Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Viskas apie išskyras
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Svajonė mūsų
Sveikutes 4u.gif

paskutinias kelias dienas ant kelnaičių pastebiu varškės tipo tirštas išskyras.. verysad.gif įtariu koks grybelis bus ar bakterijos kokios unsure.gif

nėštumo dar tik penkta savaitė nestuke.gif ar kuri nors buvote susidūrusi nėštumo metu su tokia problema? kaip sprendėte? ar tai labai kenkia vaisiui? unsure.gif labai nerimauju verysad.gif unsure.gif unsure.gif

iš anksto dėkoju 4u.gif
jazminutė
Man buvo pienlige 4 nestumo menesi, bet tos varskingos isskyros tikrai ne vienintelis grybelio pozymis, reiktu ziureti ar nera kitu nemaloniu pojuciu - nieztejimo, perstejimo ir pan.
O del paciu baltu isskyru, tai man beveik kasdien ju buna, bet gydytoja sake, kad nestumo metu normalu, kad isskyru padaugeja ax.gif Taciau siuo atveju jums dar tik pati nestumo pradzia.. tai nezinau, nes mums jau 25 savaites.
Dizaster
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2010 03 04, 21:24)
Sveikutes  4u.gif

paskutinias kelias dienas ant kelnaičių pastebiu varškės tipo tirštas išskyras..  verysad.gif  įtariu koks grybelis bus ar bakterijos kokios  unsure.gif

nėštumo dar tik penkta savaitė  nestuke.gif ar kuri nors buvote susidūrusi nėštumo metu su tokia problema? kaip sprendėte? ar tai labai kenkia vaisiui?  unsure.gif  labai nerimauju  verysad.gif  unsure.gif  unsure.gif

iš anksto dėkoju  4u.gif
*

Vien is apibudinimo sunku spresti, bet tiketina, kad kokia pienlige. Bet gali buti ir siaip pagausejusios isskyros. Man gydytoja tiesiog israse specialiu zvakuciu, kurias galima vartoti nestumo metu. Sake, kad nera pavojinga, bet reikia neuzdelsti ir kuo greiciau issigydyti.
<"PuMa">
o gal galite parasyti vaistuku pavadinima nuo pienliges nestumo metu 4u.gif
busiu dekinga
Aglialia
QUOTE(<"PuMa"> @ 2010 03 06, 10:33)
o gal galite parasyti vaistuku pavadinima nuo pienliges nestumo metu  4u.gif 
busiu dekinga
*

Geriau būtų, kad pasiklaustum savo daktarės wink.gif
<"PuMa">
na matai as gyvenu ne LT ir be recepto nusipirkti galiu tik Gyno pevaryl,bet jos man gal nelabai tinka nes jauciu toki deginanti pojuti,atrodo kad butu jau isisenejusi pienlige.Siaip as su ja jau gal trys metai vargstu,kiekviena menesi ji man pries mmm... doh.gif ,bet cia jau atskira tema ax.gif
Svajonė mūsų
QUOTE(<"PuMa"> @ 2010 03 07, 09:23)
na matai as gyvenu ne LT ir be recepto nusipirkti galiu tik Gyno pevaryl,bet jos man gal nelabai tinka nes jauciu toki deginanti pojuti,atrodo kad butu jau isisenejusi pienlige.Siaip as su ja jau gal trys metai vargstu,kiekviena menesi ji man pries mmm... doh.gif ,bet cia jau atskira tema ax.gif
*

vagisan žvakutės, jos be recepto parduodamos smile.gif kaip tik ten rekomenduoja naudoti pries mmmm ax.gif
<"PuMa">
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2010 03 08, 23:44)
vagisan žvakutės, jos be recepto parduodamos  smile.gif  kaip tik ten rekomenduoja naudoti pries mmmm  ax.gif
*

