Įkraunama...
Įkraunama...

Statomes namus Klaipedos krastuose $$$$$

QUOTE(indruciukas @ 2010 03 18, 11:55)
Pirmame aukste tai grindinis ir laminatas- tegul kas nori tas sako, kad "desovai" laminatas, bet tos nuomones as nekeisiu  schmoll.gif  Uzknisa,kai nueini pas draugus kur parketas, tai tik iejai i namus ir neduok dieve su batais ant parketo...o ir is terasos i kambary ieinant turi gerai ant senovinio "sepetinio" kilimelio padus patrinti  doh.gif
o vat antrme aukste, tiksliau miegamuosiuose, tai niekaip nebeapsisprendziam (-iu hihihi.gif )

As ir dziaugiuos neatsidziaugiu namie turimu laminatu...KAip ir anksciau rasiau,nebereik kontroliuot vaiku, kad nedauzytu, nebraizytu su zaislais gridu...laminatas nieko nebijo biggrin.gif O dar kai namie suo, kuris megsta savo nagus "pakasyt" i grindys thumbup.gif

QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 18, 12:35)
Mes mansardoj desim radiatorius, vaizdas bus geras  doh.gif

Nesuprantu kuo jau tie radijatoriai tiek vaizda gadina g.gif Man jie miegamuosiuos kambariuose is vis nekliuna. Va pas mus sugalvojo neblogai ties slaitu-stoglangiu juos taip ileist i siena, tai liuks dabar nei trukdo, nei issikise. Na aiskus kur jau vitrininiai langai , tai jei nekaip ziurisi.Mes esam suplanave langus nuo grindu apie30-40cm.,o po jais det konvektorius. Va kazka panasaus i tuos.
http://www.vilterma....dex.php?cid=468

Atsakyti
QUOTE(sania @ 2010 03 19, 10:37)
As ir dziaugiuos neatsidziaugiu namie turimu laminatu...KAip ir anksciau rasiau,nebereik kontroliuot vaiku, kad nedauzytu, nebraizytu su zaislais  gridu...laminatas nieko nebijo biggrin.gif O dar kai namie suo, kuris megsta savo nagus "pakasyt" i grindys thumbup.gif
Nesuprantu kuo jau tie radijatoriai tiek vaizda gadina g.gif Man jie miegamuosiuos kambariuose is vis nekliuna. Va pas mus sugalvojo neblogai ties slaitu-stoglangiu juos taip ileist i siena, tai liuks dabar nei trukdo, nei issikise. Na aiskus kur jau vitrininiai langai , tai jei nekaip ziurisi.Mes esam suplanave langus nuo grindu apie30-40cm.,o po jais det konvektorius. Va kazka panasaus i tuos.
http://www.vilterma....dex.php?cid=468



mes toki turim po didziuoju langu, jie labai nedaug silumos teduoda nes maziukai, siaip siek tiek del silumos ir viskas doh.gif
Atsakyti
labukas visiems. neduoda ramybes man mano pertvaros. kas is jusu yra pasidares pertvaras is silikatiniu plytu , ( plytos apie 100 mm plocio).
gipsokartoniniu nenoriu, nes dabar labai vargstam , garsoizolicijos jokios sad.gif pradziai planavome kaip ir visas namas is Fibo, tai ir pertvaras, na aisku tik siauresnes. na o musu stat.vadovas sako, kad siaip galetume ant pertvaru sutaupyti ir deti silikatines. na o vakar isgirdau, kad Fibo visdel to duoda didesne garso izoliacija , jei pertvaros is ju. labai idomu, kas turi ne fibo pertvaras, kaip su garso izoliacija? nes man paciai jau kaip kompleksas , dabar bute pvz neimanoma net normaliai i WC nueiti, girdes visas butas sad.gif(( lbai noretusi isvengti sito name..
Atsakyti
QUOTE(Gala* @ 2010 03 19, 10:44)
labukas visiems. neduoda ramybes man mano pertvaros. kas  is jusu yra pasidares pertvaras is  silikatiniu plytu , ( plytos apie 100 mm plocio).
gipsokartoniniu  nenoriu, nes dabar labai vargstam , garsoizolicijos jokios sad.gif pradziai planavome kaip ir visas namas is Fibo, tai ir pertvaras, na aisku tik siauresnes. na o musu stat.vadovas  sako, kad siaip galetume ant pertvaru sutaupyti ir  deti silikatines. na o vakar isgirdau, kad Fibo visdel to duoda didesne garso  izoliacija , jei pertvaros  is  ju.  labai  idomu, kas turi  ne fibo pertvaras, kaip  su garso  izoliacija?  nes man  paciai  jau kaip kompleksas , dabar  bute pvz neimanoma  net  normaliai i  WC nueiti, girdes visas butas sad.gif(( lbai noretusi isvengti sito name..

