Įkraunama...
Įkraunama...

Gal į užsienį gyventi?

na labai smagu kad vis daugiau pasisako siame skirelyje 4u.gif

Gera zinia nuo liepos men bus jau ir pas mus asmens bankrotas , tai kad nenulaidziam ranku ir judam pirmyn tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(geriete:) @ 2010 03 27, 17:38)

Aciu, kad pasidalinote savo patirtim. Tikrai pravercia kitu zmoniu istorijos, tik gaila, kad tokios liudnos. Tikiuosi, po skyrybu jums bus lengviau console.gif
Atsakyti
QUOTE(muksiukas @ 2010 03 27, 04:24)
As cia gal viai ne i tema parasysiu, jau atleiskit, nepykit  smile.gif
Na pas mane tai truputeli kita situacija, reikia patarimu is patyrusiu zmoniu, tai kur gi geriau kreipsies, jei ne i supermamas  mirksiukas.gif
Vyras isvyko laimes ieskoti i uzsieni, paliko mane nuomojamam bute vienu viena dar visai jauna ir grazia  blush2.gif  ne, bet cia ne apie tai... Isvaziavo uzsidirbti, o dabar teigia niekuomet i LT nebegrys. Mane irgi kvieciasi pas save, bet as labai spyriojuos, isvaziuoti visiskai nesinori, bet zinau, kad amzinai taip nebus ir teks kazkaip suktis is padeties... Jokiu isipareigojimu cia LT neturiu, nei vaikai, nei nekilnojamas turtas, tik darbas laiko. Nera jis jau superinis, uzdarbio daznai net ir pritruksta, bet kazkaip gaila viska mest, palikt ir isvykt. Gerai butu kokiu patarimu is salies susilaukti, nes darugai, gimines tai egoistiskai pataria smile.gif nenori paleist.
Aciu

galiu patart tik viena-jeigu myli ir nori susieti gyvenima su siuo zmogum-vaziuok.jei nesi apsisprendusi-o manau-nesi-tada schmoll.gif ,ai,tiesa,nelabai supratau-jus-susituoke?jei taip,tai...teks vaziuoti arba skirtis.nes gryzti-cia-manau jam jau nebe kas...ka jis cia veiks?kur dirbs?uz kokius centus ars,kad ir darba gaus...o dar-butas nuomuojamas doh.gif idomu,kiek reikes ,kuom ir kaip cia dirbti-kad busteli savo isigyti... unsure.gif
taip,kad mano nuomone-jei nera jis jau tooks superinis,ir cia tau geriau(nors siulyciau bent trumpam nuvykti pas ji ir viska realiai pamatyti,o tada spresti-gryzti,ar likti su juo),tai geriau lik cia,issiskirk,jei susituokusi,ir rasi galbut ,ta,savo,tikraji...manau,nera jis tas,kuri tu wub.gif
Atsakyti
cia daug kas rase kad i nezinia vaziuoti yra nesamone , tai bebejo kad tai butu nelogiska nebent pas pazystamus bent jau kurie uzvestu ant kelio ar gal darba koki surade butu tai jo tada galima varyti iskart net nemascius ,vaika greiciausiai tektu men ar 2 men palikti cia , nes vaiko nesivesi kai nebus kam ziureti ir auklej pinigu ir gyvenamo ploto ir t.t del to as cia ir ieskau mamyciu kurios nori vaziuoti is lietuvos kad galima butu surasti geru ideju nes su vaku ten beprotiskai sunku butu vienai unsure.gif pradziai lietuvoje pasibendrautume ,o poto gal as isvaziuociau jei kas is pazystamu pasiulytu ka smile.gif tada jau ir kitos mamytes prisijungtu ,o gal su mamytemis kanors sumastytume ir t.t nes cia nebera ateities bent jau man ir mano vaikui schmoll.gif

tai labai laukiu norinciu prisijungti ,gal koki mita susiorganizuosim . Galimybes atsiranda tada kai yra noro 4u.gif

