Įkraunama...
Įkraunama...

Ledai - naminiai

QUOTE(Taurė @ 2011 06 10, 02:54)
*makaluoju pagrindą kur pavirti reikia. Kaži kuriuo metu ir kiek to medaus įpaišyti  g.gif

**Šitą receptuką makaluoju  4u.gif
http://allrecipes.co...eam/Detail.aspx

* NA TADA KAI sildai piena, kad istirptu, apie kiekius nebuvo parasyta unsure.gif
**o kas tas half-and-half tame recepte g.gif tipo pienas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2011 06 10, 00:21)
* NA TADA KAI sildai piena, kad istirptu, apie kiekius nebuvo parasyta  unsure.gif
**o kas tas half-and-half tame recepte  g.gif  tipo pienas  blink.gif

Ten sakyčiau liesa grietinėlė jei tokios būna Lietuvoje g.gif
Jei darysi receptuką, nepamiršk kai sutrinsi bananą su 3/4 grietinėlės, perkošti būtinai. Ir patį kaitintą ledų mišinį irgi būtina perkošti.
Atsakyti
oooo kaip smagu, kad tema atsigavo thumbup.gif thumbup.gif aš pati kiek aprimau su ledų gamyba , bet tuos dietinius bananinius karts nuo karto pasigaminu biggrin.gif essen.gif

Taure, jei tik yra galimybė, be abejo verta įsigyti, tą aparačiuką, kurio nereikia šaldyti ( kiek supratau, tai jo veikimo principas kaip ir Magimix'o ) - taip ir laikas sutaupomas mirksiukas.gif ir šiiap patogu, ( pvz. būna ,kad indas tiesiog netelpa šaldymo kameroje....) mirksiukas.gif

o pati tai vis dar svajoju apie tą Magimix'ą wub.gif wub.gif niu ir turėsiu kada nors (o gal ir greičiau gausis hihihi.gif )
Atsakyti
as siandien sumaisiau tokius, tik nemegstu sintetiku, tai vietoj "vaniles" isukau banana tongue.gif
daugiau pakomentuot negaliu nes dar nesusale smile.gif
http://irri-style.bl...-tresnemis.html
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2011 06 10, 08:39)
Ten sakyčiau liesa grietinėlė jei tokios būna Lietuvoje  g.gif
Jei darysi receptuką, nepamiršk kai sutrinsi bananą su 3/4 grietinėlės, perkošti būtinai. Ir patį kaitintą ledų mišinį irgi būtina perkošti.

Pasakykit man, vištai, kas bus jei neperkošiu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2011 06 10, 04:36)
Pasakykit man, vištai, kas bus jei neperkošiu?  unsure.gif

Jei norite, kad jaustusi bananų gabaliukai, košti nebūtina. Norint gauti banano skonio švelnią ledų masę, reikia košti. Po to galima įmesti pjaustytų bananų kai ledai bus beveik gatavi.
O išvirtą pagrindą būtina košti, kad atskirti kiaušinio gumulėlius, kurie, kad ir kaip bemaišytum, visvien susidaro.

Nukošus ledai būna švelnesni ir be jokių extra gumuliukų .

matuke, tavo nurodytas receptas sekantis mano experimentų sąrašę lotuliukas.gif Ten plakimo žiūriu daug, bet bus proga panaudoti dar vieną žaisla doh.gif
Papildyta:
QUOTE(irmulia @ 2011 06 10, 00:43)
oooo kaip smagu, kad tema atsigavo  thumbup.gif  thumbup.gif  aš pati kiek aprimau su ledų gamyba , bet tuos dietinius bananinius karts nuo karto pasigaminu  biggrin.gif  essen.gif

Taure, jei tik yra galimybė, be abejo verta įsigyti, tą aparačiuką, kurio nereikia šaldyti ( kiek supratau, tai jo veikimo principas kaip ir Magimix'o ) - taip ir laikas sutaupomas  mirksiukas.gif  ir šiiap patogu, ( pvz. būna ,kad indas tiesiog netelpa šaldymo kameroje....)  mirksiukas.gif

o pati tai vis dar svajoju apie tą Magimix'ą  wub.gif  wub.gif  niu ir turėsiu kada nors (o gal ir greičiau gausis hihihi.gif )

o kaip atrodo tavo svajonių žaislas ? Aš žinok galvojau pirkti aparatą kuris pats šaldo, kur nereikia kibirėlio dėt į kamerą. Po pirmos nesėkmės su dabartiniu kur turiu, jau nusižiūrėjau net kurį jamsiu, bet tikrai neverta g.gif Tie paprasti aparačiukai gamina labai gerus ledus jei laikomasi isntrukcijų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2011 06 10, 19:19)
o kaip atrodo tavo svajonių žaislas ? Aš žinok galvojau pirkti aparatą kuris pats šaldo, kur nereikia kibirėlio dėt į kamerą. Po pirmos nesėkmės su dabartiniu kur turiu, jau nusižiūrėjau net kurį jamsiu, bet tikrai neverta  g.gif Tie paprasti aparačiukai gamina labai gerus ledus jei laikomasi isntrukcijų  4u.gif