aciu labai uz informacija 4u.gif ,bet dar vienas klausimelis,o jas nesciosioms galima naudoti ax.gif
Migdole
Neskubek pirkti zvakuciu be gines apziuros ir atliktu tyrimu. Nestumo metu nusilpta imunitetas ir buna taip, kad ir visa nestuma pienlige nepraeina. Vaisiui tai nekenkia, tiesiog labai nemalonus pojutis busimai mamytei. Pasirodyk gydytojai 4u.gif rupinkis savo busimu kudikelio ir savo sveikata
maza saulyte
varskingos isskyros-tai grybelis..ir gydytoja turi paskirti zvakuciu. pati tikrai nepirk, nes kai kuriu zvakuciu nesciosiom negalima
@mamyčiukas@
QUOTE(Migdole @ 2010 03 09, 12:18)
Neskubek pirkti zvakuciu be gines apziuros ir atliktu tyrimu. Nestumo metu nusilpta imunitetas ir buna taip, kad ir visa nestuma pienlige nepraeina. Vaisiui tai nekenkia, tiesiog labai nemalonus pojutis busimai mamytei. Pasirodyk gydytojai  4u.gif rupinkis savo busimu kudikelio ir savo sveikata
*

QUOTE(maza saulyte @ 2010 03 09, 12:38)
varskingos isskyros-tai grybelis..ir gydytoja turi paskirti zvakuciu. pati tikrai nepirk, nes kai kuriu zvakuciu nesciosiom negalima
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif pirmiausia reikia savo ginei pasirodyti,kad ji tyrimus padarytu
byne
QUOTE(<"PuMa"> @ 2010 03 09, 09:14)
aciu labai uz informacija  4u.gif ,bet dar vienas klausimelis,o jas nesciosioms galima naudoti  ax.gif

galima naudot ne visas, turi paskirt gydytoja po tyrimo ax.gif
Yra žvakutės, kurių negalima vartot pirmą nėštumo trimestrą unsure.gif .

Aš ir tą zarazą turiu ir ne tik ją dar rado unsure.gif , pirmam trimestre vartojau žvakutes.
šiaip, dar gerai yra apsiplaut su soda, tikrai padeda, dar gydytoja sakė, kad su jogurtu ar pieno išrūgom galima apsiplaut:ax:
doviliux403
mane tos isskyros jau pribaigt baigia... vartojau ketvirta menesi Gyno pevaryl zvakutes, is pradziu nepadejo. po to gydytoja didesne doze parase. praejo. dziaugiausi gal tris menesius. po to - vel tas pats... vel vaistai, tik kiti - lomexin zvakutes... kelioms dienoms geriau, o po to vel tas pats... vel vaistai - klotrimazolum, ar kazkaip panasiai... vel kelias dienas po ju geriau buvo, o dabar jauciu, kad vel atsinaujina ta zaraza man cry.gif ryt einu pas gydytoja, ziuresiu, ka dabar sakys. jauciu, kad as iki gimdymo jos neatsikratysiu, tik kazin, kaip mano leliukui tai atsilieps verysad.gif
#tagra#
sveikos visos, as turiu klausimeli, gal kuri zinote ar galima tas clotrimazolio ar canesten(cia kaip suprantu tas pats tik parduodamas uzsieni) zvakutes ir tepaliuka naudoti, jei laukiesi tik pirmos savaites unsure.gif

