Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

QUOTE(Victorious @ 2014 01 03, 18:20)
Aš tai šiek tiek nusivylusi O.D.A. balinamuoju koncentratu, kurį naudoju jau kelis mėnesius... "Alpha Hydrox Spot Light Targeted Lightener" priemonės poveikis žymiai greičiau tapo pastebimas.


AH čia nuo pigmentinių dėmių ar nuo randų po spuogų?
Papildyta:
QUOTE(Emidora @ 2014 01 03, 12:42)

po triju proceduru veidas mano kaip diena ir naktis, zidiniu jokiu neliko, vieno zando demeles labiau isbluke, kito maziau, bet ir zidiniai buvo atitinkamai pasiskirste. po svenciu mergaites supratau, kad ne maistas itakoja spuogus, nes buvo storos lietuviskos kaledos  blush2.gif  biggrin.gif, o veiduko tai neitakojo.
beje 7% prausiklis man svelnesnis nei 5% detergentas  g.gif


kokio stiprumo jums darė?
Atsakyti
O as kelias dienas buvau isvykusi ir palikusi O.d.a kosmetika namie. Iskart prisikale spuogu kurie uzgijo grizus prie iprastines odos prieziuros.
O kadangi kosmetologe mano drauge tai is manes neuzdirbineja. smile.gif tos spa man nesiule. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ministry @ 2014 01 03, 16:10)
Tą aš suprantu, ir turiu ir prausiklį 7%, ir kremuką ir balzamą ir spuogams kremą su ichtiolu, mane labiau domina pats namų spa, kur daraisi procedūrų kursą namie, apskaičiuota dešimčiai procedūrų ir kaina 200Lt. bei priedo kas mėnesį lankytis valyme. Bent man jau pradeda panašeti į pinigų plovimą biggrin.gif nes man tada priežiūra per menesį atsieitų apie 300Lt paskaičiavus. Studenčiokei tai prabanga biggrin.gif

Tai cia jau tikrai prabanga smile.gif Mandagiai atsisakykite..
As tai bijau, kada man nuo tu priemoniu oda issauses, ypac saltuoju metu laiku pas mane ji praradusi dregme. Geriu dabar daug vandens ir tepu tai kauke/krema drekinanti. O sakykit procedura laikoma sekminga, jeigu oda visa nupleiskanoja? Nes pas mane nupleiskanojo tik kakta,nosis ir skruostai, siuose vietose nera nei vieno spuogelio, o prie smilkiniu kur like randeliai, oda visai nepasausejo. Gal man per silpna procedura, nes kiek supratau su pacia silpniausia rugstini dare veido pilinga.
Atsakyti
QUOTE(ministry @ 2014 01 03, 17:10)
Tą aš suprantu, ir turiu ir prausiklį 7%, ir kremuką ir balzamą ir spuogams kremą su ichtiolu, mane labiau domina pats namų spa, kur daraisi procedūrų kursą namie, apskaičiuota dešimčiai procedūrų ir kaina 200Lt. bei priedo kas mėnesį lankytis valyme. Bent man jau pradeda panašeti į pinigų plovimą biggrin.gif nes man tada priežiūra per menesį atsieitų apie 300Lt paskaičiavus. Studenčiokei tai prabanga biggrin.gif

Žiūriu, kad ne mano vienos nuomonė, kad kosmetologė bando kuo daugiau parduoti (turbūt jos komisiniai nuo to priklauso)... Labai siūlė ir man tą rinkinį, bet atsisakiau. Gal ir įdomu būtų išbandyti, bet sprendžiant pagal sudėtines dalis, nemanau, kad duotų tokį poveikį, kokio man šiuo metu reikia. g.gif

Prieš keletą savaičių dariausi valymą. Neramino giluminis spuogas ant žando, kuris atsirado ir negijo ilgesnį laiką - iš esmės dėl jo išvalymo ir ėjau. Buvo atliktas lengvas veido valymas, bet, deja, to giluminio nevalė - pasakė, kad nenori draskyti odos, nes paskui toje vietoje liks dėmelė ir pasiūlė patepti jį prausikliu ar ichtiolo kremu - turėtų savaime sugyti. Praėjo kelios savaitės - rezultato nėra. Kadangi kosmetologė sakė kilus klausimams, visuomet kreiptis, susiekiau ir paskyrė laiką susitikimui. Papildomai dar mokėjau už to spuogo išvalymą. cool.gif


Papildyta:
QUOTE(style18 @ 2014 01 03, 22:16)
AH čia nuo pigmentinių dėmių ar nuo randų po spuogų?

