Įkraunama...
Įkraunama...

Statomes namus Klaipedos krastuose $$$$$

QUOTE(sania @ 2010 03 23, 16:28)
Vis ziuriu per langa ar lenda mano pasodinti krokai ar nea...ir laukiu tu graziu ziedu biggrin.gif

Pas mane pagaliau pusnys nuo gėlių darželio nutirpo, palikdamos nemažą sluoksnį žvyro doh.gif . Bet ir per tą žvyrą kažkokie daigai prasimušė bigsmile.gif , tik nežinau dar tulpių ar krokų. Šįryt pamačius šokinėjau kaip vaikas.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 23, 16:49)
O kur tavo pavasariskas avataras biggrin.gif ? Atsisviezink ir tu  tongue.gif



As ir pavasari lieku meska prie zidinio, niekur iseit nenoriu smile.gif

QUOTE(Baltike @ 2010 03 23, 18:13)
Pas mane pagaliau pusnys nuo gėlių darželio nutirpo, palikdamos nemažą sluoksnį žvyro doh.gif . Bet ir per tą žvyrą kažkokie daigai prasimušė bigsmile.gif , tik nežinau dar tulpių ar krokų. Šįryt pamačius šokinėjau kaip vaikas.


Pas mane irgi jau lenda daigeliai, o snieguoles jau tuoj prazys thumbup.gif Gal suzinojai netycia kontaktus supynes?
Del to sirdy pavasaris...Ir dar labai smagu, kad nebeturesiu "vaiduoklio" - nepabaigto statyt namo po langais, jau pajudejo jo uzbaigimo darbai, sudejo gegnes jau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2010 03 23, 17:21)
Gal suzinojai netycia kontaktus supynes?

Laukiu dar MB... Kažkur apie Kauną jau turėtų būti smile.gif .
Atsakyti
bigsmile.gif RK tikrai pavasarį jaučia.. thumbup.gif o jeigu dar pavasaris tęsiasi ištisus metus, tai šaunu... drinks_cheers.gif Susimąsčiau apie savo avatarą.. rolleyes.gif biggrin.gif

Žiūriu, jūs čia santechniką aptarinėjat, mums dar toli iki jos.. rolleyes.gif Mes langus renkamės. Papasakokit kokius dėjotės.. g.gif
Atsakyti
Dar turiu klausmeli... ar ant nudazytos sienos galima klijuoti tapeta g.gif Ar reik dar kaip paruosti?
Papildyta:


QUOTE(sania @ 2010 03 23, 11:07)
drinks_cheers.gif Mes ir pagrinde ziurejom i klavisus, o paskui jau ziurejom kaip remas. Nes kaip jau ir rasiau, norejau baltu nuleidimo klavisu (nes pabodo tuos blizgancius valyt), o ir kaina ju pigesne buvo, tai is vis liuks thumbup.gif


QUOTE(Sonata_B @ 2010 03 22, 22:46)
Beje gal demesi labiau atkreipti vertetu del paciu klavisu ne visi gamintojai siulo platu pasirinkima remu, tai vat is pradziu vertetu ziuret i klavisus o po to jau pasirinkti gamintoja  thumbup.gif


o ka ten tuos klavisus rinktis g.gif Arba metalinius arba baltus ir uz padoria kaina (maciau tu mygtuku ir po 1000lt yra doh.gif ) kurie tiks prie remo tuos ir imi biggrin.gif

Sonata B, jauciu,jau ikirejau blush2.gif , bet gal galima kaip nors tos vilniskes dekoratores kontaktus gauti? arba darbus pamatyti ax.gif
Sedim planuojam statybu biudzeta doh.gif nu ir nafig sumeles gaunasi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 23 kovo 2010 - 20:54
Sveikos statybininkės, pasiilgau jūsų 4u.gif tikiuosi visoms viskas sekasi "kaip sviestu patepta" biggrin.gif
Aš iškart su klausimu puolu lotuliukas.gif gal kas žinot kur juodžemio kokybiško (man reikia daržui, gėlynams) nusipirkt pigiau g.gif rudenį buvo 500 Lt už didžiąją mašiną, kaži kaip šį pavasarį g.gif

Einu lyst į albumą (tikiuosi RK slaptažodžio nepakeitė lotuliukas.gif ) pasigrožėt jūsų triobesiais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 03 23, 23:00)
o ka ten tuos klavisus rinktis  g.gif Arba metalinius arba baltus ir uz padoria kaina (maciau tu mygtuku ir po 1000lt yra  doh.gif ) kurie tiks prie remo tuos ir imi  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Hmmm, kokiu pavasariu cia kvepia rolleyes.gif , avatarai tiesiog lipte lipa biggrin.gif

