Įkraunama...
Įkraunama...

Amariliai (13 tema)

Pražydo vienas iš nežiniukų. "Ambiance"
user posted image
user posted image

Ice tea
įtraukit į sąrašiuką, kaip atpažintą nežiniuką smile.gif
Atsakyti
Labai grazus.
O as kaip tik apziuriu savo amarilius jie is isores atrodo grazus bet paciupinejus minkstoki, kai nulupu sudziuvusius lukstus randu zalia lukta grazu, o jei netycia dar atlupu randu viduj papuvusiu sluoksniu, nezinau ka daryt.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristele10 @ 2010 03 23, 15:25)
Man i tokius negalima...  verysad.gif schmoll.gif  hihihi.gif

būčiau paspringus lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lutpede @ 2010 03 23, 15:33)
Pražydo vienas iš nežiniukų. "Ambiance"


Vajeeeeee, koks elegantiškas wub.gif O aš Ambiance pavadinau truputį kitokį g.gif Ko gero būsiu suklydus. Lutpede daugiau patirties turi.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 23, 16:50)
Vajeeeeee, koks elegantiškas wub.gif O aš Ambiance pavadinau truputį kitokį g.gif Ko gero būsiu suklydus. Lutpede daugiau patirties turi.

Na jau ne. Ilgai kankinausi su šituo, nes man jis kažkuo į Papilio giminę buvo panašus, tai prašiau kituose forumuose pagalbos atpažinuimui. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutpede @ 2010 03 23, 16:13)
Ilgai kankinausi su šituo,

tai man kaip pavadinti? -Palangės grožiu?
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2010 03 22, 18:40)
Tai jis cia kambarinis ar laukinis? blush2.gif

Kaip pavadinsi, taip nesugadinsi smile.gif gali ir lauke sodint, ir vazone. ale speju vis tiek ziemai reikes iskast. NU kaip koki jurginai - gali ir darze laikyt, ir vazone biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 23, 17:49)
tai man kaip pavadinti? -Palangės grožiu?

Tokio tipo kaip pas jus labai daug. Tiesiog sunku nustatyti. Pradžiai pavadinkit Palangės grožiu. Atrodo pas mane toks senovinis grožis irgi yra. Kai pražys parodysiu. Gal bendrom jėgom surasim kaip vadinasi.
Atsakyti
o aš šiandien dar vieną amarilį -Arctic white- nusipirkau maximoje,tiksliau gal išgelbėjau thumbup.gif ,nes pasodintas iki kaklelio į durpes buvo doh.gif ,kaip maniau kad papuvęs bus taip ir buvo ,persodinau namie ,šaknys kelios jau naujos,gražios,visos kitos ,toks tiesiog gumulas sudžiuvusių-supuvusių,viršutinis lukštas šlapias ,supuvęs ,viską nugramdžiau,radau raudonligės dėmių,zelionke ištepliojau ir dabar lauksiu ,kol pražydės ,du žiedkočius leidžia ir du vaikučiai prisikabinę prie šonų thumbup.gif ..tikiuosi ,viskas jam bus gerai wub.gif
Atsakyti
Ryt viską sutvarkysiu- ir foto ir sąrašėlį, nes šiandien sėdžiu namie ir vaiką slaugau doh.gif

O aš jau po medžioklės- Mole vien raudoni, balti, ale Mambo ir Pink. Pilnavidurio nei vieno schmoll.gif

Senukuose vazonuose esantys ŽIAURIAI sergantys, o svogūnai, tik Pink unsure.gif

Todėl pirkau TIK kalijas ir Sauromatum venosum mirksiukas.gif
Uups, man juodai violetinės kalijos gali nepirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
Lutpede, labai įdomus ir gražus amarilis.
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 03 23, 16:13)
Uups, man juodai violetinės kalijos gali nepirkti  mirksiukas.gif

thumbup.gif nu va, kaip gerai...
jei vazhiuosiu i keukenhof, gal ten ka prigriebsiu, jei ne,- gausi pinigelius uzh savo 'evergryna' atgal smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 03 23, 17:13)
Ryt viską sutvarkysiu- ir foto ir sąrašėlį, nes šiandien sėdžiu namie ir vaiką slaugau  doh.gif

O aš jau po medžioklės- Mole vien raudoni, balti, ale Mambo ir Pink. Pilnavidurio nei vieno schmoll.gif

Senukuose vazonuose esantys ŽIAURIAI sergantys, o svogūnai, tik Pink unsure.gif

Todėl pirkau TIK kalijas ir Sauromatum venosum mirksiukas.gif
Uups, man juodai violetinės kalijos gali nepirkti  mirksiukas.gif

Tai nekas kad lelius serga g.gif Sveikit 4u.gif
O del amariliu ,tai nieko tokio..juk prekyba dar tik prasideda mirksiukas.gif
Atsakyti