Įkraunama...
Įkraunama...

Sulčiaspaudės - 2

Pirkau is internetines Neriba parduotuves, mes is ten visa buitine technika esam susipirke, buvau radus 60lt pigiau, bet ta parduotuve siuo metu neturejo, o kadangi uogu sezonas tai man reikejo cia ir dabar doh.gif mokejau 1199lt, atveze per 2 dienas smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif skaniu sulčių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 05 liepos 2012 - 10:18
QUOTE(Preila30 @ 2012 07 04, 22:23)
Atveze siandien Kuvings sulciaspaude, isspaudziau visa kibira braskiu, nuostabios sultys gavosi thumbup.gif isspaudu nedaug,o anksciau varkdavau su centrifugine(kur ispaudus sultis reikia visa isardyt, kad isimt tirscius), taip pat spaudziau pomidorus, irgi patiko, zodziu as dabar visom keturiom uz letaeige thumb_yello.gif


O ką darot su braškių sultimis? Šiaip geriat šviežias ar koncervuojat? Iš žalio maisto valgytojų girdėjau kad braškių sultys reik spausti su žaliais lapeliais su kuriais naturaliai braškė nusiskina 4u.gif
Atsakyti
Gerem tik ispaustas, bet kai siemet taip lietinga, tai uogos saldumo neturi, gan ruscios sultys, as jas pasterizavau idejau cukraus, tokias skiestas su vandeniu sultis labai mano maziukas geria thumbup.gif , mes irgi nespjaunam,tai be darbo mano sulciaspaude nestoves ir labai man palengvins darba virtuvej, nes mes jokiu uogieniu nevalgom, o sultis labai megstam, pomidoru sultis taip pat vakuoju ziemai ir atsigert skanu ir i sriubas, troskinius pilu nestuke.gif .Uogu galiukus nuskyniau, bet jei galima tai reiks su jais pabandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrine78 @ 2012 04 23, 17:34)
Mes įsigijom Hurom 400, laukiam parvažiuojant smile.gif Nors ir buvo brangesnė už Kuvings, ją pasirinkom, dėl to, kad gavom dar viena sietelį su stabesnėm skylutėm tyrelėms ir penkerių metų garantiją. Nes Kuvings siūlė tik 2.5 m. Ir žinoma, buvom labai maloniai aptarnauti ir labai viskas išaiškinta.

Kokia kaina?
Kaip šių sulčiaspaudžių plovimas? Ar jau toks ir paprastas kaip rodo reklamoj? Nes turiu savo senukę, tai vien nenaudoju todėl, kad kol išvalai doh.gif
Ar galima atskiras dalis plauti indaplovėje?
Jei ne paslaptis, kokia yra Humor400 kaina?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 07 06, 18:58)
Kokia kaina?
Kaip šių sulčiaspaudžių plovimas? Ar jau toks ir paprastas kaip rodo reklamoj? Nes turiu savo senukę, tai vien nenaudoju todėl, kad kol išvalai doh.gif
Ar galima atskiras dalis plauti indaplovėje?
Jei ne paslaptis, kokia yra Humor400 kaina?

Coway, Hurom, Kuvings, Moulinex, Omega, Zelmer, Zyle - iš esmės tas pats. Skiriasi jų kainos ir marketingas biggrin.gif bet daro jos tą patį (spaudžia sultis) ir taip pat (gerai).
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 07 06, 17:19)
Coway, Hurom, Kuvings, Moulinex, Omega, Zelmer, Zyle - iš esmės tas pats. Skiriasi jų kainos ir marketingas  biggrin.gif bet daro jos tą patį (spaudžia sultis) ir taip pat (gerai).

Hurom Omega Kuvings ir Moulinex ( kurio nera europoj) kokybe labai panasios apie zyle dar turetu praeiti laiko nes tai naujas modelis. Zelmer yra padarytas OEM ispigintas variantas ir tai atsiliepia kokybei. Visas esui nuodugnei isnarstes tarptautiniuose paroduose. Cia kaip dviratis gali buti uz 200 ir 2000. Aisku gerai kai gali zmones pasirinkti tik nereikia tvirtinti , kad tai tas pats.
Atsakyti
Zelmer labai intensyviai naudoju kazkur menuo. Viskas gerai , kol kas. Tik as skaiciuoju, kad uz Hurom kaina, man sitos dvi . Uzsilenks, pirksiu kita.O gal dar kazka naujo parodys, dar mandresnio