Nes kazkaip nebeturiu noro cio dirbti kad moketi nerealius mokescius ir gyventi nieko nematant ir numirti tusciai praleidus laika doh.gif kad valstybej geriau tik butu biggrin.gif
tai va mano nuomone butu tokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestitac @ 2010 03 29, 20:44)
cia daug kas rase kad i nezinia vaziuoti yra nesamone , tai bebejo kad tai butu nelogiska nebent pas pazystamus bent jau kurie uzvestu ant kelio ar gal darba koki surade butu tai jo tada galima varyti iskart net nemascius ,vaika greiciausiai tektu men ar 2 men palikti cia , nes vaiko nesivesi kai nebus kam ziureti ir auklej pinigu ir gyvenamo ploto ir t.t  del to as cia ir ieskau mamyciu kurios nori vaziuoti  is lietuvos kad galima butu surasti geru ideju nes su vaku ten beprotiskai sunku butu vienai  unsure.gif pradziai lietuvoje pasibendrautume ,o poto gal as isvaziuociau jei kas is pazystamu pasiulytu ka  smile.gif tada jau ir kitos mamytes prisijungtu ,o gal su mamytemis kanors sumastytume ir t.t nes cia nebera ateities bent jau man ir mano vaikui  schmoll.gif

tai labai laukiu norinciu prisijungti ,gal koki mita susiorganizuosim . Galimybes atsiranda tada kai yra noro  4u.gif

Nes kazkaip nebeturiu noro cio dirbti kad moketi nerealius mokescius ir gyventi nieko nematant ir numirti tusciai praleidus laika  doh.gif  kad valstybej geriau tik butu  biggrin.gif
tai va mano nuomone butu tokia  smile.gif
]
smile.gif juk zinai,kad as prisidedu jau.galeciau vykti net nuo birzelio pradzios,3men-galeciau isvykti be vaiko,ir vasara parodytu,kas kaip.nors esu uzrasius jau i mokykla cia ax.gif ,bet niekas nesutrukdys issivezti.juk susikoperavus kokiom 4 mamytem su vaikais,galetune issinuomuoti nama,priziureti vienos kitu vaikucius,is pradziu-darbus ieskoti,dirbti -kam kaip pasiseks-na,manau-pradziai isitvirtintume,o ir vaikuciams-augti visiems kartu-nebutu to streso,turetu su kuo bendrauti,priprastu vieni prie kitu.ideja gera-pabandyti-tikrai verta,juk visads yra galymybe gryzti atgal. unsure.gif
...o po to laikas parodys-po truputi susikursim kiekviena savo gyvenimus...
aisku-pradziai-tikrai reikes pinigeliu nemazai,bet cia likti-man tai duobe jau greit...
o jei pratempsime metus-atsikratysim visu skolu,kurios spaudzia cia.tai imanoma tik anglijoj,ir tai yra toks istatymas,tik-apie tai -kiek veliau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(besika @ 2010 03 29, 21:00)
]
smile.gif juk zinai,kad as prisidedu jau.galeciau vykti net nuo birzelio pradzios,3men-galeciau isvykti be vaiko,ir vasara parodytu,kas kaip.nors esu uzrasius jau i mokykla cia ax.gif ,bet niekas nesutrukdys issivezti.juk susikoperavus kokiom 4 mamytem su vaikais,galetune issinuomuoti nama,priziureti vienos kitu vaikucius,is pradziu-darbus ieskoti,dirbti -kam kaip pasiseks-na,manau-pradziai isitvirtintume,o ir vaikuciams-augti visiems kartu-nebutu to streso,turetu su kuo bendrauti,priprastu vieni prie kitu.ideja gera-pabandyti-tikrai verta,juk visads yra galymybe gryzti atgal. unsure.gif
...o po to laikas parodys-po truputi susikursim kiekviena savo gyvenimus...
aisku-pradziai-tikrai reikes pinigeliu nemazai,bet cia likti-man tai duobe jau greit...
o jei pratempsime metus-atsikratysim visu skolu,kurios spaudzia cia.tai imanoma tik anglijoj,ir tai yra toks istatymas,tik-apie tai -kiek veliau drinks_cheers.gif


Tai va kolkas mes dviese tik tai ir raginu dar kad atsilieptu 4u.gif tai tu esi mano bendraminte nes as irgi taip masciau biggrin.gif nes reikia dabar jau mastyti apie isvaziavima nes poto tikrai bus sunku darba susirasti svetur . As kai vaziavau i airija tai per pora savaiciu susiradau darba o visi ir visur sake tada kad jau dabar neimanoma susirasti darbo bet as uztrukau tik dvi savaites g.gif tai kad reikia tik noro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestitac @ 2010 04 03, 01:40)
Tai va kolkas mes dviese tik tai ir raginu dar kad atsilieptu  4u.gif tai tu esi mano bendraminte nes as irgi taip masciau  biggrin.gif nes reikia dabar jau mastyti apie isvaziavima nes poto tikrai bus sunku darba susirasti svetur . As kai vaziavau i airija tai per pora savaiciu susiradau darba o visi ir visur sake tada kad jau dabar neimanoma susirasti darbo bet as uztrukau tik dvi savaites  g.gif tai kad reikia tik noro ax.gif

g.gif ale daugiau kazkaip tai-dingo visos...niekam neaktualu g.gif ,gal ne tam skyreli ieskom?parasiau i a/z.
Atsakyti
QUOTE(besika @ 2010 04 03, 12:52)
g.gif ale daugiau kazkaip tai-dingo visos...niekam neaktualu g.gif ,gal ne tam skyreli ieskom?parasiau i a/z.


