Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kremai su spalva veidui, Ne kreminės pudros!
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Mochera
ar gerai supratau,kad O.D.A. kremas su spalva yra tik vienos spalvos kuri prisitaiko prie odos atspalvio? blush2.gif
Vitulka

i 
Skelbimam turime Skelbimų lentą čia.
Belle Du Jour
QUOTE(Mochera @ 2011 02 20, 19:31)
ar gerai supratau,kad O.D.A. kremas su spalva yra tik vienos spalvos kuri prisitaiko prie odos atspalvio? blush2.gif
*

taip,tik viena,tubelej atrodo labai tamusus,bet as visis mirksiukas.gif ka baltaode ir man jis puikiai tinka bigsmile.gif
Princulis
QUOTE(julkanos @ 2011 02 14, 17:54)
Gal kas išbande BB Cream, prisiskaičiau internete apie "stebuklinga" krema,užsisakiau rinkinuka, laukiu ir labai jau idomu pasidare ar lietuvoje kas naudojasi?

čia rusu kalba
http://www.pepsilight.ru/blog/grafinia/288856

čia anglu
http://www.squidoo.com/b-b-cream
*

Kadangi gyvenu Azijoje teko išbandyti BB Cream. Jie labai cia populiarus. Vos ne kiekviena firma turi po blemish balm cream. Jie visai neblogi tik didziausia problema spalvos. Neradau dar nei vienos, kuri man tiktu, nes as esu labai sviesi i geltonuma, o dauguma siu kremu turi pilksva arba rozini atspalvi. Labai retas kuris turi smelini atspalvi. Galvoju jie gal labiau tiktu merginoms, kurios naudoja Beige atspalvio pudras. Is visu bandytu man labiausiai patiko korejieciu firmos Missha kremas. Labai gerai maskuoja ir naturaliai atrodo tik kad vel problema su atspalviais.
Pridedu nuoroda i ju puslapi skirta Amerikos rinkai http://www.misshaus.com/pageControl.php?pa...p_code=MSMS1052

Nemaciau kiek BB cream kainuoja ebay, bet bukite atsargios nes jei nera labai jau pigus. Ir juos taip pat megsta padirbineti ir pardavineti Kinijoje. Toks originalus meginuku rinkinukas kaip uzsisake julkanos kainuoja apie 40 Lt.
julkanos
QUOTE(Princulis @ 2011 02 24, 06:05)
Kadangi gyvenu Azijoje teko išbandyti BB Cream. Jie labai cia populiarus. Vos ne kiekviena firma turi po blemish balm cream. Jie visai neblogi tik didziausia problema spalvos. Neradau dar nei vienos, kuri man tiktu, nes as esu labai sviesi i geltonuma, o dauguma siu kremu turi pilksva arba rozini atspalvi. Labai retas kuris turi smelini atspalvi. Galvoju jie gal labiau tiktu merginoms, kurios naudoja Beige atspalvio pudras. Is visu bandytu man labiausiai patiko korejieciu firmos Missha kremas. Labai gerai maskuoja ir naturaliai atrodo tik kad vel problema su atspalviais.
Pridedu nuoroda i ju puslapi skirta Amerikos rinkai http://www.misshaus.com/pageControl.php?pa...p_code=MSMS1052

Nemaciau kiek BB cream kainuoja ebay, bet bukite atsargios nes jei nera labai jau pigus. Ir juos taip pat megsta padirbineti ir pardavineti Kinijoje. Toks originalus meginuku rinkinukas kaip uzsisake julkanos kainuoja apie 40 Lt.
*

