Įkraunama...
Įkraunama...

Gal į užsienį gyventi?

Del isvykimo I uzsieni su vaiku kalbejau su kelioniu agenturos darbuotojais (nes turim kelione i egzotiskus krastus), tai man atsiunte linka i straipsni, kad reikia tevo leidimo registruojant vaiko gyv vieta uzsieny, o keliaujant - ne. Tai kiek suprantu, kol nerasite nuolatines gyv vietos ir neuzsiregistruosit, tol nebus laikoma grobimu. Gaila, nerandu to straipsnio.
Atsakyti
QUOTE(Giddy @ 2012 02 08, 00:51)
Del isvykimo I uzsieni su vaiku kalbejau su kelioniu agenturos darbuotojais (nes turim kelione i egzotiskus krastus), tai man atsiunte linka i straipsni, kad reikia tevo leidimo registruojant vaiko gyv vieta uzsieny, o keliaujant - ne. Tai kiek suprantu, kol nerasite nuolatines gyv vietos ir neuzsiregistruosit, tol nebus laikoma grobimu. Gaila, nerandu to straipsnio.


Norint dirbti ir gyventi uzsieny legaliai, reikia uzsiregistruoti. Kad vaikas lankytu mokykla/darzeli reikalinga irgi registracija. Tai, vistiek tevo sutikimo reikia.
Jau bevek dvi temos apie tai prakalbetos. Manau, neliko Lietuvoj tokiu tamsuoliu, kurios pasiima "savo"vaika ir isvaziuoja. Istatymus reikia zinoti ir gerbti. Beje, paciu labui. biggrin.gif

P.s. Keliauti irgi yra nustatyti "limitai". Neilgiau, kaip tris men. Jei vaikas su mama uztruks ilgiau, tevas gali kreiptis i teisma. Uztrukti ilgiau galima tik su svaria priezastim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virga: 08 vasario 2012 - 16:54
QUOTE(virga @ 2012 02 08, 17:47)
Norint dirbti ir gyventi uzsieny legaliai, reikia uzsiregistruoti. Kad vaikas lankytu mokykla/darzeli reikalinga irgi registracija. Tai, vistiek tevo sutikimo reikia.
Jau bevek dvi temos apie tai prakalbetos. Manau, neliko Lietuvoj tokiu tamsuoliu, kurios pasiima "savo"vaika ir isvaziuoja. Istatymus reikia zinoti ir gerbti. Beje, paciu labui.  biggrin.gif

P.s. Keliauti irgi yra nustatyti "limitai". Neilgiau, kaip tris men. Jei vaikas su mama uztruks ilgiau, tevas gali kreiptis i teisma. Uztrukti ilgiau galima tik su svaria priezastim.

nenorejau nieko izeisti. pasidalinau savo turima info klausimu, kuris yra siek tiek aktualus ir man
Atsakyti
QUOTE(Giddy @ 2012 02 08, 21:22)
nenorejau nieko izeisti. pasidalinau savo turima info klausimu, kuris yra siek tiek aktualus ir man


Negalvojau, kad issizeisi. Atrasiau tiesiog "sausa" zinute. Kad, neuzikabintu kitos ant neteisingo info. Cia, forume yra mama, kuria vyras apkaltino vaiko grobimu. Vaika jis pasieme is motinos, ir dabar kiek supratau teisiasi vaikui globa. Cia ne juokas, taip gali ir "stogas" nuvaziuoti. Nezinau, kaip ji laikosi, bet turbut mamai ner nieko baisiau, todel gal taip suregavau. Tiesiog norejau perspeti. Nes kai isejo tas istatymas, kad vienam vezant vaika i uzsieni nereikia kito is tevu sutikimo ne visi suprato/isigylino i ta istatyma, ir prasidejo migracija mamu su vaikais. biggrin.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
tai va turiu jau teismo sprendima ir galiu vaziuoti kur noriu su vaiku gyventi biggrin.gif


ir vis dar lauku draugiu norinciu vaziuoti su vaikais 4u.gif As jau pavasari noreciau kelti sparnus ax.gif
Papildyta:
planuociau vazioti i torquay uk galit pasiziureti kokios nuomos kainos ir t.t gal ka ir suzaves sis miestas kaip mane pakerejo neisivaizduoju geresnes vietos gyventi su vaiku 4u.gif
Atsakyti
labas:)

pavasari mano mergytei bus dveji metukai ir tikrai noreciau isvykti is karto su ja i uzsieni ir mamos jums patariu ieskoti galimybiu nepalikti savo vaiku mazuciu, nebent porai menesiu, jeigu vaikui jau yra 5 metai, bukit protingos ir atsakingos mamytes!

As taip pat ieskau galimybiu, mano buves draugas neiesko dukrytes ir jo pavarde neirasyta liudijime, tai tikiuosi nebus ateityje problemu del jokiu pagrobimu... doh.gif


Gal ir prisijungciau prie taves i UK , ir as mielai pabuciau su vaikais puse dienos, aisku pasiderintume, darbo galimybes ir tt.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
o kaip fainai atsiranda bendraminciu kad tik su vaikais iskart keliauti 4u.gif ir taip jau neturi pilnos seimos ir mamyte dar dingsta kazkur schmoll.gif net siurpas nupurto doh.gif

o tai tu is kurio miesto ? jei tu turi kokiu klausymu tai gali man i az ar i foruma rasyti 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestitac @ 2012 02 09, 14:14)
sveikos  smile.gif
tai va turiu jau teismo sprendima ir galiu vaziuoti kur noriu su vaiku gyventi  biggrin.gif
ir vis dar lauku draugiu norinciu vaziuoti su vaikais  4u.gif As jau pavasari noreciau kelti sparnus  ax.gif
Papildyta:
planuociau vazioti i torquay uk galit pasiziureti kokios nuomos kainos ir t.t gal ka ir suzaves sis miestas kaip mane pakerejo neisivaizduoju geresnes vietos gyventi su vaiku  4u.gif



As irgi mielai prisijungciau su sunumi, kuriam greit bus trys metai. Bet kodel i ta miesteli? Kur jis konkreciai randasi? Ir jei pigi nuoma, tai kaip su darbais?

