auga?
Atsakyti