Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Statomes namus Klaipedos krastuose $$$$$
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > Statome namą nuo A iki Z
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Baltike
Dėl Jikos, tai pati tėvams ją rekomendavau, kaip tipo kokybiškiausią variantą iš pigių. Tai jie mane dabar ištisai dėl to keikia - per 2 metus vandens nuleidimo mechanizmą jau antrąkart keisti reikia, neskaitant masės smulkių remontų. Bendraamžis mūsų cersanitas kol kas nė mažiausio remonto neturėjo, nors naudotojų mūsų šeimoje trigubai daugiau, nei pas tėvus.

Turiu skubiai (per pusvalandį doh.gif ) išrinkti spalvą II a. holui (saulėtas, nes langai į pietūs, grindys, durys ąžuolas, laiptai uosis, kiek tamsintas). Gal kas idėjų turit, nes man jau niekas nebetinka, nebepatinka, įkvėpimo nerasta. Ir Tikurilos programa, gelbėjusi man tokiais atvejais, kaip tyčia neveikia. Nespėju su MB tempais niekaip...
neinzy
QUOTE(Baltike @ 2010 03 15, 11:57)
Turiu skubiai (per pusvalandį doh.gif ) išrinkti spalvą II a. holui (saulėtas, nes langai į pietūs, grindys, durys ąžuolas, laiptai uosis, kiek tamsintas). Gal kas idėjų turit, nes man jau niekas nebetinka, nebepatinka, įkvėpimo nerasta. Nespėju su MB tempais niekaip...
*

o baldai bus kokie tam hole? kiek prisimenu,tai lyg kompiuterine pas tave ten bus g.gif Gal pagal juos rinktis g.gif

westa,pas tave labai mieli(mano akiai biggrin.gif ) tulikas ir bide. Kokia firma ir kaina gal isduosi? Aciu 4u.gif
Ir gal kas zinote, kokiose pardese daro voniai projektukus jei is ju plytkas perki? Ilonux, tu irgi minejai,kad ten kur pirkot jums papaise tas plyteles.. Aciu 4u.gif
Pazystamas sake jam padare 5 projektukus ir ju issirinko viena ir pirko toj pardej... bet kokioj pardej taip ir nesuzinosiu...mire jis verysad.gif
Baltike
QUOTE(indruciukas @ 2010 03 15, 11:01)
o baldai bus kokie tam hole? kiek prisimenu,tai lyg kompiuterine pas tave ten bus  g.gif Gal pagal juos rinktis  g.gif
*

Baldai irgi ąžuolo spalvos planuojami. Anksčiau buvau mąsčiusi sienas skirtingais atspalviais dažyti arba tą "kompiuterinę" kažkaip išskirti. Dabar jau nieko nebemąstau - reikia bent vieną spalvą išsirinkti. O tai MB grąsinasi grindis sudėti ir palikti sienas nedažytas visai.
'RK'
QUOTE(Baltike @ 2010 03 15, 10:57)

Turiu skubiai (per pusvalandį doh.gif ) išrinkti spalvą II a. holui (saulėtas, nes langai į pietūs, grindys, durys ąžuolas, laiptai uosis, kiek tamsintas). Gal kas idėjų turit, nes man jau niekas nebetinka, nebepatinka, įkvėpimo nerasta. Ir Tikurilos programa, gelbėjusi man tokiais atvejais, kaip tyčia neveikia. Nespėju su MB tempais niekaip...
*

Tai bent variantus kelis pasakyk. Man zalia patinka, o tau gal ji isvis nepatinka.
sania
user posted image

VA man cia grazus variantas kai dalis vonio sdazoma, o kita klijuojama plytelemis. Tik ta spalva man per ryski...rinkciausia kitokia
Papildyta:
QUOTE(indruciukas @ 2010 03 15, 12:53)
As tai per www.radikal.ru keliu  4u.gif  Ka mums ikelsi  bigsmile.gif

Ir as dar off topic  biggrin.gif 
Gal kas neseniai vaikui pasa daret,ko reikia ir kur eiti?
*

- aciu indruciukas uz pagalba 4u.gif

- del paso vaikui...tai reik foto, ir nueit i ten kur isduoda pasus. O kur Klp izduoda nezinau lotuliukas.gif Tik zinau, kad reik lygtai abieju tevu pasu, vaiko gimimo liudijima...ir pacio vaiko. Nes pamenu kai atvezem dokus, o vaiku nea, tai sako is kur zinau, kas cia jusu vaiku foto biggrin.gif Tai gerai, kad pazystamu turejom ten besidarbuojanciu, tai paliudijo, kad cia musu vaikai lotuliukas.gif
'RK'
Baltike, gal kokia ideja turi?
http://www.tikkurila.lt/index.php/paletes/...spalvininkas/26

