Įkraunama...
Įkraunama...

** Šiauliečiai stato svajonių namus **

QUOTE(zojux @ 2010 03 21, 22:27)
Su arko klijuojant blokelius (aisku priklausomai nuo pamatu irgi), sienu auksciau neveik nesiskiria (na per visa nama pas mane, gal koks 1-2 cm) ir tai pastebejau, tik grindis liedamas piramame aukste lyginant su pamato virsumi.

Papildyta:
faktas
Papildyta:
tik po namu (su rezervu).


man ir du centimetrai yra daug. Nes jei padesi murliota ant tokios sienos,o jei dar nepastbesi.. pakalimai taippat iseis su nuolydziu,,o poto ir lietvamzdzius uzdeti problema.. Murliotas turi buti lygus. Viskas risasi ir nuo pat pradziu turi stengtis nesuklysti nes veliau problemos tik augs.
Atsakyti
QUOTE(tomoshius @ 2010 03 21, 23:08)
g.gif kokie atsiliepimai apie akmens mases vonias?..domina latviu gamyklos.. g.gif



Sveiki 4u.gif

as jau uzsisakiau latviska vonike.
O apsisprendziau galutinai kai realybeje paciupinejau Celsyje - po akmens mases kitos plastmasines atrodo ax.gif
Dar man patinka, kad mano issirinktosios nereiks dengti niekuo - nei paneliais, nei plytkom - o tai gerokai papigina reikala...
http://www.paa.lv/in...hp?prod_id=9269

mano bus tokia, tik priekiniai kampai bus uzapvalinti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beržė: 22 kovo 2010 - 10:47
QUOTE(Beržė @ 2010 03 22, 11:45)
as jau uzsisakiau latviska vonike.


kur užsisakei?
Papildyta:
Celsyje kaip ir visa kita? Ar Latvijoje?
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2010 03 22, 12:03)
kur užsisakei?
Papildyta:
Celsyje kaip ir visa kita? Ar Latvijoje?


Celsyje
Atsakyti
Labas smile.gif

ar kas prie vandenuko gyvenat nepatvinot rolleyes.gif

kaip graziai saulute sviecia, galetu greiciau dziovinti viska smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2010 03 22, 13:02)
Labas smile.gif

ar kas prie vandenuko gyvenat nepatvinot rolleyes.gif

kaip graziai saulute sviecia, galetu greiciau dziovinti viska smile.gif




Sveika, jau turbut lauki nesulauki vos tik pradzius, muro darbus pradesit clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(kreizzy @ 2010 03 22, 15:00)
Sveika, jau turbut lauki nesulauki vos tik pradzius, muro darbus pradesit clap_1.gif



oi, kreizzy, spirgam tiesiog biggrin.gif atrodo saulute sviecia, vyras vis sako nu gal jau reik pradet, nu gal jau biggrin.gif bet jau jau tikiuos neuzilgo fotografuosim kaip dedam pirma blokeli lotuliukas.gif
O ka jus darbuojates dabar? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2010 03 22, 15:16)
oi, kreizzy, spirgam tiesiog  biggrin.gif atrodo saulute sviecia, vyras vis sako nu gal jau reik pradet, nu gal jau  biggrin.gif bet jau jau tikiuos neuzilgo fotografuosim kaip dedam pirma blokeli  lotuliukas.gif
O ka jus darbuojates dabar? bigsmile.gif

na dar truputi pakentekit, tuoj parvesiu as jums pavasari biggrin.gif:D
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2010 03 22, 17:24)
na dar truputi pakentekit, tuoj parvesiu as jums pavasari biggrin.gif:D


Giedre, neatsidekosiu turbut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2010 03 22, 18:16)
oi, kreizzy, spirgam tiesiog  biggrin.gif atrodo saulute sviecia, vyras vis sako nu gal jau reik pradet, nu gal jau  biggrin.gif bet jau jau tikiuos neuzilgo fotografuosim kaip dedam pirma blokeli  lotuliukas.gif
O ka jus darbuojates dabar? bigsmile.gif



Tai manau jau galit muriti,nebent pas jus labai slapia ir neprivazuojat?
mes tai per ziema isirengem garaza visiskai,po truputi savaitgaliais,liko tik viena siena pabaigti plytelem issiklijuoti ir bus viskas thumbup.gif ,o su namu nieko nedarem schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2010 03 22, 18:24)
na dar truputi pakentekit, tuoj parvesiu as jums pavasari biggrin.gif:D



Ei,ei,ei Giedre nebandai pavasario issivezti! na..nebent lietu.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2010 03 22, 08:15)
dvejopos, aš jomis irgi domiuosi.


As suzinojau, kad jie pakeite dazymo techniologija pries metus, todel kaip ir nebeliko tu nuskilinejimu problemu, kurios buvo ir kurias gamintojas pats tai zinojo ir tipo issprende.
Papildyta:
QUOTE(biesas66 @ 2010 03 22, 08:59)
man ir du centimetrai yra daug.  Nes jei padesi murliota ant tokios sienos,o jei dar nepastbesi.. pakalimai taippat iseis su nuolydziu,,o poto ir lietvamzdzius uzdeti problema.. Murliotas turi buti lygus. Viskas risasi ir nuo pat pradziu turi stengtis nesuklysti nes veliau problemos tik augs.


na pas mane matyt kazkaip tai isejo gerai, nes tu isvardintu ptoblemu kaip ir neturiu.
Papildyta:
QUOTE(Beržė @ 2010 03 22, 11:53)


o kiek $ paklojai?
Atsakyti