Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kuo barstysit jaunuosius, išeinančius iš Bažnyčios
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Įvairios smulkmenos
SandritaM
Neradau tokios temos. Pasidalinkite nuomonėmis ........

gal kas naudojotes geliu patrankomis,
kas naudojote žiedlapius.
ar muilo burbulus... o gal kas žinote ką orginalaus
user posted image

user posted image
Raimukooo
Rožių žiedlapiai jau kaip ir banalu, bet be galo gražu blush2.gif
Beja, dažnokai tenka sutikti,kad barsto ryžius - vaisingumą simbolizuoja.
xernesta
Na ryziai man tai nekaip atrodo, po to tarp jaunosios plauku pilna ryziu hihihi.gif Dar kokie balandziai po to uzpultu hihihi.gif Man tai grazu roziu ziedlapais wub.gif O burbulus pusti kaip jaunieji soka valsa flirt.gif
Smagi
Arba niekuo, arba rožių žiedlapiais smile.gif
kaubojey
Mus arba niekuo nebarstys, arba rožių žiedlapiais, labai gražu jais smile.gif, nors ir nebūtina smile.gif.
she
labai siulyciau ryziais nebarstyti, ypac jei jaunikio tamsus kostiumas, ziauriai apsitrupina ir apsivelia ryziu dulkem ir paskui bedos ilgai valant...
SandritaM
o gal kurios bandet ziedalapiu patrankas smile.gif?
leidzia jas prie baznycios ?
cipendeile
QUOTE(SandritaM @ 2010 03 14, 21:27)
*

na del baznycios tai nezinau kaip bet prie CMB tai tikrai leidzia ax.gif bet as galvojukad nelabai apsimoka ten kazkur apie pora minuciu byra tie ziedlapiai o kaipnuoja apie 700lt. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Papildyta:
na as esu nusipirkusi dirbtinu roziu zielpaniu ir konfeti patranku tai galvoju kad prie baznycios bus grazu wub.gif
rojukas
QUOTE(SandritaM @ 2010 03 14, 21:27)
*

Mums buvo pasakyta, kad negalima tik pacioje baznycioje barstyti. O lauke prasom...
Tad mes pasinaudojome Pirojus.lt paslaugomis smile.gif Uzsakeme ziedlapiu patrankas smile.gif Atrode nerealiai, paliko tikrai dideli ispudi smile.gif Siu akimirku foto laaaabaaai grazios smile.gif Tikrai vertas pinigu sis stebuklas smile.gif
SandritaM
QUOTE(rojukas @ 2010 03 17, 12:05)
Mums buvo pasakyta, kad negalima tik pacioje baznycioje barstyti. O lauke prasom...
Tad mes pasinaudojome Pirojus.lt paslaugomis smile.gif Uzsakeme ziedlapiu patrankas smile.gif Atrode nerealiai, paliko tikrai dideli ispudi smile.gif Siu akimirku foto laaaabaaai grazios smile.gif Tikrai vertas pinigu sis stebuklas smile.gif
*

jei ne paslaptis kiek kainavo? blush2.gif
Vanile83
teko matyti, kaip ryžių jaunajai į akis pribiro (vaikai ten kažkaip tėkštelėjo iš apačios), tai aš taip nenorėčiau, aš už žiedlapius! biggrin.gif
ievuzhe_d
Man tai vis dėlto gražiausia - rožių žiedlapiai, kad ir kaip tai įprasta. Ir dar labai gražu, kai jie ne margi, o tik balti. Norėjom tokių sau vestuvėm, bet kaimynai vis vien atnešė ir bėrė raudonųsmile.gif Na bet kad ir kaip, buvo gražu:)
NIDA*
mums tai graziausia ryziai butu,sakot, apkimba labai, tai gal plikyti geriau smile.gif o ar leidzia barstyt prie baznycios? kas paskui renka?
saule19841984
Man ryziai tai kazkaip svetima....is kur tai atejo...gal is kinijos kokios blush2.gif Man tai visai nelietuviska ir atleiskite - negrazu.
Taip pat pirkau dirbtinius roziu ziedlapius ir burbulu buteliukus, tokie grazuciai - sampano buteliuko formos ir uzrasu Wedding wub.gif tokiai jau progai

Pagalvokit jei ryziu uzkristu uz vesuvines sukneles, kur krutine, na tai ir neiskrapstyti visa vakara, o nemalonu manau doh.gif
akta
Rožių žiedlapiai labai gražu ir romantiška wub.gif aš labai tikiuosi kad "pulkas" tuo pasirupins blush2.gif
NIDA*
is kur gausite tu ziedlapiu?
Mimuke
QUOTE(NIDA* @ 2010 04 10, 20:08)
*

is roziu ax.gif ax.gif blush2.gif
NIDA*
QUOTE(Mimuke @ 2010 04 11, 13:18)
is roziu  ax.gif  ax.gif  blush2.gif
*