užsisakiau ir Missha meginukus bet amazon'e tik 21nr buvo, bet atsiliepimuose buvo parašyta kad ir 23nr imeta, savaitgali turečiau gauti thumbup.gif butinai parašysiu biggrin.gif
julkanos
Na gavau aš savo kremukus biggrin.gif
išbandžiau Missha nr21(deja 23neturiu) kremas patiko, yra toks riebus skalsus ir ji reikia ne įtrinti o pirštu pagalvelemis "imušti", oda jaučiasi pamaloninta, bet pirma valanda man truputi trauke (šiandien bandysiu drekinamaji krema patept prieš tai) paskui odos mišrumas dave savo ir jaučiausi thumbup.gif
"atrodimas": kad kažkas užtrepta tai aišku, bet nesimato-vyro žodžiau (nes mano oda tikrai nera tobula-pigmentines demes) maskuoa super,kiek sluoksniu nebeuždetum kaukes nera, dienos šviesoja veidas lyg porcelianinis, man šis atspalvis yra šviesokas tai reikejo nupiešti veida, šeip manau ir su tamsesniu reikes, nes taip viska išlygina kad kad atrodai be "konturu" tad manau vistik reikia modelioti su bronzantu ar dar ko biggrin.gif
kremas tikrai vertas demesio
labiausiai nustebino tas kad nesimato visiškai perejimo ant odos kur kremas kur ne, daug ko išbandžius tokio prisitaikymo nesu dar mačius thumbup.gif

bet...
nors užmuškit lotuliukas.gif bet BIODROGA puran kremas turbut turi kažka labai panašaus, nes atrodo labai panašiai ir spalva ir konsistencija (ir tept reikia taip pat) tik Missha turi tokia savybe kad be blizgučiu o oda švyti, su biodroga nera švytejimo

tas SKIN79 rinkinukas išbandytas ant ranku odos tai spalva beveik visu vienoda tik vienas su ryškiai bližgučiaus (perl), spalva kremu pavadinčiau pilka smelio, bet prisitaiko prie odos kaip minejau puikiai, kaip šie kremukai ant veido išlaikys visa diena kol kas nežinau
mimoza:)
Labai reikia palyginimo del spalvos 4u.gif
turejau Lancome 2 nr., tai truputi tamsokas. Ar Dior hydraction 2 nr. tamsesnis ar sviesesnis uz Lancome?
aciu tai, kuri atsakys 4u.gif
fantuteee
nežinau ar čia pataikiau, bet gal kuri bandėte "eyeko thingie cream" kremą. 4u.gif nemoku įkelti foto blush2.gif bet šitas kremas berods ir drėkina ir suteikia spindesio. pati jo neturėjau,(o noriu turėt) tai norėčiau išgirsti atsiliepimų. smile.gif gal būna jo ir Lietuvoje?
SaiMita
QUOTE(fantuteee @ 2011 03 13, 19:41)
nežinau ar čia pataikiau, bet gal kuri bandėte "eyeko thingie cream" kremą.  4u.gif  nemoku įkelti foto blush2.gif  bet šitas kremas berods ir drėkina ir suteikia spindesio. pati jo neturėjau,(o noriu turėt) tai norėčiau išgirsti atsiliepimų.  smile.gif  gal būna jo ir Lietuvoje?
*

