Įkraunama...
Įkraunama...

Amariliai (13 tema)

QUOTE(Melynakrauje @ 2010 03 22, 12:30)
Aš su visų svogūninių negerumais kovoju valandai pamirkydama kalio permanganate.

Aš ir taip bandžiau, bet man labaiu pasiteisino "sausasis" būdas.
Atsakyti
QUOTE(milereta @ 2010 03 22, 08:20)
Pražydęs Bingo
user posted image
Lutpede identiškas tavajam. smile.gif Tikras. Laaaabai gražus. Yra 5 žiedai.

White Peacock, pirktas Maksimoje kaip White Arctic (MB padaovanojo wub.gif ).
user posted image
Nepaprastai gražus baltas pilnaviduris.. Negaliu atsigrožėti balta spalva..  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Paskutinės naujienos iš meilenių fronto:
Senukuose yra dviejų rušių svogūnų.
Pirmas nuotraukoje panašus į Holland Star, bet pumpuras kaip smulkiažiedžių toks smailas vos ne bordinis. Kaina 13,99
Antras: iš serijos ELITE. Pagal nuotrauką kaip Hercules. Kaina 10 Lt
Neaišku kas iš tikrūjų paržydės, bet galiu pasakyti, kad man iš tokių nežiniukų kitą kartą pražyzdavo itin retos veislės amariliai.
Naujokams verta pagalvoti
MOLE yra pražydėjęs iš serijos "sweet pink" puikus pilnaviduris Blossom Peacock (taip bent man atrodo). Svogūnas nedidelis augalas šiek tiek nušiuręs, bet kas neturi- puiki proga įsigyti veislinį.
ir dar Senukuose yra vakar demonstruotas gražuolis Hymenocallis -3,89 Lt
Atsakyti
QUOTE(Lutpede @ 2010 03 22, 13:36)
Paskutinės naujienos iš meilenių fronto:
Senukuose yra

Aš ryt važiuoju į Senius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 03 22, 15:40)
Aš ryt važiuoju į Senius  mirksiukas.gif

ten gėlėm iš serijos ELITE taikomos nuolaidos
Atsakyti
QUOTE(Lutpede @ 2010 03 22, 13:52)
ten gėlėm iš serijos ELITE  taikomos nuolaidos

O tu kalbi apie Pramonės Senius, ane bigsmile.gif Kalijų ten yra, nematei g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 03 22, 16:00)
O tu kalbi apie Pramonės Senius, ane  bigsmile.gif Kalijų ten yra, nematei  g.gif

taip Pramonės g. Kalijų irgi yra
Atsakyti
QUOTE(Lutpede @ 2010 03 22, 13:36)
Paskutinės naujienos iš meilenių fronto:
Senukuose yra  dviejų rušių svogūnų.
Pirmas nuotraukoje panašus į Holland Star, bet pumpuras  kaip smulkiažiedžių toks smailas vos ne bordinis. Kaina 13,99
Antras: iš serijos ELITE. Pagal nuotrauką  kaip Hercules. Kaina 10 Lt
Neaišku kas iš tikrūjų paržydės, bet galiu pasakyti, kad man  iš tokių nežiniukų kitą kartą pražyzdavo itin retos veislės amariliai.
Naujokams  verta pagalvoti
MOLE  yra pražydėjęs  iš serijos "sweet pink" puikus pilnaviduris Blossom Peacock (taip bent man atrodo). Svogūnas  nedidelis augalas šiek tiek nušiuręs, bet kas neturi- puiki proga įsigyti veislinį.
ir dar  Senukuose yra vakar demonstruotas gražuolis [B]Hymenocallis[/b] -3,89 Lt

o kas tai? ax.gif
Ir Blossom Peacock kaip noreciau g.gif Gal kas galetu pagelbet? blush2.gif
Atsakyti
Vakar IngridaB demonstruotas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2010 03 22, 14:41)
o kas tai? ax.gif
Ir Blossom Peacock kaip noreciau g.gif Gal kas galetu pagelbet? blush2.gif

Jis Mole yra, ane bigsmile.gif Nu žinok, gal ir galėčiau užvažiuot- pakeliui rolleyes.gif
Bet aš pati galvojau jį apžiūrėti, nes jei jis panašus į sweet pink, tai tada MAN JO REIKIA doh.gif Palauk rytojaus, tiksliau trečiadienio- pasipasakosiu rolleyes.gif

Tai bet kokiu atveju JAMU Blossomiuką ir tada trauksim burtus, kuriai atiteks- ar gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 22 kovo 2010 - 14:52
QUOTE(Ice tea @ 2010 03 22, 16:46)
Jis Mole yra, ane  bigsmile.gif Nu žinok, gal ir galėčiau užvažiuot- pakeliui  rolleyes.gif
Bet aš pati galvojau jį apžiūrėti, nes jei jis panašus į sweet pink, tai tada MAN JO REIKIA  doh.gif Palauk rytojaus, tiksliau trečiadienio- pasipasakosiu  rolleyes.gif

Na jis ne Sweet Pink. Ten taip parašyta tik ant etiketės, o žydi kaip rašiau. Čia pasidarbavo visagalė makalynė biggrin.gif
Atsakyti
Atsiprašau kad išsikeliu, bet nusikėlė, o man teberūpi patyrusių nuomonė?:

QUOTE(Melynakrauje @ 2010 03 22, 12:30)
Dabar dar išsiieškojau pagrindinius aprašymus ir mastau, o gal man tuos savo vaikučius vis tik gražiai persodint, nes atrodo kad dabar juos susodinus į labai kietą žemę?

Atsakyti