Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno muzikinis teatras

Vici, nuomojami teatriniai žiūronai mirksiukas.gif bet šiaip imk parterio 3 eilę, tikrai viską įžiūrėsi. gal net per daug. mes vakar parterio 2 eilėje sėdėjome, tai gal kitąsykį rinksiuosi balkoną, kad smulkmenos nenukreiptų nuo pagrindinių dalykų (ypač MB hihihi.gif)
o šiaip visiems galiu parekomenduoti Bajaderę - buvau sužavėta, labai graži istorija, aišku, ir linksma - kitaip juk nebūtų operetė. visa salė juokėsi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 01 26, 09:01)
Vici, nuomojami teatriniai žiūronai  mirksiukas.gif bet šiaip imk parterio 3 eilę, tikrai viską įžiūrėsi. gal net per daug. mes vakar parterio 2 eilėje sėdėjome, tai gal kitąsykį rinksiuosi balkoną, kad smulkmenos nenukreiptų nuo pagrindinių dalykų (ypač MB hihihi.gif)
o šiaip visiems galiu parekomenduoti Bajaderę - buvau sužavėta, labai graži istorija, aišku, ir linksma - kitaip juk nebūtų operetė. visa salė juokėsi  thumbup.gif

dėkui, kad atsiliepei 4u.gif
o kiek mokėjai už antrą eilę? juk kainos nuo vietos priklauso, jo? o ar užsakinėjai kada internetu, kaip su bilietų atsiėmimu, ar galima spektaklio dieną, gal žinai? man reikia kuo daugiau info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 01 26, 11:37)
dėkui, kad atsiliepei 4u.gif
o kiek mokėjai už antrą eilę? juk kainos nuo vietos priklauso, jo? o ar užsakinėjai kada internetu, kaip su bilietų atsiėmimu, ar galima spektaklio dieną, gal žinai? man reikia kuo daugiau info smile.gif


užsisakėm netu, bet atsiėmėm tikrai anksčiau, tad nežinau dėl atsiėmimo prieš spektaklį.
antra eilė 30 litų kainavo. taigi www.muzikinisteatras.lt galima pasižiūrėti repertuarą ir salės planą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 01 26, 17:40)
užsisakėm netu, bet atsiėmėm tikrai anksčiau, tad nežinau dėl atsiėmimo prieš spektaklį.
antra eilė 30 litų kainavo. taigi www.muzikinisteatras.lt galima pasižiūrėti repertuarą ir salės planą  smile.gif

žinau, bet nė velnio ten nesuprantu verysad.gif unsure.gif juk neaišku iš kurios vietos kaip ten matysis unsure.gif aš ten tik kartą buvau, su klase, kai mokyklinukė buvau, tai nieko aš ten nepamenu user posted image
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 01 26, 21:10)
žinau, bet nė velnio ten nesuprantu verysad.gif  unsure.gif juk neaišku iš kurios vietos kaip ten matysis unsure.gif aš ten tik kartą buvau, su klase, kai mokyklinukė buvau, tai nieko aš ten nepamenu user posted image


Imk 3-5 eiles parteryje arba pirmo aukšto balkoną smile.gif
Atsakyti
Parterio nesirinkčiau, atsisės, koks dėdė su didele ševeliūra ir net pasijonių nesimatys ( ir žiūrėjimas į scena iš apačios gaunas), rinkčiaus tik pirmo aukšto balkoną, kuo arčiau centro ir pirmoj eilėj. Aišku, kojoms nėra vietos, bet bent jau vaizdas ir garsas tinkama linkme nukreiptas.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 01 26, 23:14)
Parterio nesirinkčiau, atsisės, koks dėdė su didele ševeliūra ir net pasijonių nesimatys ( ir žiūrėjimas į scena iš apačios gaunas), rinkčiaus tik pirmo aukšto balkoną, kuo arčiau centro ir pirmoj eilėj. Aišku, kojoms nėra vietos, bet bent jau vaizdas ir garsas tinkama linkme nukreiptas.


tai tu apie prezidentinę ložę? nail.gif
ai, aš ir balkonuose, ir parteryje esu sėdėjusi, tai visumoj paėmus - nesu labai reikli žiūrovė, visur gerai buvo smile.gif
----------------------------------------
beje, per Bajaderę chore dainavo ir Neo dainininkas, tik nežinau, kuo jis vardu. o vakar jau per kiž'ą dainavo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 01 27, 09:19)
tai tu apie prezidentinę ložę? nail.gif
ai, aš ir balkonuose, ir parteryje esu sėdėjusi, tai visumoj paėmus - nesu labai reikli žiūrovė, visur gerai buvo  smile.gif

šalia prezidentinės ložės. Iš vienos ir iš kitos pusės rinkčiaus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 01 27, 10:55)
šalia prezidentinės ložės. Iš vienos ir iš kitos pusės rinkčiaus  tongue.gif


o ten irgi po 30? nes daugiau mokėti tai truputį gaila ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 01 27, 11:01)
o ten irgi po  30? nes daugiau mokėti tai truputį gaila  ax.gif

taigi kainų grupės skirstomos į vakarinis1; vakarinis2 ir vakarinis 3. Minėtos vietos nevisada vienodom kainom wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 01 27, 11:06)
taigi kainų grupės skirstomos į vakarinis1; vakarinis2 ir vakarinis 3. Minėtos vietos nevisada vienodom kainom wink.gif


bet nepaaiškinta, kas tas vakarinis 1 2 3 g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 01 27, 11:20)
bet nepaaiškinta, kas tas vakarinis 1 2 3  g.gif

Nugi, kur yra repertuaras, tarkim vasario mėn, pasirenkam "Vienos kraują" ir po mėlyna lentale yra surašytos bilietų kainos: 100, 35, 30, 25, 15, 13, 8Lt ( psl, kur duotas salės planas, po apačia yra lentelė ) - vadinas čia bus vakarinis 3. Pasirenkam "Grafaitę Maricą", atitinkamai kainos: 100, 50, 45, 40, 30, 25, 15Lt ir vakarinis 2. Čia tie skirstymai į " 1; 2; 3" yra Muzikinio teatro vidaus reikalas 4u.gif
( Papildau, kainos aukštos į premjerines operetes, operas, baletus - šitai tai tiksliai žinau )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 27 sausio 2008 - 11:49