cia turbut apie si kalbat g.gif as pati juo susigundzius buvau, video prisiziurejus ax.gif gal kuri pakomentuos placiau g.gif
eyeko tinted cream.
user posted image
fantuteee
ir apie šį ir apie šviesų rožiniam indely, kuris berods tik žvilga, bet ne rudina biggrin.gif mane irgi domina atsiliepimai 4u.gif biggrin.gif laukiam laukiam... ir domintų, kur jį galima nusipirkt?
Pop*Candy
Atspalvį suteikiantis drėkinamasis kremas iš avon man buvo per tamsus. Dabar turiu toninį kremą iš faberlic'o,bet teks su juo atsisveikinti, nes oda labai blizgėti pradėjo, o žiemą juo labai džiaugiausi verysad.gif
smaggiuke
Kelias paskutines dienas naudoju vieną iš anksčiau aptartų BB kremų. SKIN79 Super+ Beblesh Balm BB Cream Triple Function ( Pink Label )
user posted image
Ir esu tiesiog sužavėta. Šiek tiek maskuoja, tobulai išlygina veido spalvą, jokio lipnumo, lyg antra oda. Išsilaiko visą dieną. Tik vakare jau šiek tiek išlenda blizgesys, bet mano oda yra riebi. Vienintelis minusas - nėra spalvų pasirinkimo. Ta vienintelė - gana pilkšva ir šviesi. Nors ji prisitaiko prie veido odos, bet mano oda šviesi (tik užtepus atrodo tikrai per pilka, bet po kelių minučių išsilygina). Ir dar yra UV apsauga. Kol kas man tai tobulas veido kremas su spalva smile.gif Jis tikrai daro taip, kaip paveikslėliuose rodoma, pvz.:
user posted image
amberr.
As pagaliau uzsisakiau toki Estee lauder krema su spalva, jis pakaitalas senajai versijai.. tikiuosi tiks ir patiks 4u.gif jis toks melsvas kremas ir suteikia ruduma is kart, paruduoja ant odos, bet ner kaip pudra schmoll.gif tik siek tiek suintensyvina veido odos spalva.. su spf 15 ir vadinas Estee Lauder DayWear Sheer Tint Release Advanced Multi-Protection Anti-Oxidant Moisturizer SPF15.
user posted image
AguOna.
Sveikos mamos. esu naujokė čia, bet tikiuose jog priimsite mane. ax.gif Ką gi, ilgai naudojau pudras, ir nusprendžiau, kad galbūt reiktu isigyti kremuką su spalva. Kadangi norėjau tik išbandyti pirkau nebrangų - Nivea visage young be beutiful, šiaip visai toks nieko jis, tik labai jau greit isigėria tai reikia paskubėti ji tepant, nes kitaip labai žymės lieka Dar tas gerai, kad jo daug nereikia, o nepatiko kažko jis man nes truputi tepa ir manau poras turbūt kemša man. g.gif nors gal čia ne nuo jo, nes ant šio kremuko dar apiūldomai kompaktinės pudros užsimenu, kad neblizgėtu veidas dienos pabaigoj tongue.gif tik štai patiko , kad po jo vaidas kaip kudykio užžpakaliukas. blush2.gif toks švelnus švelnus mirksiukas.gif kai ši pabaigsiu pirksiu avtipur, kaip manot, tinka jis sausai odai? Ar geriau kokį kitč žiūrėti? rolleyes.gif Ačiū iš karto.
cannelle
QUOTE(AguOna. @ 2011 03 20, 18:58)
Sveikos mamos. esu naujokė čia, bet tikiuose jog priimsite mane. ax.gif  Ką gi, ilgai naudojau pudras, ir nusprendžiau, kad galbūt reiktu isigyti kremuką su spalva. Kadangi norėjau tik išbandyti pirkau nebrangų - Nivea visage young be beutiful, šiaip visai toks nieko jis, tik labai jau greit isigėria tai reikia paskubėti ji tepant, nes kitaip labai žymės lieka Dar tas gerai, kad jo daug nereikia, o nepatiko kažko jis man nes truputi tepa ir manau poras turbūt kemša man. g.gif  nors gal čia ne nuo jo, nes ant šio kremuko dar apiūldomai kompaktinės pudros užsimenu, kad neblizgėtu veidas dienos pabaigoj tongue.gif  tik štai patiko , kad po jo vaidas kaip kudykio užžpakaliukas. blush2.gif  toks švelnus švelnus mirksiukas.gif  kai ši pabaigsiu pirksiu avtipur, kaip manot, tinka jis sausai odai? Ar geriau kokį kitč žiūrėti?  rolleyes.gif  Ačiū iš karto.
*

Sveika smile.gif
MAno manymu Actipur sausai odytei nelabai, nes jis pats dar truput5 od1 pasausina..Mano oda mišri, ne itin sausa ir tai jis man pasausindavo odą,ypač pradžioje
Agile
Pasiskaičiusi mamyčių atsiliepimus apie kremukus su spalva, išsirinkau - Actipur. Regis, atitiko lūkesčius. Tepasi gerai, neatrodo kaip kaukė, sulygina veido spalvą, paslepia nedideles dėmeles, veidas atrodo matinis. Galbūt norėtųsi didesnio maskavimo, bet tai juk ne pudra. Tad esu patenkinta biggrin.gif
RAsme
Naudoju jau antrą BB Misha Perfect cover 23 numeriuką. Esu labai patenkinta, ir pamiršau net visas pudras, krempudras ir t.t. Man jis tobulas. Dar turiu mažą rinkinuką Skin79, juos paprasčiau užtepti, atrodo veidas gaivesnis, natūralesnis nei su Missha, bet ir spalvos nelabai tinkamos man, per šviesios. Ateityje bandysiu ir kitus BB kremus, juos jau turi ir Clinique ir Lancome, tik nežinau kaip su atspalviais
Typhoon Morakot
QUOTE(RAsme @ 2011 03 23, 12:01)
Naudoju jau antrą BB Misha Perfect cover 23 numeriuką. Esu labai patenkinta, ir pamiršau net visas pudras, krempudras ir t.t. Man jis tobulas. Dar turiu mažą rinkinuką Skin79, juos paprasčiau užtepti, atrodo veidas gaivesnis, natūralesnis nei su Missha, bet ir spalvos nelabai tinkamos man, per šviesios. Ateityje bandysiu ir kitus BB kremus, juos jau turi ir Clinique ir Lancome, tik nežinau kaip su atspalviais
*

