Įkraunama...
Įkraunama...

Amariliai (13 tema)

QUOTE(staselė @ 2010 03 27, 21:11)
Pirmą kartą auginu amarilius, tai noriu paklasusti, pradėjo vienas amarilis krauti žiedą, tai ar dažniau reikia jį laistyti?

Dažniau-ne, bet reikia "pamylėti" trąšomis.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 27, 21:56)
Dažniau-ne, bet reikia "pamylėti" trąšomis.

O kokias trąšas naudojate amariliams?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovita xxx: 27 kovo 2010 - 21:02
sveikos , nesu auginus amarilio bet drauge padovanojo, krauna lapelius viena po kito, idomu po kiek laiko ziedai atsiras blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 27, 21:56)
Dažniau-ne, bet reikia "pamylėti" trąšomis.

Ačiū už atsakymą. Tikiuosi pakanka palaistyti amarilius du kartus per savaitę (vandenį lėkštutę pilu)
Atsakyti
QUOTE(Jovita xxx @ 2010 03 27, 22:00)
O kokias trąšas naudojate amariliams?

Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2010 03 27, 23:07)
Ačiū už atsakymą. Tikiuosi pakanka palaistyti amarilius du  kartus per savaitę  (vandenį lėkštutę pilu)

tai dar klausimas ar užtenka ar ne. Jei žemė drėgna, tai ir kelias savaites galima nelieti, jei sausa tai taip. Jei perliesit pradės pūti svogūnai.
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 03 27, 19:18)
Turetu buti papilio, bet nezinau kas nes miniaturiniai ziedukai, isleido is kart du ziedstiebius , po 4 ziedus ir tie ziedkociai gal kokiu 10 cm abu...

Man atrodo, kad vietoj Papillio gavai Fairy Tale (jau 2 iš mūsų taip nutiko). Tikriausiai pirkai iš EG... Tik man įdomu ar pirkai palaidais svogūnais ar įpakuotais?
Atsakyti
Taip pirkau is EG ir buvo ipakuotas ant paveikslelio charizma ....o fairy tale tai pas juos kataloge nera, o ji kazin atitinka kainas , gal jis 10 lt vertas , o as mokejau 41 lt, maciau dabar 39lt.
Atsakyti
giedre.vilnius - President Johnson tiesiog nuostabus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O gi neužsikabinau pas jus medalio, gi persodinau savo vaikiukus, palengvinau dirvą,. Deje, per transportavimą apžiūvę šaknys neatsigavo, ir naujų nelabai leidžia, nors šiaip visi labai gyvibingi, vienas mažiulytis, toks lyg visai džiūna, tai gal daugiau vos drėgmės ja, o vienas tai radau (kiek supratau) raudonligės paimtas, tai gerai nupreparavau, nudizenfikavau ir va iš nuojautos padariau ekspermentą, kadangi jis viens turi gausias šaknis, tai sumasčiau išeitį, tik šaknis iš užkasiau, na kolkas žaizda labai gražiai nudžiūvus, turbūt ir galima ilgėliau tokį atvirą palikt, jei matysiu kad ok vis po truputi apstumsiu, bet kolkas manua tegu džiūna toliau, o šaknys nedžius.. Mastytoja didžioji lotuliukas.gif Ir padariau išvadą, kad iš visų "obuoliukui" labiausiai nepikta buvo ant dirvos kietumo. Nors iš tik tiek dar turbūt išvadų nerekia daryt, šiaip įdomu. Radau dar vieną mažiuką raud griebia, čia kaži ne mano dirva kalta?Šiaip visi puikūs.sakau jau svajoju po kiek laiko galiu žiedo tikėtis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Norėčiau iš aš prisijungti prie jūsų gražaus būrio. Turiu apie 10 amarilių svogūniukų, bet jie visi vienos veislės, kai pražydės, parodysiu kokios. Tiesa, neseniai gavau dovanų dar kitokį: baltą nepilnavidurį amarilį, veislės taip pat nežinau. Spėjau nufotografuoti prieš nuvsytant, tai įkelsiu kada nuotrauką.
Kaip tik ruošiuosi pirkti amariliams trašas, žiūriu, įdėjo nuotraukytę, kokias geriau pirkti, bet tiesą sakant, sunku įžiūrėti, kokios toje nuotraukoje.
Atsakyti
uuups dar vienos manijakės-ligonės prašymas lotuliukas.gif 1. Chiko, 2.Merenque, 3. Lima (4. Night star - jei nebus 1 iš tų 3), Jei visų cibisterių nebus tada: Benficia ir Black Pearl.
Nu aš su savo norais tai įsivažiuočiau neblogai, bet... kai norinčių krūva, o svogūnus jaučiu su priekaba vežt reiks tai apsiriboju tik tiek blush2.gif Dar pamiršau vieną smulkmeną pinigėliai, brangių hobių turiu, tai tenka žiauriai stabdyt save doh.gif
Atsakyti