Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Įvairūs filmai...21 tema...
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
W*S:*
QUOTE(Dzimute @ 2010 03 23, 21:56)
O as pasiziurejau "Shutter island", tai turiu pasakyti, kad tikrai neblogai susuktas  thumbup.gif man tokio pobudzio filmai labai patinka (nors sis toks saltokas aplinkos, laikotarpio ir spalvu prasme), gal kiek pritruko iki kitu megstamiausiu, bet vis tiek smagu buvo ziureti  smile.gif
*

man tai begalo patiko. Labai Leo įtaigi vaidyba, ta aplinka kuo puikiausiai tinka, dar žiūrėjau kine, tai nebuvo progos nei prasukt nei nenorėjau to padayrt. O tai pastaruoju metu laaabai retai būna. Žodžiu įtampa visą laiką buvo, vertas pamatyt. thumbup.gif wub.gif
Shutter Island- 10/10 wub.gif

P.S gal kas jau matėt The Brothers, ruošiuosi kitą savaitę eit į kiną ir neapsisprendžiu ar verta rolleyes.gif
brum
QUOTE(W*S:* @ 2010 03 24, 21:29)
P.S gal kas jau matėt The Brothers, ruošiuosi kitą savaitę eit į kiną ir neapsisprendžiu ar verta rolleyes.gif
*

per kompa tai verta. o moket pinigus tai nezinau smile.gif siaip nera kazkas ispudingo, bet ziurisi. kazkur jau matytas siuzetas.. bet siaip neblogas filmas wink.gif
aukselisr
Desert flowers nu ka galiu pasakyti apie si filma g.gif , tai kad jis tikrai geras, priverciantis susimastyti, paziurejus si filma net savo vyrui pasakiau kad esu laiminga jog gyvenu sioje salyje o ne toje salyje kur is moters yra tyciajamasi ar darkomas jos moteriskumas mirksiukas.gif
10/10 patariu paziureti
Papildyta:
vat yra panasi istorija, knyga "sudeginta gyva" gal kartais ir filmas yra. Gal kuri zinote?
Lexa
Kam patiko filmas "The lives of others", siulyciau paziureti "Zwartboek". Irgi labai gera karo metu drama thumbup.gif
Sielos Sparnai
QUOTE(aukselisr @ 2010 03 24, 21:56)
Desert flower nu ka galiu pasakyti apie si filma g.gif
Yra knyga "Dykumų gėlė" pagal kurią ir pastatytas šis filmas rolleyes.gif Tiesiog net ne taip gal - tiesiog yra tokia reali istorija pagal kurią buvo parašyta knyga ir pastatytas filmas rolleyes.gif O filmą tai labai noriu pamatyt bigsmile.gif Kai tik bus jau iš kur parsisiųst geros kokybės, jamsiu ir veiziesiu bigsmile.gif
Stusia
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 03 24, 12:04)
Kai tik bus jau iš kur parsisiųst geros kokybės, jamsiu ir veiziesiu bigsmile.gif
*

LM jau yra idetas mirksiukas.gif
ajaja
as pagaliau ilgai laukus ir ziauriai nuo jusu atsilikdama paziurejau Lovely Bones. man visai patiko. nesakau, kad dar grizus namo is kino apie ji vis galvoju, bet buvo vietu ir ramesniu filme, ir itemptu, ir graziu vaizdu... ir netgi jei viskas nevyko taip kaip noretusi, kazkaip nesuerzino... grazus seimos santykiai. o mociute pati geriausia lotuliukas.gif as duociau gal kokius 7-8 is 10
Dzimute
QUOTE(brumbrumai @ 2010 03 24, 21:38)
per kompa tai verta. o moket pinigus tai nezinau smile.gif siaip nera kazkas ispudingo, bet ziurisi. kazkur jau matytas siuzetas.. bet siaip neblogas filmas wink.gif
*

as lygiai taip pat apie si filma pasakyciau drinks_cheers.gif ("Brothers")
Masako
Lexa, va tai tas trecias filmas, kurio pavadinimo nebespejau ieskot lotuliukas.gif - Black book. Kazkodel irgi apie ji pagalvojau, ziuredama The lives of others
Lithium
gal turit kokių "kino pavasario" filmų rekomendacijų? rolleyes.gif
gyva_ugnis
QUOTE(W*S:* @ 2010 03 24, 22:29)
*

