Įkraunama...
Įkraunama...

Gal į užsienį gyventi?

QUOTE(vienpaneles @ 2011 09 28, 13:39)
Aisku, idomu. Sudomino sakinys "aiksu iseiti turejau as". Labai keista, jug norvegijoje moters ir vaiku, ypac ten gimusiu teises gan neblogai ginamos. Negi nebuso jokiu soc. tarnybu , kodel nueko is vyro neprisiteisete?
As visiskai su Jumis sutinku, kad svarbu ne kur o su kuo. Manes tai sunys negasdina smile.gif Kokiame Lietuvos kampe gyvenate?



Vaikas gime Lietuvoje, be to jo tevas mano bv ilgai dirbo nelegaliai. Studijavau tada Lietuvoje, tai Norvegijoje nepritendavau i jokias teises, nes ten norint kazka gaut reikia atitirbt tam tikra laika. Be to mano vyras is gudriuju ir ant savo vardo nieko oficialiai neturintys, Bet su kruciausiu mersu vazyneja, iki siol gyvena norvegijoje. Man is jo kaip nieko ir nereikia, bet Skaudziausia tai, kad vaikas gauna tuos 400lt elimentus ir viskas, jokiu rubeliu ar pagalbos, nors meile buvo vaikui berybe.
Gyvenu Vilniuje. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(virga @ 2011 09 28, 15:33)
Nors, ne manes klauset, noriu atsakyti. Norvegijoj gime vaikai, jei vienas is tevu neturi tos salies pilietybes, neginami. Na, paprasciau issireiskus, jei tevai uzsienieciai, tai ir vaikas tampa uzsienieciu. Pilnai suprantu, kad zinutes autorei reikejo isvaziuoti, ji neturejo darbo, ir nestudijavo kaip supratau. EU saliu pilieciai gali laisvai gyvent NO, jei dirba, studijuoja, turi savo verla arba prie seimos nario, jei jis yra NO pilietis.  biggrin.gif


Visiskai teisingai. Lietuvoje manes netenkina vienintelis dalikas, kad nera jokios materialines pagalbos vienom auginancius vaikus. Toks jausmas kad mes atsilykus salis kokia, Zimbabve doh.gif Ar ka dabar, reikia su bile kuo gyvent kad neisgyveni viena? Nesamone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KatiaNorg: 28 rugsėjo 2011 - 15:01
QUOTE(KatiaNorg @ 2011 09 28, 15:48)
Vaikas gime  Lietuvoje, be to jo tevas mano bv ilgai dirbo nelegaliai. Studijavau tada Lietuvoje, tai Norvegijoje nepritendavau i jokias teises, nes ten norint kazka gaut reikia atitirbt tam tikra laika. Be to mano vyras is gudriuju ir ant savo vardo nieko oficialiai neturintys, Bet su kruciausiu mersu vazyneja, iki siol gyvena norvegijoje. Man is jo kaip nieko ir nereikia, bet Skaudziausia tai, kad vaikas gauna tuos 400lt elimentus ir viskas, jokiu rubeliu ar pagalbos, nors meile buvo vaikui berybe.
Gyvenu Vilniuje. 4u.gif
Papildyta:
Visiskai teisingai. Lietuvoje manes netenkina vienintelis dalikas, kad nera jokios materialines  pagalbos vienom auginancius vaikus. Toks jausmas kad mes atsilykus salis kokia, Zimbabve doh.gif Ar ka dabar, reikia su bile kuo gyvent kad neisgyveni viena? Nesamone.


Nu tikrai, o jei turi bedu, tai prasyk "tecio" nors tetis turi teise ir neduoti del daugelio priezasciu. Vnz.. varom, kur mes busim mylimos ir grazios ir ne reikes buti "kvaikai bobai prisigimdziusiai vaiku" bent tenka susidurti su ta nuomone.
Atsakyti
4u.gif labas visoms.neberandu senesnes temos,del to sukuriau nauja.
esu metai jau,kaip olandijoj.cia-neegzistuoju,o gyvenu!padengiau dali skolu,lizingus,bet dar liko anstoliai doh.gif doh.gif doh.gif
i lietuva gryzt gyvent neplanuoju,ir nenoriu.tik va,kaip jau ir kazkiek isitvirtinus esu,bet vienai-labai sunku,dar be kalbos(anglu nera gerai pas mane,tik pagrindai...) ax.gif .rusu-laabai gerai,tai bendrauju su rusu sfera.dirbu rusu bare,barmene,Den hagoj.esme ta,kad noriu parsivezti sunu,8metai jam,kol kas jis lt.bet viena-nepatempsiu...dbr jau padengiau skolu visa didziaja dali smile.gif ,bet sunus dar lt,per sunku vienai.gal atsirastu mamyte,norinti isvykti gyventi i olandija,amzius nuo 30m,vaikucio-5-10metu,padeciau su bustu,darbu ir kt.juk-vienas-lauke ne karys,bet ir taip daug ka pasiekusi esu viena smile.gif
rasykit i a/z. tik rimtai nusiteikusios kazka keisti savo gyvenime.info-nedalinu. mirksiukas.gif





Atsakyti
laba 4u.gif

na idomu kur prapuole mano tema g.gif

Temą gražinau, todėl sujungiau su naujai sukurta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nettle: 03 lapkričio 2011 - 17:12
ACIU 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
Ar yra dar norinciu isvaziuoti i uk ? ateinanti pavasari smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestitac @ 2011 11 25, 23:33)
sveikos  smile.gif
Ar yra dar norinciu isvaziuoti i uk ? ateinanti pavasari  smile.gif


as irgi nieko pries pavasari isvaziuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lapinuke84 @ 2011 11 28, 22:00)
as irgi nieko pries pavasari isvaziuoti smile.gif


O tai smagu ! tai gal bandom susimatyti papasakosiu daugiau apie viska gal atsiras daugiau norinciu susitikti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestitac @ 2011 12 03, 12:04)
O tai smagu ! tai gal bandom susimatyti papasakosiu daugiau apie viska gal atsiras daugiau norinciu susitikti  g.gif


Pas mane dabar teiso procesas del vaiko islaikymo vyksta,tai nzn kada baigsis.bet as rimtai ruosiuosi isvaziuoti is lietuvos.
Atsakyti
QUOTE(lapinuke84 @ 2011 12 04, 11:48)
Pas mane dabar teiso procesas del vaiko islaikymo vyksta,tai nzn kada baigsis.bet as rimtai ruosiuosi isvaziuoti is lietuvos.


O tai jis tau leis issivzti vaika ? nes gyventi uzsieni su vaiku reikia tevo sutikimo arba teismo sprendimo
Atsakyti
QUOTE(ernestitac @ 2011 12 04, 13:54)
O tai jis tau leis issivzti vaika ? nes gyventi uzsieni su vaiku reikia tevo sutikimo arba teismo sprendimo


Vaika priteis man,ir galesiu vaziuoti su jo be leidimo,jis vaiko nelabai pazysta jam tete yra kitas tevas.Bet noreciau pradziai vaziuoti be vaiko g.gif ,paskui ji pasiimciau .
Atsakyti
Jei vaiko gyvenamoji vieta su mama, mama drasiai gali su tuo vaiku emigruoti
Atsakyti