Pas mus gipskartonio pertvaros bus, tai desim garso izoliacine plevele plius, bet ne visur.
Papildyta:
QUOTE(sania @ 2010 03 19, 09:37)

Nesuprantu kuo jau tie radijatoriai tiek vaizda gadina g.gif Man jie miegamuosiuos kambariuose is vis nekliuna. Va pas mus sugalvojo neblogai ties slaitu-stoglangiu juos taip ileist i siena, tai liuks dabar nei trukdo, nei issikise.

Jei radiatoriai po uzuolaidom tai ok, o jei matosi, nu man negrazu.
O kai paziuriu, kai padaro vitrininius langus ir radiatoriai 30 cm. aukscio, nu tai man isvis doh.gif
As tai galvoju ar mums uztektu 1 radiatoriaus tame idubime (2m.x2m.) prie lango g.gif . Si patalpa mansardoj 30 kvadratu kazkur ir atvira i 1 auksto hola, tai galvoju prieitu silumos is 1 auksto g.gif . MB kazkaip sako, gal dar 1 radiatoriu det kur ant sienos doh.gif ..


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 19, 13:24)
Pas mus gipskartonio pertvaros bus, tai desim garso izoliacine plevele plius, bet ne visur.
Papildyta:


O kai paziuriu, kai padaro vitrininius langus ir radiatoriai 30 cm. aukscio, nu tai man isvis  doh.gif

O as nenoriu vitrininiu langu iki zemes, nes kiek kur teko but kur tokie yra, tai vistiek ties jais zymiai salciau-jauciasi saltis. Va pas mus yra tik vienas dvigubas langas-durys vitrinines iseit i terasa, tai prie ju jauciasi, kad traukia....Tai kadangoi mazoji, labai megsta zaist prie to lango-duru, tai ziemai, net pleda pakloju doh.gif Todel turim susiprijektave, kad vitrininiai langai bus pakleti apie 30-40 cm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sania: 19 kovo 2010 - 12:41
QUOTE(sania @ 2010 03 19, 10:37)
Mes esam suplanave langus nuo grindu apie30-40cm.,o po jais det konvektorius. Va kazka panasaus i tuos.
http://www.vilterma....dex.php?cid=468



QUOTE(sania @ 2010 03 19, 13:41)
O as nenoriu vitrininiu langu iki zemes, nes kiek kur teko but kur tokie yra, tai vistiek ties jais zymiai salciau-jauciasi saltis. Va pas mus yra tik vienas dvigubas langas-durys vitrinines iseit i terasa, tai prie ju jauciasi, kad traukia....Tai kadangoi mazoji, labai megsta zaist prie to lango-duru, tai ziemai, net pleda pakloju doh.gif Todel turim susiprijektave, kad vitrininiai langai bus pakleti apie 30-40 cm.


Ar as kazko nesuprantu, ar jau naujos statybos nusimato g.gif bigsmile.gif

Man vitrinos grazu wub.gif Bet jau miegamuosiuose planuojant jas daryti, reik labai daug ka apgalvoti... o tai bus kaip mums lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 03 19, 14:59)
Ar as kazko nesuprantu, ar jau naujos statybos nusimato  g.gif  bigsmile.gif

Man vitrinos grazu  wub.gif  Bet jau miegamuosiuose planuojant jas daryti, reik labai daug ka apgalvoti... o tai bus kaip mums  lotuliukas.gif

Mes tokie , kurie be statybu negali biggrin.gif Turim "ant stalo" pasikloje savo svajoniu namuka, kuri pastatyt sutrukde ta krizzzzzze lotuliukas.gif Tai va ten numatomi tokie langai, ir visa kita smile.gif

O del langu vitrininiu antram aukste, tai tiesa sakai. PAs mus turetu but tokie nedideli, bet ir nuo zemes 30-40 cm. Tai va mastau, kaip reiks su jais issiverst, kur koks baldas tilps g.gif
Isvada gaunasi tokia, kad reiks koreguot ta vadinama" ateities svajoniu namuko plana" lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 19, 13:24)
As tai galvoju ar mums uztektu 1 radiatoriaus tame idubime (2m.x2m.) prie lango g.gif . Si patalpa mansardoj 30 kvadratu kazkur ir atvira i 1 auksto hola, tai galvoju prieitu silumos is 1 auksto g.gif . MB kazkaip sako, gal dar 1 radiatoriu det kur ant sienos  doh.gif ..
user posted image

