Įkraunama...
Įkraunama...

** Šiauliečiai stato svajonių namus **

QUOTE(Beržė @ 2010 04 13, 16:12)
Skarda man patinka thumbup.gif  Tokia subtilesne, nei cerpiu imitavimas  thumbup.gif  O del architekto minties derint pamato, stogo ir garazo vartu spalva - labai pritarciau thumbup.gif Maziau prisimargins. Man grazu, kai spalvos max. dvi. Juk medziagu faktura skiriasi, o jei dar spalvos - tai biski per daug gaunasi margumo. Taigi - liuks architektas pasiule drinks_cheers.gif


As taippat pritariu architekto nuomonei. nesinorisi tureti vaivorykste. Ir taip gausis trys spalvos.Stogas su pamatu,klinkerio plyteles ir tinkas.. Tai per akis.Norejau dalines medienos ant fasado,bet persigalvojau. Su dviem spalvoma neiseina issiversti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 04 13, 14:59)
Tokia kaip paveikslelyje smile.gif Eiline skarda tik tiek kad ji lygi ir storesne kad


aciu uz paaiskinima drinks_cheers.gif
QUOTE(biesas66 @ 2010 04 13, 15:18)
As taippat pritariu architekto nuomonei. nesinorisi tureti vaivorykste. Ir taip gausis trys spalvos.Stogas su pamatu,klinkerio plyteles ir tinkas.. Tai per akis.Norejau dalines medienos ant fasado,bet persigalvojau.  Su dviem spalvoma neiseina issiversti smile.gif


mediena ant fasado man ir grazu, bet nusimato, kad vis ja priziuret reikia, tai turbut nenaudosim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 04 13, 16:18)
  Su dviem spalvoma neiseina issiversti smile.gif


Tai kad ir man su dviem spalvom nepavyko issiversti lotuliukas.gif Tiksliau - gavosi dvi spalvos bazines, bet stogo ir langu (abu pilki) atspalvis skiriasi. Taip darem samoningai. Langu atspalvis - pilkas su alyvuoges zalumu. Tokio pat pilkumo ir zalumo yra ant sendintos gelsvos klinkerio plytos. Man grazu, kitiems - nezinau biggrin.gif Bet juk svarbiausia, kad statytojui patiktu biggrin.gif , ar ne? Taip, kad ir tu pasirinksi spalvikes pagal savo skoni ir grozesiesi savo namuku thumbup.gif

P.S. medis man SUPER grazu fasadui. Neseniai teko buti ir is arti apziureti viena vila prie Pasvinio ezero - matosi nuo kelio pravaziuojant, gal teko kam uzmatyti. Tai ten ant fasado naturalus medis - nu labai grazu. Ir super dera su vidaus santuriu, bet skoningu interjeru. Bet... pastatui treti metai, o medis nuo siaures puses - visas nupilkejes... Deja, bet medis fasadui - mano nuomone, nelabai tinkama medziaga... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beržė: 13 balandžio 2010 - 16:08
Taip,mediena labai grazu,bet kitavertus kai reiks priziureti.. Nesinorisi karstytis sienomis ir dazineti kas kelis metus. Geriau jei ka su voliuku praleksiu kai atsibos spalva per tinka smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

pas mus kol kas ramuma. Galiu pasigiri tik tuom, kad snd. "uzveisem" soda. Beliko sulaukt derliaus smile.gif

O jei rimtai, ziuresim kiek cia tu medeliu prigis is visu pasodintu...
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 04 13, 20:31)
Sveiki,

pas mus kol kas ramuma. Galiu pasigiri tik tuom, kad snd. "uzveisem" soda. Beliko sulaukt derliaus smile.gif

O jei rimtai, ziuresim kiek cia tu medeliu prigis is visu pasodintu...




o kokius medelius pasirinkot,ka pasisodinot?
Papildyta:


http://www.ruukkihom...ter_systems.jpg
[/quote]
biesai mano gatveleje vienas kaimynas tokia skarda uzsidejas .
Atsakyti
QUOTE(laimingas @ 2010 04 13, 10:06)
Notyte, cia kalbi apie namo kampu koordinates x ir y (ar kaip jos ten vadinas)...? Viena pazistu, nes jis mums topo nuotrauka dare... Sake kad ir namo sienu xy suiesko sklype  lotuliukas.gif Del kainos nieko nezinau...

Jo jo butent. Gal gali kontaktus duoti?

Prisiminiau, brangieji, juk siandien 13 d.... Ar tik ne kaikuriems projektuku svarstymas.... Ojojoi, tikiuos sulauksiu geru naujienu...  thumbup.gif


Smagi ta trylikta diena smile.gif bereikia tik is vyr architektes parasa gauti ir leidimas bus rankose thumbup.gif

O kaip jums sekesi?
Atsakyti
[quote=kreizzy,2010 04 13, 21:02]
o kokius medelius pasirinkot,ka pasisodinot?
Papildyta:
http://www.ruukkihom...ter_systems.jpg
[/quote]
biesai mano gatveleje vienas kaimynas tokia skarda uzsidejas .
[/quote]

reikes atvaziuoti gyvai pasiziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kreizzy @ 2010 04 13, 20:02)
biesai mano gatveleje vienas kaimynas tokia skarda uzsidejas .


O kurioje mazdaug vietoje namukas su ta skarduke?
Atsakyti
QUOTE(kreizzy @ 2010 04 13, 21:02)
o kokius medelius pasirinkot,ka pasisodinot?


kadangi musu sklypas nera didelis, tai planavom tik kelis medelius: kelias obelaites ir vysnias. bet kai nuvaziavo MB pirkti tai neatsilaike ir tresnems, ir kriausems. viso gavosi 9 medeliai: 2 obelaites Cempijonai, 2 obelaites Kriausines (visos zemauges), trys vysnaites, viena savidulke tresne, ir kriause viena.
bet del kriauses matysiu, jei biciu daugiau nei kriausiu ir labai kels daug rupesciu - iskasiu (pasodinim is krasto).
o siaip sklypas uzsisodino medeliais, tai ziuriu kad nelabai is kiemo kas ir liko doh.gif. visa laime kad stadijonas salia - teks vaikams energijos iskrovas stadijone daryti biggrin.gif

bet, dar labai noriu silauogiu blush2.gif , kelis krumus


QUOTE(Notyte @ 2010 04 13, 21:16)
Smagi ta trylikta diena  smile.gif bereikia tik is vyr architektes parasa gauti ir leidimas bus rankose  thumbup.gif


Tikrai, kad smagi 4u.gif Sveikinam 4u.gif
Atsakyti
man irgi smagi diena, pagaliau turime lietas grindis vonioje wub.gif Kol kas džiūna, negaliu net į wc nueiti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2010 04 14, 10:45)
man irgi smagi diena, pagaliau turime lietas grindis vonioje  wub.gif Kol kas džiūna, negaliu net į wc nueiti  biggrin.gif

Kokios jos yra pasirodyk.Ar čia tos kur nebereik plytelių klijuot? Ar paprasčiausiai betonines ?
Atsakyti