sania
QUOTE(Baltike @ 2010 03 15, 12:57)
*

Nezinant visame name vyraujanciu spalvu sunku ka patart. Bandyk ka derint prie laiptines sienu. PArinkt gal ryskesni, o gal atvirksciai sviesesni atspalvi. Arba ivest kokia kita spalva. Salia holo yra miegamieji, tai gali kaip pereinanti varianta atkartot kokio kambario spalva ir i hola(pvz. esancio arciau prie vienos is holo sienu) g.gif
neinzy
va cia dar lietuviskas variantas plytkos+tapetai vonioje:
user posted image

user posted image

As va tokius wc ir bide nusiziurejau"

user posted image
Papildyta:
QUOTE(sania @ 2010 03 15, 12:17)
- del paso vaikui...tai reik foto, ir nueit i ten kur isduoda pasus. O kur  Klp izduoda nezinau lotuliukas.gif Tik zinau, kad reik lygtai abieju tevu pasu, vaiko gimimo liudijima...ir pacio vaiko. Nes pamenu kai atvezem dokus, o vaiku nea, tai sako is kur zinau, kas cia jusu vaiku foto biggrin.gif Tai gerai, kad pazystamu turejom ten besidarbuojanciu, tai paliudijo, kad cia musu vaikai lotuliukas.gif
*

Aciu 4u.gif O kiek laiko daro? Cia i migracijos tarnyba prie akropolio reiks eiti tikriausiai..
sania
QUOTE(indruciukas @ 2010 03 15, 13:31)
Aciu  4u.gif  O kiek laiko daro? Cia i migracijos tarnyba prie akropolio reiks eiti tikriausiai..
*

Mes i migracijos tarnyba ejom Grg. O del darymo laiko, tai galima ir greituoju budu (mum lyg per 3 ar 5 d. padare, mokejom aiskus brangiau) ir paprastuoju budu, kai trunka kazkiek savaiciu. Bandyk pasiskambint i vieta ir viska issiaisknt.
rackiene
QUOTE(indruciukas @ 2010 03 15, 11:31)
Aciu  4u.gif  O kiek laiko daro? Cia i migracijos tarnyba prie akropolio reiks eiti tikriausiai..
*

mes darėm prie akropolio mirksiukas.gif kaži ar bus pakeite vietą, tik jau senokai tas buvo. Jei neskubiai darydavo lyg 4-5 sav. O jei skubiai tai kainuos brangiau smile.gif
Baltike
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 15, 11:11)
Tai bent variantus kelis pasakyk. Man zalia patinka, o tau gal ji isvis nepatinka.
*

Man "obuolio žaluma" būtų idealus variantas, bet MB žalios nemėgėjas, sako "Jau virtuvę salotinę turi, ko dar tos žalios nori"... Galvojau dar apie samaninę kažkada. Bet panašu, kad reikalas linksta į žydrą. Ačiū visoms už pagalbą - reikia jau lėkti į parduotuvę ir konkrečion paletės spalvon bakstelti.

QUOTE(sania @ 2010 03 15, 11:17)
del paso vaikui...tai reik foto, ir nueit i ten kur isduoda pasus. O kur  Klp izduoda nezinau lotuliukas.gif Tik zinau, kad reik lygtai abieju tevu pasu, vaiko gimimo liudijima...ir pacio vaiko. Nes pamenu kai atvezem dokus, o vaiku nea, tai sako is kur zinau, kas cia jusu vaiku foto biggrin.gif Tai gerai, kad pazystamu turejom ten besidarbuojanciu, tai paliudijo, kad cia musu vaikai lotuliukas.gif
*

Nuotraukos jau 100% nebereikia - reikia vaiko, nes fotografuoja vietoje. O šiaip į migracijos tarnybos puslapį nueik, ten rasi viską surašytą, ko reikia. Svarbiausia apmokėjimo kvitą turėk, nes ten vietoje banko nėra, vistiek varys į Akropolį apsimokėti. Pasus daro tame dideliame raudoname pastate prie Makdonaldo šalia Akropolio. 3 aukštas, berods.

'RK'
QUOTE(indruciukas @ 2010 03 15, 11:31)
user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
*

Per viena plytele galejo auksciau sudeti.
O man tie kabantys tulikai jokiu emociju neduoda, visai dzin ir su tais pasleptais bakeliais biggrin.gif
VONIA SU TAPETAIS GRAZIAUSIA thumbup.gif
*Jasmine*
QUOTE(indruciukas @ 2010 03 15, 12:23)
Na jei rasai,kad daug domejotes, tai prasom ir su mumis pasidalinti kuom pasizymi geriausia keramika? Na keramikos sluoksnis, baltumas ir t.t., bet turi buti ir kazkokios gamyklines instrukcijos, kokio storio ta glazura,koks ten molis ar viskas priklauso tik nuo konsultanto iskalbos  g.gif bigsmile.gif

O cia siaip pavyzdukas,kai vonia gali atrodyti ne vien su plytelem
user posted image