Uzpuole mane ta zaraza, o gyvenu ne Lietuvoje ir negaliu nulekt pasitikrint ar pasikonsultuot, o taip bijau pakenkti ... doh.gif
ledineFeja
sweikos nestuke.gif as cia su labai liudnu klausimu, rasau cia nes noriu kuo greiciau isgirsti jusu nuomoniu verysad.gif esu 6 saw nescia, sestadieni pasirode kraujavimas, aisku as kuo skubiau nuvaziavau i ligonine mane pagulde taciau nk daktarai nedare, jokiu vaistu nieko, treciadieni isleido namo su besitesianciu kraujavimu ir gan stipriu verysad.gif verysad.gif su didziuliais skausmais, sako sirdute plaka, vaisius gimdoje. kaip tik siuo metu man turejo but antrosios menesines, bet jau kaip vakar man jos turejo pasibaigti o ne velnio kraujavimas nesiliauja, net iki WC be skausmu negaliu nueit, renkuosi po biski daiktus ir ryt vel i ligonine bus matyt ka pasakys...aisku tik viena kad nieko gero... schmoll.gif schmoll.gif cry.gif cry.gif cry.gif verysad.gif gal kam nors buvo kas panasiai nutike? nebezinau ne ka galvot... verysad.gif
#tagra#
QUOTE(ledineFeja @ 2010 03 25, 17:12)
sweikos  nestuke.gif  as cia su labai liudnu klausimu, rasau cia nes noriu kuo greiciau isgirsti jusu nuomoniu  verysad.gif  esu 6 saw nescia, sestadieni pasirode kraujavimas, aisku as kuo skubiau nuvaziavau i ligonine mane pagulde taciau nk daktarai nedare, jokiu vaistu nieko, treciadieni isleido namo su besitesianciu kraujavimu ir gan stipriu  verysad.gif  verysad.gif  su didziuliais skausmais, sako sirdute plaka, vaisius gimdoje. kaip tik siuo metu man turejo but antrosios menesines, bet jau kaip vakar man jos turejo pasibaigti o ne velnio kraujavimas nesiliauja, net iki WC be skausmu negaliu nueit, renkuosi po biski daiktus ir ryt vel i ligonine bus matyt ka pasakys...aisku tik viena kad nieko gero...  schmoll.gif  schmoll.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  verysad.gif gal kam nors buvo kas panasiai nutike? nebezinau ne ka galvot... verysad.gif
*

Mano nuomone tikrai nelabai gerai tau, lek kuo geiciau i ligonine.... Na bet kaip galejo isleisti namo kraujuojancia... nesupantu schmoll.gif
Sekmes ir stiprybes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
doviliux403
QUOTE(#tagra# @ 2010 03 25, 14:41)
sveikos visos, as turiu klausimeli, gal kuri zinote ar galima tas clotrimazolio ar canesten(cia kaip suprantu tas pats tik parduodamas uzsieni) zvakutes ir tepaliuka naudoti, jei laukiesi tik pirmos savaites unsure.gif

Uzpuole mane ta zaraza, o gyvenu ne Lietuvoje ir negaliu nulekt pasitikrint ar pasikonsultuot, o taip bijau pakenkti ... doh.gif
*