Man tai labai patiko, nes mėgstu tokias rimtas dramas, o be to visu pagr aktorius labai mėgstu. Nežinau, ar verta eit į kiną, nes nežinau, ar Tau patiks. ;]
Balta balta
QUOTE(Masako @ 2010 03 24, 15:38)
Pagaliau pagaliau paziurejau kazka, ko seniai esu pasiilgus clap.gif
Vokiska filma The lives of others. tikrai nebloga drama good.gif
*

Vienas geriausių mano kada nors matytų filmų thumbup.gif
winona
QUOTE(Stusia @ 2010 03 21, 08:03)
Funny people - su Adam Sandler ir Seth Rogen, nustebino istikro filmas, zinojau kad Apatow filmas, taigi tikejausi kazkokiu tai durnu/lekstu juokeliu, bet istikro filmas visai netgi rimtas, liudnas (lekstu juokeliu aisku, kad vistiek buvo)....Patinka man kai aktoriai pakeicia savo amplua, tikiesi vieno o gauni visiskai kita. Man kazkuo sis filmas primine Sandlerio Eight Crazy Nights  g.gif Patiko.

man visai nepatiko, po to niekaip negalejau suprast kaip tiek laiko dar issvaisciau,nes jis ilgas.Kazkoks be rysio filmas,minties tai nepagavau...

QUOTE(aukselisr @ 2010 03 21, 10:50)
Keliautojo laiku žmona labai nuobodus, siuzetas neitraukiantis net nebaigiau ziureti  g.gif , bet aisku del skonio nesiginciajama gal kazkam patiks  mirksiukas.gif
*

man jis irgi kiek istestas,bet graziai pastatytas,toks svelnus filmas,gaila ziurejau kine,o ten visad stengiuos susivaldyt ir neasarot,tada iseinu kaip nesava,turbut reikia leist sau pasigraudint g.gif
Papildyta:
QUOTE(brumbrumai @ 2010 03 24, 21:38)
*

as irgi pastebejau kad siuzetas labai matytas,manau panasu i "Pearl Harbor",kai grizta vyras ir randa su draugu tai siuo atveju su broliu g.gif
Lexa
QUOTE(Masako @ 2010 03 25, 08:33)
Lexa, va tai tas trecias filmas, kurio pavadinimo nebespejau ieskot lotuliukas.gif  - Black book. Kazkodel irgi apie ji pagalvojau, ziuredama The lives of others
*

Prie tos pacios temos dar prideciau irgi gera filma "Charlotte Gray" thumbup.gif
brum
QUOTE(winona @ 2010 03 25, 14:51)
as irgi pastebejau kad siuzetas labai matytas,manau panasu i "Pearl Harbor",kai grizta vyras ir randa su draugu tai siuo atveju su broliu g.gif
*

a jo, Pearl Harbor. vis galvojau, is kur tas siuzetas matytas smile.gif nu aisku, filmai visai kitokie. siaip tai ner blogas filmas, bet man bent jau kazkiek nuholivudinta ta visa istorija, kaip brolis myli vaikus, perdaro virtuve.. nu truputi saldoka, labiau galejo nueiti kaip tam grizusiam sunku.. nu bet ne as rezisiere buvau biggrin.gif
katalike
El secreto de sus ojos - kriminalininė drama. paskutiniu metu tai turbūt geriausias matytas filmas. jaudinantis.
Dzinte
The Brave one toks vidutinis filmas, nesukėlęs jokių emocijų smile.gif (7/10)
ajaja
QUOTE(Lūšis @ 2010 03 21, 15:18)
Ne pirmą kartą pažiūrėjau The Fall (2006). Vienas nuostabiausių mano matytų filmų  wub.gif http://www.imdb.com/title/tt0460791/
*

vakar sita ziurejau, laaaabai grazus filmas, vaizdai, muzika wub.gif
trojana
Megstanciom rusu kina: "Devochka" 10 balu, nors isijungiau kaip fona, kol kambarius tvarkysiu, itrauke taip, kad gale raudojau kaip niolikine. biggrin.gif Jaunyste, narkotikai, kalejimas, meile.

Kas kokiu rusu filmu galetu rekomenduoti?
Dar neseniai ziurejau "Pravo na nadezdu", "Esli ja tebia liubila", irgi patiko, lengvi, taciau itraukiantys, smagiai ziurisi, irgi rekomenduoju ypac melodramu myletojoms.
Ms.Blonde
Paziurejom su vyru (is pradziu aiskino, kai nenori jis sito filmo ziuret, as vis delsdavau, bet isijungiau viena ziuret - tai jis atleke, kad ir pats nori ziuret ir ko as nelaukiu biggrin.gif ) "The reader" - patiko abiems, filmas kazkoks kitoks, bet idomiai ziurejosi.

