Įkraunama...
Įkraunama...

Nimesil

Nimesilis yra receptinis vaistas,bet recepto vaistininkams paimti nereikia.Ir labai didelė dalis tokių vaistų yra.Paima tik kontraceptikų,antidepresantų (ir į juos panašių vaistų),rimtesnių antibiotikų ir pns.O tokių paprastų niekad neprašo,jei tiksliai pasakai,ko tau reikia.
Nors šiaip turėtų paprašyt parodyt,kad tikrai išrašyta,kad narkomanai (priklausomi nuo vaistų nuo skausmo) nerytų jų saujomis.
Atsakyti
Nimesilis yra ,,nesteroidinis vaistas nuo uždegimo" ir, kaip visi jie, pasižymi keliomis savybėmis:
1. Skausmą slopina
2. Temperatūrą mažina
3. Uždegimą gydo
Vaistas yra (ir visada buvo) receptinis. Ar konkrečioj vaistinėj reikalauja recepto, tai jau kitas klausimas it tai turėtų sukontroliuoti vvkt.
Nepatarčiau vartoti tiesiog peršalus, prieš tai išbandykite saugesnius vaistus: paracetamolį (negydo uždegimo, bet temperatūrą ir skausmą nuima), aspiriną arba ibuprofeną. Taip pat nepatarčiau rinktis daugiakomponenčių vaistų nuo peršalimo, prieš tai neišsiaiškinus jų sudėtinių dalių poveikio. Pvz. kam jums gripex jei tik pakilo temperatūra?- ten įeina medžiaga slopinanti kosulį. Panašiai thera flu. KLAUSKIT VAISTININKO wink.gif
Atsakyti
mano šeima jo nevartoja
Atsakyti
nimesilis pasizymi analgetiniu poveikiu-tinka skausmui slopinti ir dazniausiai skiriamas skausmui slopinti, bet turi dar antipiretini poveiki-t-rai mazinti ir priesuzdegiminiu poveiki-slopina uzdegima. Turi mazai nepageidaujamo poveikio, isskyrus nepatariama jo vartoti sergant inkstu ligomis
Atsakyti
O kaip dėl jo vartojimo nėštumo metu? Šiaip jį pavartodavau retkarčiais.. super dalykas.. aišku ne nuo temperatūros, bet pvz nuo mėnesinių skausmų.. patikdavo, kad išgeri vieną.. ir nebereikia žaisti su kitais vaistais kas kelias valandas... rami iki kito mėnesio smile.gif O va dabar nutiko bėda.. kad skausmas didelis.. bet nežinau, ar nėščioms jo galima sad.gif paraceramolis neveiksmingas....
Atsakyti
QUOTE(AngelinaJolie:) @ 2011 12 15, 00:10)
O kaip dėl jo vartojimo nėštumo metu? Šiaip jį pavartodavau retkarčiais.. super dalykas.. aišku ne nuo temperatūros, bet pvz nuo mėnesinių skausmų.. patikdavo, kad išgeri vieną.. ir nebereikia žaisti su kitais vaistais kas kelias valandas... rami iki kito mėnesio smile.gif O va dabar nutiko bėda.. kad skausmas didelis.. bet nežinau, ar nėščioms jo galima sad.gif paraceramolis neveiksmingas....

Anotacijoj rašo,kad negalima žindant ir paskutiniame nėštumo trimestre (nuo 29sav.)
Atsakyti
QUOTE(babajoska @ 2011 06 05, 02:00)
Nimesilis yra ,,nesteroidinis vaistas nuo uždegimo" ir, kaip visi jie, pasižymi keliomis savybėmis:
1. Skausmą slopina
2. Temperatūrą mažina
3. Uždegimą gydo
Vaistas yra (ir visada buvo) receptinis. Ar konkrečioj vaistinėj reikalauja recepto, tai jau kitas klausimas it tai turėtų sukontroliuoti vvkt.
Nepatarčiau vartoti tiesiog peršalus, prieš tai išbandykite saugesnius vaistus: paracetamolį (negydo uždegimo, bet temperatūrą ir skausmą nuima), aspiriną arba ibuprofeną. Taip pat nepatarčiau rinktis daugiakomponenčių vaistų nuo peršalimo, prieš tai neišsiaiškinus jų sudėtinių dalių poveikio. Pvz. kam jums gripex jei tik pakilo temperatūra?- ten įeina medžiaga slopinanti kosulį. Panašiai thera flu. KLAUSKIT VAISTININKO  wink.gif


