Įkraunama...
Įkraunama...

Amariliai (13 tema)

O as siandien netycia nuspirkau Ferrari thumbup.gif Jau vienas ziedkotis nemazas,matyt ir kitas kisa nosi blush2.gif Taigi pasipildo mano kolekcija,, blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristele10 @ 2010 03 20, 22:04)
Gal kas noretu Lady Jane?

user posted image

as noreciau blush2.gif
Atsakyti
Mano palage smile.gif

user posted image
Apple Blossom, Benfica ir Neonás
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristele10: 20 kovo 2010 - 20:28
QUOTE(Sakalauskiene @ 2010 03 20, 22:10)
O as siandien netycia nuspirkau Ferrari thumbup.gif Jau vienas ziedkotis nemazas,matyt ir kitas kisa nosi blush2.gif Taigi pasipildo mano kolekcija,, blush2.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristele10 @ 2010 03 20, 22:26)
Mano palage smile.gif

user posted image
Apple Blossom, Benfica ir Neonás

ar negalima tos Benficos didesnę nuotrauką įdėti? Kažko ji man įtartina. Gerai neįžiūrau
Palyginkit savo su šita Benfica http://www.rojaussod...i...f=83&t=6702
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lutpede: 21 kovo 2010 - 11:00
QUOTE(milereta @ 2010 03 19, 21:59)
Mano darželis (svogūnai po 3 Lt) iš abiejų pusių

bigsmile.gif o iš kur čia taip pigiai ax.gif

jau kiek grožių po kelių dienų prisižiūrėjau bigsmile.gif

gal kuri po pigiaj turit svogūnėlių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2010 03 21, 13:59)
bigsmile.gif  o iš kur čia taip pigiai  ax.gif



Floriada, Eišiškių pl. 8, Vilnius (d. laikas 7-16, I-VI) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutpede @ 2010 03 21, 12:54)
ar negalima tos Benficos didesnę nuotrauką įdėti? Kažko ji man įtartina. Gerai neįžiūrau
Palyginkit savo su šita Benfica http://www.rojaussod...i...f=83&t=6702

Tokia pati, bet ten irgi nesimato tikros, naturalios spalvos. Neturiu kada skaityti temos apie "Kaip graziai nufotografuoti augala" ir negaliu stoveti puse dienos ir daryti 300 kadru... blush2.gif Toj mano nuotraukoj nei vienos gelytes spalvos neatitinka sad.gif Foto daryta vakare, silpnoj sviesoj. Apple Blossom naturoj ne tokia isblankus, Neonas sodriai ruzavas, bet kiek bandziau neiseina isgauti tikros spalvos sad.gif O Benfika cia jau 2-a zydi, 2-as ziedkotis, abi jos lygiai tokios pacios smile.gif
Atsakyti
kristele10
ne dėl spalvos, o dėl formos, pumpuro , žiedkočių spalvos. Nufotografuoti tikrą raudoną spalvą beveik neįmanoma smile.gif
Atsakyti
Gal kas daugiau galite pasakyti apie Hymenocallį,labai jau skurdus aprašymas google,o kiek supratau amarilių giminės?Nusipirkau svogūnėlį,o jei vasarą aš jį auginsius gėlyne,paskui žiemai reiks į vazoną sodinti,ar palikti iškastą svogūną džiovinimui? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 03 21, 13:59)
Gal kas daugiau galite pasakyti apie Hymenocallį,labai jau skurdus aprašymas google,o kiek supratau amarilių giminės?Nusipirkau svogūnėlį,o jei vasarą aš jį auginsius gėlyne,paskui žiemai reiks į vazoną sodinti,ar palikti iškastą svogūną džiovinimui? g.gif
user posted image

OOOO, mano gele-neziniuke:) Zinok, as pernai labai sekmingai auginau vazone, paskui rudeni iskasiau, per ziema laikiau vesiam rusi, dabar vel greitai sodinsiu. Svogunus nuolat apziurinejau - panasu, kad puikiai issilaike. Tik vazono reikia gilesnio, nes jie megsta giluma
Atsakyti
Niu, va, greit papyskinau kelias foto (naturali spalva visiskai kitokia)
BENFICA 5 paskutines foto.
As net neabejoju, kad tai Benfica mirksiukas.gif
Atsakyti