Vakar bandziau ziuret "A man and a woman" (1966m.), bet neuzkabino: ziurejau pradzia, po to link vidurio nusukau ir paskui tik gala. Gal kada prisiversiu visa paziuret, bet kolkas tai nea.... O po jo paemiau ziureti "Malena" - kazko truko (arba per daug tikejausi is sio filmo), bet bendrai paemus patiko.
brum
ee, man tai visai patiko Up in the air. cia prisiskaiciau neigiamu nuomoniu, tai stovejo uzkistas koki menesi. o pradejau ziuret, ir nuo pradziu viskas patiko. pokalbiai, pati mintis, siaip priverte susimastyt.. nu man tikrai geras smile.gif
Ledime
Perskaiciau daug geru komentaru ir paziurejau Beautiful Kate (2009), bet man kazkaip nepatiko 5/10 smile.gif

Balta balta
QUOTE(Ledime @ 2010 03 26, 21:58)
Perskaiciau daug geru komentaru ir paziurejau  Beautiful Kate (2009), bet man kazkaip nepatiko 5/10 smile.gif
*

O apie ką šitas? Niekad nesu girdėjus...
winona
pažiūrėjau vakar Whatever works. Labai ieškojau jo atsisiųst, bet nerasdavau,galiausiai vakar gavau dvd. Na toks aleniškas filmas biggrin.gif su daug cinizmo,kritikos,skepticizmo,išmąstymų, peno patiems pagalvot.Pagal personažą veiksmo ten gana.Na toks keistas filmas.7/10
Nanita
Desert flovers.Ka tik paziurejau,as soko busenoj!Labai sukrete filmas.Ziaurus labai.net nezinojau,kad taip daroma doh.gif Patiko ir siuzetas ir aktoriu vaidyba puiki.Tik silpnesniu nervu moterims,ne rekomendociau,as pati vietomis ne galiejau ziureti.Cia net ne drama,o siaubo filmas!Pries tai Orpah ziurejau,tai tas pagal Sita-Desert flovers,filma,nulinis,na zinoma jie visiskai skirtingi ir vertinti kiekviena atskirai reiketu..Bet Orpah jau kita diena pamirsiu apie ka,o sitas ilgam istrigo...Cia rase,kad knyga yra,labai perskaityti noreciau..Pavadinimas toks pat kaip ir filmo?ir kas autore/autoris?
Sielos Sparnai
QUOTE(ceburashka @ 2010 03 27, 15:43)
Cia rase,kad knyga yra,labai perskaityti noreciau..Pavadinimas toks pat kaip ir filmo?ir kas autore/autoris?
Waris Dirie "Dykumų gėlė"

user posted image

Tik pirkti ją vargu ar kur berasi, kadangi knyga išleista 2003 metais. Greičiausiai tik bibliotekoje ją rastum mirksiukas.gif
voodou
QUOTE(Balanda @ 2010 03 22, 00:45)

torente yra 4u.gif
Nanita
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 03 27, 17:00)
Waris Dirie "Dykumų gėlė"

user posted image

Tik pirkti ją vargu ar kur berasi, kadangi knyga išleista 2003 metais. Greičiausiai tik bibliotekoje ją rastum mirksiukas.gif
*

Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(voodou @ 2010 03 27, 17:22)
torente yra 4u.gif
*

Na bet keista unsure.gif torrente man ne rodo,as jau ir taip ir kitaip pavadinima filmo rasiau,ir nieko doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ceburashka @ 2010 03 27, 19:39)
Aciu 4u.gif
Papildyta:

Na bet keista unsure.gif torrente man ne rodo,as jau ir taip ir kitaip pavadinima filmo rasiau,ir nieko doh.gif
*

Radau clap.gif ,as rusu kalba sita ieskojo,ir neradau nes nera,siunciuos lietuviu kalba...
Belle Du Jour
seniai cia lankiausi,kazkaip neturejau laiko filmu ziuret ax.gif o siandien paziurejau
Shutter Island-patiko ne tas zodis,pabaiga blink.gif buvau apsalus biggrin.gif tikrai tvirtai 10/10 ir Dicaprio man ten geras ax.gif as dar kai jautri visokiom temom kas su vaikais blogai tai mane pabaiga isvis sukrete cool.gif
aukselisr
Shutter Island ziurejau siandien si filma, pradejus ziureti buvo labai nuobodus ir galvojau kad ne filmas o s....., bet filmo pabaiga mano nuomone pakeite vertinu 9/10 biggrin.gif
Miss Bisbigli
Aš vakar buvau filme Fourth kind tai galiu pasakyt, kad man labai patiko thumbup.gif nors labai jau nemėgstu filmų su ateiviais, bet šis buvo kitoks, įdomiai pastatytas, nes tarp vaidybos įdėta nemažai tikrų video, tai viską labai surealina g.gif buvo vietų, kad tikrai sukrėtė + aš dar kai esu bliuvė žiūrint filmus, tai ir ašara man iškrito (nors neturėjo) biggrin.gif šeip nelabai norėjau eiti į ta filmą, nes po Paranprmal activity siaubiakų prisivengiu, bet Fourth kind nepavadinčiau siaubo filmu, neįvarė baimės, bet buvo labai tikrai įdomu žiūrėti smile.gif
Ledime
QUOTE(Balta balta @ 2010 03 27, 16:51)
O apie ką šitas? Niekad nesu girdėjus...
*

