Įkraunama...
Įkraunama...

Sulčiaspaudės - 2

Na rašiau apie tai,kad ta kompanija,kuri ir pristatinėja ,,Hurom'' jie ir atsisiunčia jas iš gamyklos tiesiogiai.Mes bandėme pirkti internetu,tai gavosi tik keliais lt pigiauir neaišku kokios būklės butume gave o šiaip susirinkome,pasikvietėme konsultantę ir nusipirkome,kas lizingu,kas visą sumą sumokėjo 1220lt[tai buvo spalio men].Jei sulužtų detalė dėl mūsų kaltės,galima nusipirti tp pas juos ir dar į namus atveš.Juk mes visokiems vaisvand. išleidžiame tikrai daugiau pinigų.Tai mano nuomonė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2011 07 15, 19:24)
Pritariu sultys neblogos o va kaina  doh.gif
kas patiko tai kad sulciaspaude pati prasiplauna  thumbup.gif
as taip pat buvau hurom prezentacijoj,
turint ja galima dazniau naudot ir megautis ivairiom sultym,
gal kas zino kur butu galima nusipirkt LT ne per tarpininkus coway sulciaspaude?
ir ar ji taip pat prasiplauna pati kaip hurom? blush2.gif

Prasiplauna visiškai lygiai taip pat, kaip Hurom smile.gif o mes coway pirkom iš internetinės parduotuvės, nes visais 200lt pigiau gavosi, nei pasiūlė Euronics (tiesioginiai šitų sulčiaspaudžių vežėjai kiek supratom iš konsultanto). Džiaugiamės sulčiapsuade jau keli mėnesiai, tikrai ideali sulčiaspaudė (na, aišku tokia pati ideali ir Hurom, aš šiaip apie patį spaudimo pricipą sakau, kad taip ir turi veikti tikra sulčiaspaudė). 4u.gif
P.S. tiksli kaina mums buvo 899lt, ėmėm lizingu, pabrangimas gaunasi kažkur 100lt man rodos (per Ūkio banko lizingą ėmėm pusei metų).
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2011 07 15, 18:24)
gal kas zino kur butu galima nusipirkt LT ne per tarpininkus coway sulciaspaude?

Papildyta:
o gal atsirastu 90 norinciu uz 250 lt  tokios sulciaspaudes
as buciau 1  lotuliukas.gif
liko 89 surast  blush2.gif

čia prekiauja iš LV atvež

ir aš prisidėčiau biggrin.gif lieka dar 88 prisijungt ax.gif
Atsakyti
noriu nusipirkti sulciaspaude,ji man daugiau reikalinga rudeniui,kai buna obuoliu.Kokia patartumet isigyti,paskaitinejus forume,supratau,kad Hurom gera, o su ja daug obuoliu galima iskart spausti?
Gal kas turite tokia:
sulciaspaude
Atsakyti
QUOTE(miskinuke16 @ 2011 07 30, 21:43)
noriu nusipirkti sulciaspaude,ji man daugiau reikalinga rudeniui,kai buna obuoliu.Kokia patartumet isigyti,paskaitinejus forume,supratau,kad Hurom gera, o su ja daug obuoliu galima iskart spausti?
Gal kas turite tokia:
sulciaspaude

Kai buvom Hurom pristatyme, sakė sulčiaspaudė gali veikti 30min, po to reikia padaryti pertrauką (nepaaiškino kodėl), o prieš spaudžiant obuolius, vistiek turėsit juos perpjauti į 2-4 dalis (priklausomai nuo dydžio).
Atsakyti
QUOTE(Kvarcas @ 2010 10 11, 22:18)
Nesiginčysiu, gal ir galima. Bet tai ne platintojai, o perpardavinėtojai - fiziniai asmenys. Kai suges, platintojas grąžins pinigus? O kainuoja gal dar brangiau nei parduotuvėje, kur yra normali garantija.



