Įkraunama...
Įkraunama...

Sulčiaspaudės - 2

Sveiki,

ketinu įsigyti sulčiaspaudę, nemaniau, kad taip sunku bus išsirinkti. Ši sulčiaspaudžių tema pavirto tema vien apie lėtaeiges sulčiaspaudes.
Žodžiu, mano situacija tokia: verkiant reikia sulčiaspaudės elementarioms sultims (morkų, burokėlių, obuolių). Daugiau nieko neplanuoju su ta sulčiaspaude daryti, nors esu girdėjusi, kad žmonės ir bulvių tarkius pasigamina, tai būtų super, nes mano virtuvė itin nedidelė, neturiu jokio noro apsikrauti bulvių tarkavimo mašinomis arba kokiais nors kombainais, tiesiog noriu kas rytą turėt su kuo išsispausti elementariausių sulčių, jokių kokosų pienų man nereikia tikrai smile.gif Tai va mąstau, kad man nereikalinga ta karvę kainuojanti lėtaeigė, nebent mane kas nors įtikintų, kad man jos tikrai reikia.

Turiu tris reikalavimus sulčiaspaudei:
1. norėčiau kuo sausesnių tarkių, arba kitaip sakant, kuo didesnės išeigos. Kažkada seniai labai seniai turėjau net nepamenu kokią sulčiapaudę, berods... "Moulinex" gamintojo, tai morkų sultis išspaudusi dar tiek pat iš tirščių galėjau išspausti rankiniu būdu. Išmečiau lauk tą prietaisą ir tiek;
2. labai svarbu, kad lengvai plautųsi, visai nenoriu kasdien po pusvalandį krapštyti iš skylučių daržoves ir visaip kitaip vargti su plovimu;
3. kad nebūtų "gremėzdas".

Tai va... žiūrėjau žiūrėjau, "Philips" gamintojui prijaučiu... Va modeliukas HR1871/00 rodos nedidukas, galingas (800 W), simpatiškas... nu ale kaina blink.gif 600 pinigų plius minus blink.gif kas čia per monai, klausykit? kokie deimantiniai ten varikliukai ar kas sudėta? Tai dar galiu "damest" ir "Kuvings" išeina, jeigu jau taip. Galiu įpirkti, tačiau nematau reikalo tiek mokėti. "Kuvings" kainuoja kaip koks normalus fotoaparatas arba padoresnė skalbimo mašina... kas čia per kainos? Ar eilinį kartą lietuvaičiai 100 proc. antkainius užsidėję?

Gelbėkit, patarkit, na negi man morkų sultims spausti tokius pinigus mokėt? blink.gif Čia rimtai? Gal Angles pavyzdžiu pasekti? Pasidalinkit patirtimi, kas kokias sulčiaspaudes paprasčiausiais turi? Tikrai nenorių jokių riwų, scarletų ir panašių "prikolų", na bet ir paukščių pieno gaminti nesiruošiu.

Labai būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velnio advokatė: 08 kovo 2012 - 15:46
QUOTE(ricicinuke @ 2012 01 16, 16:04)
man itruko sietelis,tiksliau kur sieteli apjungia plastmase,bet dar spausti eina...
musu Coway sulciaspaude,naudoju dar tik 3 men,ir lb jau greit va toks rezultatas... g.gif
pirkau per Bauer,tai sake galima uzsakyt sieteli...

kaip jau rašiau anksčiau, man irgi įtrūko sietelis ties sujungimą, nuvežėm į garantinį, priėmė, nes detalėm taikoma 36mėn.garantija (čia Coway), tik kad mūsų modeliui (JP-11) gauti sieteliai netiko, nes mūsų kiek senesnio modelio buvo ir tokiu jau nebegamina. Todėl parduotuvė iš kurios pirkom mums grąžino sumokėtus pinigus už sulčiaspaudė ir atsiprašė už nepatogumus

QUOTE(Jurgio tetis @ 2012 02 11, 08:36)
Kuvings Lietuvoj pradejo duoti pilna garantija visom dalim be jokiu isimciu 24 men. ( pvz jei coway tinklelis luzo tai negarantinis)O varikliui 42men. Tikrai jei butu problemu niekas garantijos butu netese.

nereikia meluot jei nežinot, Coway taiko 36mėn.garantija detalėm ir 60mėn.garantija varikliui nono.gif

QUOTE(Jurgio tetis @ 2012 02 13, 09:30)
Coway beda yra su tinkleliais plastika kurioje ilietas sietas yra paprasta, o Hurom, ir Kuvings naudoja ultem medziaga.