Nevisai mano stilius, bet man desovai neatrodo  smile.gif
*

Na mums konsultantai negrudo info, nes patys is pradziu apsiskaitem apie ivairiu gamintoju gaminama produkcija ju internetiniuose puslapiuose. Bet is visu mums labiausiai is dizaino kokybes ir kainos tiko ir patiko V&B. smile.gif kazkaip giliau nesigilinom nes kuo toliau i miska tuo daugiau medziu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(indruciukas @ 2010 03 15, 13:31)
user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
*

Grazus WC ir bide
Raja28
sveikos,

Man irgi grazu su tapetais vonia, bet va klausimas is praktiskos puses iskilo kaip ten buna su jais kai suslampa, aprasoja????Ar nepelyja??? g.gif

Pas mus tai plyteles ir dazyta puse, tai po kiekvienu maudyniu turiu su skudureliu nuvalyt sienas, nes kitaip nuvarva lasai ir lieka dryziai doh.gif
neinzy
QUOTE(sania @ 2010 03 15, 12:34)
Mes i migracijos tarnyba ejom Grg. O del darymo laiko, tai galima ir greituoju budu (mum lyg per 3 ar 5 d. padare, mokejom aiskus brangiau) ir paprastuoju budu, kai trunka kazkiek savaiciu. Bandyk pasiskambint i vieta ir viska issiaisknt.
*

QUOTE(rackiene @ 2010 03 15, 12:36)
mes darėm prie akropolio  mirksiukas.gif  kaži ar bus pakeite vietą, tik jau senokai tas buvo. Jei neskubiai darydavo lyg 4-5 sav. O jei skubiai tai kainuos brangiau  smile.gif
*

QUOTE(Baltike @ 2010 03 15, 12:43)
Nuotraukos jau 100% nebereikia - reikia vaiko, nes fotografuoja vietoje. O šiaip į migracijos tarnybos puslapį nueik, ten rasi viską surašytą, ko reikia. Svarbiausia apmokėjimo kvitą turėk, nes ten vietoje banko nėra, vistiek varys į Akropolį apsimokėti. Pasus daro tame dideliame raudoname pastate prie Makdonaldo šalia Akropolio. 3 aukštas, berods.
*

Aciu, mergaites 4u.gif
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 15, 12:55)
O man tie kabantys tulikai jokiu emociju neduoda, visai dzin ir su tais pasleptais bakeliais biggrin.gif
*

Man pakabinami tai tie apvalus grazus, o tie kur su "kriauklais" apacioj tai nelabai, geriau jau tada pastatomas, bet be bakelio... O siaip stovi dabar pastatomas ir su bakeliu- ir nieko, gyva lotuliukas.gif

QUOTE(Raja28 @ 2010 03 15, 13:16)
sveikos,

Man irgi grazu su tapetais vonia, bet va klausimas is praktiskos puses iskilo kaip ten buna su jais kai suslampa, aprasoja????Ar nepelyja??? g.gif

Pas mus tai plyteles ir dazyta puse, tai po kiekvienu maudyniu turiu su skudureliu nuvalyt sienas, nes kitaip  nuvarva lasai ir lieka dryziai doh.gif
*

O cia jau ventiliacijos problema... Mes pirmame aukste is plyteliu ir stiklo blokeliu desim,o antram noriu "kombinuotos" biggrin.gif
Gala*
Visiems LABUKAS hi.gif
pagaliau ir mes gavome statybu leidima , siandien gavome ilgai laukta popieriuka:)
ir tikiosi kita savaite pradesime nuo pamatu. Statomes Ketvergiuose, gal yra ir kaimynu netolese ? mirksiukas.gif
Raja28
QUOTE(indruciukas @ 2010 03 15, 13:29)

O cia jau ventiliacijos problema... Mes pirmame aukste is plyteliu ir stiklo blokeliu desim,o antram noriu "kombinuotos"  biggrin.gif
*

nu kad ventiliatorius po pat dusu, vistiek taip greit garu neistraukia, o jei vaikas dar maudosi ir taskosi tai vistiek nusitasko, juk skvazniako tai nepadarysi??? g.gif
'RK'
QUOTE(Raja28 @ 2010 03 15, 12:16)
sveikos,

Pas mus tai plyteles ir dazyta puse, tai po kiekvienu maudyniu turiu su skudureliu nuvalyt sienas, nes kitaip  nuvarva lasai ir lieka dryziai doh.gif
*

Pas mus buvo dazyta Amerikoj visur, bet su dazais, kur tokie blizgusd jie, valomi, kaip aliejuoti atrodo biggrin.gif , tai buvo viskas ok, net prie kriaukles nebuvo plyteliu g.gif . Dabar plyteles galvoju det prie kriaukles voniose, bet kaip atrodys, jei tik virs kriaukles maza linija plyteliu, o kitur ar dazyta ar tapetas ax.gif