Rašytojas Ned Kendall sugrįžta į vaikystės namus atsisveikinti su sergančiu tėvu. Nuošaliai esančiuose namuose jį užplūsta atsiminu ir naujų įvykiu banga...
Žanras: Mistinis / Drama
Bet as ten mistikos neradau g.gif
Gintaraitis
rekomenduoju LT įgarsintą filmą "Kelionė į save"
http://www.kabbalah.info/litakab/filmai.htm

tas, kas ieško krizės priežasčių, gyvenimo prasmės, ras atsakymą
winona
Byla 39 trileris/siaubo. Visai patiko turint omeny,kad siaubekai seniai jau igrise ir nekelia siaubo.Na tiek ir ten to siaubo,kiek gerai suraitytas siuzetas,veiksmo yra pakankamai,gerai,kad nereik ziuret kaip liejasi kraujai.9/10
katalike
Detoroito Metaru Shiti (Detroit Metal City) - absoliučiai crazy japoniškas filmas apie vaikiną, kuris grojo ir dainavo death metal'o grupėj, nors jo svajonė buvo tapti madingu pop'so artistu. humoras, ypač pirmoj filmo pusėj, atrodo toks kvailas, kad nesupranti, ar čia tu durnas, ar jie. bet bendrai tai nėra jis beprasmis. smagus, išprotėjęs filmukas.
Ledime
QUOTE(winona @ 2010 03 28, 18:12)
Byla 39 trileris/siaubo. Visai patiko turint omeny,kad siaubekai seniai jau igrise ir nekelia siaubo.Na tiek ir ten to siaubo,kiek gerai suraitytas siuzetas,veiksmo yra pakankamai,gerai,kad nereik ziuret kaip liejasi kraujai.9/10
*

Man taip pat jis patiko drinks_cheers.gif 9/10
brum
Sherlock Holmes - jauciasi tas Guy Ritchie saudymas vaizdais, zodziais, bet is pacio Sherloko, kaip personazo, galejo isspausti daugiau. bet patiko.. labai gera muzika ir kai kurie dialogai. 8/10

The Visitor - siaip ziurisi, bet greit pamirstamas filmas. Kazkiek neitikino to seno vyro toks iskart gerumas. 7/10

Sutter Island - pradzioj nuobodokas, bet paskui itraukia. gal kartais pritrukdavo man veiksmo smile.gif mintis gera, idomus tikrai, bet siaip manau galima buvo daugiau ispaust. nu kad kirstu i galva ziurovui ir nepamirstum smile.gif siek tiek kazko truko smile.gif 9/10

siuzetu nepasakoju, tik ispudi smile.gif
Belle Du Jour
siandien man romantiniu komediju vakaras biggrin.gif
Любовь в большом городе 2-daug labiau patiko nei pirmas,zymiai daugiau prisijuokiau,duodu 9/10
О чём говорят мужчины-sitam 10/10,nes vietomis zvengiau iki asaru-atrodo siuzetas pats nieko neipatingo,bet dialogai tokie,kad griuk negyvas..ypac pradzia sakyciau tokia gyvenimiska.zodziu tikrai juokingas thumbup.gif
vilma-saule
QUOTE(Dzinte @ 2010 03 23, 07:52)
Nuostabus filmas wub.gif Sujaudino iki širdies gelmių cray.gif (11/10)
*

Hachiko: A Dog's Story drinks_cheers.gif verkiau pasikukciodama
delfiuka
QUOTE(Elise @ 2010 03 22, 17:21)
Break it up - 8/10. Smagi komedija. pats tas norint  ramiai uzbaigti sekmadieni  biggrin.gif Filma apie tai, kaip santykius gadina noras sukelti pavyda. Gaila buvo Aniston, kad liko nesuprasta, bet is tikruju, vyrai juk nemoka skaityt minciu, nieko geriau nera, kaip uz atvira pokalbi.
*

