Įkraunama...
Įkraunama...

Sulčiaspaudės - 2

Nu tikrai pigiau, kaip tas zmogus sugebejo tiek sumoketi g.gif Na moka tie platintojai ant karstuju priciupti ir isiulyti nespejus pasidometi nei kainom nei alternatyvom biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, norėjau paklausti turinčių Hurom ar kitas lėtaeiges.

Spaudžiau morkų sultis ir iš pimo karto išspaudos išbiro tokiais smulkiais gabaliukais, kurie dar turėjo gerokai drėgmės. Aš tada dar kartą tirščius subėriau š sulčiaspaudę ir dar nemažai sulčių išsispaudė.
Gal čia nuo morkų priklauso, bet aš kažkaip tikėjausi, kad iškart labai sausai išspaus.
Gal kam taip pat buvo? ax.gif
Atsakyti
Sveiki,sakykit,ar skiedziat sultis vandeniu,jei taip,-kokiu santykiu...?
Atsakyti
QUOTE(jurgina1975 @ 2012 01 10, 21:08)
Spaudžiau morkų sultis ir iš pimo karto išspaudos išbiro tokiais smulkiais gabaliukais, kurie dar turėjo gerokai drėgmės. Aš tada dar kartą tirščius subėriau š sulčiaspaudę ir dar nemažai sulčių išsispaudė.
Gal čia nuo morkų priklauso, bet aš kažkaip tikėjausi, kad iškart labai sausai išspaus.
Gal kam taip pat buvo?  ax.gif

Kai perskaiciau - pabandziau. Ir istikro issipaude didziule papildoma stikline morku sulciu... na va, ne toks jau ir stebuklas tos letaeiges. Bet pvz. citrusinius, visokius lapus - spaudzia nepriekaistingai tai tikrai.

QUOTE(ricicinuke @ 2012 01 11, 13:04)
Sveiki,sakykit,ar skiedziat sultis vandeniu,jei taip,-kokiu santykiu...?

Ne, neskiedziu. Vyras skiedzia tik apelsinus sultis santykiu 2 dalys apelsinu ir 1 vandens, bet cia del gydytojo nurodymu.
Atsakyti
Sveiki,norejau paklausti,ar galima stollar sulciaspaudes perplauti ipylus vandens i vaisiu dejimo anga kaip kitose sulciaspaudese.
Atsakyti
Turiu gerą patarimą dėl morkų išspaudų. Geriu skanią morkų kavą, gal ir jums patiks. Tereikia išspaudas sudžiovinti orkaitėje arba keptuvėje ir truputį paskrudinti. Į verdantį vandenį puodeliui kavos dėti 2 šaukštelius ar daugiau paruoštų morkų traškučių, pavirinti 1-2 min., palaikyti uždaram puode, pagardinti pienu, grietinėle ar cinamonu. Labai skanu ir sveika. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smikiukas @ 2012 01 12, 01:27)
Turiu gerą patarimą dėl morkų išspaudų. Geriu skanią morkų kavą, gal ir jums patiks. Tereikia išspaudas sudžiovinti orkaitėje arba keptuvėje ir truputį paskrudinti. Į verdantį vandenį puodeliui kavos dėti 2 šaukštelius ar daugiau paruoštų morkų traškučių, pavirinti 1-2 min., palaikyti uždaram puode, pagardinti pienu, grietinėle ar cinamonu. Labai skanu ir sveika. thumbup.gif


Ačiū labai už receptuką, reikės pamėginti smile.gif

QUOTE(Pelikanė @ 2012 01 11, 14:19)
Kai perskaiciau - pabandziau. Ir istikro issipaude didziule papildoma stikline morku sulciu... na va, ne toks jau ir stebuklas tos letaeiges. Bet pvz. citrusinius, visokius lapus - spaudzia nepriekaistingai tai tikrai.


vat aš irgi galvojau, kad bus nepriekaištinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnekk @ 2010 03 17, 10:39)
Sveiki, aš galvoju ir apie STOLLAR , bet kaina didoka  ax.gif  gal kuri rekomenduos galingą , bet su mažesne kaina 4u.gif  O ZELMER sulčiaspaudes , kaip jų kokybė?

Mes jau metus turim stolar sulciaspaude, bet va, kaina didele, o sugedo po puses metu. Aisku nesem atgal, pataise per menesi, plokste sugedus buvo. Gal koks brokas. Siaip spaudziam ir kietus ir minsktus vaisius. Irgi mums palieka "siuksliu" (pvz. obuoliu likuciu). Manau tos "siuksles" priklauso nuo vaisiu rusies, o ne del sulciaspaudes kaltes g.gif
Atsakyti
Gal kas, nusimanantis apie letaeiges, ka nors zino apie Slow Juicer JT-2010? Jokios info lietuviskai daugiau nera, tik tas pats skelbimas daugybeje skelbimu svetainiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2012 01 15, 02:16)
Gal kas, nusimanantis apie letaeiges, ka nors zino apie Slow Juicer JT-2010? Jokios info lietuviskai daugiau nera, tik tas pats skelbimas daugybeje skelbimu svetainiu g.gif

Hmm, nebeatidaro sios nuorodos. Tiesiog reik nueit i skelbiu. lt ir ivest "letaeige sulciaspaude", tai ten tik pora skelbimu ir tera.
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2012 01 15, 10:09)
Hmm, nebeatidaro sios nuorodos. Tiesiog reik nueit i skelbiu. lt ir ivest "letaeige sulciaspaude", tai ten tik pora skelbimu ir tera.

Cia tas pats modelis kur Top shopas pardavineja. Kinietiskas.
Atsakyti
QUOTE(Jurgio tetis @ 2012 01 15, 10:48)
Cia tas pats modelis kur Top shopas pardavineja. Kinietiskas.

Tai skaitosi nelabai kokybiskas? Ilindau i Topshopo puslapi, bet pas juos bent jau siuo metu ner jokiu sulciaspaudziu g.gif
Atsakyti