QUOTE(Gala* @ 2010 03 15, 12:33)
Visiems LABUKAS hi.gif
pagaliau  ir mes gavome statybu leidima , siandien gavome  ilgai laukta popieriuka:)
ir  tikiosi kita savaite pradesime  nuo pamatu.  Statomes  Ketvergiuose, gal  yra  ir  kaimynu netolese ?  mirksiukas.gif
*

Labas, prasom i buri. Pirmam puslapy yra sarasas, paziurek kas netoliese gyvena drinks_cheers.gif
Koki nama statot, kiek ausktu, kvadratu, projektas is kur, mums cia viskas idomu smile.gif
Gala*
Is kaimynu nelabai pastebejau ka pirmam puslapyje, bet manau, bestatant, tikrai kazka atrasiu smile.gif
Issvajotas musu namukas bus 280 m2, 2ju aukstu, na bet tame tarpe garazas 40m2 . Projekta dare Idmava, siais laikais kai kainos yra prieinamos, tai leidom sau sukurti individualu projekta, nors teko ir patiems su liniote po kambarius palakstyti , pamatuoti kokiu ismatavymu noretume name.
siaip dezei medziagas jau uzsisakem, dabar svarstymai del stogo -cerpiu..kazkaip pastebejau Klaipedoje nelabai didelis pasirinkimas yra. mus tai domina keramikines cerpes, patiko Monier, bet siandien is Vilniaus atsiunte pasiulyma keliu gamintoju , tarp ju siulo Creaton cerpes, lyg tai ir pigesnes uz Monier yra. Gal kas , kas jau sita klausimeli isspredne , patars kokias galima pasirinkti, noretusi suderinti ir kainair kokybe smile.gif
'RK'
QUOTE(Gala* @ 2010 03 15, 16:05)
Is kaimynu nelabai  pastebejau ka pirmam puslapyje, bet manau, bestatant, tikrai  kazka atrasiu smile.gif
Issvajotas musu namukas bus 280 m2, 2ju aukstu, na  bet tame tarpe garazas 40m2 . Projekta dare  Idmava, siais laikais  kai  kainos  yra prieinamos, tai leidom sau sukurti individualu projekta, nors teko ir patiems  su  liniote  po kambarius palakstyti , pamatuoti kokiu ismatavymu  noretume name.

Ir kiek projektas siais laikais, su viskuo?
As liniuote tasej nesiojaus, visur eidama viska matuodavau, langus, laiptu pakopas , nes labai kruopsciai kuriau individualu projekta 9 menesius..
Musu danga bitumines cerpeles, tai cia padet negaliu , o ir namas karkasinis.
Baltike
Pas mus antro aukšto sanmazgai kombinuoti - ties vonia ir kriauklėmis plytelės, o kitur dažyta. Ties vonia norėjau plytelių nekelti, bet kadangi MB joje dažnai dušu naudojasi, tai pabijojome visgi, kaip dažyta siena laikys. Aš irgi prisiminiau tėvų vonia, kur po maudynių dryžiai likdavo ant dažytos sienos, jei nenuvalydavai iškart...

QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 15, 11:18)

Tik dabar pažiūrėjau, kad viena iš dviejų spalvų, iš kurių rinkausi, buvo būtent šita biggrin.gif . Bet pasirinkau visgi kitą - labiau į mėlynumą, bet to paties intensyvumo (H360). Jau turime viena nudažytą sieną pirmu sluoksniu. Spalva graži, na, bet tikrai ne ta "pati pačiausia"... Juokiausi MB, kad tiks laikinai, kol nesumąstysiu, kokios visgi spalvos noriu, bet MB užsiplieskė, kad šitų 65 kvadratų artimiausius 5 metus neperdažys, galėsiu nebent pati lotuliukas.gif .
ilonux
QUOTE(Gala* @ 2010 03 15, 13:33)
Visiems LABUKAS hi.gif
pagaliau  ir mes gavome statybu leidima , siandien gavome  ilgai laukta popieriuka:)
ir  tikiosi kita savaite pradesime  nuo pamatu.  Statomes  Ketvergiuose, gal  yra  ir  kaimynu netolese ?  mirksiukas.gif
*

Sveika, junkis i musu buti 4u.gif Su laiku atsiras ir kaimynu, salia bestatanciu ir forume bedalyvaujanciu, bent jau man taip buvo smile.gif Ketvergiuose grazios vietos, pusyneliai, Minija...Kurioj vietoj jus statot - pacioj gyvenvietej ar kur toliau?