O kaip del poru kimsimo? Ar pastebejote, kad kimstu? g.gif Tiesa, ar tokie kremai tinkami naudoti kasdien?
fantuteee
o kaip tas actipur kremas atrodo? blush2.gif ar jis suteikia idegio? ir kiek kainuoja?
cannelle
QUOTE(fantuteee @ 2011 03 24, 12:43)
o kaip tas actipur kremas atrodo?  blush2.gif  ar jis suteikia idegio? ir kiek kainuoja?
*

kadangi aš naudojau šviesesnį atspalvį tai įdegio tikrai nesuteikė, spalva labai natūrali.Nesu aš labai balta tai man spalvytė labai atitiko. Kainuoja ~70 lt smile.gif
Agile
QUOTE(fantuteee @ 2011 03 24, 13:43)
o kaip tas actipur kremas atrodo?  blush2.gif  ar jis suteikia idegio? ir kiek kainuoja?
*

Įdegio jis nesuteikia, bet bent jau mano oda pasitepus atrodo gyvesnė, gražesnė, o ne pilka ir išblyškus smile.gif .
Typhoon Morakot
QUOTE(RAsme @ 2011 03 23, 12:01)
Naudoju jau antrą BB Misha Perfect cover 23 numeriuką. Esu labai patenkinta, ir pamiršau net visas pudras, krempudras ir t.t. Man jis tobulas.
*

Vistik pabandziusi 4 dienas (tepdama kasdien) supratau, kad man jis kemsa verysad.gif . Jei tik ne si beda, tai butu idealus 4u.gif
Fifachka
Norėjau paklausti gal kas naudoja ar turi atsiliepimų apie Laveros skaistinantį kremą su morkomis. Šiuo metu turiu Madaros kremą su atspalvių, tai visai nieko, bet pamačiau parduotuvėje ta Laveros ir užsinorėjau išbandyti ax.gif
Tulpelyte
QUOTE(smaggiuke @ 2011 03 19, 12:17)
Kelias paskutines dienas naudoju vieną iš anksčiau aptartų BB kremų. SKIN79 Super+ Beblesh Balm BB Cream Triple Function ( Pink Label )
user posted image
Ir esu tiesiog sužavėta. Šiek tiek maskuoja, tobulai išlygina veido spalvą, jokio lipnumo, lyg antra oda. Išsilaiko visą dieną. Tik vakare jau šiek tiek išlenda blizgesys, bet mano oda yra riebi. Vienintelis minusas - nėra spalvų pasirinkimo. Ta vienintelė - gana pilkšva ir šviesi. Nors ji prisitaiko prie veido odos, bet mano oda šviesi (tik užtepus atrodo tikrai per pilka, bet po kelių minučių išsilygina).
*

Kaip jums panaudojus ji ilgiau? nekemsa poru? Ar islaiko matiskuma normaliai? Neissausina? Kazkaip mane gasdina tas dalykas, kad jie azijieciu gamybos, man jie tokie nepatikimi atrodo biggrin.gif
smaggiuke
QUOTE(Tulpelyte @ 2011 04 10, 12:49)
Kaip jums panaudojus ji ilgiau? nekemsa poru? Ar islaiko matiskuma normaliai? Neissausina? Kazkaip mane gasdina tas dalykas, kad jie azijieciu gamybos, man jie tokie nepatikimi atrodo biggrin.gif
*

