Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

O aktyvu prausikli 7% galima naudoti kiekviena diena g.gif ir kartu naudoti 10 % kremuka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudre755: 29 rugpjūčio 2010 - 13:16
QUOTE(gudre755 @ 2010 08 29, 14:11)
O aktyvu prausikli 7% galima naudoti kiekviena diena g.gif ir kartu naudoti 10 % kremuka g.gif

aktyvu prausikli galima naudoti 1-2k per diena ir kartu naudoti krema 2k per diena.
Atsakyti
Kas del pudros klause, galiu pasakyti, kad jinai tikrai super! Pati turiu, labai patenkinta, nekemsa poru. Kaip kauke tikrai neatrodo, pudra gana skalsi. Mano veide tikrai yra ka maskuoti, paciu maskavimu esu gana patenkinta. AIsku, jeigu lb problematiska oda ir jau nori, kad nesimatytu nei vieno taskelio, tai tada jau tikrai atrodys kaip kauke, bet cia taip pat kaip ir su kitom pudrom, kuriu esu isbandziusi begale. Del blizgesio.... Cia manau nuo odos priklauso. MAno oda yra misri, linkusi i riebia, tai man su absoliuciai visom pudrom blizgesys i antra dienos puse islenda. Tai islenda ir su sita pudra, bet as visada kompaktine nesiojuos, paslepti blizgesiui. O siaip tikrai geras daiktas - lengva, leidzianti odai kvepuoti!
Atsakyti
QUOTE(vertejaxxx @ 2010 08 30, 11:00)
Kas del pudros klause, galiu pasakyti, kad jinai tikrai super!

Jūs apie šį produktą kalbate? mirksiukas.gif
Atsakyti
O ar Regeneruojantis kremas spuoguotai odai 10% tiktu odai, kuria beria, bet retai bei mazais spuogeliais? Turejau gera krema atradusi su 1proc. salicilu, bet pakeite jo sudeti, tai ieskau kazko pakeisti. Nuo mano senojo kremo faktiskai spuogu nebeturiu, tai mastau ar si priemone spuogeliu prevencijai nebutu per stipri? Ar jis nesausina odos? Ar padeda pries inkstirus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 30, 11:09)
Jūs apie šį produktą kalbate? mirksiukas.gif


taip, sita yra krempudra.

QUOTE(Tulpelyte @ 2010 08 30, 12:43)
O ar Regeneruojantis kremas spuoguotai odai 10% tiktu odai, kuria beria, bet retai bei mazais spuogeliais? Turejau gera krema atradusi su 1proc. salicilu, bet pakeite jo sudeti, tai ieskau kazko pakeisti. Nuo mano senojo kremo faktiskai spuogu nebeturiu, tai mastau ar si priemone spuogeliu prevencijai nebutu per stipri? Ar jis nesausina odos? Ar padeda pries inkstirus? 4u.gif

as tai pradeciau nuo mazesnes koncentracijos kremo ir nuo odos prausiklio su 7 % rugstimis.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 30, 12:09)
Jūs apie šį produktą kalbate? mirksiukas.gif

Taip, apie ta pati. Esu lb patenkinta thumbup.gif
Papildyta:
Nu va, siandien pridejau prie prausiklio 7% ir krema 10% smile.gif tai nuo kremo beveik visai negrauzia veido. Super!
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 08 30, 18:31)
taip, sita yra krempudra.
as tai pradeciau nuo mazesnes koncentracijos kremo ir nuo odos prausiklio su 7 % rugstimis.

Bet man reikia konkreciai pries spuogelius, ar kiti padetu? Prausiklio nenoriu naudoti, nes tikriausiai issausins abi priemones iskart, o oda pas mane ne riebi, o misri, linkusi sauseti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 08 30, 21:21)
Bet man reikia konkreciai pries spuogelius, ar kiti padetu? Prausiklio nenoriu naudoti, nes tikriausiai issausins abi priemones iskart, o oda pas mane ne riebi, o misri, linkusi sauseti  rolleyes.gif


odos tikrai neturetu issausinti, juk rugstine kosmetika kaip tik atstato dregmes balansa. mano oda irgi misri, jokio sausinamo poveikio nepajutau. naudoju ir prausikli, ir krema wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 08 30, 20:21)
Bet man reikia konkreciai pries spuogelius, ar kiti padetu? Prausiklio nenoriu naudoti, nes tikriausiai issausins abi priemones iskart, o oda pas mane ne riebi, o misri, linkusi sauseti  rolleyes.gif

prie rugstines kosmetikos reikia pratintis pamazu, nereiktu pradeti naudoti pacio stipriausio produkto.
Atsakyti
Užsisakiau 10% kremą ir 7% prausiklį. Ryt gal pristatys. rolleyes.gif

O jums naudojant nesilupa oda iš pradžių? Prieš pora metų esu bandžius kažką iš Natinuel, tai lyg ir luposi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 08 31, 09:35)
niekas nenurasys sudeties? g.gif


Perkopinu iš temos Kosmetika su vaisinėmis rūgštimis:


Aktyvus prausiklis

7% Glikolio rūgšties, Fl oz. 6.75 e 200 ml

Skirtas naudoti esant įvairių tipų , linkusiai į bėrimus odai,, o taip pat skirtas naudoti kaip tęstinė terapija po rūgštinio šveitimo procedūros.

Naudoti tepant ant sausos odos sukamaisiais judesiais, masažuoti apie 1-2 min ir nuplauti vandeniu, naudoti du kartus – ryte ir vakare. Kadangi prausiklio sudėtyje yra Glikolio rūgštis, tai pirmus kartus galite jausti perštėjimą, tai normalus reiškinys, kuris po kurio laiko išnyksta.
Saugoti akis ir akių sritį.

Ingredientai: distilled water, glycolic acid, Green Tea Extract, sodium hydroxide, xanthan gum, salicycic acid, propylene glycol, 2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Miranol, Gluconolactone.

Dėmesio: prausiklis gali pakeisti spalvą, nes prausiklio sudėtyje yra žalios arbatos ekstraktas ir kitos aktyvios medžiagos, kurios nenaudojant itin stiprių konservantų, keičia spalvą.

Saugojimas: saugoti tamsioje, sausoje, vėsioje vietoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 31 rugpjūčio 2010 - 08:37