Pavaiksciojau siandien po kvartaliuka su vezimuku, apziurejau, kaip RK namuka apkalineja - net nustebau, kiek daug zmoniu darbuojasi tongue.gif

Pasiguosiu, kad nuotaikos pas mus nekokios, laukia tikriausiai dar viena naktis bemiege del vejaraupiu...Praejusia nakti mano dicke vis dejavo ir draskesi...Is anksto bijau, kas bus, kai maziuke susirgs verysad.gif
veidaknyge
QUOTE(ilonux @ 2010 03 16, 05:16)
Sveika, junkis i musu buti  4u.gif  Su laiku atsiras ir kaimynu, salia bestatanciu ir forume bedalyvaujanciu, bent jau man taip buvo  smile.gif Ketvergiuose grazios vietos, pusyneliai, Minija...Kurioj vietoj jus statot - pacioj gyvenvietej ar kur toliau?
*

Bet jau tas kvapas doh.gif lotuliukas.gif Kasdien vis intensyvesnis, nuo Dumpiu savartyno lotuliukas.gif I kapines vien tik nuvaziuoji ir nosi riesti reikia schmoll.gif
palang-mamyte
labas vakarelis 4u.gif
nu simpatiskai ten ta vonia istapetuota, nu bet tikrai nepraktiska, vot netikiu kad jusu vaikai maudosi ir visai nesitasko biggrin.gif , kokia bebutu ventiliacija nepades.
as sutinku kad sutaupyt ant plyteliu galima isdazius tas vonios vietas kur nera sanmazgu, aiskus dazai turetu buti dregmei atsparasnesni.
kiek pastebejau kad istikro liuto dali brangumas sudaro tie dekorai, plyteles su piesinuku ir t.t o ne pats sieninis ar grindinis plyteliu kvadratas.
as katiline issiklijavau po 20lt uz m2 ir patenkinte ir garaza panasiom klijuosiu, nu bet vonei man perprastos ax.gif kaip as sakau pigios netik kaina bet ir vaizdu.
ka basakytumet bet uz 20-30lt uz m2 nieko grazaus neipirksit, tai bus lenkiska kokybe ,murzinos spalvos ir t.t Tai jau geriau issidazyt gerais dazais ir viskas, ant dazu poto bet kada galima bus priklijuoti plyteles smile.gif

dier
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 15, 12:55)
Per viena plytele galejo auksciau sudeti.
VONIA SU TAPETAIS GRAZIAUSIA  thumbup.gif
*

didziausias pliusas pakabinamu tuliku, kad labai patogu plauti grindis ir nereikia valineti tuliko "kojeles" (nezinau kaip vadinasi), o ir siaip labai graziai atrodo...
man jie patinka wub.gif
palang-mamyte
kazkuri is mamu pasakojo kad tos geresnes santechnikos ifio, v&b yra kazkur prie filips more gamyklos, tik kur ten nusukti ar galetumet detaliau nupasakot? nes as neradau g.gif
zuikulis
QUOTE(palang-mamyte @ 2010 03 15, 21:12)
kazkuri is mamu pasakojo kad tos geresnes santechnikos ifio, v&b yra kazkur prie filips more gamyklos, tik kur ten nusukti ar galetumet detaliau nupasakot? nes as neradau  g.gif
*

gal tureta galvoje firma Onninen? jei taip, tai reikia sukti tiesiai i LEZo teritorija ir ten jau is tolo sviecia Onninen uzrasas. Filip Morriso privaziuoti nereikia.
Taikute
As Dvarcioniu keramikoj pirkau plyteles, siaip jos kainuoja 45 lt, bet pataikiau i akcija kai 25 proc nuolaida buvo, tai tikrai dziaugiuosi, kad teko nebrangiai isigyti, dar liko grindu plyteles, bet joms kaip naujakuriams Dvarcionyse taiko 15 proc nuolaida reikia tureti arba statybu leidima kuris nuo isemimo datos du metus galiotu arba kitus nuosavybes dokumentus wink.gif
Su tais tapetais tai jegovnai vonia atrodo, bet manau, kad nepraktiska, geriau dazyti su vandeniui atspariais dazais.
Jau kieto kuro katilas pas mus parkeliauja savaites pabaigoj, prasides visi pajungimai, kad tik gerai veiktu wink.gif
palang-mamyte
QUOTE(zuikulis @ 2010 03 15, 22:44)
gal tureta galvoje firma Onninen? jei taip, tai reikia sukti tiesiai i LEZo teritorija ir ten jau is tolo sviecia Onninen uzrasas. Filip Morriso privaziuoti nereikia.
*

turb sita ir bus, reik ryt pabandyt susirast ,aciu smile.gif
'RK'
QUOTE(ilonux @ 2010 03 15, 19:16)

Pavaiksciojau siandien po kvartaliuka su vezimuku, apziurejau, kaip RK namuka apkalineja - net nustebau, kiek daug zmoniu darbuojasi  tongue.gif 

As rytoj leksiu paziuret. Reik tiksliai nusprest, kur daryt duris is mansardos i palepe.
Gala*
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 15, 17:10)
Ir kiek projektas siais laikais, su viskuo?
As liniuote tasej nesiojaus, visur eidama viska matuodavau, langus, laiptu pakopas , nes labai kruopsciai kuriau individualu projekta 9 menesius..
Musu danga bitumines cerpeles, tai cia padet negaliu , o ir namas karkasinis.
*