Kur rasti lietuvišką versiją? blush2.gif
Elise
torrentuose mirksiukas.gif
Masako
QUOTE(trojana @ 2010 03 26, 13:40)
Kas kokiu rusu filmu galetu rekomenduoti?

is pastaruoju metu ziuretu geri "sunkus":
poxoroni menia za plintusam (oj, dabar pamaciau, kad pati apie ta filma kazkada raset biggrin.gif )
Volchok

is tokiu lengvesniu:
Piter FM
Rusalka
Krasnyj zemchug liubvi

dar toki seniai ziureta prisiminiau -Kacheli, toks irgi sunkokas apie meile..
Svadba dar toks pusetinas, kazkada matytas. g.gif

as vakar paziurejau Die Welle - neblogas filmas, aciu ugniai 4u.gif
ech, kad musu svietimo sistema butu kitokia...manyciau, butu verta toki filma rodyti per istorijos pamokas, pvz mirksiukas.gif
Belle Du Jour
Sherlock Holmes-neblogas,bet ne super,kazkaip tikejausi daugiau 8.5/10 biggrin.gif
Endži
Law Abiding Citizen labai patiko filmas thumbup.gif 10/10
aukselisr
QUOTE(Endži @ 2010 03 29, 23:01)
*

man irgi jis labai patiko, tikrai labai geras thumbup.gif
Balanda
QUOTE(Endži @ 2010 03 29, 22:01)

Šitas geras,bet paskui kiek žiūrėjau filmų su Gerard Butler,tai dar The Ugly Truth toks nieko,o visi kiti labai nekokie schmoll.gif
trojana
QUOTE(Masako @ 2010 03 29, 07:41)
is pastaruoju metu ziuretu geri "sunkus":
poxoroni menia za plintusam (oj, dabar pamaciau, kad pati apie ta filma kazkada raset biggrin.gif )
Volchok

is tokiu lengvesniu:
Piter FM
Rusalka
Krasnyj zemchug liubvi

dar toki seniai ziureta prisiminiau  -Kacheli, toks irgi sunkokas apie meile..
Svadba dar toks pusetinas, kazkada matytas. g.gif

as vakar paziurejau Die Welle - neblogas filmas, aciu ugniai 4u.gif
ech, kad musu svietimo sistema butu kitokia...manyciau, butu verta toki filma rodyti per istorijos pamokas, pvz mirksiukas.gif
*

Visi iskyrus Piter FM matyti biggrin.gif Ir dar svadba lyg tai ne, reikes paziureti, aciu mirksiukas.gif Nu as dar primygtinai siulau seriala "Gromovai" paziureti, jis toks neserialiskas, man labai labai istrigo, nors maciau pries 2 metus

xi xi Piter fm irgi matytas, per Tv neseniai maciau, fainas biggrin.gif
Masako
trojana, taip ir itariau, kad busi macius viska. biggrin.gif is naujojo rusu kino ne taip ir daug ka macius esu..
ai dar tokia pusetina lengva komedija atsimenu su Orbakaite Liubov morkov.
O Piter FM tai man kazkaip smagu prisimint - toks lengvas vasariskas filmukas wub.gif (oj, ziuriu, jau paredagavai biggrin.gif )
Svadba tai toks su "kabliukais" man, kazkox perspaustas biggrin.gif

dar toks is rimtesniu - Strana gluchich, bet irgi turbut macius..

dar My iz budushego man visai nieko buvo bigsmile.gif kazka cia panos minejo, kad ir antra dalis jau yr bigsmile.gif
Sielos Sparnai
QUOTE(Masako @ 2010 03 30, 14:19)
O Piter FM tai man kazkaip smagu prisimint - toks lengvas vasariskas filmukas  wub.gif (oj, ziuriu, jau paredagavai biggrin.gif )
dar toks is rimtesniu - Strana gluchich, bet irgi turbut macius..
Šitie du man labai patiko wub.gif Piter FM tai iš viso labai labai smagus ir toks gražus filmas wub.gif
trojana
mano mintis skaitai, as irgi norejau parasyti apie "My iz budushego" biggrin.gif Maciau ir antra dali, irgi visai nieko, tik mano didziam nusivylimui grazuolis is I dalies dingo, vietoj jo vaidino kitas (mano skoniui jau nebe grazuolis biggrin.gif )

Liubov morkov smagi komedija, abi dalys.

O svadba neradau kol kas... Zodziu jei ziurit rusu kina, rasykit, man kazkaip prie dusios rusu kinas 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.