Įkraunama...
Įkraunama...

Statomes namus Klaipedos krastuose $$$$$

QUOTE(indruciukas @ 2010 03 21, 14:09)
zinoma galima isirengti ir su pigesnemis medziagomis drinks_cheers.gif  Bet kad perkant su tom akcijom visom yra toks dalykas,kad pas pazitamus uzejes rasi tuos pacius tapetus ir tas pacias plyteles... o taip norisi, kad tie nameliai butu kuom tai kitokie nei visu.. blush2.gif  As daug visokiu ideju turiu kaip tai padaryti ne brangiomis medziagomis (kokiem penkiems namams uztektu  lotuliukas.gif ),bet kai pradedu ieskotis,kas jas igyvendintu- gaunasi, kad uz darba reik susimoketi tiek,kad jau ne taip ir pigu gaunasi...
Na pvz.pas viena studente-dizainere maciau senukinius dazomus tapetus,kazkas tokio:
http://www.senukai.l...-5276-15_4.html
Dazytus dekupazine technika su visais ten sendinimais,auksavimais ir t.t.  pas ja ta siena tokia nedidele,tai buvo pasirinktas kaip akcentas- gavosi,kazkaus panasaus kaip tie lincruistos tapetai
http://www.lincrusta...ductCode=PE0804
Medziagu kaina tai labai nedidele, bet jau uz darba kai paskaiciavo  doh.gif

http://public.fotki....sornament2.html
Sonata B, cia as radau ta dekoratyvini tinka zidiniui.. Kainos 120lt/m uz parasta tinkavima ir dar +100lt/m uz "azura"... ir vel gaunasi sumele  doh.gif
Gal kas is mergaiciu zinot dar kokiu meistreliu kurie tokiu tinku uzsiima,ar lipdiniais? labai buciau dekinga uz kontaktus  :4u

Ir dar norejau klausti, gal kas esate "persikele" nuotrauka ant audinio? Kur tai darete ir kiek kainavo ir ar patenkintos rezultatu?



Labas,

Mes domejomes savo foto perkelt ant audinio kad gautusi kazkas panasaus i foto tapeta tai kvadratinio metro kaina jei puikiai pamenu paskaiciavo 70 lt. Po to dar kazkur ziurejom tai irgi ne is pigiausiu variantu.

O tie kur dekoratoriai tai ju darbai SUPERRRR 4u.gif labai patiko wub.gif

Papildyta:
Rytine Kava, tiesa o kaip tie santechnikai kur rekomendavau? Ka jie jums paskaiciavo? Ar sugebetu padaryt ka jums reikia? smile.gif
Papildyta:
Indruciuk, tikrai labai grazu yra priderinti tapetus is tu paciu spalvu ir audini tiek baldams tiek uzuolaidoms. Atrodo labai ispudingai. 4u.gif

MERGINOS, parekomenduokite kokius nors virtuves baldu gamintojus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonata_B @ 2010 03 21, 19:22)
MERGINOS, parekomenduokite kokius nors virtuves baldu gamintojus? ax.gif


Mes Alante daremes, tai kol kas nesuluzo dar niekas smile.gif

As vis vargstu su augalu pasirinkimu - noriu visokiu medziu, bet visi netilps, tai reikia tramdyt norus blush2.gif Mano norams patenkinti reikia parko ax.gif

RK, galesiu dabar tave konsultuot del greitai auganciu medziu, prisiskaiciau visko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonata_B @ 2010 03 21, 19:22)
Labas,

Mes domejomes savo foto perkelt ant audinio kad gautusi kazkas panasaus i foto tapeta tai kvadratinio metro kaina jei puikiai pamenu paskaiciavo 70 lt. Po to dar kazkur ziurejom tai irgi ne is pigiausiu variantu.



na turiu minciu musu nuotrauka viena kabinti miegamajam..butu koks 1,5x1m.. grazu, kai ant audinio perklelia ir be remu kabina wub.gif ... Tik kazin kaip kokybe tokiu paveikslu g.gif

o kokius meistrus tavo dizaineriai rekomenduoja dekoratyviniam tinkui?
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2010 03 21, 20:31)
Mes Alante daremes, tai kol kas nesuluzo dar niekas smile.gif 

As vis vargstu su augalu pasirinkimu - noriu visokiu medziu, bet visi netilps, tai reikia tramdyt norus  blush2.gif  Mano norams patenkinti reikia parko  ax.gif

RK, galesiu dabar tave konsultuot del greitai auganciu medziu, prisiskaiciau visko  doh.gif


Dekui, vyras Alantui du kart siunte brezinius ir laukeme is ju paskaiciavimo bet taip nieko ir nesulaukem g.gif reikes megint i vieta nuvaziuot su breziniais smile.gif
Papildyta:
QUOTE(indruciukas @ 2010 03 21, 20:40)
na turiu minciu musu nuotrauka viena kabinti miegamajam..butu koks 1,5x1m.. grazu, kai ant audinio perklelia ir be remu kabina wub.gif ... Tik kazin kaip kokybe tokiu paveikslu  g.gif

o kokius meistrus tavo dizaineriai rekomenduoja dekoratyviniam tinkui?


