Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

QUOTE(twiks @ 2014 04 26, 11:26)
Paakiu kremukas man Super dalykelis smile.gif akytes grazesnes atrodo tikrai  wub.gif  nu,bet nuo prausiklio 7 % ir kremuko  % mane vis dar beria...,gal taip valosi nezinau..,nors kartais atrodo jau mesiu as tas priemones,nes galbut man netinka... blink.gif  Ar ilgai jus bere?

dar dabar paberia biggrin.gif ypac pries mm doh.gif o jau virs metu naudoju, bet mano tokia oda, problemine, jei ne sios priemones tai isvis baisu butu. Isvis as pastebejau kad mano odai itakos turi hormonai, labiausiai beria pries mm, neissimiegojimas, stresas doh.gif maistas itakos neturi.
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 04 26, 22:31)
dar dabar paberia biggrin.gif  ypac pries mm doh.gif o jau virs metu naudoju, bet mano tokia oda, problemine, jei ne sios priemones tai isvis baisu butu. Isvis as pastebejau kad mano odai itakos turi hormonai, labiausiai beria pries mm, neissimiegojimas, stresas  doh.gif maistas itakos neturi.





Na ir mano problemine ir dar aisku maista reikia labiau ziuret ka i burna dedu.. biggrin.gif nes paskutiniu metu taip puotavau,kad nereikia tiketis lygios odytes biggrin.gif ..visumoj tai veidas toks lyg ir pasitvarkes atrodo..,tik tas berimas erzina ..sad.gif ir va ,kai uzsitepu pudra,tai labai isryskeja pacios veido poros..,jos issivale,bet tokios atsiveria..isryskeja kazkaip stipriau nei anksciau... g.gif
Atsakyti
Naudoju O.D.A prausiklį 10% ir kremą 10 % jau apie metus ir esu labai patenkinta. thumbup.gif Mano oda riebi T zonoje. Prieš naudojant šią kosmetiką turėjau problemų su iškylančiais vienetiniais spuogeliais, taip pat smulkiais spuogeliais ant kaktos. Po trumpo naudojimo jau neliko nė vieno spuogelio ant kaktos, riebumas labai sumažėjęs o vienas kitas spuogelis atsiranda tik prieš moteriškas dienas doh.gif Toliau mano tikslas yra panakinti dėmeles likusias po spuogų, kurios jau labai sumažėjusios, bet dar matosi, kur didžiausi židiniai buvo spuogų. Šiuo metu noriu išbandyti Namų SPA spuogotai odai. Gal kas bandėt ir ar vertą pirkti? Dabar kaip tik 50% nuolaida, tai labai vilioja blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pradėjau naudoti paakių kremą- pirmąkart kosmetika daro tokį poveikį, kaip ir rašo. Laaaabai patenkinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2014 05 11, 16:05)
Pradėjau naudoti paakių kremą- pirmąkart kosmetika daro tokį poveikį, kaip ir rašo. Laaaabai patenkinta  wub.gif


O kuo tas poveikis pasireiškia? Mažina paburkimą, šviesina, lygina raukšleles ar kaip? Kaip tik svarstau, verta įsigyt ar paieškot ko kito..
Atsakyti
QUOTE(irreplaceable @ 2014 05 11, 21:00)
O kuo tas poveikis pasireiškia? Mažina paburkimą, šviesina, lygina raukšleles ar kaip? Kaip tik svarstau, verta įsigyt ar paieškot ko kito..

Mažina paburkimą, šviesina, raukšleles minkština. Pirkau nesitikėdama daug, o taip maloniai nustebino ax.gif Akys net lengvesnės pasidarė.
Atsakyti
Gal kas apie BB krema riebiai odai gali parasyti atsiliepima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tikpasilik @ 2014 09 03, 15:10)
Gal kas apie BB krema riebiai odai gali parasyti atsiliepima  ax.gif

man nepatiko. riebiai odai riebino veida kazkaip ir siaip man daug geresnis maskuojamasis. o.d.a nepakele kainu?
Atsakyti
Kazkada senai naudojau o.d.a kosmetika, po po perejau prie kitos dabar jau 3 men vel kaip naudoju o.d.a prausikli 7% ir veido krema NR1. plius einu pas kosmetologe 2k per menesi, kuri daro veido valyma su o.d.a kolkas nepasakyciau, kad jauciu dideli pokyti, nes galvoju, kad niekada spuogu tam tikrose vietose neatsikratysiu, vien naudodama tam tikra kosmetika doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglyti @ 2014 05 01, 23:55)
Šiuo metu noriu išbandyti Namų SPA spuogotai odai. Gal kas bandėt ir ar vertą pirkti? Dabar kaip tik 50% nuolaida, tai labai vilioja  blush2.gif  biggrin.gif

Gal jau turite atsiliepimų? Mane irgi domina šios priemonės.

Mano oda riebi, bet kartais ir pasausėja, labai nešvari, ypač beria ties žandikaulių kontūrais - jei ir nėra spuogelių, tai visada yra guziukų tokių. Vienu metu buvau labai susitvarkiusi odą su kosmetologės pagalba + Christine rūgstinėmis priemonėmis, dabar nusipirkau 10 proc. ODA prausiklį ir 7 proc. kremą. Naudojau kelis kartus, nei graužia, nei sausina, priešingai - jausmas, kaip labai pamaitinta oda būtų. Tikiuosi daug, lauksiu rezultatų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 09 04, 19:54)
man nepatiko. riebiai odai riebino veida kazkaip ir siaip man daug geresnis maskuojamasis. o.d.a nepakele kainu?


Čia šis? Ar gerai maskuoja, neatrodo kaip kaukė? Gal ir neišlenda blizgesys juo patepus? Jis labiau kaip pudra ar kaip BB kremas?
user posted image
Atsakyti
Taip, Guodzik apie šį kalbėjo. Aš pati jau baigiu sunaudoti, tai labai dėl to liūdžiu, nes man tobulas jis beveik... Puikiai maskuoja, atrodo ypač natūraliai, man su riebia/mišria oda nei per daug blizga veidas nei per daug matinis. Vienintelė problema, jog tėra vienas atspalvis, o man ypač baltos odos savininkei jis žiemą per tamsus, tai tik vasarai, rudeniui tinka kai saulė netyčia nubučiuoja... Visiškai nekemša porų, skalsus... vienu žodžiu didžiausios rekomendacijos flirt.gif
Atsakyti