Tikrai rimtai mastau apie isvykima ir prisijungima
Papildyta:
QUOTE(Ateniuke @ 2012 02 07, 22:51)
Sveikos. Gal as cia ir ne vietoje, bet noreciau uzduoti klausimeli smile.gif Gal kas zino kaip yra su motinystes pasalpa,jeigu darbus paskutinius du metus uzsieni dibus busiu? Vaikas gims Lietuvoje, po gimimo toliau ir liktume gyventi. Tiesiog idomu kakip jie paskaiciuoja kokio dydzio motinystes pasalpa moketi.. Aciu uz atsakyma arba nuoroda kur siuo klausymu galeciau pasikonsultuoti smile.gif



Nezinau apie kokia sali kalbi. As dirbau Uk iki paskutiniu savaiciu o gimdyt grizau Lietuvon.... Gavau kiek priklauso iki mazdaug sesiu menesiu( cia priklauso kada is darbo iseini), o po to dar ir tax creditus, vaiko child kreditus siunte....nors buvau Lituvoje.... Taciau teko viska grazinti iki paskutines monetos.... nes buvau ilgiau Lietuvoje, nei galima.... sad.gif
Atsakyti
sveikos
o buten tas miestas nes ten iskart vaziuociau i darbo vieta o tai man atrodo kolkas svarbiausiai ten sezoninis darbas 7 - 8 men , tai manau per ta laika galima daug ka susitvarkyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2012 02 07, 20:33)
Na,as nuo birzelio vidurio ieskaus, kur istrukti.Tiesa, sioki toki darba ir cia turiu, todel is pradziu noreciau "pasizvalgyti" dabartinio darbo kasmetiniu atostogu saskaita.Visgi zvirblis saujoj geriau nei briedis lankoj.. Aisku, pajutus, kad svecioj saly sekasi, tikrai ismainyciau ta "zvirbli" i "briedi"  rolleyes.gif  Kadangi angliskai nekalbu, tai, tiesa pasakius,kokioj saly dirbti, nera taip labai svarbu..O kol kas laiko iki vasaros dar yra, ieskau ir toliau  bigsmile.gif
Idomu, yra mamyciu, besizvalganciu i vokiskai kalbancias Vokietija ar Sveicarija?..


As buciau nieko pries ten vaziuoti. Nuo ko zadat pradet, kaip rasit ten darba jei nekalbat uzsienio kalba? (bent jau supratau kad angliskai, gal vokiskai kalbate?)


Vis dar tikiuosi ateityje isvaziuot 4u.gif

QUOTE(virga @ 2012 02 08, 18:47)
Norint dirbti ir gyventi uzsieny legaliai, reikia uzsiregistruoti. Kad vaikas lankytu mokykla/darzeli reikalinga irgi registracija. Tai, vistiek tevo sutikimo reikia.
Jau bevek dvi temos apie tai prakalbetos. Manau, neliko Lietuvoj tokiu tamsuoliu, kurios pasiima "savo"vaika ir isvaziuoja. Istatymus reikia zinoti ir gerbti. Beje, paciu labui.  biggrin.gif

P.s. Keliauti irgi yra nustatyti "limitai". Neilgiau, kaip tris men. Jei vaikas su mama uztruks ilgiau, tevas gali kreiptis i teisma. Uztrukti ilgiau galima tik su svaria priezastim.


Tai va, ta jau supratau, aciu visoms uz info, bet nesupratau, kaip padaryti, kad teismas duotu leidima isvykti su vaikais,jei tevas tam priestarauja? g.gif nes musu tevas tikrai priestaraus is principo verysad.gif

ERNESTITAC, kaip gavote teismo leidima? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelyte@ @ 2012 04 09, 15:31)

Tai va, ta jau supratau, aciu visoms uz info, bet nesupratau, kaip padaryti, kad teismas duotu leidima isvykti su vaikais,jei tevas tam priestarauja?  g.gif nes musu tevas tikrai priestaraus is principo  verysad.gif

ERNESTITAC, kaip gavote teismo leidima?  unsure.gif


Reiketu kaip nors tartis su vaiku tevu. Gal, pavyks, jei zinos, kad vaikams geresnis gyvenimas nusimato? Kai kurios ir alimentu atsisako, jei zino, kad pacios gales vaikais pasirupinti. Kai kas gauna teismo leidima. Nezinau, kiek jis yra tikroviskas. Nes, tada turetu juodu ant balto but parasyta, kad vaikas gali gyventi bet kokioj saly su mama, be tevo atskiro sutikimo. Na, tikekimes jums pasiseks, ko ir linkiu! biggrin.gif
Pelyte, knygas issiunciau i e-pasta. Sekmes!
Atsakyti
Pelyte@,
I vokiskai kalbancias salis dairausi isties del to, jog sia kalba pries 15 metu visai gerai kalbejau.Tiesa, dabar belike tik pagrindai tu turetu ziniu, bet vis sis tas-juk su antraja savo uzsienio kalba-rusu-niekur neprasimusciau.. unsure.gif
Jau nuo vasario siuntineju savo CV po eures sistemoje esancius skelbimus ir vis dar neprarandu vilties bent sezonini darbeli vasarai gauti ax.gif
Atsakyti