na pradzia jau padaryti mes jau dvi bigsmile.gif na tokiose situacijose yra vienetai kaip mes del to ir nebeatsiranda norinciu arba tiesiog neturi interneto nes nebeisgali susimoketi angel_sadangel.gif su dar viena mamyte palaikau rysi bet ji klaipedoj ji nenori i uzsieni unsure.gif jai irgi nepyragai doh.gif

tai manau susitiksim apkalbeim visokius varyjantus gal po kurio laiko ir atsiras norinciu thumbup.gif gathering.gif sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestitac @ 2010 04 04, 00:19)
na pradzia jau padaryti mes jau dvi  bigsmile.gif na tokiose situacijose yra vienetai kaip mes del to ir nebeatsiranda norinciu arba tiesiog neturi interneto nes nebeisgali susimoketi  angel_sadangel.gif su dar viena mamyte  palaikau  rysi bet ji klaipedoj  ji nenori i uzsieni  unsure.gif jai irgi nepyragai  doh.gif 

tai manau susitiksim apkalbeim visokius varyjantus gal po kurio laiko ir atsiras norinciu  thumbup.gif  gathering.gif  sunglasses2.gif

sveikos, mamos! noreciau prisijungti prie busimo pasaulio uzkariavimo. smile.gif problema yra ta pati: isvaziuoti reikia, o uzsieny neturiu nieko. sad.gif buto nuoma suvalgo viska. kol kas dar dirbu..tik va, nezinia, kiek ilgai. Manau, tikrai kooperuociausi su jumis, jei viskas ok. Tik dar nemazai visko reik apsneket.. smile.gif aciu autorei uz tema.
Atsakyti
QUOTE(skyinside @ 2010 04 05, 11:19)
sveikos, mamos! noreciau prisijungti prie busimo pasaulio uzkariavimo. smile.gif problema yra ta pati: isvaziuoti reikia, o uzsieny neturiu nieko. sad.gif buto nuoma suvalgo viska. kol kas dar dirbu..tik va, nezinia, kiek ilgai. Manau, tikrai kooperuociausi su jumis, jei viskas ok.  Tik dar nemazai visko reik apsneket.. smile.gif aciu autorei uz tema.

4u.gif sveikute,malonu,kad musu nors kiek daugeja thumbup.gif o is kokio tu miesto?ar tuti vaiku?kokio amziaus? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(besika @ 2010 04 06, 07:13)
4u.gif sveikute,malonu,kad musu nors kiek daugeja  thumbup.gif o is kokio tu miesto?ar tuti vaiku?kokio amziaus? mirksiukas.gif


smile.gif Siaip, kaip ir vilniete, taciau jau gerus metus dirbu Kaune. Bet vis draugai, tevai - Vilniuje. Tad ir as ten gana daznai bunu.
Turiu sunu. Seseri metai. Vien del sunaus amziaus noriu kazka daryti, nes greitu laiku bus zengtas naujas etapas - mokykla. O jos kaitalioti (tuo labiau - ziureti pro pirstus i tai) tikrai nesinori.
Vat ir idomu...kaip rimtai apie tai mastote?.. Kada planuojat startuot, i kur ir pan. Kaip su darbais? Ar kazkuri turi uzsienyje kontaktus, ar vis tik su atitinkama suma vaziuojama ir bandoma kabintis tiesiai ten? (!!! g.gif ) Puikiai zinau, kad pozytivumas ir optimistines mintys puikiai veikia visa tai kas vyksta aplinkui.
Ir isvis..pasigavau siame forume zmones, kurie rezga panasia ideja, kaip ir as su drauge (taip pat vienisa mama lotuliukas.gif ), tai norisi susizinoti koks yra deliojamas planas. Lauksiu kad ir a/z. smile.gif
Labai tikiuosi, kad cia rimta. (kaip mano mama pasake: o tai tu nebijai???? gi nepazysti.. dar parduos doh.gif rolleyes.gif )
Aciu paciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skyinside: 06 balandžio 2010 - 15:53
g.gif NA,TAI KUR DINGOM?
prasom del susimatymo si sekmadieni tarp virsuliskiu ir fabijoniskiu,vilnius.man tinka bet kada ir bet kokiu laiku.del vietos derinames i a /z. drinks_cheers.gif
Atsakyti