Sania kokioj tu gatvej gyveni, primirsau? blush2.gif uzvakar su seimyna sliauziojom aplinkui, ejom pasivaiksciot , uzbegciau pasilabint, pasikavint kokia dienike kol vyras namuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raja28: 24 kovo 2010 - 10:19
QUOTE(rytorasa @ 2010 03 23, 17:57)
bigsmile.gif RK tikrai pavasarį jaučia..  thumbup.gif o jeigu dar pavasaris tęsiasi ištisus metus, tai šaunu...  drinks_cheers.gif  Susimąsčiau apie savo avatarą..  rolleyes.gif  biggrin.gif

Žiūriu, jūs čia santechniką aptarinėjat, mums dar toli iki jos..  rolleyes.gif Mes langus renkamės. Papasakokit kokius dėjotės..  g.gif

O ka apie savo avatara sumastei? Pagal nicka tiktu kokia beganti mergina per rasota pieva basikom, tekant saulei ax.gif ar gulinti geliu pievoj su smilga burnoj ax.gif . O gal tu nesi romantike, isdykus, gal esi labai rimta motera, tai netiktu po pievas lakstyt lotuliukas.gif . Nu jau cia svaigstu...
Mes medinius doletos dejom langus. Daug kartu diskutavom apie langus, gal skaitei, konspektavaisi?

QUOTE(Renna @ 2010 03 24, 08:41)
Sveikos statybininkės, pasiilgau jūsų 4u.gif tikiuosi visoms viskas sekasi "kaip sviestu patepta"  biggrin.gif 
Aš iškart su klausimu puolu  lotuliukas.gif gal kas žinot kur juodžemio kokybiško (man reikia daržui, gėlynams) nusipirkt pigiau g.gif rudenį buvo 500 Lt už didžiąją mašiną, kaži kaip šį pavasarį g.gif

Einu lyst į albumą (tikiuosi RK slaptažodžio nepakeitė lotuliukas.gif ) pasigrožėt jūsų triobesiais  wub.gif
..
Labas bigsmile.gif , vis pagalvodavau kaip sekasi tau. Ilonux sake, kad mazasis neramus.
Pas mus tai leti tempai per tuos salcius, tikiuosi dabar jau pajudesim, nes viduj tik perdanga yra ir stogas apsiltintas. Kita savaite pils betona.
Slaptazodzio nepakeiciau biggrin.gif . O as, tai visai nestatybines foto pridejus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sania @ 2010 03 23, 11:45)
- Tai tas kamuoliukas ir reiskias, kad esu did. teniso gerbeja.  biggrin.gif Laukiu nesulaukiu kada galesiu vel palakstyt paskui geltona kamuoliuka thumbup.gif

Nu as irgi gerbeja- tik zaidziau pries kokius 5 metus paskutini syki..ir tas zaidimas mano- kova be taisykliu lotuliukas.gif svarbu issilakstyti paskui kamuoliuka...
O tu tik siaip tenisa zaidi, ar ir kokiuose turnyruose dalyvauji? Ir kur lankai jei ne paslaptis? I az jei gali atsakyk, kad cia temos netersti blush2.gif Turiu as toki sumanyma..reik kad zmogus apie tai suprantantis apsviestu mane ax.gif
Papildyta:
Nu vakar skaiciavom is akies su vyru,kiek mums dar pinigeliu teks pakloti, tai ir susibalamutijom- kiek dabar sienu glaistymas ir dazymas?ir kiek uz gipso sukimo luoms dabar kaina? aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 24 kovo 2010 - 11:44
QUOTE(Raja28 @ 2010 03 24, 12:18)
Hmmm, kokiu pavasariu cia kvepia rolleyes.gif , avatarai tiesiog lipte lipa biggrin.gif

Sania kokioj tu gatvej gyveni, primirsau? blush2.gif uzvakar su seimyna sliauziojom aplinkui, ejom pasivaiksciot , uzbegciau pasilabint, pasikavint kokia dienike kol  vyras namuose mirksiukas.gif

As tai Treniotos g. Salia Kretingos plento, toks namas su auksta medine tvora aptvertas. Tai prasom i svecius, kad ir sivakara, ar ryt kokiu tarpu (tik ryt is ryto zadu su mazaja i Klp palekt, reik jai kokia pavasarine striuke prigriebt ir kepure doh.gif ) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sania @ 2010 03 24, 13:32)
As tai Treniotos g. Salia Kretingos plento, toks namas su auksta medine tvora aptvertas. Tai prasom i svecius, kad ir sivakara, ar ryt kokiu tarpu (tik ryt is ryto zadu su mazaja i Klp palekt, reik jai kokia pavasarine striuke prigriebt ir kepure doh.gif ) mirksiukas.gif

tai mes Treniotos gatve iki Pievu gatves ejom,o tavo dar toliau yra, ar ne? na tai brukstelsiu ryt mirksiukas.gif
Atsakyti