as manau, kad negalima, nes gydytoja, kai skyre man ta clotrimazoli sake, kad jau nestumas i pabaiga, tai dabar stipresniu vaistu duoti nebijo. pirmaisiais menesiais jie per stiprus turbut. be to, man kazkaip atrodo, kad pirmus tris menesius is viso vengiama bet kokiu vaistu...
PUPA13
Man buvo israse MACMIROR COMPLEX zvakuciu.Nestumo pradzioje ir sake 4sunaudoti.Nescioms galima parasyta.
icing sugar
Aš jau su grybeliu kovoju ilgai ilgai.. Dar prieš nėštumą jis mane kamavo, bet pastojus - niekaip išvis neišsigydau. Ir kokių tik žvakučių nenaudojau (su gydytojos žinia, be abejo) ir vis tiek jis man atsinaujina. Šiaip, kiek teko konsultuotis su gydytojais šiuo klausimu, tai sakė, kad jei nėra kažkokių nemalonių pojučių - gydytis nėra būtina, nes tai nėštumo padarinys ir kai kurias visą nėštumą jis kankina. Aš viena iš jų doh.gif išleidau jau nebežinau kiek šimtų ant visokių žvakučių, tai dabar jau nutariau palaukt gimdymo, po to bus matyt, gal pats išnyks smile.gif
triusiene
Labukas nestuke.gif , na man jau 37 nestumo savaite ir visa savaite kuo toliau tuo labiau gauseja iskyru, bet jos baltos ir skystos, ir be viso to kamuoja skausmas zemiau pilvo apacios, bet ir mazylis kuo toliau tuo maziau juda... gal kam taip yra buve?
*Clivia*
labas 4u.gif turejau ir as ta beda. prasidejo baisios isskyros, akusere nustate, paemus tepineli, pienlige. prirase polygynax zvakuciu, po ju vagisan. tam kartui praejo.nestumo gale vel tas pats. vel nusipirkau tu zvakuciu. sunaudojau. po kiek laiko suejus terminui pagulde i patologini. pasirodo ne velnio tos zvakutes man nepadejo. tad ligoninej duodavo macmiror zvakutes. po 4 zvakuciu viskas susitvarke. isvada- kiekvienai tinka vis ktos priemones. tad vertetu geriau konsultuotis su gydytojais. 4u.gif
pavasarioziedai
Labukas visoms 4u.gif
As nuo 3 menesio kankindavausi iki pat galo nestumo su grybeliu, baltosiom isskyrom. Ne velnio niekas nepadejo, gydytoja skirdavo ''vagisan'' zvakutes, panaudojus praeidavo kokias 3 dienas, po to vel pablogedavo. Taip isvaiksciojau visa nestuma, nemalonus jausmas verysad.gif bet atkentejau ax.gif
rasiux-
Grybelis vaikučiui tikrai gali pakenkti- jei gimdymo metu mama jį dar turi- vaikutis gali gimti su infekcija. Mūsų mažėliui taip buvo- teko lašinti antibiotikus ir 10 dienų praleisti ligoninėj.
tad geriau jau prisižiūrėti ir sąžiningai naudoti visus paskirtus vaistus, nors man jie ir nepadėjo...
triusiene
na va as sia problemyte net nesupratau kaip atsikraciau smile.gif spejau panaudoti 4 rusiu zvakutes, o paskutines kaip tik poliginax naudojau, bet jas panaudojau vos 3 dienas, padare slapimo tyrimus ir rado bakteriju... daktare sake kad turbut nuo zvakuciu tai nustojau naudoti ir tuo mn bedos pasibaige biggrin.gif thumbup.gif
kolege
Mane pienlyge beveik visa nestuma kankina doh.gif tikras siaubas
Nestumo pradzioje buvo pienlyge, tokia erzinanti: niezulys, nemalonus kvapas, bet kai pavartojau zvakutes, tie pozymiai dingo, o isskyros liko verysad.gif
Dabar liko kelios savaites iki nestumo pabaigos, gydytoja paskyre vel zvakuciu, nes sako iki gimdymo reikia butinai susitvark, kadangi pienlyge skatina plysimus, jie buna "sudetingesni" su kraujavimais ir tokie plysimai sunkiai gyja.
Ksesanko
Iki nestumo pienlige buvo didziausia mano problema. Susirgau ja ir kai nestumas buvo vos 3 sav. Vartojau kas antra diena Poliginax zvakutes. Po triju zvakuciu praejo. Dabar naudoju tik naturalias kelnaites (ir ne stringus, visiskai ju atsisakiau). Visas kelnaites, ranksluoscius skalbiu 60 laipsniu temperaturoje. Viska lyginu su garais (net kelnaites). Aisku su vyru reciau mylimes, ir jei jauciu nors kazkokius negerus simptomus visada naudojame prezervativa. Dar viena karta apie 5 men. vel atsirado niezulys, tai is karto begau pas gydytoja. Israse Mycogal zvakutes ir liepe teptis Klotrimazolio tepalu. Siaip Klotrimazoli naudoju, kai jauciu, kad gali atsirasti pienlige. Nemanau, kad tepalas gali pakenkti vaisiui. Tas pats ir su zvakutemis. Kenkia tik geriamos antigribelines tabletes (Mycomax ir pan. ) ju gerti grieztai draudziama. Dar akusere patare pries pat gimdyma pavartoti kelias zvakutes (pvz. Poliginax). Nes vaikiukas iseina is sterilios aplinkos i musu ne visai sterilia maksti smile.gif Geriau apsidrausti, net jei nejauti simptomu. Aisku tos, kurios neturejo problemu su pienlige ar uzdegimas, gal ir nereikia smile.gif
sandraei
Laba diena as turiu klausima su isskyromis mano isskiros pienisko sokalado spalvos ar cia labai rimta man yra11sawaite nestumo ka man patartumet daryti ar cia rymta g.gif verysad.gif [COLOR=blue]
Ksesanko
QUOTE(sandraei @ 2010 05 12, 15:40)
Laba diena as turiu klausima su isskyromis mano isskiros pienisko sokalado spalvos ar cia labai rimta man yra11sawaite nestumo ka man patartumet daryti ar cia rymta g.gif  verysad.gif [COLOR=blue]
*