Naudoju ne kasdien. Dvi- tris dienas per savaitę. Naudojant tokiais tarpais: Porų nekemša (o mano linkusios kimštis). Odos nesausina, nors mano gana riebi. Matiškumą laiko gerai - man tik į dienos pabaigą gal šiek tiek pradeda blizgėti oda. Tiesa aš naudoju kompaktinę pudra T zonoje, gal ji šiek tiek pristabdo.
Nežinau, kas būtų jei naudočiau kasdien. Bijau taip daryti, net nežinau kodėl biggrin.gif Gal to paties kimšimo porų. Man kažkaip azijiečiai tiek įtarimų nekelia, kaip visokie lenkai, kurie užvertę LT parduotuvių lentynas.
Tik tuos BB kremus reikia atsargiai pirkti. Ypač iš Ebay, nes dažnai būna padirbti. Maniškis, bent jau pagal visus požymius atitinka originalą biggrin.gif
Orma
Sveikos, skaitineju atsiliepimus apie kremus su spalva.

Gal turite ka pasakyti apie Dior Hydra Life Pro-Youth Skin Tint SPF 20 http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P260200#
user posted image

kokia kaina?

jauciu keliausiu i kristiana ir prasysiu, kad duotu pamegint kelis ... doh.gif nes nesugalvoju koki issirinkti smile.gif
Typhoon Morakot
Merginos, noreciau jusu konsultacijos. Gal zinote su tais BB kremais (siuo atveju Innsifree firmos)-ar ant pakuotes virsaus buna parasyta galiojimo data ar pagaminimo. Ir bendrai, koks yra siu kremu galiojimo laikas? g.gif
baggio
Kanebo sensai cellular performance hydrachange tinted gelis - kremas
user posted image
Springy, deeply moisturising gel cream firms the skin while delivering a sheer sweep of colour for an even, luminous finish.
Apply after lotion and essence.

Gal yra isbandziusiu si geri? 4u.gif
Lukucio mamyte
Sveikos,
As tai kuri laika naudojau Avon drekinanti atspalvi suteikianti krema. Visai patiko, oda atrode rusva ir dregna, tik paskui nezinau kodel staiga akys pasidare jam jautrios, pasitepus jau po poros valandu pradedavo smarkiai asaroti, zodziu kazkokia alergija pasidare. ir labai gaila, nes jo buvau nusipirkus pora pakuociu, tai dabar stovi nenaudojamas verysad.gif
agniukee
QUOTE(Orma @ 2011 04 10, 17:08)
Sveikos, skaitineju atsiliepimus apie kremus su spalva.

Gal turite ka pasakyti apie Dior Hydra Life Pro-Youth Skin Tint SPF 20 http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P260200#
user posted image

kokia kaina?

jauciu keliausiu i kristiana ir prasysiu, kad duotu pamegint kelis ... doh.gif  nes nesugalvoju koki issirinkti smile.gif
*

man tai sitas reikalas superinis wub.gif nieko geriau nerandu 4u.gif
so.am.i
Kažkada buvau įsigijusi Nivea shine pearl kremą veidui, kai pasitepdavau, atrodydavo visai neblogai, tačiau dienos eigoje pastebėdavau rėžių, taip pat tas perlamutrinis blizgesys imdavo luptis lotuliukas.gif
Vengiu panašių kremų, nes jų dėka galima pavirsti morka ar dar kažkokiu nesuprantamu padaru smile.gif
Stichija
QUOTE(fantuteee @ 2011 03 24, 12:43)
*

