Įkraunama...
Įkraunama...

Gal į užsienį gyventi?

SVEIKOS mirksiukas.gif

SIANDIEN MANO PLANAS REALIZUOJASI ISSKRENDAM clap.gif

ACIU VISOM KURIOS DALYVAVO SITOJE TEMOJE

JEI KAS NETURES ISEITIES TAI GALITE RASYTI MAN I AZ O AS PAZIURESIU GAL GALESIU KUO PADETI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestitac @ 2011 04 18, 17:16)
SVEIKOS  mirksiukas.gif

SIANDIEN MANO PLANAS REALIZUOJASI ISSKRENDAM  clap.gif

ACIU VISOM KURIOS DALYVAVO SITOJE TEMOJE

JEI KAS NETURES ISEITIES TAI GALITE RASYTI MAN I AZ O AS PAZIURESIU GAL GALESIU KUO PADETI  4u.gif

Sėkmės kuo didžiausios jums 4u.gif

jei dar kada užbėgsite į šitą temą, pasidalinkite įspudžiais, kaip seksis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, esu is Kauno smile.gif kaip tik mastau, apie isvaziavima i anglija, kartu su sunumi smile.gif bet vis abejoju, nors keik zinau ten mamytem lengviau. Aisku pradzia sunki, bet viskas laikina. Matau daug mamyciu planuoja isvyksta. Na aisku pradziai vaika palikciau, bet pasimciau iskart kaip lengviau pasidarytu.`Sunui 6 metai. Rudeny i mokykla, tai kyla daug abejoniu, del mokslu ir panasiai. 4u.gif
Atsakyti
As aktyviai ieskau, kur isvaziuoti. Nors dabar susiradau darba Vilniuje, vis neprarandu vilties susikurti sotesni gyvenima uzsienyje.
Pasidalinkite, kur geriau. Sio metu esu Olandijoje, cia yra puiki salis. Gasdina, tai, kad vaikai uzaugs olandais ir mes busim skirtingu mentalitetu. Anglijoje geriau, nes ten labai daug tautieciu ir pilna rusu/lietuviu mokyklu vaikams. Taip pat gerai USA ten taip pat pilna tautieciu. Ir su vaikais lengiau isteketi uz uzsieniecio, jie kitaip i tai ziuri, nei lietuviai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2011 04 28, 13:12)
As aktyviai ieskau, kur isvaziuoti. Nors dabar susiradau darba Vilniuje, vis neprarandu vilties susikurti sotesni gyvenima uzsienyje.
Pasidalinkite, kur geriau. Sio metu esu Olandijoje, cia yra puiki salis. Gasdina, tai, kad vaikai uzaugs olandais ir mes busim skirtingu mentalitetu. Anglijoje geriau, nes ten labai daug tautieciu ir pilna rusu/lietuviu mokyklu vaikams. Taip pat gerai USA ten taip pat pilna tautieciu. Ir su vaikais lengiau isteketi uz uzsieniecio, jie kitaip i tai ziuri, nei lietuviai 4u.gif

Kaip taip?
Atsakyti
Sio metu esu Olandijoje, bet ne visam laikui, o griztu i Vilniu dirbti nuo kito men.
Atsakyti
Supratau smile.gif
O del tu visu mentalitetu, as manau, kad del to nereiketu sitaip baimintis. Ypac del skirtumu. Juk ne sau juos auginat, kitiems... Ir nemanau, kad tarkim Olandijoje uzauges zmogus, grizes i Lietuva tures del to bedu g.gif
Zinoma, visos adaptacijos yra sunkus periodai, bet cia jau kita tema..

Tikiu, kad labai mazas procentas tarp isvykstanciu nori isties pabegt is Lietuvos. tiesiog dauguma iesko geroves vaikams net ir savo sunkaus darbo kaina.
Reikia gerai apgalvot, susidet pliusus minusus, atsirinkt prioritetus ir apsisprest.

As jau ta padariau...
Atsakyti
4u.gif labukas visoms,siuo metu gyvenu OLANDIJOJ,tai nuostabi salis,aisku,apsaugota nuo emigrantu,isitvirtinti-nera paprasta,bet imanoma. mirksiukas.gif
darbo tikrai pilna,pragyvenimas-pigus.
tik va-turiu pirmoka sunu,kuri zadu pasiimti jau sia vasara.kadangi gyvenu nedideliam miestely,tai jau dbr.ieskausi ,kaip persikraustyti i didesni miesta,kur yra misrios mokyklos vaikams.pasiulymu turiu,ir del nuomos,ir del darbu tikrai nemazai,yik reikia viska apgalvoti dar.
gal atsiras vienisa mamyte su panasaus amziaus suneliu ar dukryte,norincios gyventi ir dirbti NL?kartu nuomuotis busta ar nama,pageidautina gera anglu kalba.
isvykimas pradziai galimas be vaiko,jau sestadieni arba antradieni.
rasyti i a/z.
Atsakyti
sveikos rolleyes.gif

Tai va mes apsistojome torquay UK , jeigu kam reikia aukles sitam mieste tai galite rasyti i az 4u.gif

o siaip tai kolkas viskas eina kaip sviestu patepta , thumbup.gif miestas irgi nerealus ax.gif
ir cia visai kitas gyvenimas jauti kad gyveni net nenoriu pagalvoti apie grizima i musu gimtine bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestitac @ 2011 05 04, 12:18)
sveikos  rolleyes.gif

Tai va mes apsistojome torquay UK , jeigu kam reikia aukles sitam mieste tai galite rasyti i az  4u.gif

o siaip tai kolkas viskas eina kaip sviestu patepta ,  thumbup.gif miestas irgi nerealus  ax.gif
ir cia visai kitas gyvenimas jauti kad gyveni net nenoriu pagalvoti apie grizima i musu gimtine  bigsmile.gif


Gal cia adrenalinas taip veikia? 4u.gif
O is kokio Jus miesto?
Papildyta:
QUOTE(ernestitac @ 2011 05 04, 12:18)
sveikos  rolleyes.gif

Tai va mes apsistojome torquay UK , jeigu kam reikia aukles sitam mieste tai galite rasyti i az  4u.gif

o siaip tai kolkas viskas eina kaip sviestu patepta ,  thumbup.gif miestas irgi nerealus  ax.gif
ir cia visai kitas gyvenimas jauti kad gyveni net nenoriu pagalvoti apie grizima i musu gimtine  bigsmile.gif


Oho! Pietuose, labai grazus miestas!!! O kokio tipo ten darbai? Ar labai brangu gyventi?
Atsakyti
o as turiu 3 vaikus, ir noriu po metu isvaziuoti i UK...bet manes su 3 vaikais niekas nenores... unsure.gif tikiu, kad uzsienyje poziuris i daugiavaikes mamas visai kitoks nei LT... schmoll.gif
Atsakyti
Tai o kai cia viskas? Jei cia neblogai, tai tikrai ne bus geriau uzsienyje. Mano manymu, cia labiau psihologinis dalikas, nei finansinis. As pvz. noriu pabegti, noriu, kad butu silciau ir gal but idomiau. Bet tikrai zinau, kad Lt man yra lengviau ir geriau. O ten bus sunku. 4u.gif
Atsakyti