suprantu, kad nenupiesite blink.gif tai kiek tu roziu reikes! ir nejaugi verta pirkti geras geles, kad paskui jas taip skabyt, naudoti tik ziedlapius..
she
QUOTE(NIDA* @ 2010 04 11, 16:03)
suprantu, kad nenupiesite  blink.gif  tai kiek tu roziu reikes! ir nejaugi verta pirkti geras geles, kad paskui jas taip skabyt, naudoti tik ziedlapius..
*

ziedlapius nuo nebeisvaizdingu geliu surenka gelininkes, tereikia paprasyti savaite pries, kad parupintu mirksiukas.gif ir ziedlapiai puikiai isbuna saldytuve
egliux2184
Ryziai tikrai aju ne, prikris i sukuosena ir galesi rankiotis, arba paskui ant kokiu nuotrauku matysis lotuliukas.gif
o jei ziedlapius bandyti sudziovinti, niekas nebande, ar jie suluzineja ir netiktu? g.gif
NIDA*
QUOTE(she @ 2010 04 11, 19:43)
ziedlapius nuo nebeisvaizdingu geliu surenka gelininkes, tereikia paprasyti savaite pries, kad parupintu  mirksiukas.gif ir ziedlapiai puikiai isbuna saldytuve
*

aciu uz info..taip ir maniau, kad yra kazkoks racionalus sprendimas ax.gif taip ir darysim .
ЛайМ
O kazin kaip atrodo kai pulkas jauniesiems iseinant is baznycioj muilo burbulus pucia? ax.gif visai noreciau wub.gif
Ditė 75
QUOTE(NIDA* @ 2010 04 10, 23:08)
*

Kiek pas drauges klausinėjau,tai sakė,kad gėlių turgelyje pirkosi žiedlapius ax.gif
pukute m
QUOTE(Ditė 75 @ 2010 04 12, 23:02)
Kiek pas drauges klausinėjau,tai sakė,kad gėlių turgelyje pirkosi žiedlapius ax.gif
*

Klausiau turguje-apie 5-10 lt kainuoja,ziurint kiek imsi.
O prie baznycios ar galima metyti?Ar reikia atsiklausti pas ka?
NIDA*
QUOTE(pukute m @ 2010 04 13, 14:25)
*

o kiek imti tu ziedlapiu? kaip pasakyti, kiek cia oriantuotis?
pukute m
QUOTE(NIDA* @ 2010 04 13, 22:09)
o kiek imti tu ziedlapiu? kaip pasakyti, kiek cia oriantuotis?
*

Viena pardaveja parode-toks maiselis permatomas su rankenelem,uz pilna 5 lt
creatus
mus ir gi apmete roziu ziedlapiais ir likome suzaveti...na, bet jeigu ryziu i akis piltu, tai nezinau kaip ten atrodytu. O kaip ten buna su tom monetom?
mikse
QUOTE(pukute m @ 2010 04 13, 16:25)
*

Mes tuokiames katedroje,tai prie duru niorint mesti ziedlapius,reikejo atsiklausti.

pašnekutė
Svočiavau. Žiedlapius leido prie bažnyčios tik lauke, bet to mums ir reikėjo. Pririnko dykai, nelabai daug, bet sočiai užteko gražioms foto. O dykai, nes visam pulkui darė puokštes ir kt grožius, tai matyt užteko hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Raimukooo @ 2010 03 11, 12:15)
Rožių žiedlapiai jau kaip ir banalu, bet be galo gražu blush2.gif
Beja, dažnokai tenka sutikti,kad barsto ryžius - vaisingumą simbolizuoja.
*

Balta suknelė, juodas kostiumas, dar daugybė dalykų - viską galima pavadinti banaliu. Bet ar ne kiekviena nuo vaikystės paslapčia apie ją svajoja. Kad ir kaip tai būtų banalu - kiekviena nori nors tą vienintelę dieną pabūti princese. O ir aš, tikriausiai, svočiauti sutikau vien dėl to, kad dar kartą į tooooooooookią suknią įlyst doh.gif blush2.gif hihihi.gif Vaikiška gal, banalu, bet... taip gera rolleyes.gif Tokius dalykus žmogus gauna kartą gyvenime (jei pasiseka) ir nori visko, visko geriausio, ką ir kit/kitos gauna.