Projektas su viskuo isejo 14000, gal siai dienai brangoka, bet sutarti pasirasem pernai metu pradzioje ir irgi gana ilgokai kuriame savo namuka, nes siaip ka siulo architektai, na tikrai netiko, tiesa sakant net iki siol kai atsiduriam kur pas draugus ,kur kazkokios patalpos, tai pirmas klausimas, kokie ismatavimai ir pan smile.gif vis norisi labiau isivaizduoti kaip gi viskas atrodys realiai smile.gif
Dekoju uz silta "priemima" , tarsi uzsukau pas gerus draugus. o del cerpiu, na teks paciai pasieskoti dar , kazkodel tikrai labai mazai info del tu cerpiu, jau ir kitoje temoje ziurejau, keista, na bet atrasiu smile.gif

[quote=ilonux,2010 03 15, 20:16]
Sveika, junkis i musu buti 4u.gif Su laiku atsiras ir kaimynu, salia bestatanciu ir forume bedalyvaujanciu, bent jau man taip buvo smile.gif Ketvergiuose grazios vietos, pusyneliai, Minija...Kurioj vietoj jus statot - pacioj gyvenvietej ar kur toliau?

Labukas ir jums smile.gif Mes tai statomes netoli Minijos, ten beveik salia turetu isikurti naujas kvartalas "Ketvergiu pusynas", tai mes salia jo. namukas bus apsuptas miskeliu, tai tiesa sakant kvapo ten net nesijaucia, daznai tenka vaziuoti pro Lebartus, ten taip kvapas buna, bet mes gal del to kad salia Minijos ir miskas supa nieko nejauciam .
o kiek jusu mazei metuku? kai maziai serga....baisu, tad tikiosi naktele bus ramesne, negu galvojate
Loreli
Ilonux, šiaip tą niežulį labai gerai nuima tas tradicinis ružavas tepaliukas (nors jo medikai šiuolaikiniai neberekomenduoja) ir dar yra homeopatiniai žirniukai
Raja28
QUOTE(Taikute @ 2010 03 15, 21:53)

Jau kieto kuro katilas pas mus parkeliauja savaites pabaigoj, prasides visi pajungimai, kad tik gerai veiktu wink.gif
*

Koki benusprendet pirkti?
Jei dar spes kol salciai yra pajungti tai patikrinsit ar geras jei ne tai tik ziema, nes per salcius pasimato katilo visi minusai mirksiukas.gif
Taikute
QUOTE(Raja28 @ 2010 03 16, 11:12)
Koki benusprendet pirkti?
Jei dar spes kol salciai yra pajungti tai patikrinsit ar geras jei ne tai tik ziema, nes per salcius pasimato katilo visi minusai mirksiukas.gif
*

Isigijome Vigas 25S (VIMAR gamintojas), santechnikai sake per dvi dienas ji "apsius" ir pajungs tai manau dar spesime patikrinti wink.gif vistiek namuka reikes dar sildyti, kad visa dregme isgaruotu, nes tiek laiko saltas stovejo, oi tikiuosi viskas bus gerai ir greit atsiras siluma, o su ja ir visi darbai pajudes 4u.gif
Raja28
QUOTE(Taikute @ 2010 03 16, 11:07)
Isigijome Vigas 25S (VIMAR gamintojas), santechnikai sake per dvi dienas ji "apsius" ir pajungs tai manau dar spesime patikrinti wink.gif vistiek namuka reikes dar sildyti, kad visa dregme isgaruotu, nes tiek laiko saltas stovejo, oi tikiuosi viskas bus gerai ir greit atsiras siluma, o su ja ir visi darbai pajudes  4u.gif
*

o kiek kvadratu pas jus namukas, kiek sildomo ploto?
Guotė
Sveikos...apie katilus man niekas nieko nepasakėt...gal Kuri ATMOS DC turite?
Ir kitas klausimas, gal pirkote jau malkų, kokia kaina dabar jų,....nesausų, nepjautų (rastais)...ir aišku nekapotų...
Raja28
QUOTE(amri @ 2010 03 16, 11:53)
Ir kitas klausimas, gal pirkote jau malkų, kokia kaina dabar jų,....nesausų, nepjautų (rastais)...ir aišku nekapotų...
*

as rasiau, kad mes turim AtMOS mirksiukas.gif
Baltike
QUOTE(amri @ 2010 03 16, 10:53)
*

O jūs kodėl dujinio šildymo nesirenkate g.gif ? Pas mus dujos, tai malkos aktualu nebent židiniui ar šašlykinei. biggrin.gif
Guotė
QUOTE(Raja28 @ 2010 03 16, 11:05)
as rasiau, kad mes turim AtMOS  mirksiukas.gif
*