Na tokiu atveju reiktu det, jau dideli radiatoriu...ir taip dar reiktu pagalvot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sania: 19 kovo 2010 - 14:08
QUOTE(sania @ 2010 03 19, 14:10)


Na tokiu atveju reiktu det, jau dideli radiatoriu...ir taip dar reiktu pagalvot g.gif

Po langu tai dideli, bet ne po langu radiatoriu tai jau nenoriu doh.gif

Musu langai dauguma 60cm. nuo grindu, nu taip sumasciau biggrin.gif (isskirus vonias)
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 19, 02:09)
Geras zodis, ko kabinejies tongue.gif
Kai issiklijuosi plytkas, butinai atleksiu i svecius  mirksiukas.gif

tai gerai galesi uzsukt, tik kada tas bus tai neaisku biggrin.gif , mes gi vezlisku greiciu statom ax.gif pradzioj jas visas noriu susipirkt, tik tada kviesti meistra, kad nelopytu po patalpa.
Papildyta:
QUOTE(Gala* @ 2010 03 19, 12:44)
labukas visiems. neduoda ramybes man mano pertvaros. kas   is jusu yra pasidares pertvaras is  silikatiniu plytu , ( plytos apie 100 mm plocio).
gipsokartoniniu  nenoriu, nes dabar labai vargstam , garsoizolicijos jokios sad.gif pradziai planavome kaip ir visas namas is Fibo, tai ir pertvaras, na aisku tik siauresnes. na o musu stat.vadovas  sako, kad siaip galetume ant pertvaru sutaupyti ir  deti silikatines. na o vakar isgirdau, kad Fibo visdel to duoda didesne garso  izoliacija , jei pertvaros  is  ju.  labai  idomu, kas turi  ne fibo pertvaras, kaip  su garso  izoliacija?  nes man  paciai  jau kaip kompleksas , dabar  bute pvz neimanoma  net   normaliai i  WC nueiti, girdes visas butas sad.gif(( lbai noretusi isvengti sito name..

gali nesukt galvos mirksiukas.gif turi minusu ir fibo vidiniai blokeliai, jie ploni 10 arba 15cm tai trupa kaip velniai ar rozete ipjaut, ar vandentiekio vamzdi i siena ileist tai vietomis kiaurai skyle gaunasi(taip jie skyla )
as dabar pagalvociau ar negeriau silikatine plyta(kuri seip 12cm) bet tikrai netrupa kiaurai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo palang-mamyte: 19 kovo 2010 - 19:50
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 19, 21:24)
As tai galvoju ar mums uztektu 1 radiatoriaus tame idubime (2m.x2m.) prie lango g.gif . Si patalpa mansardoj 30 kvadratu kazkur ir atvira i 1 auksto hola, tai galvoju prieitu silumos is 1 auksto g.gif .


Siluma kyla i virsu mirksiukas.gif Mes antram aukste net uzsukam radiatorius, nes ir taip silciau nei pirmam biggrin.gif Tik jei atvira patalpa, kazin ar pernelyg neissisklaido g.gif Na, bet jei pastoviai sildysit, tai viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
To palang-mamyte

4u.gif dekoju , uz pasisakyma, mane vyras irgi ramina, bet vistiek norejosi ir kitu nuomone isgirsti, tad galesiu ramia sirdimi duoti leidima del silikatiniu plytu.
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2010 03 18, 19:07)
na jei svarbu tik tas žodelis, kad mieste tai lai perka  smile.gif .. Va jau kiek laiko senieji Tauralaukio kvartalai stovi... iki šiol neasfaltuoti.. na ir kas kad miesto teritorija? tai tik skamba patraukliai, bet tik tiek . o ten dar plius ir sodai .. Sklypai maži, išplanavimas sodų.. Jei jau galvoja taip toli į ateitį, tai tikrai besiplečiant miestui artimiausi rajono priemiesčiai taps vos ne miesto centru  smile.gif aš ten 150t už sodą nemokėčiau nors užmušk.. nors ir ale  miesto teritorijoje..


Nu zinai, Westa, buvai teisi - nuvaziavau siandien i Tauro sodus pasiziuret - liudnokas vaizdelis ten, tokie baisus ir keliai, ir elektros stulpai vaizda bjauroja, o kitur Tauralaukyj, kur neasfaltuota, tai nieko gera - pilna senu gigantu, vaiduokliu...Tauralaukyj grazu tik Eramos kvartale ir Dvaro slenyj...
Taigis spjausim i zodi "miestas" ir ieskosim sklypuko rajone, kur geresne situacija rolleyes.gif
Atsakyti