O jei jau kas nori grudų - tai Lietuvoje vaisingumą simbolizuoja toli gražu ne ryžiai, o javų grūdai. Bet nelabai man jie - tradiciškai su duona jauniesims vaisingumo linki. O į galvas pila užsieniuose. Bet tada jaunieji atsimojuoja ir varo tiesiai į povestuvinę kelionę. O jei dar visą vakarą trintis su tais grūdais galvose ir kitose intymesnėse vietose... doh.gif
kaubojey
Mus barstė rožių žiedlapiais.
Vestuvių rytą atsibudau, ir sugalvojau, kad visgi NORIU smile.gif. Paskambinau floristei, ji sako, suorganizuosiu, žiūriu pas mane namie žydį vijoklinės rožės smile.gif.
Na ir ką - barstė smile.gif. Tas momentas greitai praėjo, bet buvo smagu smile.gif.
cerol
per musu svente isejus is baznycios, sveciai mus barste ersketroziu ziedlapiais. Merginos is vakaro priskyne ir sandariai sudejo i maiselius, puikiai issilaike. Buvo labai grazu ir kvapnu:)
kristulia *
mus barste suauge roziu ziedlapiais, o vaikai grudais, nes akcentas buvo rugiai ax.gif
*Beautiful*eyes*
As tai neplanuoju jokiu barstymu, manau ju ir nebus. Nebent ateje i baznycia pasveikint patys ka sugalvos g.gif nors man tai nera svarbu mirksiukas.gif
Fei
O kada pirkotės tuos žiedlapius vestuvėms? Iš vakaro, ar galima prieš keletą dienų (ir paskui - į šaldytuvą)? ax.gif
Iš ko juos svečiai barstė? Dėjote į pintinėles, ar pateikėte kažkaip originaliau (ir pigiau)?
Lady*love
QUOTE(Fei @ 2011 01 19, 21:09)
O kada pirkotės tuos žiedlapius vestuvėms? Iš vakaro, ar galima prieš keletą dienų (ir paskui - į šaldytuvą)?  ax.gif 
Iš ko juos svečiai barstė? Dėjote į pintinėles, ar pateikėte kažkaip originaliau (ir pigiau)?
*

user posted image
mes darysim stai tokius,nebrangiai jie apseis mum,nes audinys nebrangus bazese ar turguje tikrai uz 10 lt galima nupirkti neprastos medziagytes,juolab kad nedaug jos reikes...Man tai grazu ir miela wub.gif
o siaip tai barsto is paprastu maiseliu,pintineliu kas kaip nori smile.gif
Fei
Ačiū, Lady*Love už patarimą drinks_cheers.gif Bet Jūs ir šaunuolė - iki vestuvių liko dar pusė metų, o Jūs, kiek pastebėjau, beveik kiekvieną smulkmenėlę žinote, apgalvojote, kaip kas bus thumbup.gif
Lady*love
QUOTE(Fei @ 2011 01 19, 21:54)
Ačiū, Lady*Love už patarimą  drinks_cheers.gif  Bet Jūs ir šaunuolė - iki vestuvių liko dar pusė metų, o Jūs, kiek pastebėjau, beveik kiekvieną smulkmenėlę žinote, apgalvojote, kaip kas bus  thumbup.gif
*

taip.nes del sios sventes pakvaisus esu biggrin.gif
viska norisis spet,kad paskutini menesi nereiktu niekur skubet smile.gif
Fei
Jūsų vestuvės kitą savaitgalį po mūsų gaunasi, kiek pastebėjau drinks_cheers.gif thumbup.gif
Tai ir gerai, nors maniškis sako kitaip, sako, kad spėsiu dar viską, bet ir aš iš anksto noriu pradėti ruoštis viskam 4u.gif
almutte
QUOTE(saule19841984 @ 2010 04 01, 02:52)

Taip pat pirkau dirbtinius roziu ziedlapius ir burbulu buteliukus, tokie grazuciai - sampano buteliuko formos ir uzrasu Wedding  wub.gif tokiai jau progai

*

aš tai irgi manau rinksiuosi burbulus, labai gražu smile.gif klausimas: o kur tokiuose buteliukuose galima rasti???
Lady*love
QUOTE(almutte @ 2011 01 20, 14:17)
aš tai irgi manau rinksiuosi burbulus, labai gražu smile.gif klausimas: o kur tokiuose buteliukuose galima rasti???
*

Maciau tokius buteliukus Pc Akropolis(kiekvienam akropoli yra) "Balionu salis" ten daug ideju galima pasisemt thumbup.gif
Fei
Tos, kurios rinkotės dirbtinius rožių žiedlapius - daug sutaupėte? g.gif Ar apsimoka kažin atsisakyti gyvų žiedlapių? ax.gif
almutte
QUOTE(Fei @ 2011 01 20, 16:20)
Tos, kurios rinkotės dirbtinius rožių žiedlapius - daug sutaupėte?  g.gif  Ar apsimoka kažin atsisakyti gyvų žiedlapių?  ax.gif
*

kad aš tai galvoju, kad kažin ar dirbtiniai ne brangiau dar kainuoja blink.gif o be to, juk ne taip labai ten tu juos ir antrą kartą panaudosi (na tiksliau tai kas eis jų rinkti po išmėtymo?biggrin.gif )
~Emilija~
sveikos busimos nuotakos, gal kas zino kiek galetu kainuoti ziedlapiu patrankos? kiek esu macius video tai ispudingai atrodo, aciu uz atsakymus
Sielaa
AS tik uz roziu ziedlapius, man tai taip romantiska ir grazu!! biggrin.gif o su ryziais man kvaila atrodo, kazkaip svetima, gali visur ju prikristi negi paskui visa vakara juos rankiosi, is plauku, drabuziu ir pan. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.