štai mano gražuolis wub.gif tokio noriu wub.gif
Magimix 11194

user posted image

o paprastą aparačiuką tai turiu , clatronic'ą - gerai veikia - tikrai nesiskundžiu, bet tas indo šaldymas tai truputį doh.gif gerai, kad mano šaldiklyje telpa jo indas ax.gif (specialiai jam vietą palikusi - jis visada šaldiklyje, ir kada reikia , tada ištraukiu mirksiukas.gif ) niu bet su tuo profesionaliu būtų žymiai paprasčiau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(matuke @ 2011 06 10, 11:07)
as siandien sumaisiau tokius, tik nemegstu sintetiku, tai vietoj "vaniles" isukau banana  tongue.gif
daugiau pakomentuot negaliu nes dar nesusale smile.gif
http://irri-style.bl...-tresnemis.html


tai gali naudoti natūralią vanilės ankštį mirksiukas.gif tikrai super gaunasi, tik tiek, kad teks ankštį įpjauti išilgai ir nugramdyti sėkliukes , esančias viduje . mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2011 06 10, 21:19)


matuke, tavo nurodytas receptas sekantis mano experimentų sąrašę  lotuliukas.gif Ten plakimo žiūriu daug, bet bus proga panaudoti dar vieną žaisla  doh.gif


Taure, gamink, ledai gavosi thumbup.gif
banano trinto neperkosinejau, jokiu gumuliuku nesijaute, ipyliau dar slakeli brendzio, vos, tipo del tu ledo kristaliuku, skoniui tas kiekis itakos neturejo mirksiukas.gif
man gal tik ciut saldoki, bet visa kita- nepriekaistinga tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2011 06 10, 07:39)
Ten sakyčiau liesa grietinėlė jei tokios būna Lietuvoje  g.gif
Jei darysi receptuką, nepamiršk kai sutrinsi bananą su 3/4 grietinėlės, perkošti būtinai. Ir patį kaitintą ledų mišinį irgi būtina perkošti.


gal tiktų pakeisti ta, kur 10 % riebumo? mastau.gif kuri kavai skirta? mirksiukas.gif

tokia :

user posted image
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2011 06 10, 21:18)
gal tiktų pakeisti ta,  kur 10 % riebumo? mastau.gif kuri kavai skirta?  mirksiukas.gif


Aš šiandien dariau nevirto pagrindo ledus, pirkau grietinėlę kavai, tik ne MŪ, o Dvaro... visiškai nesiplakė, nei kiek nepatištėjo, o pagal receptą reikėjo iki standumo suplakti... smile.gif kišau į kamerą taip kaip gavosi, žiūrėsim kas gausis, kai bus sušalę unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2011 06 10, 19:57)
...
man gal tik ciut saldoki, bet visa kita- nepriekaistinga  tongue.gif


aha, jie iš ties gan saldūs gaunasi mirksiukas.gif o mintis įmaišyti bananus į masę thumbup.gif reikės ir tokį variantą kada išbandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2011 06 10, 13:18)
gal tiktų pakeisti ta,  kur 10 % riebumo? mastau.gif kuri kavai skirta?  mirksiukas.gif

tokia :

user posted image

Taip, būtent half and half amerikonai pilą į kavą bigsmile.gif



Panos, ledai gavosi verti NUODĖMĖS wub.gif Bananinis receptukas, tai kažkas tokio ...
100 proc atitinka ledus aukštos klasės ledainėje wub.gif Kaip tik dieną prieš radus tą receptą, valgiau ledus ledainėje, bananinius. Namuose pagaminti gavosi identiški wub.gif Jie sunkūs, tirpdami virsta ne į vandenuką, o į tištą masę. Tai ledai kuriuos tirpstančius galima maišyti kaip košę. Skanumėlis wub.gif
Atsikėlus pridėsiu nuotraukų, dabar einiu miegoti, akys limpa doh.gif
Atsakyti