Kokį rinkoties ir kokiam plotui...matyt kažką pražiūrėjau aš... blush2.gif Dėjote "taupymo" talpą?
Papildyta:
QUOTE(Baltike @ 2010 03 16, 11:10)
O jūs kodėl dujinio šildymo nesirenkate g.gif ? Pas mus dujos, tai malkos aktualu nebent židiniui ar šašlykinei. biggrin.gif
*

Nespėsiu keisti balionų... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dujos iki mūsų neatvestos...užtrūko ES "karvutė"...
Baltike
QUOTE(amri @ 2010 03 16, 11:16)
Nespėsiu keisti balionų... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Dujos iki mūsų neatvestos...užtrūko ES "karvutė"...
*

Tai kad yra Šiaulių gatvėje, berods g.gif . Čia kai tik užėjo kalba apie Šiaulių gatvės rekonstrukciją ir asfaltavimą, tai "Pajūrio naujienos" rašė - prasiveskite, dujas, vandentiekį ir kitas komunikacijas, nes išasfaltavus 10 ar tai 15 metų gatvėje jokių kasinėjimų daryti nebus galima. Ir pas mus dar iki ES tos dujos vestos - su kaimynais kalbėjausi, tai jau apie 15 metų jomis kūrenasi.
Raja28
QUOTE(amri @ 2010 03 16, 12:16)
Kokį rinkoties ir kokiam plotui...matyt kažką pražiūrėjau aš... blush2.gif Dėjote "taupymo" talpą?
Papildyta:

Nespėsiu keisti balionų... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Dujos iki mūsų neatvestos...užtrūko ES "karvutė"...
*

Plotas 200kv2, o modelis DS 22 mirksiukas.gif
talpos nedejom, nes nereikia, peciaus galingumas atitinka apsildoma plota, tad nesigauna pertekliaus mirksiukas.gif
Guotė
QUOTE(Baltike @ 2010 03 16, 11:22)
Tai kad yra Šiaulių gatvėje, berods g.gif . Čia kai tik užėjo kalba apie Šiaulių gatvės rekonstrukciją ir asfaltavimą, tai "Pajūrio naujienos" rašė - prasiveskite, dujas, vandentiekį ir kitas komunikacijas, nes išasfaltavus 10 ar tai 15 metų gatvėje jokių kasinėjimų daryti nebus galima. Ir pas mus dar iki ES tos dujos vestos - su kaimynais kalbėjausi, tai jau apie 15 metų jomis kūrenasi.
*

kažkas ten pas mus kitaip, žinok...va nežinau kas, bet ar planų nėr...ar kažkas, nes kanalizaciją jau prasivedę esam...
TAI NIEKAS MALKŲ NESATE PIRKĘ?
Papildyta:
QUOTE(Raja28 @ 2010 03 16, 11:39)
Plotas 200kv2, o modelis DS 22 mirksiukas.gif
talpos nedejom, nes nereikia, peciaus galingumas atitinka apsildoma plota, tad nesigauna pertekliaus mirksiukas.gif
*

Va mums santechnikas patarinėja imti daug didesnį, nors plotas apie 160 m...tai vyras ieškojo info, ir nusprendė neklausyti...Gal tu turi tų žmonių, kurie jums statė tel...norėtūsi sužinoti daugiau...
Beje, kaip Jūs šildote....mes mišriai p[lanuojame grindimis ir radiatoriais...
Raja28
QUOTE(amri @ 2010 03 16, 12:48)
kažkas ten pas mus kitaip, žinok...va nežinau kas, bet ar planų nėr...ar kažkas, nes kanalizaciją jau prasivedę esam...
TAI NIEKAS MALKŲ NESATE PIRKĘ?
Papildyta:

Va mums santechnikas patarinėja imti daug didesnį, nors plotas apie 160 m...tai vyras ieškojo info, ir nusprendė neklausyti...Gal tu turi tų žmonių, kurie jums statė tel...norėtūsi sužinoti daugiau...
Beje, kaip Jūs šildote....mes mišriai p[lanuojame grindimis ir radiatoriais...
*

Didesnio tikrai neimkit, mes pries tai turejom didesni, tai dabar jau 2 metai teismuose su tais kas dejo bilinejames doh.gif
tai dabartini mums dejo Vilpra, mes viska darem per firma, kad turet popierius is energetikos inspekcijos, kad butu peciaus galingumo paskaiciavimo dokumentai statymo projektukas.
Pas mus grindinis virtuveje vonioje duse koridoriuje, kitur radiatoriai, kurenam malkom per salcius nakti angliu imetam siupeliuka mirksiukas.gif
Guotė
QUOTE(Raja28 @ 2010 03 16, 11:54)
Didesnio tikrai neimkit, mes pries tai turejom didesni, tai dabar jau 2 metai teismuose su tais kas dejo bilinejames doh.gif
tai dabartini mums dejo Vilpra, mes viska darem per firma, kad turet popierius is energetikos inspekcijos, kad butu peciaus galingumo paskaiciavimo dokumentai statymo projektukas.
Pas mus grindinis virtuveje vonioje duse koridoriuje, kitur radiatoriai, kurenam malkom per salcius nakti angliu imetam siupeliuka mirksiukas.gif
*