As tavo vietoje kuo greiciau kreipciausi i gydytojus. Iki nestumo ir man patepliodavo rudai. Kai pirma karta buvo, issigandau, bet cia irgi uzdegimo pozimys smile.gif Nueik pas gydytoja, paims tepineli ir israsys zvakutes. Viskas bus Ok smile.gif
kolege
QUOTE(sandraei @ 2010 05 12, 15:40)
Laba diena as turiu klausima su isskyromis mano isskiros pienisko sokalado spalvos ar cia labai rimta man yra11sawaite nestumo ka man patartumet daryti ar cia rymta g.gif  verysad.gif [COLOR=blue]
*

Isties reikia nueiti ar bent passiskambinti pas savo gydytoja. Ji tau tiksliau pasakys ka daryt, gal paims tepineli, o gal tai tik leliukas tvirtinasis (grauziasi i sieneles) prie gimdos, nuo ko daznai buna tokios isskyros.
evelinukass
Sveikos merginos smile.gif , na kaip matau daug kam tokiu problemu kyla.... verysad.gif as irgi labai vargstu su visais sitais uzdegimais. vartojau visokiu zvakuciu, bet po kiek laiko viskas atsikartoja. dabar esu 36 savaite nescia nestuke.gif . tai daktare patare vartoti geruju bakteriju zvakutes. vakar pradejau, ziuresim kaip seksis. girdejau, kad jai ta pienlige nepraeina, tai gimdant didele tikimybe, plysimu. o taip nesinori schmoll.gif
Freila
Gal gali tikslu pavadinima tu geruju bakteriju zvakuciu?
kolege
QUOTE(uoga26 @ 2010 05 21, 11:48)
Gal gali tikslu pavadinima tu geruju bakteriju zvakuciu?
*

Nepatarciau naudoti be gydytojos zinios jokiu zvakuciu, sakau is savo karcios patirties, taip netekau zirniuko verysad.gif
Pastojus sekanti karta i pienlyge nekreipiau demesio, zvakutes pradejau naudoti nuo 15 sav. ir tik gydytojos paskirtas.
MeSsS
senoji tema

tesiame toliau tema apie isskyras nestumo metu, ar tai normalu? kaip bandete ju isvengti? kokios atsiradimo priezastys ir kiti aktualus klausimai 4u.gif
Jolancik
Man daktare sake, kad isskyros nestumo metu-normalu... Ir ju padaugeja, nes tokiu budu apsaugo gimda nuo bakteriju ir kitu negeru dalyku 4u.gif
MeSsS
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 28, 19:04)
Man daktare sake, kad isskyros nestumo metu-normalu... Ir ju padaugeja, nes tokiu budu apsaugo gimda nuo bakteriju ir kitu negeru dalyku  4u.gif
*

