Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

QUOTE(ypata @ 2010 07 13, 11:54)
Mane irgi domina šita kosmetika, bet niekur nerandu jos sudėties aprašymų. Gal turinčioms nebūtų sunku nuo kokio indelio nurašyti pavyzduką? O dėl pristatymo kainos aš irgi domejausi, tai taip ir neatsakė, kiek kainuoja, jei perki mažiau nei už 100 LT. Aš pvz. norėčiau paakių kremo, bet nei pilnos kainos nežinau, nei kur būtų galima gyvai" pačiupinėt daiktą...


sudetys buna ant dezuciu. Gaila, ismeciau dezute. man patiko tas kremukas. pristatymas, jeigu maziau nei uz 100 lt uzsakymas 8 lt. Ju tinklapy yra parasyta.
QUOTE(Edita K. @ 2010 07 13, 12:28)
Zinosiu... aciuks.gif ...uzsisakiau irgi virs 100 Lt. krema 7 proc.ir prausikli...

as naudoju 5 proc kremuka, bet del viso pikto, tik vakarais.

5 proc kremuko sudetis:

Nurasau nuo dezutes.
Regeneruojantis kremas jautriai odai: aqua, glicine soja, glycolic acid, panthenol, quercetin dihidrate, bromelain, DMAE, alpha lipoic acid, grape seed extract, natural vitamin E, Vitamin A (retinyl palmitate), vitamin C (askorbyl palmitate), allantoin, titanium dioxid, zinc oxide, cetearyl alcohol sodium, cetearyl sulfat, glycerin, cera alba, phenoxyethanol, benzoic acid, dehydroacetic acid, isopropyl myristate, L-karnozine, green tea extract, almond oil.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 13 liepos 2010 - 12:00
QUOTE(susidomejus @ 2010 07 13, 12:53)
sudetys buna ant dezuciu. Gaila, ismeciau dezute. man patiko tas kremukas. pristatymas, jeigu maziau nei uz 100 lt uzsakymas 8 lt. Ju tinklapy yra parasyta.

as naudoju 5 proc kremuka, bet del viso pikto, tik vakarais.

5 proc kremuko sudetis:

Nurasau nuo dezutes.
Regeneruojantis kremas jautriai odai: aqua, glicine soja, glycolic acid, panthenol, quercetin dihidrate, bromelain, DMAE, alpha lipoic acid, grape seed extract, natural vitamin E, Vitamin A (retinyl palmitate), vitamin C (askorbyl palmitate), allantoin, titanium dioxid, zinc oxide, cetearyl alcohol sodium, cetearyl sulfat, glycerin, cera alba, phenoxyethanol, benzoic acid, dehydroacetic acid, isopropyl myristate, L-karnozine, green tea extract, almond oil.

Ar cia del saules tik vakarais naudoji? nes,kiek girdejau atsargiai vasara reikia su ta rugstine kosmetika...ir dar tuose kremuose yra zaliasios arbatos ekstrakto,raso,kad tai gali kazkaip pakeisti veido spalva...ar nieko nepastebejai naudodama krema?
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2010 07 14, 08:58)
Ar cia del saules tik vakarais naudoji? nes,kiek girdejau atsargiai vasara reikia su ta rugstine kosmetika...ir dar tuose kremuose yra zaliasios arbatos ekstrakto,raso,kad tai gali kazkaip pakeisti veido spalva...ar nieko nepastebejai naudodama krema?

del saules, nors sako gamintojai, kad nereikia bijot, bet pabijosiu, nes dabar saule taip pliekia kaip Turkijoj pas mus
o zaliosios arbatos ekstraktas ten raso, kad gali pakeisti ne veido, o kremo spalva.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 07 14, 09:24)
del saules, nors sako gamintojai, kad nereikia bijot, bet pabijosiu, nes dabar saule taip pliekia kaip Turkijoj pas mus
o zaliosios arbatos ekstraktas ten raso, kad gali pakeisti ne veido, o kremo spalva.

Susidomėjus, kokie atsiliepimai po ilgesnio naudojimo. Neperriebus kremas vasarai, sukaitus odai negraužia ir nedilgčioja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 14, 09:26)
Susidomėjus, kokie atsiliepimai po ilgesnio naudojimo. Neperriebus kremas vasarai, sukaitus odai negraužia ir nedilgčioja? 4u.gif

man jis visada pagrauzia, nors suvartojau jau kelis indelius. Vakar po prausiklio ilgokai nepasitepiau kremu ir pajutau, kad be kremo odos nebetraukia, gali buti, kad sutvarke drekinima. Sukaitus irgi nezinau, nes naudoju tik nakciai.
Atsakyti
Dar pasiteirausiu tų, kurių veido odos spalva yra/būdavo netolygi(su randeliais/dėmėmis nuo spuogų), ar šie rūgštiniai kremai padeda sulyginti odos atspalvį? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 14, 09:33)
Dar pasiteirausiu tų, kurių veido odos spalva yra/būdavo netolygi(su randeliais/dėmėmis nuo spuogų), ar šie rūgštiniai kremai padeda sulyginti odos atspalvį? 4u.gif

kiek zinau, tai rugstiniai pylingai galetu padeti is esmes.
Atsakyti
jau trecia diena naudoju prausikli ir krema 7 proc....pirma diena nedaug pagrauze ir tiek...daugiau jokio diskomforto ir visai nejauciu,kad tuose produktuose butu kokios rugsties lotuliukas.gif ...ar cia jau blogai ar gerai,kad man nebepagrauzia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2010 07 16, 09:25)
jau trecia diena naudoju prausikli ir krema 7 proc....pirma diena nedaug pagrauze ir tiek...daugiau jokio diskomforto ir visai nejauciu,kad tuose produktuose butu kokios rugsties lotuliukas.gif ...ar cia jau blogai ar gerai,kad man nebepagrauzia g.gif

tai priprato, ir gerai.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 07 14, 14:51)
tikrai yra ir nemazai. Galit pasiteirauti ju tinklapyje. Manau, atsakytu. Be to, Antakalnio g,, manau, kad irgi daro sitas proceduras


drinks_cheers.gif ACHA,SILO grozio salone.
Atsakyti
Naudojau 10proc.veido kremuka, tai man jis tikrai randelius isbalino. Bet naudojau kokius 3 menesius. Labai patiko sis kremukas, rudeniui atejus vel pirksiu thumbup.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 07 14, 09:33)
Dar pasiteirausiu tų, kurių veido odos spalva yra/būdavo netolygi(su randeliais/dėmėmis nuo spuogų), ar šie rūgštiniai kremai padeda sulyginti odos atspalvį? 4u.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
netyčia aptikau šią temą. sudomino ši kosmetika. norėčiau išbandyti kokią priemonę, tik nežinau, ką geriau rinktis - gal valiklį pradžiai. Oda problematiška, riebi, linkus į bėrimus.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti