Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie išskyras

Sveikutes nestukes 4u.gif

as esu 9ta savaite nescia ir atsirado irgi baltu kaip varske isskyru. man gydytojas israse progesterona (vartoti vaginaliniu budu), ar gali buti, kad cia nuo jo? nes iki vartojant progesterona to nebuvo. niezulio irgi nejauciu. patarkite ka nors blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolapse @ 2012 05 23, 17:40)
Sveikutes nestukes  4u.gif

as esu 9ta savaite nescia ir atsirado irgi baltu kaip varske isskyru. man gydytojas israse progesterona (vartoti vaginaliniu budu), ar gali buti, kad cia nuo jo? nes iki vartojant progesterona to nebuvo. niezulio irgi nejauciu. patarkite ka nors  blush2.gif

gali buti nuo progesterono, gali atsirasti pienlige.
Atsakyti
QUOTE(yesterday @ 2012 05 14, 10:20)
galima panaudoti prausiklį su laktobakterijomis - panašiai kaip probiotikus su gerosiomis bakterijomis žarnynui. tik čia kitai vietelei pagalba, bet esmė ta pati smile.gif pas mane Floragyn Intimo prausiklis, tai ten parašyta, kad dėl antibakterinio poveikio neatsiranda sudirgimas, nesivysto uždegimai, tos visokios pienligės ir t.t. tinka ir nėščiosioms


Sitas prausiklis tikras geris drinks_cheers.gif man labai patinka, o nusipirkau, kai buvo rasta pienlige doh.gif bet per visa nestuma ji daugiau ir nepasikartojo thumbup.gif kaina jo nemaza, bet kadangi reikia tik laselio, tai labai ilgai naudojasi.
Atsakyti
Labukas,

rasau pirma karta cia... turiu klausima, ir lyg siame forume atsakymo neturiu. Tai uzduosiu pati (jei kazkur yra sita tema, buciau dekinga jei kas imestu link 4u.gif )

Laukiuosi, ir jau 11 savaite. Nuo beveik paciu pradziu turejo nemazai isskyru is maksties. Kaip skaiciau literaturoje tai visiskai naturalu , tas padidejes kiekis. Tik man dbr neramu, nes paskutine savaite jos labai sumazejo. Snd beveik is vis nera...
Tai norejau paklaust ar taip kam buvo, ar tai normalu...?

Labai aciu!
Atsakyti
QUOTE(agniux @ 2012 08 12, 16:50)
Labukas,

rasau pirma karta cia... turiu klausima, ir lyg siame forume atsakymo neturiu. Tai uzduosiu pati (jei kazkur yra sita tema, buciau dekinga jei kas imestu link  4u.gif )

Laukiuosi, ir jau 11 savaite. Nuo beveik paciu pradziu turejo nemazai isskyru is maksties. Kaip skaiciau literaturoje tai visiskai naturalu , tas padidejes kiekis. Tik man dbr neramu, nes paskutine savaite jos labai sumazejo. Snd beveik is vis nera...
Tai norejau paklaust ar taip kam buvo, ar tai normalu...?

Labai aciu!

sveika, manau tikrai neverta jaudintis del to, man is viso nestumo metu isskyru beveik nebuvo, pacioje pradzioje gal ne daug, paskui is viso nebebuvo ir tik paskutini nestumo menesi ju pagausejo.
Atsakyti
QUOTE(agniux @ 2012 08 12, 16:50)

Pritariu, kad nerimauti nera ko 4u.gif Man paciai nestumo pradzioj pacioj ir ju siek tiek daugiau buvo, paskui visiskai isnyko, ir tik dbr pastebiu, kad ju siek tiek atsiranda, na bet jau nestumo pabaiga smile.gif
Atsakyti
Esu mazdaug 6savaite nescia, ir labai nerimauju del esanciu isskiru. savo gydytojos dar neturiu, nes kai patvirtinau(pas kita gydytoja) nestuma, tas sake kreiptis pas "savo" menesio pabaigoje kito men. pradzioje, kad netrigdyti zirniuko smile.gif juolab dabar ji atostogauja sad.gif(( tai vat siek tiek paskausta pilvo apacia, labai uzketejo viduriai ir siek tiek teplioja sviesiai rudos spalvos. Gal kas galetu pasidalint savo patirtim, gal turit nuomoniu, pergyvenu o gal taip turi buti? Buciau dekinga uz visas nuomones smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RaDiSoN @ 2012 08 14, 18:58)
Esu mazdaug 6savaite nescia, ir labai nerimauju del esanciu isskiru. savo gydytojos dar neturiu, nes kai patvirtinau(pas kita gydytoja) nestuma, tas sake kreiptis pas "savo" menesio pabaigoje kito men. pradzioje, kad netrigdyti zirniuko smile.gif juolab dabar ji atostogauja sad.gif(( tai vat siek tiek paskausta pilvo apacia, labai uzketejo viduriai ir siek tiek teplioja sviesiai rudos spalvos. Gal kas galetu pasidalint savo patirtim, gal turit nuomoniu, pergyvenu o gal taip turi buti? Buciau dekinga uz visas nuomones smile.gif 4u.gif

Sveika, man rudu tepliojimu irgi buvo... nuo pradzios iki kokios 9 sav... tai rudas kraujas... senas kraujas... nieko baisaus. Skaiciau apie tai daug, ir visiskai naturalu tas. Svarbiausia nebutu raudonos ryskiai tos isskyros. nuo to laiko kai man tepliot pradejo, jau turejau 3 echoskopus ir viskas kol kas gerai wink.gif kad paskausta pilvo apacia naturalu, nes keiciasi gimda, kunas adaptuojasi, o viduriu uzkietejimas .. na nesciuju "malonumas". Bet zinau is patirties, kad nereikia pergyvent per daug del kiekvieno skausmo.
Atsakyti
man irgi buvo ir pilvo skausmai pirmus menesius, ir rudu isskyru, ir sviezio kraujo, bet visada lekdavau pas gydytoja, viskas buvo gerai smile.gif
Atsakyti
Man buvo daug isskyru pirmas 10 savaiciu, klojausi iklotus ir perpiet keisdavau. ginekologe sake kad normalu. Dabar atvirksciai- labai sausa, niezti, myletis labai nemalonu, itariu pienlige. dar neapsilankiau pasiklausti ginekologes, bet klausiau drauges, kuri jau trecia isnesiojo.. sake kremukas, ovules, zvakutes tinka, vietinio veikimo, per placenta nepaveikia leliuko..
va tiek dziaugsmu... bijau to niezulio, kankina, noriu kad praeitu smile.gif
Atsakyti
Merginos, norejau pasitarti. Man pora savaiciu tepe rudai, gydytoja diagnozavo gresianti, liepe gerti magni po 1 tab. 2 kartus per diena. Taciau man tepliojimas tesesi tol, kol nepradejau, pati nuspre dusi, gerti dvigubos magnio dozes. Kazi, nieko blogo? Gydytoja atostogauja ir neturiu kaip su ja pasitarti. Gal jus su tuo buvot susidurusios?
Atsakyti
O isskyros gali buti tasios nestumo viduy g.gif
ar sunerimti, kad prieslaikinio nebut? nes tu tasiu atsiranda maudzinant pilva unsure.gif
Atsakyti