Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

QUOTE(guodzik @ 2013 04 10, 09:38)
kaip keista. mano drauge dirba su sia kosmetika, man daro valymus, taip pat dave prausiklio tai sake tapti ant sausos odos, jokiu budu nemaisyti su vandeniu nes taip neutraolizuojama rugstis g.gif

as darausi kursa su sia kosmetika, man visai patinka  smile.gif odyte svareja, maziau berimu. taip pat jau uzsisakiau prausikli ir pora kremuku  smile.gif

na pasimeciau dabar, tai gal ir sake praustis sausa oda, bet kad delniukyje su vanbdeniu sumaisyti tai tikrai g.gif bet tai jeigu rugstys vanduo neutralizuoja g.gif bet ar tikrai vanduo,o ne koks neutralizatorius biggrin.gif , tai kodel vistiek prasuiantisn man grauzia?
Perskaiciau temute, tai visos mergaites labai patenkintos siuo prausikliu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emidora @ 2013 04 10, 11:30)
na pasimeciau dabar, tai gal ir sake praustis sausa oda, bet kad delniukyje su vanbdeniu sumaisyti tai tikrai  g.gif  bet tai jeigu rugstys vanduo neutralizuoja  g.gif  bet ar tikrai vanduo,o ne koks neutralizatorius  biggrin.gif , tai kodel vistiek prasuiantisn man grauzia?
Perskaiciau temute, tai visos mergaites labai patenkintos siuo prausikliu  bigsmile.gif

man nieko nesake apie tai smile.gif ir nera ji kazkokia savamoksle biggrin.gif o tai internete neraso smulkiau?
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 04 10, 22:33)
man nieko nesake apie tai smile.gif ir nera ji kazkokia savamoksle biggrin.gif o tai internete neraso smulkiau?

kai nueisiu kita karta,tai paklausiu rolleyes.gif
vat ir susirask normalia kosmetologe,kai paskaitai tai visos aiskina kaip nori,kaip supranta 4u.gif
Atsakyti
As kazkada rasiau i ODA atstovybe del sio prausiklio, man atsake, kad reikia tepti ant sausos odos, su vandeniu ar dar kazkuom maisyti nereikia.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2013 04 11, 15:53)
As kazkada rasiau i ODA atstovybe del sio prausiklio, man atsake, kad reikia tepti ant sausos odos, su vandeniu ar dar kazkuom maisyti nereikia.

nu va, sakau g.gif man lygiai ta pati sake.
Atsakyti
Sveikos,iskarto atsiprasau,apie sia kosmetika suzinojau tik nesenai.Ir kylo klausimas ar gera.Paskaicius komentarus susidariau nuomone,kad yra ivairiu atveju.Taciau noreciau paklausti paneliu su misria poreta veido oda,ar tiko si kosmetika?Ar valo poras?Ar nenusausino odos skruostu srity,ir ar neriebina veido t zonoje.Nesinori ismest pinigeliu i bala 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2013 01 01, 23:52)
Taip pat yra toks tepaliukas ant spuogų, apie 20 lt kainuoja, tai tikrai verta įsigyti,


ar čia šis http://www.o-d-a.eu/...ha-12/65/skin:3 ?
Atsakyti
QUOTE(sleepy hat @ 2013 04 21, 12:06)

ne, sis
http://www.o-d-a.eu/...balzamas/skin:8
super dalykelis bigsmile.gif mano sasus po rugstinio valymo uzgyde per maziau nei savaite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 21 balandžio 2013 - 13:31
sveikos, turiu klausimuka, gal kas zino, kaip naudoti si detergenta:
http://www.o-d-a.eu/.../lactic5/skin:5
ar kaip tonika ir po to iskart tepti serumus, kremus ir t.t. ar juo nusivalyti, po to tonikas... sudomino, tik gaila, kad neraso kaip naudoti.
siaip gal kas naudoja gali pasidalinti atsiliepimais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 04 21, 13:30)
ne, sis
http://www.o-d-a.eu/...balzamas/skin:8
super dalykelis  bigsmile.gif mano sasus po rugstinio valymo uzgyde per maziau nei savaite  smile.gif


tikrai sitas dalykelis super, uzgydo visas zaizdas labai greitai, suskilusius kulnus uzgyde per nakti. Tikrai verta tureti namuose visiems atvejams. Puikiai nuramina sudirgusia oda, greit gydo nudegimus. Labai geras produktas. Visiems rekomenduoju thumbup.gif Ir visai nebrangus.
QUOTE(Lelinka @ 2013 04 21, 13:37)
sveikos, turiu klausimuka, gal kas zino, kaip naudoti si produkta:
http://www.o-d-a.eu/.../lactic5/skin:5
ar kaip tonika ir po to iskart tepti serumus, kremus ir t.t. ar juo nusivalyti, po to tonikas... sudomino, tik gaila, kad neraso kaip naudoti.
siaip gal kas naudoja gali pasidalinti atsiliepimais 4u.gif

Cia svelnus prausiklis jautresnei odai, kuriai glikolinis prausiklis per daug grauzia ar oda netoleruoja. Idealus produktas brandziai odai. Si prausikli galima naudoti kai problema yra ne odos berimai, o siaip norisi tureti svaresne patonizuota oda. O naudoti reikia kaip paprasta prausikli - deti ant odos, sukamaisiais judesiais pamasazuoti oda, paskui nuprausti dideliu kiekius vandens. Paskui galima tepti ka norit 4u.gif
Atsakyti
Kosmetologės patarta nusipirkau šį 10 % kremą:

user posted image

Tikėjausi bus geresnis. Juodos smiltelės netrukdo, tiesiog pasitepus kremu paskui perbraukiu per veidą vatos tamponėliu ir viskas. Nėra kvepiantis, bet ir nesmirdintis. Tiesiog man trūksta drėkinančio poveikio, nes po kiek laiko veido odą pradeda tempti, norisi ir vėl pasitepti. O mano oda po visokių Duac, Differin ir t.t. labai dehidratavusi verysad.gif Prieš tai bandytas buvo Norevos kremas, jau dabar galiu pasakyti, jog jis man labiau patiko...
Papildyta:
QUOTE(Vikuute @ 2013 02 16, 22:17)
prisijungiu prie pagyrimu , darausi pas ja depiliacijas  thumbup.gif  noreciau Jusu paklausti ar oda labai sudirgsta , parausta ir pan . bandau susiplanuoti laisvesnio laiko , kad nereiktu niekur eiti po valymo


Na ta diena jau niekur neinu, o po kelių dienų viskas jau būna super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merciuke @ 2013 04 12, 02:54)
Sveikos,iskarto atsiprasau,apie sia kosmetika suzinojau tik nesenai.Ir kylo klausimas ar gera.Paskaicius komentarus susidariau nuomone,kad yra ivairiu atveju.Taciau noreciau paklausti paneliu su misria poreta veido oda,ar tiko si kosmetika?Ar valo poras?Ar nenusausino odos skruostu srity,ir ar neriebina veido t zonoje.Nesinori ismest pinigeliu i bala 4u.gif

Aš nors jau seniai ne panelė mirksiukas.gif bet turiu mišrią veido odą ir dariausi procedūras su šita kosmetika. Man asmeniškai labai tiko, oda pagražėjo, o tos buvusios sausesnės vietos lyg "užsigrūdino" (aišku, ant jų rūgšties dėjo labai atsargiai ir nedaug), pasidarė nebesausos, ir jau šią žiemą ant veido sausų raudonų plėmų nebebuvo wub.gif

Atsakyti