Su tuo dviraciu, tai ne visai tiesa. Rasiau apie Zepter garu sistema. Uz 3000 dar su virsum ir uz pora simtu nezinomo gamintojo is turgaus. Naudoju as ir naudoja drauge. Skirtumo jokio. Kai man Zepteryje kazkas ten perdege, as sumokejau 150 lt uz remonta. Nebe garantija. Drauge dar neremontavo. Va ir vardas.
Taip kad vardas tikrai ne viskas.
Atsakyti
QUOTE(Jurgio tetis @ 2012 07 06, 19:27)
Hurom Omega Kuvings ir Moulinex ( kurio nera europoj) kokybe labai panasios apie zyle dar turetu praeiti laiko nes tai naujas modelis. Zelmer yra padarytas OEM ispigintas variantas ir tai atsiliepia kokybei. Visas esui nuodugnei isnarstes tarptautiniuose paroduose. Cia kaip dviratis gali buti uz 200 ir 2000. Aisku gerai kai gali zmones pasirinkti tik nereikia tvirtinti , kad tai tas pats.


O kaip dėl spaudimo uogų su kiaulukais (vyšnios, trešnės)? Hurom atstovas sakė, kad su Kuvings negalima su kauliukais spausti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 07 06, 16:58)
Kokia kaina?
Kaip šių sulčiaspaudžių plovimas? Ar jau toks ir paprastas kaip rodo reklamoj? Nes turiu savo senukę, tai vien nenaudoju todėl, kad kol išvalai doh.gif
Ar galima atskiras dalis plauti indaplovėje?
Jei ne paslaptis, kokia yra Humor400 kaina?

Mane domina va šie klausimai? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lora11 @ 2012 07 06, 19:05)
Zelmer labai intensyviai naudoju kazkur menuo. Viskas gerai , kol kas. Tik as skaiciuoju, kad uz Hurom kaina, man sitos dvi . Uzsilenks, pirksiu kita.O gal dar kazka naujo parodys, dar mandresnio



Kurį Zelmer modeliuką naudoji?
Man provalumas, kad gerai spaustų ir kuo lengvesnis tvarkymas ir plovimas, ko labaisuiai nekenčiu. Turiu vieną seną, bet vien dėl plovimo aš jos nenaudoju.
Atsakyti
QUOTE(Lora11 @ 2012 07 06, 19:05)
Zelmer labai intensyviai naudoju kazkur menuo. Viskas gerai , kol kas. Tik as skaiciuoju, kad uz Hurom kaina, man sitos dvi . Uzsilenks, pirksiu kita.O gal dar kazka naujo parodys, dar mandresnio

Su tuo dviraciu, tai ne visai tiesa. Rasiau apie Zepter garu sistema. Uz 3000 dar su virsum ir uz pora simtu nezinomo gamintojo is turgaus. Naudoju as ir naudoja drauge. Skirtumo jokio. Kai man Zepteryje kazkas ten perdege, as sumokejau 150 lt uz remonta. Nebe garantija. Drauge dar neremontavo. Va ir vardas.
Taip kad vardas tikrai ne viskas.

Taip Hurom kaina yra uzaukstinta Lietuvoj. Nelyginkim tinklinio produkto kaip lginate zepter ten kainos nesveikos. O skirtuma pajausit kai spausit burokelius, kokosa ar kita kietesne darzove.
Papildyta:
QUOTE(Mergelė @ 2012 07 06, 22:07)
Mane domina va šie klausimai? ax.gif
Papildyta:

Kurį Zelmer modeliuką naudoji?
Man provalumas, kad gerai spaustų ir kuo lengvesnis tvarkymas ir plovimas, ko labaisuiai nekenčiu. Turiu vieną seną, bet vien dėl plovimo aš jos nenaudoju.

Visos letaeiges atlieka ta pacia funkcija. Tiesiog zemler labiau ispigintas variantas ir spauddziant dazniau kietas darzoves nelaiko tinklelis. Jei arzoves labai smulkinsit tada jos amziu pailginsit.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 07 06, 17:58)
Kokia kaina?
Kaip šių sulčiaspaudžių plovimas? Ar jau toks ir paprastas kaip rodo reklamoj? Nes turiu savo senukę, tai vien nenaudoju todėl, kad kol išvalai doh.gif
Ar galima atskiras dalis plauti indaplovėje?
Jei ne paslaptis, kokia yra Humor400 kaina?


Hurom 400 kiek pamenu apie 1600 lt, čia per platintojus/agentus, manau nerealiai užkelta kaina kai pamatai kaip ji padaryta, bet giria ją nerealiai, kas mane iškarto atbaido. Kitas klausimas: kam garantiją 5 metų pateikti kaip privalumą jeigu tuo pačiu sakoma kad tai negendanti ir beveik amžina technika g.gif Kokias nors detales plauti indaplovėje nėra jokio reikalo schmoll.gif
Atsakyti