O kiek viena pakura maždaug dega...???
Ar įsileistum į svečius kada pažiūrėti ir papasakotum?
Raja28
QUOTE(amri @ 2010 03 16, 13:06)
O kiek viena pakura maždaug dega...???
Ar įsileistum į svečius kada pažiūrėti ir papasakotum?
*

Ivairiai, priklauso nuo medienos stambumo ir sausumo, bijau net sumeluot apie 4val. kazkur , nes visad kazkaip skirtingai buna.As tai sistemele isivedus esu, nes su tokiu pecium reik gudraut biski biggrin.gif per salcius 2-3 klebiai malku sueina, dabar tik 21val. pakuriu ir viskas.
Tai galit uzlekt sveciuosna, kita savaite butu geriau, nes vyras savaitgali grysta, issamiau papasakotu mirksiukas.gif
Guotė
QUOTE(Raja28 @ 2010 03 16, 12:28)
Ivairiai, priklauso nuo medienos stambumo ir sausumo, bijau net sumeluot apie 4val. kazkur , nes visad kazkaip skirtingai buna.As tai sistemele isivedus esu, nes su tokiu pecium reik gudraut biski  biggrin.gif per salcius 2-3 klebiai malku sueina, dabar tik 21val. pakuriu ir viskas.
Tai galit uzlekt sveciuosna, kita savaite butu geriau, nes vyras savaitgali grysta, issamiau papasakotu mirksiukas.gif
*

Va liuks...ir mano šeimyna bus sveika, galės dičkis mažikę pažiūrėt namie...
Samta0204
Sveikos 4u.gif
Pas mus po truputi darbeliai juda, santechnikai ir elektrikas intensyviai darbuojasi 4u.gif Dabar iskyla klausimas del grindu, isvedus grindini sildyma reikeis apsiltinti ir uzbetanuoti, kiek Jums tai kainavo, gal kas kokiu meistru parekomenduos blush2.gif Vieni paskaiciavo beveik po 50lt uz kv.m su apsildinimo medziagom visom ar normali kaina g.gif ?
Taikute
QUOTE(Raja28 @ 2010 03 16, 12:43)
o kiek kvadratu pas jus namukas, kiek sildomo ploto?
*

Pas mus kotedziukas 170kv, o sildomo ploto bus apie 100kv, pirmame aukste visos sildomos grindys, o antrame radiatoriai. Malku nereikes pirkti nes uosvis miska turi wink.gif tad dujas mums neapsimoka vestis. Mano kuminas turi Vigasa tai labai patenkintas yra, ten kaip suprantu dalis automatikos yra, isvaziuojant galima uzstatyti mazesne temp ir jis automatiskai degins maziau. Cia vyro reiketu man klausti jis detaliau paaiskins, na dabar ziuresim kai pajungs kaip kas veiks wink.gif Mes irgi tarp Atmoso ir Vigaso vis svarstem svarstem, bet gavom geresni Vigas pasiulyma tai kazkaip ir susigundem 4u.gif
Raja28
QUOTE(amri @ 2010 03 16, 13:40)
Va liuks...ir mano šeimyna bus sveika, galės dičkis mažikę pažiūrėt namie...
*

Nu tai su vaikais atlekit mirksiukas.gif
QUOTE(Taikute @ 2010 03 16, 14:39)
Pas mus kotedziukas 170kv, o sildomo ploto bus apie 100kv, pirmame aukste visos sildomos grindys, o antrame radiatoriai. Malku nereikes pirkti nes uosvis miska turi wink.gif tad dujas mums neapsimoka vestis. Mano kuminas turi Vigasa tai labai patenkintas yra, ten kaip suprantu dalis automatikos yra, isvaziuojant galima uzstatyti mazesne temp ir jis automatiskai degins maziau. Cia vyro reiketu man klausti jis detaliau paaiskins, na dabar ziuresim kai pajungs kaip kas veiks wink.gif  Mes irgi tarp Atmoso ir Vigaso vis svarstem svarstem, bet gavom geresni Vigas pasiulyma tai kazkaip ir susigundem  4u.gif
*

na jei kas turi is pazystamu tai gerai thumbup.gif , o jei dar ir kaina gera tai thumbup.gif
Guotė
QUOTE(Raja28 @ 2010 03 16, 13:53)
Nu tai su vaikais atlekit mirksiukas.gif

na jei kas turi is pazystamu tai gerai thumbup.gif , o jei dar ir kaina gera tai  thumbup.gif
*

Raja, jei ne paslaptis, kiek gavosi Jums visa sistema su pečium?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.