senesni modeliai Coway buvo gaminami iš paprastesnės plastmasės, kiti, naujesni, eina jau patobulinti, nereikia jau čia Kuvingui taip uodegą kelt ax.gif

QUOTE(naujas brendas @ 2012 02 29, 22:42)
Nauja sulciaspaude prekiauja Krinona parduotuves ir kaina apie 1300 litu. Ja galima panaudoti ne tik kaip sulciaspaude, bet ir kaip trintuve ar mesmale, kuri ruosia produktus picoms, kebabams , susi, troskiniams, padazams ir kt. As turiu ja ir esu labai patenkinta, rekomenduoju ir kitiems. mama turi Hurom, taciau palyginus,  si nauja spaudzia daug geriau ir ne tokias tirstas sultis. biggrin.gif
visai įdomu, bet neparašėt apie garantija, ar galima pratestuot...

Dabar vėl ieškom sulčiaspaudė, kaip sakoma turim pinigu ir norim išleist biggrin.gif Bet kažkaip po platintojų apsižodžiavimu pasimečiau... Norėtųsi palygint

Ir beja, Jurgio tetis , jus sakėt kad dabar Kuving turi dar viena papildoma sietelį, o čia kokie modeliai? g.gif Nes kur vakar žiūrėjom parduotuvėj (neturėjo Coway, tai pasiūlė į Kuving pakeist) ten buvo vienas sietelis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 10 kovo 2012 - 08:42
Sveiki, mes taip pat labai ilgai galvojome, kokią sulčiaspaudę nusipirkti. Perskaičiau visą temą, ieškojau informacijos internete ir nusprendėme visdėlto įsigyti Kuvings. Tikrai nesigailiu, džiaugiuosi jau pusę metų, tikiuosi ir toliau ji manęs neapvils. Pirkom iš Neriba, kainavo 1159 Lt., sultys gaunasi superinės. Ačiū visiems ir visoms, kurie padeda apsispręsti dėl pirkinių smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2012 03 10, 08:40)
kaip jau rašiau anksčiau, man irgi įtrūko sietelis ties sujungimą, nuvežėm į garantinį, priėmė, nes detalėm taikoma 36mėn.garantija (čia Coway), tik kad mūsų modeliui (JP-11) gauti sieteliai netiko, nes mūsų kiek senesnio modelio buvo ir tokiu jau nebegamina. Todėl parduotuvė iš kurios pirkom mums grąžino sumokėtus pinigus už sulčiaspaudė ir atsiprašė už nepatogumus 
nereikia meluot jei nežinot, Coway taiko 36mėn.garantija detalėm ir 60mėn.garantija varikliui nono.gif
senesni modeliai Coway buvo gaminami iš paprastesnės plastmasės, kiti, naujesni, eina jau patobulinti, nereikia jau čia Kuvingui taip uodegą kelt  ax.gif

visai įdomu, bet neparašėt apie garantija, ar galima pratestuot...

Dabar vėl ieškom sulčiaspaudė, kaip sakoma turim pinigu ir norim išleist  biggrin.gif Bet kažkaip po platintojų apsižodžiavimu pasimečiau... Norėtųsi palygint

Ir beja, Jurgio tetis , jus sakėt kad dabar Kuving turi dar viena papildoma sietelį, o čia kokie modeliai?  g.gif Nes kur vakar žiūrėjom parduotuvėj (neturėjo Coway, tai pasiūlė į Kuving pakeist) ten buvo vienas sietelis  g.gif
a
As paprasciausiai girdejau is keliu klienciu del sietelio. Gal jos buvo blogai informotos. Tai jei keicia super. Tik labai keista , kad jie luzta mes esame pardave ne viena ir ne du simtus tai viena keiteme kai klientas imete netycia mentele o kitas gal buvo brokas. Na jei servisas coway dirba gerai tai sveikintina.
Atsakyti
Sveiki dar kartą 4u.gif