Actipur yra tik 2 atspalviu sviesiai odai ir vidutinei/tamsesnei, idegio nesuteikia, bet jis idealiai tinka, pas ka riebus veidas, arba yra spuogeliu, nes tas kremukas ne tik super maskuoja, bet dar ir alieka gydomaja funkcija, dar tinka ir misriaodems, bet pas ka sausa odyte - jokiu budu 4u.gif Kainuoja kazkur apie 70-75 Lt, ieskoti Litfarma ( berods g.gif ) vaistinese 4u.gif
amberr.
Ateinu pasipasakot, apie savo ilgai noreta pirkini... tiek ilgai norejau, kad net pakuote pakeite lotuliukas.gif isigyjau Estee lauder Day wear sheer tint realese kremuka su spalva su spf15. Pats kremas dieeeeeviskai kvepia.. agurkais wub.gif tokios pilksvos spalvos. Kadangi tepiau ant kremo, kuris turi sioki toki tilpnmo pojuti, tai buvo sunku istrint.. bet seip manau bedu nebutu del to.. gan tamsi spalva, nors as dabar super balta.. bet seip naturaliai atrodo, drauge sake, kad vaizdas toks kaip po soliariumo biggrin.gif vasara, kai irusiu bus super, kai nesinori pudros, bet noris paryskint veido spalva, jis tam puikiai tinka! Ne tokioms sausiaodems kaip as manau pakankamai ir drekintu, bet man dreknimo vien is jo mazoka.. bet ne tam as ji pirkau smile.gif tokie butu atsiliepimai, po keliu kartu bandymo. Ziuresim, kaip bus toliau 4u.gif
user posted image
fantuteee
gal žvilgterėsit http://www.amazon.com/SKIN79-Super-Beblesh...n/dp/B0020ZEA40 ? ar čia jis normalus ar "padielkė"? gal kas pirko jį iš Amazon'ės? smile.gif
Stichija
QUOTE(fantuteee @ 2011 04 21, 10:11)
gal žvilgterėsit http://www.amazon.com/SKIN79-Super-Beblesh...n/dp/B0020ZEA40 ? ar čia jis normalus ar "padielkė"? gal kas pirko jį iš Amazon'ės?  smile.gif
*

As daznai is amazoniu perku - tikrai ne padirbiniai, konkreciai sio produkto nepirkau, bet amazones tikrai kokybiskus daiktus atsiuncia ir neitiketinai greitai ( bent is UK amazoniu 4u.gif )
smaggiuke
QUOTE(fantuteee @ 2011 04 21, 10:11)
gal žvilgterėsit http://www.amazon.com/SKIN79-Super-Beblesh...n/dp/B0020ZEA40 ? ar čia jis normalus ar "padielkė"? gal kas pirko jį iš Amazon'ės?  smile.gif
*

Pardavėjo reitingas atrodo neblogas, neturėtų būti padirbtas. Žinoma garantuoti negaliu. Pati pirkau per Ebay, lygiai taip pat aklai ir viskas gerai buvo. Beje, mokėjau lygiai tiek pat smile.gif
fantuteee
o šis kremas gydo bent kiek ar labiau skirtas vienkartiniam pasifražinimui? ax.gif
Krisanta
Estee lauder Day wear sheer tint realese
user posted image
*

Nepatiko. Bandžiau parduotuvėje... Esu baltaodė ir vasarą nesideginu...
Veidas atrodė nenatūraliai, dėmėtas....
Vienintelis atspalvis, bet šviesiaodėms netinkamas... 4u.gif
amberr.
QUOTE(Krisanta @ 2011 04 24, 20:51)
Nepatiko. Bandžiau parduotuvėje... Esu baltaodė ir vasarą nesideginu...
Veidas atrodė nenatūraliai, dėmėtas....
Vienintelis atspalvis, bet šviesiaodėms netinkamas... 4u.gif
*

Mhm, super sviesiom tikrai jis per tamsus drinks_cheers.gif o del demiu, tai istrynt labai atidziai reik, nes sunkiai skirstos kaip bebutu keista..bet man kol kas jis wub.gif
Papildyta:
QUOTE(aurums @ 2011 04 24, 20:48)
Nepykite, bet man čia antikomplimentas....
*

O man ne mirksiukas.gif sakydama: ,,po soliariumo'', turejau galvoj sveika, naturalu rusvuma, kuris buna po 1k..kai veidas nebebaltas, bet ciut su atspalviu..jei jums soliariumas asocijuojas tik su morkiniais veidais ir t.t tai man labai gaila, kad nematet nei vieno normalaus pvz.. smile.gif reik naudot gera krema ir eit su proto, o ne ten gyvent..jei naudoja kremus su 100 bronzatu tai taip ir gaunas ryzi zebriukai dryziai.. biggrin.gif as einu tik kad igaut sveika spalva, o ne skrudintis..bet cia jau nukrypom nuo temos..
kamarele
Gal kas bandėt?
Nuxe moisturizing tinted cream
user posted image
mexica
O gal kas bande krema su spalva is "Kiss my Face" ?
Ten daug atspalviu yra visokiu, kazi ar poru nekemsa?
svete
user posted image

