Įkraunama...
Įkraunama...

Sulčiaspaudės - 2

QUOTE(alyy @ 2010 08 28, 22:06)
As nusipirkau savo issvajotaje stollar je 95 uz 404lt - nauja ir su garantija  smile.gif o jau tokius pat pinigus buvau pasiruosusi moketi uz naudota...
svarbu zinot ko nori ir laukti ir stebeti akcijas ir nuolaidas  mirksiukas.gif


Aš ir įsigijau savo svajonę, tokią pat už 250lt tongue.gif su garantija ir naują, iš tokio žmogelio kur laimėjo loterijoj, bet ji jam visiškai nebuvo reikalinga ax.gif
Ką galiu pasakyt, kad labiau jos norėjau, negu, kad ji man patinka blush2.gif Dėl išspaudų sausumo mane viskas tenkina, bet, kad norint stiklinę išsispaust, paskui reik viską plaut biggrin.gif Ir dar, gan nemaža ji vistiek, o ir nepasakyčiau, kad tyliai veikia. Turbūt tokiems agregatams tyliai veikt neišeina......
O plaunat tą sietelį gal indaplovėj blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Deiva1212 @ 2010 07 11, 18:11)
Aš ir tokias žiūrinėjau, tik ne Coway, o Hurom. Labai brangios jos. Čia galima pažiūrėti filmukus, kaip jos dirba
http://www.youtube.c...h?v=XXTEPUggyuw



QUOTE(Linaiva @ 2010 07 25, 16:56)
geras dalykėlis sulčiaspaudė thumbup.gif nusipirkau HUROM, kaina nemaža, bet....  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



va čia tai dalykėlis, dabar tokios norėsiu, pasakykit kokia kaina pas mus, kad noras dingtų biggrin.gif Va čia iškart matau, kad mane tenkintų dydis, ir, kad išspaudų būna nedaug ir dar, netgi sulčių spalva kaip skiriasi nuo "standartinia" biggrin.gif sulčiaspaude spaustų.....
Bet žinokit, aš su JE 95 spaudžiu tik lėtesniu greičiu, man tas High ten baisokas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2010 09 13, 07:14)
va čia tai dalykėlis, dabar tokios norėsiu, pasakykit kokia kaina pas mus, kad noras dingtų biggrin.gif Va čia iškart matau, kad mane tenkintų dydis, ir, kad išspaudų būna nedaug ir dar, netgi sulčių spalva kaip skiriasi nuo "standartinia"  biggrin.gif sulčiaspaude spaustų.....
Bet žinokit, aš su JE 95 spaudžiu tik lėtesniu greičiu, man tas High ten baisokas biggrin.gif

Kaina Coway
http://euronics.lt/P...x?Lang=3&id=235
Dar ir pristatymas bus tos sulčiaspaudės.
Atsakyti
Merginos, gal kuri turite UNOLD firmos sulčiaspaudę (arba kas iš pažįstamų turi)? Nusipirkome tokioj parduotuvėj, kur atvežtinė buitinė technika iš Vokietijos ir aprašymas yra tik vokiškas. Maniau sau - kas čia tokio ta sulčiaspaudė, baisus daiktas ax.gif ir labai apsirikau. Niekada neturėjau sulčiaspaudės ir nesiorientuoju jos greičiuose. Sumečiau vaisius (morkas ir obuolius), tai man gavosi tyrelė doh.gif . Yra 2 greičiai ir žinau, kad vienas skirtas kietiems, kitas minkštiems vaisiams ir daržovėms. Gal galit padėti atsirinkti kas kur blush2.gif ? Visokiais greičiais makalavau spausdama sultis, tai yra ir labai sausų tirščių konteineryje ir labai šlapių blush2.gif ... Help, please 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 18 rugsėjo 2010 - 13:56
QUOTE(Deiva1212 @ 2010 09 17, 18:34)
Kaina Coway
http://euronics.lt/P...x?Lang=3&id=235
Dar ir pristatymas bus tos sulčiaspaudės.

va, ir as neseniai isigijau nauja daikta smile.gif rinkausi tarp Coway ir Hurom, tik Huromas jau dvigubai naujesni modeli pristate ( taip konsultante sake ) ir garantavo, kad nebus problemu su dalim, jei ka.. ax.gif . siaip super veikia, svarbiausia - tyliai, be jokios isterijos. geriu sulteles visokias drinks_cheers.gif thumbup.gif ir vargo nematau..kaina gan storoka g.gif ..bet siandien jau viskas cool smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 18, 14:56)
Merginos, gal kuri turite UNOLD firmos sulčiaspaudę (arba kas iš pažįstamų turi)? Nusipirkome tokioj parduotuvėj, kur atvežtinė buitinė technika iš Vokietijos ir aprašymas yra tik vokiškas. Maniau sau - kas čia tokio ta sulčiaspaudė, baisus daiktas  ax.gif  ir labai apsirikau. Niekada neturėjau sulčiaspaudės ir nesiorientuoju jos greičiuose. Sumečiau vaisius (morkas ir obuolius), tai man gavosi tyrelė  doh.gif . Yra 2 greičiai ir žinau, kad vienas skirtas kietiems, kitas minkštiems vaisiams ir daržovėms. Gal galit padėti atsirinkti kas kur  blush2.gif ? Visokiais greičiais makalavau spausdama sultis, tai yra ir labai sausų tirščių konteineryje ir labai šlapių  blush2.gif ... Help, please  4u.gif


Turbūt viską teks išsiaiškint per praktiką ax.gif Bent Stollar sulčiaspaudės tai pirmu - Low - greičiu, rekomenduojama spaust ,inkštus vaisius ir daržoves, o High - kietus.