Nuo dėmelių.
Papildyta:
QUOTE(Tresor @ 2014 01 04, 12:32)
Tai cia jau tikrai prabanga smile.gif Mandagiai atsisakykite..
As tai bijau, kada man nuo tu priemoniu oda issauses, ypac saltuoju metu laiku pas mane ji praradusi dregme. Geriu dabar daug vandens ir tepu tai kauke/krema drekinanti. O sakykit procedura laikoma sekminga, jeigu oda visa nupleiskanoja? Nes pas mane nupleiskanojo tik kakta,nosis ir skruostai, siuose vietose nera nei vieno spuogelio, o prie smilkiniu kur like randeliai, oda visai nepasausejo. Gal man per silpna procedura, nes kiek supratau su pacia silpniausia rugstini dare veido pilinga.

Neturi nupleiskanoti. Aš irgi stengiuosi kuo intensyviau drėkinti odą, nes priemonės padeda, bet ir sausina... Paprastai pirmas procedūras atlieka su silpnesne rūgštimi, o paskui parenka ir stipresnes. Aišku, dar nuo odos priklauso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 04 sausio 2014 - 12:23
Vakar netycia varciau ft archyvus ir radau darytas pries valymus O.d.a ir po. Enjoy biggrin.gif
2012 rugsejis:
http://www.part.lt/i...0de1a2a8789.jpg
Valymus pradejau 2013 vasari-kova
2013 birzelis:
http://www.part.lt/i...ded93189188.jpg
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2014 01 03, 20:16)

Papildyta:
kokio stiprumo jums darė?

DAro su 20%, vakar dare ketvirta karta, tai oda isvis rausta ir nuo tiek.

QUOTE(guodzik @ 2014 01 05, 16:19)
Vakar netycia varciau ft archyvus ir radau darytas pries valymus O.d.a ir po. Enjoy  biggrin.gif
2012 rugsejis:
http://www.part.lt/i...0de1a2a8789.jpg
Valymus pradejau 2013 vasari-kova
2013 birzelis:
http://www.part.lt/i...ded93189188.jpg

Super Guodzik, puiki mum motyvacija.
Primink kiek proceduru apturejai? Jei ne padlaptis tavo drauge kiek is taves ima uz valyma, siaip smalsu blush2.gif
Bet suds jei tik pamirsai priemones ir vel kalasi spuogiukai, as ir to bijau kad kol naudoji tol nekyla, bet kaip visiskai ju atsikratyti?
Atsakyti
QUOTE(Emidora @ 2014 01 05, 17:02)
DAro su 20%, vakar dare ketvirta karta, tai oda isvis rausta ir nuo tiek.
Super Guodzik, puiki mum motyvacija.
Primink kiek proceduru apturejai? Jei ne padlaptis tavo drauge kiek is taves ima uz valyma, siaip smalsu  blush2.gif
Bet suds jei tik pamirsai priemones ir vel kalasi spuogiukai, as ir to bijau kad kol naudoji tol nekyla, bet kaip visiskai ju atsikratyti?