Lietuvoje HUROM sulciauspaude galima isigyti labai lengvai. Tikrai geras produktas, sultys nuostabios, tirsciai primena slapia smeli.
Perkdamas Lietuvoje garantija gavau dviems metams, tad del to galvos neskauda...
Radau internete siuo adresu http://hurom.vaikis.eu/
Atsakyti
QUOTE(djole @ 2011 08 03, 21:34)
Lietuvoje HUROM sulciauspaude galima isigyti labai lengvai. Tikrai geras produktas, sultys nuostabios, tirsciai primena slapia smeli.
Perkdamas Lietuvoje garantija gavau dviems metams, tad del to galvos neskauda...
Radau internete siuo adresu http://hurom.vaikis.eu/

mes taip pat per šitą puslapį susiradome ir sudalyvavome prezentacijoje Huromo smile.gif o dėl sulčių tikrai galiu pritarti, nors ir analogas pas mus, spaudžia taip pat idealiai, tirščiai sausi beveik, vakar iš 1 greipfruto, 2 nektarinų ir kekės vynuogių išsispaudė ~0,9 litro sulčių.
Atsakyti
Nuo vakar musu virtuve papuose Hurom'o analogas Coway sulciaspaude ax.gif Kazkaip nenorejau tiek moketi uz Hurom'a, jeigu yra galimybe isigyti analoga pigiau blush2.gif
Vakar isbandem kriausiu, raudonu serbentu ir braskiu sultis, viskas super, sulciu daug, tirsciu mazai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2011 08 04, 13:01)
Nuo vakar musu virtuve papuose Hurom'o analogas Coway sulciaspaude  ax.gif  Kazkaip nenorejau tiek moketi uz Hurom'a, jeigu yra galimybe isigyti analoga pigiau  blush2.gif

Mes dėl tos pačios priežasties pasirinkom irgi Coway smile.gif tuo labiau kad ir garantiją tokio pat ilgumo davė. naudojamės sulčiapsaude jei ne kiekvieną dieną, tai kas antrą tikrai, jau 2 mėnesius.
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2011 08 04, 13:01)
Nuo vakar musu virtuve papuose Hurom'o analogas Coway sulciaspaude  ax.gif  Kazkaip nenorejau tiek moketi uz Hurom'a, jeigu yra galimybe isigyti analoga pigiau  blush2.gif
Vakar isbandem kriausiu, raudonu serbentu ir braskiu sultis, viskas super, sulciu daug, tirsciu mazai  thumbup.gif



Mielieji,

o koks kainu skirtumas ir kur galima isigyti Coway sulciaspaude?
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2011 05 25, 09:54)
Na kągi, ir mes jau turime savo svajonių sulčiaspaudę  wub.gif  nusipirkome coway, už 900lt, su 3 metų garantija. Buvome Hurom prezentacijoje, nepamatėme jokių esminių skirtumų tarp jų, išnagrinėjome visas detales (skiriasi tik tai, kad hurom turi vieną tinklelį, coway - du, kruiuos naudoji pagal nuožiūrą ir pagal tai, kokių sulčių nori - su daugiau tirščių ar su mažiau). O šiaip tikrai nuostabus daiktas (tiek viena, tiek kita sulčiapsaudė), tik mes rinkomės šiek tiek pigesnį variantą (už Hurom norėjo 1200lt imant lizingu, 1100lt perkant grynais, nuo birželio mėnesio minėjo kad kaina bus apie 1500lt).

Vienas puslapis atgal buvo mano pasisakymas su visom kainom. Coway pirkom iš azon.lt, bet jau jų ten nebėra, kai mum pristatė, sakė kad paskutinį vnt mums išsiunčia. Bet yra kitus, mačiau xnet.lt yra už 950lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serpent: 04 rugpjūčio 2011 - 19:15
QUOTE(knopkaaa @ 2011 08 04, 09:28)
Jei ne paslaptis, tai kiek mokejai uz saviske?


Su nuolaidomis gavosi ~1200.
Atsakyti