Norėjau paklausti kodėl ibuprofenas yra saugesnis nei nimesilis? Nes mano žiniomis ibuprofenas yra neselektyvus COX inhibitorius ir slopina ne tik uzdegiminiu citokinu susidaryna is arachidono rugsties veikiant COX2 bet ir COX1 kuris dalyvauja normaliose fiziologiniuose procesuose. O nimesilis yra selektyvus COX2 inhibitorius. Gal mano žinios pasenusios? g.gif Beja reiktų atkreiti dėmesį, jog paracetamolis ir nestebuklas, nes veikia kepenis, o aspirinas vaikams iki 16metu išvis nėra skiriamas ir dažnai sukelia alergines reakcijas:) Jei kažką suklydau pataisykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimuk's @ 2011 12 20, 18:02)
Norėjau paklausti kodėl ibuprofenas yra saugesnis nei nimesilis? Nes mano žiniomis ibuprofenas yra neselektyvus COX inhibitorius ir slopina ne tik uzdegiminiu citokinu susidaryna is arachidono rugsties veikiant COX2 bet ir COX1 kuris dalyvauja normaliose fiziologiniuose procesuose. O nimesilis yra selektyvus COX2 inhibitorius. Gal mano žinios pasenusios?  g.gif   Beja reiktų atkreiti dėmesį, jog paracetamolis ir nestebuklas, nes veikia kepenis, o aspirinas vaikams iki 16metu išvis nėra skiriamas ir dažnai sukelia alergines reakcijas:) Jei kažką suklydau pataisykit  mirksiukas.gif

Isiterpsiu - gal ir nepasenusios, bet FDA ir pan. daugiau autoriteto turi, o kas jau kas, o jie be reikalo nedraudzia vaistu.
Nimesili bet kada gerti tai tas pats kas suskaudus danciui iskart antibiotiku kokia tablete isgerti. Tam kartui padeda, bet pasekmes? Ne be priezasties kiekvienas vaistas savo paskirti turi. Jei jis toks nekaltas, gertumem visi cia vietoj ibuprofeno. Geriau naproxenu keiskit.


Risk of serious liver damage

The International Society of Drug Bulletins (ISDB) deems it unacceptable that nimesulide has been allowed to remain on European and some other markets in the world. This non-steroidal anti-inflammatory drug (NSAID) offers no therapeutic advantage or better gastrointestinal safety compared with other NSAIDs, whereas it exposes patients to a higher risk of fatal hepatic disorders.

Nimesulide has never been approved for use in countries like USA, UK, Canada, Australia New Zealand, Japan and other countries in view of concerns over its safety profile. Ireland and Singapore decided to withdraw nimesulide from the market in 2007.[15]

The Therapeutics Initiative website mentions: "The European Medicines Agency has confirmed the hepatic risks associated with nimesulide in 2007, but merely limited the duration of treatment, leaving patients exposed to an unjustifiable fatal risk. These half-hearted measures are all the more unacceptable since numerous other available NSAIDs are just as effective and less dangerous."[15]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mamka_: 20 gruodžio 2011 - 20:39
Aš irgi Nimesilį pavartojau per šventes 2 dienas. Atsikėliau su labai skaudančia gerkle ir be balso, sinusitas atsirado, tie purškalai į gerklę tik graužė, nosies plovimai mažai efekto davė, buvo labai labai blogai, nesinorėjo per šventes visai atkritusiai būti. Padėjo,labai net, išvengiau net ausų užgulimo, kuris mane tokiu atveju visada lydi. Tiesa, gėriau Nimesilį 1 k. per dieną.
Atsakyti
Geriau nimesili gal tris savaites du kartus per diena,kartu su ketanova doh.gif pirma savaite jokio poveikio net nejauciau...o bent kiek atlegus skausmams.,t.y.,kai jau galejau miegoti-meciau visa sita bruda,nors gydytoja sake dar gerti...bet...nuo nimesilio buvo siek tiek regejimas sutrikes,o ir skrandziui ne pyragai...tai dabar jei ir skauda,bet jei galiu kentet nesikankinant per daug-negeriu jo.
Atsakyti
Man tai patinka sis NPUV vaistas.Aisku vartoju tik tuomet kai reikia... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 22 vasario 2012 - 19:58
o aš va šiandien pirmą kartą pabandžiau Nimesil, nes labai skausmingos mėnesinės mano. Naktį nuo 5 ryto iš skausmo miegot negalėjau, išgėriau paracetamolio, nes kitų nuo skausmo neturėjau ir paskui draugas nupirko Nimesil. Regėjimui rimtai kažkokią įtaką padarė. Kažkaip manau, kad geriau kokius kitus vaistus kitą mėnesį rinksiuos.
Atsakyti