man didino palaipsniui nuo silpniausios iki 50 proc. Stipresnes kiek zinau neturejo. Bet as nedavaliau iki galo, atejo vasara ir pabijojau pigmentiniu demiu doh.gif man truko kokiu poros valymu. ir viena valyma tiesiog dedavom rugsti, kita rugstis plius valydavo mechaniskai. uztrukom ilgai nes vienu metu negalejo visko spausti, pacios matot koki kieki zidiniu turejau, buciau likusi vienas didelis sasas. Turejau berimu ir pasmakrej, tai desini sona pilnai isvalem o kairiam yra uzsislepusiu pora ir niekaip neina ju iskrapstyt nes nesirpsta verysad.gif isvis ta laika prisimenu su siaubu nes vaiksciojau kaip raupsuota: sasai, nusilupe plemai ir pan doh.gif biggrin.gif
Vienas valymas 60-65lt (priklauso ar dedavo dumbliu kauke). Pasidariau kokius 8 kas savaite, 1.5tros.
Zinokit as netikiu stebuklais. biggrin.gif oda po rugsties nepasikeicia, is pradziu buna sausesne gal kiek ir viskas. Jau susitaikiau kad visa gyvenima turesiu ja sitaip rupintis smile.gif plius maistas, hormonai, niekas juk nepasikeicia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 05 sausio 2014 - 18:43
QUOTE(guodzik @ 2014 01 04, 00:02)
O as kelias dienas buvau isvykusi ir palikusi O.d.a kosmetika namie. Iskart prisikale spuogu kurie uzgijo grizus prie iprastines odos prieziuros.


Pas mane tas pats-tik uzmetu rugstines priemones, iskart vel spuogu prikyla verysad.gif

QUOTE(guodzik @ 2014 01 05, 19:41)
Zinokit as netikiu stebuklais. biggrin.gif oda po rugsties nepasikeicia, is pradziu buna sausesne gal kiek ir viskas. Jau susitaikiau kad visa gyvenima turesiu ja sitaip rupintis smile.gif plius maistas, hormonai, niekas juk nepasikeicia.


Sutinku drinks_cheers.gif As jau irgi susitaikiau, kad turbut teks visa gyvenima su jaunatviska problemine oda kovoti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dekui merginos 4u.gif kaip minejau man dbr uztenka profilaktiniu valymu kas 3-4 menesius ir o.d.a. kosmetikos kad oda plius minus isliktu panasi smile.gif
As irgi manau kad svarbiausia yra atrasti priemoniu, kurios leistu dziaugtis grazia oda smile.gif o kad imsiu stebuklingai ir isaugsiu is spuogu kai man jau 27 metai tai abejoju biggrin.gif bet sakiau tuoj reikes haliurona leistis del rauksliu o as dar is spuogu neisaugau biggrin.gif
Atsakyti
O as kai dariaus su ODA 6 valymus, tai mane nuvyle rezultatai. Is pradziu lyg ir mates poveikis, bet galutiniam rezultate nebuvo tokio poveikio, kokio tikejaus. Mano oda naudojant rugstines priemones buna pakenciama, tai galvojau po valymu taps beveik ideali, bet is esmes niekas nepasikeite. Senos pigmentines demes neisnyko, laikinai pasausejo, maziau riebalavos, bet baigus kursus - vel ta pati dainele doh.gif dabar noriu darytis valymus, bet ne su ODA, o migdoline rugstim ar kokia kita.
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2014 01 08, 10:44)
O as kai dariaus su ODA 6 valymus, tai mane nuvyle rezultatai. Is pradziu lyg ir mates poveikis, bet galutiniam rezultate nebuvo tokio poveikio, kokio tikejaus. Mano oda naudojant rugstines priemones buna pakenciama, tai galvojau po valymu taps beveik ideali, bet is esmes niekas nepasikeite. Senos pigmentines demes neisnyko, laikinai pasausejo, maziau riebalavos, bet baigus kursus - vel ta pati dainele  doh.gif dabar noriu darytis valymus, bet ne su ODA, o migdoline rugstim ar kokia kita.

o priemones naudojat? ar einat profilkatiskai kas pora menesiu?
nes man drauge pagrasino neapsileist biggrin.gif tai as viska saziningai darau ir rezultatas laikosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 01 09, 23:46)
o priemones naudojat? ar einat profilkatiskai kas pora menesiu?
nes man drauge pagrasino neapsileist  biggrin.gif  tai as viska saziningai darau ir rezultatas laikosi smile.gif


o kaip vasara? as siltu metu nutraukiu visas rugstis. O ziema naudoju - poveikis akivaizdus. Bet iki tobulumo truksta doh.gif Siaip naudoju kitas priemones, ne ODA, su AHA ir BHA rugstim.
Atsakyti