Kokybe tu foto yra tada kuomet yra geros tai yra dideles rezoliucijos pati foto nuotrauka padaryta va smile.gif

Dizainere rekomendavo toki Rolanda buvau jau minejusi ir as pati jei pameni dar tokia viena mergina irgi buvau minejusi berods ji is Vilniaus.
Atsakyti
QUOTE(sania @ 2010 03 21, 18:35)
Pas mus jau dabar zolynas plaukia,gyvenam kaip kokioj saloj - vandenio apsupty lotuliukas.gif JAuciu amen mano zolynui, kuri rudeni pasejom doh.gif  lotuliukas.gif


MB grizo is statybu dabar, tai pas mus nei zolynai, nei keliukas neplaukia...pas mus blogiau- visgi balkonas vandeni leidzia verysad.gif Tai gerai,kad statybininkams ne visus pinigelius atidavem- gales krapstytis kol sutvarkys...
QUOTE(ilonux @ 2010 03 21, 19:11)
Mano krastovaizdzio architekte i samata yra irasius Šermukšnis paprastasis "Pendula" - Sorbus aucuparia "Pendula" . Vadinasi, yra sermuksniu pendulu  smile.gif


As net nesiginciju, kad ju nera, as labai dziaugiuosi thumbup.gif - tik,kad niekur nesu macius sermuksniu sakomis i apacia- tai jau kai bus pasodinti- zysiu,kol nuotraukele kokia imesi bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sonata_B @ 2010 03 21, 19:45)
Dizainere rekomendavo toki Rolanda buvau jau minejusi ir as pati jei pameni dar tokia viena mergina irgi buvau minejusi berods ji is Vilniaus.


O tu ju darbus jau matei?Ir kaip kainos?
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 03 21, 20:40)
na turiu minciu musu nuotrauka viena kabinti miegamajam..butu koks 1,5x1m.. grazu, kai ant audinio perklelia ir be remu kabina wub.gif ... Tik kazin kaip kokybe tokiu paveikslu  g.gif

Kaip ir sake Sonata_B kokybe priklausys nuo pacios nuotraukos kokybes.

As noreciau ivairias vaiku foto perkelti ir ant drobes ir ju kambariuos prikabinet. Bet kaip sakant , tai brangus malonumas...tai pakolkas reiks pasitenkint foto su remeliais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 03 21, 20:50)
MB grizo is statybu dabar, tai pas mus nei zolynai, nei keliukas neplaukia...pas mus blogiau- visgi balkonas vandeni leidzia  verysad.gif  Tai gerai,kad statybininkams ne visus pinigelius atidavem- gales krapstytis kol sutvarkys...
As net nesiginciju, kad ju nera, as labai dziaugiuosi thumbup.gif - tik,kad niekur nesu macius sermuksniu sakomis i apacia- tai jau kai bus pasodinti- zysiu,kol nuotraukele kokia imesi bigsmile.gif
Papildyta:
O tu ju darbus jau matei?Ir kaip kainos?


Konkreciai darbu nemaciau tik rode viena ten reljefine moteri padaryta, tai atrodo puikiai. Siaip irgi daro visus tuos grozius. O kainos as jo dar neklausiau. Kaina turiu tik tos vilniskes ji jei gerai pamenu nuo 100-120 iki 200 lt uz m2.
Atsakyti
QUOTE(Sonata_B @ 2010 03 21, 19:00)
Konkreciai darbu nemaciau tik rode viena ten reljefine moteri padaryta, tai atrodo puikiai. Siaip irgi daro visus tuos grozius. O kainos as jo dar neklausiau. Kaina turiu tik tos vilniskes ji jei gerai pamenu nuo 100-120 iki 200 lt uz m2.

pas mane Rolandas dizaineriavo pirtyje ir jo žmogus lipdė mums sienas.. man labai gražu.. ir kas matė, daugumai manau patiko smile.gif
Atsakyti
Indruciuk, radau internete to sermuksnio nuotrauka smile.gif
Papildyta:
Indruciuk, radau internete to sermuksnio nuotrauka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2010 03 21, 21:35)
Indruciuk, radau internete to sermuksnio nuotrauka  smile.gif
Papildyta:
Indruciuk, radau internete to sermuksnio nuotrauka  smile.gif

o tai ir su baltom uogom buna ar cia jie tokie kai zydi... g.gif Man didziausia grozis yra ju RAUDONOS uogos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sania: 21 kovo 2010 - 19:38
Darėm nuotrauką su žmonių vaizdais ant drobės. Foto kokybė tikrai gera. Tik man nepatinka žmonių veidai kaip gaunais ant drobės. Vėliau kada bandysiu dar daryti gamtos vaizdą. manau turėtų būti gerai
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 03 21, 20:50)
MB grizo is statybu dabar, tai pas mus nei zolynai, nei keliukas neplaukia...pas mus blogiau- visgi balkonas vandeni leidzia  verysad.gif  Tai gerai,kad statybininkams ne visus pinigelius atidavem- gales krapstytis kol sutvarkys...

Va si problema yra dazna su balkonais verysad.gif . Man asmeniskai labai graziai ziurisi namas su balkonais, bet MB buvo kategoriskai pries juos, nes sake labai sudetinga juos izoliuot, kad neleistu vandens. Kaip jis issireiske:laimes dalykas pasiseks ar nea. Va pas uosviene jau daugybe kartu yra tvarkyti balkonai, bet vis tiek vandenelis randa pro kur prateket doh.gif
Atsakyti