Aš tai labai noriu slowjuicer blush2.gif Man kažkaip su Stolaru labai nemažai laiko gaunas, plaut nemažai ką yra biggrin.gif ir garsiai dirba. Žodžiu reikia pamatyt tą naujieną, ir gal noras dings biggrin.gif
Atsakyti
sulciaspaude
sveikos mergikes perskaiciau visas temas su sulciaspaudem susijuses mat irgi masciau kurios nureciau,nusprendziau taikytis i brangiausia HUROM,(mintis buvo geriau pataupysiu bet turesiu),vakar nuejau pas drauge pasipasakojau savo planus ir ji kaip zinodama mano degtuko harakteri pasake tik tiek pagalvok ar verta,manau cia yra ir daugiau tokiu degtuku ,paskaiciau ir noriu,o po 1 men. ar keliu ,daiktas keliaus i tamsia vietele kaip nereikalingas.Tad mano pasiulymas irgi toks pagalvokit ar paskui dar ilgam noresis spausti sultis kiekviena diena plauti darzoves ir vaisius,siandien buvau bazeje (kaune)ir radau sulciaspaude kuria irgi buvau ziurejusi internete tik jos kaina buvo kuria as mokejau 57 lt.turi 2 greicius,700 galingumas sakyciau nera jau tokia ir bloga,aisku kaip hurom nespaudzia bet rezultatu likau patenkinta tuo labiau uz tokia kaina,tirsciai norejosi kad butu sausesni,bet is ju jau nelabai ka ir isspausi,beto vaikam kepiau miltiniu blynu tai buvo konfiskuoti vietoj uogienes...tad pamastykit ar tikrai verta pirt tokia brangia,jei ka sudomino parasykit iAZ paaiskinsiu kur galima ju rast ir ne tik ten buitines tehnikos daug ir ivairios o kainos nesikandzioja,nes dezes buna su defektu(iplestos) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GALUZE: 09 spalio 2010 - 21:01
QUOTE(GALUZE @ 2010 10 09, 21:58)
sulciaspaude
sveikos mergikes perskaiciau visas temas su sulciaspaudem susijuses mat irgi masciau kurios nureciau,nusprendziau taikytis i brangiausia HUROM,(mintis buvo geriau pataupysiu bet turesiu),vakar nuejau pas drauge pasipasakojau savo planus ir ji kaip zinodama mano degtuko harakteri pasake tik tiek pagalvok ar verta,manau cia yra ir daugiau tokiu degtuku ,paskaiciau ir noriu,o po 1 men. ar keliu ,daiktas keliaus i tamsia vietele kaip nereikalingas....

Na Hurom vargu ar kur Lietuvoje nusipirksite. Šio pavadinimo sulčiaspaudės yra parduodamos Amerikoje. Tačiau pas mus parduodama Coway. Tai visiškai analogiška sulčiaspaudė, skiriasi tik rankena. Kai as ieskojau sulčiaspaudės, ilgai svarsčiau, kokią pirkti. Pirmiausia domėjausi Stolar modeliais, bet gera stolar sulčiaspaudė taip pat nepigi. Kaimynė nusipirko, labai gyrė. Bet kai paklausiau, ar nesikemša kiek daugiau paspaudus sulčių, sakė reikia ardyti, valyti. taip dažniausiai būna kai spaudi "miltingus", mažiau sultingus obuolius. Surizikavau ir prieš keletą savaičių nusipirkau Coway. Aišku, pinigai didoki, bet... Galiu pasakyti, kad nenusivyliau. Puikiai spaudžia iš bet kokių, net ir pavytusių obuolių, morkų ir t. t. Bet sultys nėra skaidrios, jos daug tirštesnės. Pavyzdžiui, iš gerai prinokusių ar pernokusių obuolių išeina tyrelė, kaip kokie putėsiai. Man tai nėra minusas, nes tai tikrai skanu, be to atliekos išeina labai sausos ir jų yra nedaug. Morkų sultys, kaip ir moliūgų, skystos, bet morkų atliekų išeiga didesnė nei obuolių. Labai patiko pomidorų sultys. Dar vienas pliusas - galima spausti iš žolių, t. y. mėginau spausti salierų lapus, sultys buvo labai stiprios, aitrokos, bet skanu su pomidorais.
Su sulčiaspaude yra dar vienas - retesnis sietelis, bet jo nemėginau. Įsivaizduoju, kad jis skirtas tyrelėms gaminti.
Išvada - sulčiaspaudė puikiai spaudžia sultis iš vaisių, daržovių ir žolinių augalų, nesikemša, padaryta labai kokybiškai (Pietų Korėja), tyliai veikia. Tai pliusai. Minusai: brangoka, kai kam gali nepatikti, kad tirštokos sultys. Gal kam mano praktinė informacija pravers rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvarcas @ 2010 10 09, 22:40)
Na Hurom vargu ar kur Lietuvoje nusipirksite.