vėl aš su tais pačiais klausimais... jau būčiau įsigijusi sulčiaspaudę, jeigu žinočiau kokią, bet tiek vargo išsirinkti... atrodo paprastas daiktas, imi ir perki, bet, kaip ir minėjau, norėčiau būti tikra, kad išspaudos bus pakankamai sausos ir lengvai plausis, nes jeigu kas dieną reiktų tuos visus sietelius, smulkias jų skilutes su dantų krapštuku krapštyti, plauti krūvą dalių, tai greitai tas prietaisas atsidurtų tolimiausiame virtuvės spintelės kampe..
minėjau, kad Philips HR 1871 buvau nusižiūrėjusi, tačiau nekokių atsiliepimų kažkurioje temoje skaičiau. Dabar žiūriu ir man patinka visai Moulinex JU650G3E va tokia
ir kaina labai net prieinama, ir raudona biggrin.gif ir galingumas thumbup.gif
Bet nežinau, gal labai prasti šito gamintojo gaminiai? Kodėl tokia galinga ir palyginus nebrangi?
Žodžiu, jau praradau viltį išsirinkti, pavasaris atėjo, o aš vis dar negaliu mėgautis ir šeimai pasiūlyti šviežiai spaustų sulčių verysad.gif
Atsakyti



QUOTE(Jurgio tetis @ 2012 03 10, 12:35)
a
As paprasciausiai girdejau is keliu klienciu del sietelio. Gal jos buvo blogai informotos. Tai jei keicia super. Tik labai keista , kad jie luzta mes esame pardave ne viena ir ne du simtus tai viena keiteme kai klientas imete netycia mentele o kitas gal buvo brokas. Na jei servisas coway dirba gerai tai sveikintina.

lūždavo nes sietelius gamindavo iš kitos plastmasės negu dabar, dabartiniai kiek "pasiplečia" spaudimo metu kaip guminiai mirksiukas.gif bet jus gi tai turit žinot ir ne man jums aiškint

ir jus taip ir neatsakėt į klausimą: g.gif
QUOTE(nataliuncik @ 2012 03 10, 08:40)

Jurgio tetis , jus sakėt kad dabar Kuving turi dar viena papildoma sietelį, o čia kokie modeliai?  g.gif Nes kur vakar žiūrėjom parduotuvėj (neturėjo Coway, tai pasiūlė į Kuving pakeist) ten buvo vienas sietelis  g.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2012 03 13, 15:41)
lūždavo nes sietelius gamindavo iš kitos plastmasės negu dabar, dabartiniai kiek "pasiplečia" spaudimo metu kaip guminiai  mirksiukas.gif bet jus gi tai turit žinot ir ne man jums aiškint

ir jus taip ir neatsakėt į klausimą: g.gif

Is kokios medziagos gamino ir dabar gamina as zinau, tik cia SM rase, kad niekas nekeicia kaip garantinio, tik tiek girdejau. O del sietelio as nesu rases, kad Kuvings turi du. Kuving turi viena sieteli

QUOTE(Velnio advokatė @ 2012 03 08, 15:44)
Sveiki,

ketinu įsigyti sulčiaspaudę, nemaniau, kad taip sunku bus išsirinkti. Ši sulčiaspaudžių tema pavirto tema vien apie lėtaeiges sulčiaspaudes.
Žodžiu, mano situacija tokia: verkiant reikia sulčiaspaudės elementarioms sultims (morkų, burokėlių, obuolių). Daugiau nieko neplanuoju su ta sulčiaspaude daryti, nors esu girdėjusi, kad žmonės ir bulvių tarkius pasigamina, tai būtų super, nes mano virtuvė itin nedidelė, neturiu jokio noro apsikrauti bulvių tarkavimo mašinomis arba kokiais nors kombainais, tiesiog noriu kas rytą turėt su kuo išsispausti elementariausių sulčių, jokių kokosų pienų man nereikia tikrai  smile.gif Tai va mąstau, kad man nereikalinga ta karvę kainuojanti lėtaeigė, nebent mane kas nors įtikintų, kad man jos tikrai reikia.

Turiu tris reikalavimus sulčiaspaudei:
1. norėčiau kuo sausesnių tarkių, arba kitaip sakant, kuo didesnės išeigos. Kažkada seniai labai seniai turėjau net nepamenu kokią sulčiapaudę, berods... "Moulinex" gamintojo, tai morkų sultis išspaudusi dar tiek pat iš tirščių galėjau išspausti rankiniu būdu. Išmečiau lauk tą prietaisą ir tiek;
2. labai svarbu, kad lengvai plautųsi, visai nenoriu kasdien po pusvalandį krapštyti iš skylučių daržoves ir visaip kitaip vargti su plovimu;
3. kad nebūtų "gremėzdas".