Man labai patiko Olay touch of foundation - gerai drekina ir pakankamai maskuoja, tinka sviesiaodems, nepadaro ryzos odos. Na, tepasi gerai ir kaina ne kosmine. Rekomenduoju!
Nute_Bitute
Naudoju Chanel Hydramax Active Teint ACTIVE MOISTURE TINTED LOTION SPF 15 SAND
user posted image
Labai patenkinta - gerai drėkina, suteikia gražų atspalvį veidukui, nuostabiai kvepia wub.gif
Pikciurna_
QUOTE(Nute_Bitute @ 2011 05 16, 14:18)
Naudoju Chanel Hydramax Active Teint ACTIVE MOISTURE TINTED LOTION SPF 15 SAND
user posted image
Labai patenkinta - gerai drėkina, suteikia gražų atspalvį veidukui, nuostabiai kvepia  wub.gif
*

O is Chanel pudru esate kazka naudojusi ? Butu idomu palyginti g.gif
luli
Meginos ar yra bandziusiu sy veido krema g.gif .Kokie butu atsiliepimai
Dr. Hauschka toned day cream g.gif
user posted image
Nute_Bitute
QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 05 17, 10:27)
O is Chanel pudru esate kazka naudojusi ? Butu idomu palyginti  g.gif
*

ne, iš chanel pudrų nesu nieko bandžiusi, tad palyginti negalėsiu..
Doliux
QUOTE(smaggiuke @ 2011 04 21, 18:45)
Pardavėjo reitingas atrodo neblogas, neturėtų būti padirbtas. Žinoma garantuoti negaliu. Pati pirkau per Ebay, lygiai taip pat aklai ir viskas gerai buvo. Beje, mokėjau lygiai tiek pat  smile.gif
*

Tikrai nebijokit ir uzsisakinekit pati uzsisakineju ir tikrai nera tek gauti nekokybiskos prekes plius galite preke grazinti per tam tikra laika kadangi as gyvenu uk man duoda 14 dienu grazinimo laikotarpi.bet kiek pirkau dar nieko neteko grazinti biggrin.gif
zibba
atsiprasau jei kartosiuosi, gal kas galite pasakyti kuris kremas geresnis, jie abudu yra JUARA naturalios kosmetikos parduotuveje
ar sis? ax.gif
PLANTE SYSTEM
http://www.juara.lt/
ar sis
Dr.Hauschka
http://www.juara.lt/
drinks_cheers.gif nes ju tam skyriuje kaip nuejau, tai visus is eiles giria doh.gif nors aisku turbut kiekvienai pagal odos tipa, bet siaip idomu koki atspalvi suteikia, ar nealergizuoja, ar greitai isigeria, ar nesitepa, kaip greitai nusivalo, ar nekemsa poru, ar lengvi ir pan? drinks_cheers.gif
Angeliuke11
labai megstu kremus su spalva ir ypac vasra, Isbadziau ne viena.. bandziau Dr. Hauschka krema su spalva - baisiai riebus, uzkimso poras, ir kas nemaloniausia teplioja, kaip kremine pudra.. dar bandziau lavera - labai nemalonus.. nepatiko.. dabar pabandziau Plante System kremuka su spalva ir jis tikrai neblogas.. http://www.juara.lt/index.php?sec=5&pi..._emulsija,_40ml lengvas, neuzkimso poru, kaip tik vasarai, ir kas svarbiausia jis labai tolygiai tepasi 4u.gif 4u.gif 4u.gif sitas kremas like like like bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Angeliuke11
as bandziau sita kremuka, riebokas jis man buvo, atidarius is karto aliejus pasirode unsure.gif blink.gif trecdaly kremo sunaudojau ir uzsikimso poros.. kai pirkau sake, kad sis kremas neteps drabuziu, bet man jis tepliojo.. cry.gif antra karta naudoti sito kremo nebenoreciau..

QUOTE(luli @ 2011 05 17, 18:21)
Meginos ar yra bandziusiu sy veido krema g.gif .Kokie butu atsiliepimai Dr. Hauschka toned day cream g.gif
http://i017.radikal.ru/1105/99/5aa26a0e1e20.jpg
*

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.