bet juk jeigu labai gausiai ju tai nebera normalu ax.gif ar tik man taip atrodo?
IRIM
Pas mane dabar isskyru padaugejo (anskciau visai tas reikalas nekankino). Eisiu kita sav pas gine ir paklausiu, ar cia viskas teisinga. Galesiu sugrizus pakomentuoti. Esu skaiciusi, jog isskyros mamukams - normalu. Viskas priklauso nuo ju tipo (turi buti 'svarios' ir be blogo kvapo).
js.
QUOTE(IRIM @ 2010 07 02, 21:47)
Pas mane dabar isskyru padaugejo (anskciau visai tas reikalas nekankino). Eisiu kita sav pas gine ir paklausiu, ar cia viskas teisinga. Galesiu sugrizus pakomentuoti. Esu skaiciusi, jog isskyros mamukams - normalu. Viskas priklauso nuo ju tipo (turi buti 'svarios' ir be blogo kvapo).
*

teisingai,jei be blogo kvapo,nepersti-normalu
MeSsS
QUOTE(IRIM @ 2010 07 02, 23:47)
*

pasidalink informacija ka pavyko suzinoti mirksiukas.gif
sagute2
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 28, 19:04)
Man daktare sake, kad isskyros nestumo metu-normalu... Ir ju padaugeja, nes tokiu budu apsaugo gimda nuo bakteriju ir kitu negeru dalyku  4u.gif
*

pritariu drinks_cheers.gif
kristinita
QUOTE(IRIM @ 2010 07 02, 23:47)
*

pas tave viskas normalu smile.gif va aš galvoju, toks ankstyvas nėštumas, o tokios baltokos išskyros, na bet neperšti, neskauda o ir be kvapo, sakau gal nieko tokio 4u.gif
mildukse
QUOTE(kristinita @ 2010 07 21, 16:23)
pas tave viskas normalu smile.gif va aš galvoju, toks ankstyvas nėštumas, o tokios baltokos išskyros, na bet neperšti, neskauda o ir be kvapo, sakau gal nieko tokio 4u.gif
*

Va va, ir man tas pats - batos tokios ir gan daug, ypac tas dienas, kai karsta (gal ten dar ir prakaitas prisideda tuomet) bet irgi, nei persti, nei kas nors blogai, kvapo nera. Manau, kad normalu wink.gif
Jolancik
QUOTE(doviiliuke @ 2010 07 02, 10:46)
bet juk jeigu labai gausiai ju tai nebera normalu  ax.gif ar tik man taip atrodo?
*

Netgi jeigu labai jau gausios, tai cia nieko blogo, nes tas apsaugo gimda, kad jokios bakterijos ten nepatektu 4u.gif
Taip aiskino daktare 4u.gif
Blykstė
Sveikos. Norėjau pasiteirauti, ar kamnors planuojant vaikelį pradėjo tepliot rudom išskyrom? Su vyru jau savaitę nesisaugom, o va užvakar pasirodė tamsios išskyros. Nuo ko kažin taip galėtų būti? 4u.gif
Jolancik
QUOTE(Blykstė @ 2010 07 30, 10:48)
Sveikos. Norėjau pasiteirauti, ar kamnors planuojant vaikelį pradėjo tepliot rudom išskyrom? Su vyru jau savaitę nesisaugom, o va užvakar pasirodė tamsios išskyros. Nuo ko kažin taip galėtų būti? 4u.gif
*