Tai va... žiūrėjau žiūrėjau, "Philips" gamintojui prijaučiu... Va modeliukas HR1871/00 rodos nedidukas, galingas (800 W), simpatiškas... nu ale kaina  blink.gif 600 pinigų plius minus  blink.gif kas čia per monai, klausykit? kokie deimantiniai ten varikliukai ar kas sudėta? Tai dar galiu "damest" ir "Kuvings" išeina, jeigu jau taip. Galiu įpirkti, tačiau nematau reikalo tiek mokėti. "Kuvings" kainuoja kaip koks normalus fotoaparatas arba padoresnė skalbimo mašina... kas čia per kainos? Ar eilinį kartą lietuvaičiai 100 proc. antkainius užsidėję?

Gelbėkit, patarkit, na negi man morkų sultims spausti tokius pinigus mokėt?  blink.gif  Čia rimtai? Gal Angles pavyzdžiu pasekti? Pasidalinkit patirtimi, kas kokias sulčiaspaudes paprasčiausiais turi? Tikrai nenorių jokių riwų, scarletų ir panašių "prikolų", na bet ir paukščių pieno gaminti nesiruošiu.

Labai būčiau dėkinga  4u.gif

Jei jau nuspresite nepirkti letaeiges tai bent koki Bosch kuri kainuoja apie 260LT. O siaip pries letaeige turejau Philips uz 500LT ir naudojau apie 5 metus, iskar galiu pasakyti Bosch pigesnis ir dirbo geriau. Kai tik isigijau letaeige iskart uz 100LT savo pardaviau. Del morku su letaeige labai daugiau neispausite tik vitaminu kiekis, spalva, ir nenusistovi apacioj skystis virsui sultys, tai ivyksta del suardytu enzimu. Itikinti labai sunku rasant, turetumet pamatyti kaip dirba arba bent paskaityti daugiau info.
Atsakyti
Ačiū, Jurgio tėti, už atsakymą 4u.gif pasižiūrėjau Bosch'us, jų galingumas 700 W, tos Moulinex, kur minėjau ankstensiame savo poste, galingumas 1000 W g.gif Suprantu, kad galingumas nėra viskas, gal Bosch kokybiškesnės medžiagos? Ar nuo galingumo priklauso išspaudų sausumas?
Philips variantus tuomet atmetu...
Dėl lėtaeigių, kažkiek domėjausi, na, kad jos ne centrifūgavimo, o suslėgimo principu sultis spaudžia, sulčių konsistencija vienalytė. Dėl tų vitaminų, kitų maistinių medžiagų, tikiu, kad gali būti, jog lėtaeigės sulčiaspaudės išspaustos sultys turi daugiau vitaminų, tačiau kiek realiai ir koks tas skirtumas... g.gif ką gamintojas sako, tai viena, visi savo produkciją giria, kad va taip nunešus pas nepriklausomus ekspertus ištirti...
Tiesiog nemanau, kad išnaudosiu lėtaeigės galimybes visas, man morkoms, obuoliams, burokėliams, kriaušėms... nežinau ar reikalinga. Jokių žalumynų, kitokių "nestandartinių" dalykų spausti neketinu, nemanau, kad prireiks man... tiesiog noriu rytais stiklinės šviežių obuolių sulčių blush2.gif
jau pradedu abejoti savo norų išsipildymu lotuliukas.gif

P.S. o kaip lengvai lėtaeigės plaunasi? daug vargo su plovimu?

Luktelsiu, gal dar sulauksiu kokių rekomendacijų dėl paprastų centrifūginių sulčiaspaudžių... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velnio advokatė: 13 kovo 2012 - 17:17
QUOTE(Velnio advokatė @ 2012 03 13, 17:17)
Ačiū, Jurgio tėti, už atsakymą  4u.gif  pasižiūrėjau Bosch'us, jų galingumas 700 W, tos Moulinex, kur minėjau ankstensiame savo poste, galingumas 1000 W  g.gif Suprantu, kad galingumas nėra viskas, gal Bosch kokybiškesnės medžiagos? Ar nuo galingumo priklauso išspaudų sausumas?
Philips variantus tuomet atmetu...
Dėl lėtaeigių, kažkiek domėjausi, na, kad jos ne centrifūgavimo, o suslėgimo principu sultis spaudžia, sulčių konsistencija vienalytė. Dėl tų vitaminų, kitų maistinių medžiagų, tikiu, kad gali būti, jog lėtaeigės sulčiaspaudės išspaustos sultys turi daugiau vitaminų, tačiau kiek realiai ir koks tas skirtumas...  g.gif ką gamintojas sako, tai viena, visi savo produkciją giria, kad va taip nunešus pas nepriklausomus ekspertus ištirti...
Tiesiog nemanau, kad išnaudosiu lėtaeigės galimybes visas, man morkoms, obuoliams, burokėliams, kriaušėms... nežinau ar reikalinga. Jokių žalumynų, kitokių "nestandartinių" dalykų spausti neketinu, nemanau, kad prireiks man... tiesiog noriu rytais stiklinės šviežių obuolių sulčių  blush2.gif
jau pradedu abejoti savo norų išsipildymu  lotuliukas.gif

P.S. o kaip lengvai lėtaeigės plaunasi? daug vargo su plovimu?

