Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

o sakykit ar tas toninis kremukas neplaukia nuo veido, ar neislenda baisus blizgesys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(venus*from*mars @ 2013 09 13, 20:51)
o sakykit ar tas toninis kremukas neplaukia nuo veido, ar neislenda baisus blizgesys?  g.gif

tikrai ne smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

O kiek laiko jūs maždaug naudojate ODA priemones? Aš naudoju ir labai patenkinta esu, bet girdėjau visokių atsiliepimų, kad kremų, prausiklių su rūgštimis ilgai vartoti ( max. kelis mėnesius) negerai, nes tai yra daugaiu gydomieji produktai.

Kokia jūsų patirtis?
Atsakyti
QUOTE(Laimesvaikas @ 2013 09 20, 16:12)
Sveikos,

O kiek laiko jūs maždaug naudojate ODA priemones? Aš naudoju ir labai patenkinta esu, bet girdėjau visokių atsiliepimų, kad kremų, prausiklių su rūgštimis ilgai vartoti ( max. kelis mėnesius) negerai, nes tai yra daugaiu gydomieji produktai.

Kokia jūsų patirtis?


as nenaudoju pastoviai, su pertraukom. Po odos valymo nusiperku sunaudoju prausikli, o paskui perku kazka kita iki sekancio valymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimesvaikas @ 2013 09 20, 16:12)
Sveikos,

O kiek laiko jūs maždaug naudojate ODA priemones? Aš naudoju ir labai patenkinta esu, bet girdėjau visokių atsiliepimų, kad kremų, prausiklių su rūgštimis ilgai vartoti ( max. kelis mėnesius) negerai, nes tai yra daugaiu gydomieji produktai.

Kokia jūsų patirtis?


Žinau profesionalų, t.y. gydytojų nuomonę, kad jeigu rūgštinės priemonės gelbėja nuo problemos, tai reikia jas ir naudoti. Aišku, labai svarbu yra atsižvelgti į odos būklę, į sezoną. Jeigu būklė pagerėja-naudoti silpnesnes priemones, pablogėjus-stipresnes (O.D.A. turi 5-7-10 procentų priemones). Vasarą taip pat geriau naudoti silpnesnes ir būtinai apsaugą nuo saulės ne mažiau SPF15.
Atsakyti
Gal kas naudojot paakiu krema, kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
Nebesuprantu jau savio odos, kas tiko kuri laika, jau visai netinka, odos bukle visiskai baisi, galvoju net apie roaccutane bet baisu salutiniu poveikiu.
Na bet kad butu i tema, tai naudojau ODA prausikli 7%, detergenta, ir regeneruojanti krema spuoguotai odai. Na tai kol dariausi veido valymus su sia kosmetika,tai rezultatas buvo geras, bet kai nustojau darytis,tai sios priemones vienos visiskai man beveiksmes, nestabde spuogu kilimo, o jie tokie hormoniniai panasu, giluminiai, vien tik ant zandikaulio linijos. naudojau kentejau apie 2 meneisus nes vis galvojau kad oda valosi, bet jau reik nustoti tiketi siuo mitu.
Kuri priemone sustabde tokius spuogus, tai Zeniac LP Fort. beliko tik uzgyti demelem, ir kad nebutu tik vel is pradziu viskas ax.gif
Atsakyti
Gal būtų atsiliepimų apie prausiklį 10 %, ar nesausina odos?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 11 06, 16:00)
Gal būtų atsiliepimų apie prausiklį, ar nesausina odos?



Man tai ne smile.gif
Atsakyti
As naudoju 7% tai nesausina.
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 11 06, 16:00)
Gal būtų atsiliepimų apie prausiklį, ar nesausina odos?



bent man nesausina drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 11 06, 15:00)
Gal būtų atsiliepimų apie prausiklį, ar nesausina odos?


jeigu sausina, tai reiketu ji naudoti tik viena karta dienoje 4u.gif
Atsakyti