Taip buna kai leliukas isitvirtina gimdoje 4u.gif
*didi*
QUOTE(Blykstė @ 2010 07 30, 08:48)
*

man buvo pries suzinant apie nestuma.galvojau atejo nelemtos mmm,bet tai buvo zenklas uogytes isitvirtinimo. wub.gif wub.gif
Natali69
Nepalieka ta zaraza ir manes verysad.gif ir pries nestuma man gan nemazai tu isskyru budavo, bet daba doh.gif kuo toliau tuo daugiau, pries savaite pirma karta paeme tepineli, nes jau kelis kartus sakiau, kad vargina pagausejusios gelsvos isskyros, ryt ryte einu atsakymu. O siand pasirode tokios lyg varskes zalsvos spalvos verysad.gif labai bijau, kad cia gali buti koks lb stiprus uzdegimas cray.gif kuris gali pakenkti nestuke.gif nes dar nera 3men.
eiksau
QUOTE(Natali69 @ 2010 09 15, 08:21)
Nepalieka ta zaraza ir manes  verysad.gif ir pries nestuma man gan nemazai tu isskyru budavo, bet daba  doh.gif kuo toliau tuo daugiau, pries savaite pirma karta paeme tepineli, nes jau kelis kartus sakiau, kad vargina pagausejusios gelsvos isskyros, ryt ryte einu atsakymu. O siand pasirode tokios lyg varskes zalsvos spalvos  verysad.gif labai bijau, kad cia gali buti koks lb stiprus uzdegimas  cray.gif kuris gali pakenkti  nestuke.gif nes dar nera 3men.
*

pas mane lygiai tokios pat isskyros doh.gif turbut nuo pat nestumo pradzios. ir nieko neranda tik paprasciausia pienlige g.gif ir jos sukelta uzdegima unsure.gif kuris nebuna didelis ( iki 35 leukocitu reg. lauke ) israso zvakuciu ,sunaudoju ,po poros savaiciu vel tas pats doh.gif jau 3 kartus zvakutes naudojau . panasu,kad kol nepagimdysiu ,nesusitvarkys schmoll.gif
Natali69
QUOTE(eiksau @ 2010 09 15, 11:28)
pas mane lygiai tokios pat isskyros  doh.gif  turbut nuo pat nestumo pradzios. ir nieko neranda tik paprasciausia pienlige  g.gif  ir jos sukelta uzdegima  unsure.gif  kuris nebuna didelis ( iki 35 leukocitu reg. lauke ) israso zvakuciu ,sunaudoju ,po poros savaiciu vel tas pats  doh.gif  jau 3 kartus zvakutes naudojau . panasu,kad kol nepagimdysiu ,nesusitvarkys  schmoll.gif
*

Leukocitu siek tiek ir pas mane padideje, taciau sake dar gydymo nereik, taciau del tu zaliu isskyru manau tikrai rytoj israsys kokiu zvakuciu.
Nuraminai, kad ne 1 tokia apsizaliavus doh.gif
4u.gif
rugelė
Sveikos nestuke.gif
Mane neramina jau kuris laikas atsiradusios geltonos tirstos gleives.Ar yra kuriai taip buve?
Mums dabar 12 sav.
~Beauty~
Mane išskyros kankino nuo pat nėštumo pradžios... Dažniausiai "tepliodavo" rudai/raudonai, todėl itin dažnai lankydavausi pas ginę ir, aišku, stresuodavau, nes kraujas nėštumo pradžioje nėra gerai unsure.gif
Po to maždaug nėštumo viduryje buvo ir pienligė, bet užteko 3-jų žvakučių thumbup.gif (iki nėštumo ji mane vargindavo labai dažnai)
Didžiausias stresas buvo, kai suėjus lygiai 3 mėnesiukams naktį "pliūptelėjo" kraujas - galvojau, viskas, šakės, visą naktį pražliumbiau verysad.gif Bet, pasirodo, ir taip būna nėštukėms, ir tai normalu...

Taigi viskas susitvarkė thumbup.gif

Mamytės, patarčiau kuo mažiau stresuoti ir labai save saugoti nėštumo pradžioje - daug gulėti, ilsėtis 4u.gif Bent tuos pirmuosius tris mėnesiukus 4u.gif Ir viskas bus gerai, pamatysit mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.