Luktelsiu, gal dar sulauksiu kokių rekomendacijų dėl paprastų centrifūginių sulčiaspaudžių...  blush2.gif

Centrifuginem taip pat nera ribu kainuoja kai kurios ir virs 1000, bet as jums rekomenduoju jei nenorite daug pinigeliu isleisti si Boschiuka, Moulinex irgi nebogas tik as asmeniskai jos nebandziau. O del letaeigiu plovimas zymiai lengvesnis. Del vitamino C tai yra padarytas nepriklausomas tyrimas Korejos maisto tyrimu institute. Pvz jus obuoli ispausit ir jums bus sultys rudos spalvos, su letaeigem islieka orginali spalva, spalva keiciasi ilgiau pastovejus. Siaip ar jus turejote centrifugine sulciaspaude? nes galiu pasakyti, kad musu klientu apie 80-90% buna tureja pries tai centrifugine ir kazkur pamate ar isgirde kaip dirba letaeiges, pamato dideli skirtuma. Na bet manau jei nedaug zadate investuoti nusipirkit centrifugine uz kokius 250, nes jei pirksit uz 120-170 ir nesvarbu Riwa scarlet, Boman ir tt (jos vis tiek pagamintos tuoj pacioj gamykloj) tai tikrai labai greit nusipirksit letaeige biggrin.gif . Panaudosite kelis metus po to gal susigundysit isigyti Letaeige o gal bus israsta ir dar kazkokiu nauju spaudimo budu
Atsakyti
Zmones, tai kaip nuspresti, ka pirkti - KUVINGS ar HUROM g.gif

Huromas isoriskai man labiau patinka - maziau uzima vietos, grazesnis (del skonio nesigincijama biggrin.gif ), ir lengviau plaunasi (tam tikros detales man pasirode labiau prieinamos - vietos, kur visokios tarpines ir pan.), sukamasis valytuvas irgi tvirciau atrode. Galimybe isigyti antra sieteli tyrelems. Bet kaina - tai visai nepatiko schmoll.gif Ofise paprase virs 1500 Lt doh.gif Aisku, gali nusidereti, bet gi vis tiek Kuvings yra pigesnis.

Kuvings - galingesnis variklis (nors nezinau, ar cia privalumas, jei sulciu spaudi tik pora stikliniu per diena, o elektros taigi sunaudoja irgi daugiau) g.gif
Ir kaina geresne. O daugiau kokie butu privalumai pries Hurom?

Kas jums padejo issirinkti? Ar tik kaina nuleme, kad pirkote Kuvings?

Papildyta:
Dar klausimas, ar Kuvings turi automatine apsauga - jei neteisingai surenki sulciaspaude, tai ji neisijungia?
Atsakyti
Aš t.p. dvejojau ka pasirinkti, bet:

1. man pirmoje vietoje sužaidė kaina smile.gif
2. antroje atsarginių detalių nusipirkimas bei labai ilgas garantinis aptarnavimas, net 48 mėn. smile.gif
3. nuolaidos bei dovanėlės smile.gif

spaudžiam sultis kas diena, kol kas tik pliusai, jokių minusų kuvings neturiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2012 03 15, 13:31)
Aš t.p. dvejojau ka pasirinkti, bet:

1. man pirmoje vietoje sužaidė kaina smile.gif
2. antroje atsarginių detalių nusipirkimas bei labai ilgas garantinis aptarnavimas, net 48 mėn. smile.gif
3. nuolaidos bei dovanėlės smile.gif

spaudžiam sultis kas diena, kol kas tik pliusai, jokių minusų kuvings neturiu  4u.gif

O kokias dovanas duoda? blush2.gif

Atsargines detales tai ir Hurom parduoda, bet va garantinio tai nespratau - sako, kad tik varikliui duoda 3 metams, o kitoms dalims - ne. Ar as gal netiksliai info turiu? g.gif

Norisi issirinkti geriausia produkta... siaip ar taip kaina tai didziule.
Atsakyti