galima LT nusipirkt Hurom wink.gif parduodama ji per platintojus ir tikrai superinis dalykas, jos lygiavertės su Coway, pas mane namuos kiekvieną dieną ji darbuojas, o kartais ir po du kartus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaiva @ 2010 10 11, 10:43)
galima LT nusipirkt Hurom wink.gif parduodama ji per platintojus ir tikrai superinis dalykas, jos lygiavertės su Coway, pas mane namuos kiekvieną dieną ji darbuojas, o kartais ir po du kartus  thumbup.gif

Nesiginčysiu, gal ir galima. Bet tai ne platintojai, o perpardavinėtojai - fiziniai asmenys. Kai suges, platintojas grąžins pinigus? O kainuoja gal dar brangiau nei parduotuvėje, kur yra normali garantija.
Atsakyti
Merginos, o jūs tarkuojat bulves su sulčiaspaude? (buvo keli postai, kad taip berods). Kvailas gal klausimas, bet kaip? Spaudžiat ant mažiausio greičio, ar spaudžiat dideliu greičiu, paskui tarkius vėl praskiedžiat sultimis?
Atsakyti
QUOTE(Kvarcas @ 2010 10 09, 21:40)
Surizikavau ir prieš keletą savaičių nusipirkau Coway. Aišku, pinigai didoki, bet... Galiu pasakyti, kad nenusivyliau. Puikiai spaudžia iš bet kokių, net ir pavytusių obuolių, morkų ir t. t. Bet sultys nėra skaidrios, jos daug tirštesnės. Pavyzdžiui, iš gerai prinokusių ar pernokusių obuolių išeina tyrelė, kaip kokie putėsiai. Man tai nėra minusas, nes tai tikrai skanu, be to atliekos išeina labai sausos ir jų yra nedaug. Morkų sultys, kaip ir moliūgų, skystos, bet morkų atliekų išeiga didesnė nei obuolių. Labai patiko pomidorų sultys. Dar vienas pliusas - galima spausti iš žolių, t. y. mėginau spausti salierų lapus, sultys buvo labai stiprios, aitrokos, bet skanu su pomidorais.
Su sulčiaspaude yra dar vienas - retesnis sietelis, bet jo nemėginau. Įsivaizduoju, kad jis skirtas tyrelėms gaminti.
Išvada - sulčiaspaudė puikiai spaudžia sultis iš vaisių, daržovių ir žolinių augalų, nesikemša, padaryta labai kokybiškai (Pietų Korėja), tyliai veikia. Tai pliusai. Minusai: brangoka, kai kam gali nepatikti, kad tirštokos sultys. Gal kam mano praktinė informacija pravers  rolleyes.gif

Viskam pritariu 100% drinks_cheers.gif o morkas aš kai baigiu spausti, tai dar kartą visus tirščius sukratau kad prasuktų ir dar sulčių išbėga thumbup.gif
Atsakyti
Mano nuomonė tokia apie sulčiaspaudes - niekada daugiau nepirksiu Philips firmos NIEKO. Turėjau dovanotą philips'o sulčiaspaudė+kokteilinė - skylutė baisiai maža, vargo daugybė, spausdavo sultis tirštas. Atsibodo vargti ir nutrenkiau kuo toliau nuo akių. Daug perskaičiau informacijos rinkdamasi kokią nusipirkti, kad būtų sultys skaidrios ir skanios. Ir ką gi - užlipau vėl ant to pačio grėblio - įkalbėjo topo centre Philips 1858 kaip laabai gerą. Prisiskaičiau, kad philips'ai ir stolar'ai labai gerai spaudžia. Nu dar kai parduotuvėj taip gyrė, tai surizikavau, juolab ir kaina 319 pasirodė normali. Dabar graužiuosi nagus, nes dadėjusi 80 litų, būčiau nusipirkus Stollar ir vargo nematyčiau. Spaudžiau ir moliūgą, ir obuolius, ir morkas - labai daug tirščių, išspaudas ranka paspaudus dar bėga sultys - išeiga didžiulė. Žodžiu, darbo mažiau - kiši vidut. dydžio obuolius ir nebereikia pjaustyt kąsniais, bet išeiga ir kokybė žiauriai nuvylė.
Papildyta:
Beje, pabandžiau šiandien sutarkuoti bulves cepelinams. Galvoju, gal tarkiai bus sausi ir nebereiks vargt spaudžiant rankom. Patikėkit - oi kaip buvo dar ką veikt, bėgo sultys dar gausiai. Taigi, Philips 1858 dar kartą parodė, kad neverta tų pinigų.
Atsakyti