Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 02 19, 23:23)
tai jis ir nera skirtas makiazui nuvalyti smile.gif ant jo gi parasyta,tepti ant sausos,svarios odos(tai reiskia manau kad jau be makiazo) ir svelnia masazuoti pora minuciu mirksiukas.gif  smile.gif

Is aprasymo:
KAIP NAUDOTI?

Prausiklis naudojamas 2 kartus per dieną – ryte ir vakare, o jei oda nelabai užsiteršusi – tik vieną kartą vakare. Tinka naudoti ir dekoratyvinei kosmetikai nuvalyti, išskyrus makiažą aplink akis, nes glikolio rūgštis gali suerzinti ir sudirginti jautrią odą akių srityje ir akies gleivinę.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 02 19, 23:22)
Is aprasymo:
KAIP NAUDOTI?

Prausiklis naudojamas 2 kartus per dieną – ryte ir vakare, o jei oda nelabai užsiteršusi – tik vieną kartą vakare. Tinka naudoti ir dekoratyvinei kosmetikai nuvalyti, išskyrus makiažą aplink akis, nes glikolio rūgštis gali suerzinti ir sudirginti jautrią odą akių srityje ir akies gleivinę.

nzn kur jus cia sita aprasyma radot,pas mane namie ant buteliuko taip ner parasyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 02 20, 00:23)
nzn kur jus cia sita aprasyma radot,pas mane namie ant buteliuko taip ner parasyta biggrin.gif

Is ju oficalaus tinklapio smile.gif
http://www.o-d-a.eu/...yvus-prausiklis
Papildyta:
QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 02 19, 23:23)
tai jis ir nera skirtas makiazui nuvalyti smile.gif ant jo gi parasyta,tepti ant sausos,svarios odos(tai reiskia manau kad jau be makiazo) ir svelnia masazuoti pora minuciu mirksiukas.gif  smile.gif

O del to, kad tepti ant svarios odos niekur neradau.
Ant svarios odos tepama tik tada jei naudojamas kaip kauke, o ne kaip prausiklis smile.gif
Atsakyti
ryt nurasysiu viska kad ant buteliuko pas mane parasyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 02 20, 01:09)
ryt nurasysiu viska kad ant buteliuko pas mane parasyta biggrin.gif

As irgi turiu si prausikli.
Ant buteliuko parasymas kur kas trumpesnis nei pateiktas ju puslapyje (naturalu, juk ant buteliuko visko nesutalpinsi)
Parasyta tepti ant sausos odos sukamaisiais judesiais, masazuoti 1-2 min ir nuplauti vandeniu.

Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2011 02 19, 11:32)


Idomu gal kas is jusu naudoja paakiu kremuka? Kokie butu atsiliepimai?

Ir domina aktyvus prausiklis 7 proc..




As naudoju paakiu kremą, tai net nežinau, kremas kaip kremas, tai gal tada geras, jei
nieko blogo negaliu pasakyt ax.gif
o prausikli naudoja mano paaugle mergina, aš ir kartais pasinaudoju, tai man jis visai nieko, o merginai tai pastoviai naudoja - tai ji be jo negali, jei tik pasimuliuoja kokį vakarą, ryte iškart matos, atsiranda spuogų. Aš tai nesuprantu, kam jums reikia, kad jis putotų g.gif Maniškei užtenka jo labai ilgam ir naudojas jis skalsiai.... Mes pasirinkom šias priemones, nes kosmetologė dirba su jomis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2011 02 14, 13:43)
Na, kazkaip man jis irgi daug greiciau, nei tikejausi pasibaige verysad.gif .


o man jis labai taupiai naudojasi..smile.gif nereikia ten jo kibiro užsipilti smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Noreciau isigyti sios kosmetikos internetu.
Bet gal kas galite patarti pradziai kokias priemones verta isigyti (serumas, prausiklis, kremas). Oda misri/riebi, vis iskyla pavieniai spuogeliai ir poros didokos.
Ir ar pirmam kartui nebutu per stiprus 10% regeneruojantis kremas spuoguotai odai?
Atsakyti
QUOTE(Saulė7 @ 2011 02 24, 17:39)
Sveikos  4u.gif 
Noreciau isigyti sios kosmetikos internetu. 
Bet gal kas galite patarti pradziai kokias priemones verta isigyti (serumas, prausiklis, kremas). Oda misri/riebi, vis iskyla pavieniai spuogeliai ir poros didokos.
Ir ar pirmam kartui nebutu per stiprus 10% regeneruojantis kremas spuoguotai odai?

pradziai siulyciau isigyti is glikolio linijos 7 proc prausikli ir 5 proc krema, jeigu iki siol nesat naudojusi rugstines kosmetikos. Kai prisipratinsit, galesit isigyti stipresnius kremukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2011 02 24, 21:47)
pradziai siulyciau isigyti is glikolio linijos 7 proc prausikli ir 5 proc krema, jeigu iki siol nesat naudojusi rugstines kosmetikos. Kai prisipratinsit, galesit isigyti stipresnius kremukus  4u.gif


Na, vat su tuo 5% kremuku, tai abejociau riebiai/misriai odai g.gif . Jis daugiau i sausuma ir jautriai odai. Man jis gan riebus toks pasirode, kazkaip greiciau nei iprastai veidas blizgeti imdavo. Lyg ir nekimso, nors gal per trumpai ji naudojau. Vistik savo ruoztu siulyciau 7%. Sis labiau patiko 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2011 02 26, 00:59)
Na, vat su tuo 5% kremuku, tai abejociau riebiai/misriai odai g.gif . Jis daugiau i sausuma ir jautriai odai. Man jis gan riebus toks pasirode, kazkaip greiciau nei iprastai veidas blizgeti imdavo. Lyg ir nekimso, nors gal per trumpai ji naudojau. Vistik savo ruoztu siulyciau 7%. Sis labiau patiko 4u.gif .

taip, nuo jo blizga siek tiek oda, bet nenaudojusias zmogui rugstiniu priemoniu rekomenduojama pradeti pratintis nuo silpniausiu. Isvis pirmiausiai rekomenduojama pradeti tik nuo prausiklio, paskui prideti silpniausia kremuka, paskui, jeigu kremukas netenkina, pereit prie stipresnio.
Atsakyti
As niekad nebuvau naudojus kosmetikos su rugstimi. Ir pabandziau kremuka 7 proc. Ir viskas normaliai odytei. Oda normali.
Atsakyti