Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos

na man ir va jau greit balandis bus o as tik vakar gavau uz sausi dar,o kur dar vasaris,kovas.kosmaras.vaikas serga laringitas pinigu nera.is 1 drauges pasiskolinau 20lt is kitos 20lt ir nupirkau vaistu.o kad saldytuvas jau seniausei tuscias ir nelabai jau yra ka valgyti jiems nesvarbu.vat ateitu is vaiku inspekcijos patikrinti kaip as sunu maitinu tai prisikabintu.o ateit manau gali betkada nes pas mane teismas vyxta del alimentu su teciu vaiku ir ka as jiems pasakysiu.sakys negera mama,neturi ka sunuo duoti tai vaikas pas teti keliaus.sad.gif
negaliu pakesti istatymo ir valdzios durnos.
Atsakyti
Gavau ta davinuka maisto beja ax.gif
Siais metais jis ant tiek supaprastintas, nej cukraus nera , kondencuotas pienas praeitais metais buvo saldintas siais nesaldintas , sausi pusriciai praeutais metais buvo skanuteliai su medum vaikiukas juos dievino wub.gif o dabar kazkokios neaiskios kilmes nevalge net maniske ju
nezinau as nelabai patenkinta davinuku blink.gif
Ir plius nuo praeito davinio praejo 4 menesiai jau doh.gif


p,s tikiuosi neapsmeizit manes ir nesakytit dziaukis tuom ka gavai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adidamm: 24 kovo 2010 - 12:56
QUOTE(adidamm @ 2010 03 24, 13:55)
Gavau ta davinuka maisto beja  ax.gif
Siais metais jis ant tiek supaprastintas, nej cukraus nera , kondencuotas pienas praeitais metais buvo saldintas siais nesaldintas , sausi pusriciai praeutais metais buvo skanuteliai su medum  vaikiukas juos dievino wub.gif  o dabar kazkokios neaiskios kilmes nevalge net maniske ju
nezinau as nelabai patenkinta davinuku  blink.gif
Ir plius nuo praeito davinio praejo 4 menesiai jau  doh.gif
p,s tikiuosi neapsmeizit manes ir nesakytit dziaukis tuom ka gavai

Turbūt galvoja, kad jei duoda, tai reik džiaugtis kad ir ką beduoda g.gif O pro kitą pusę oi oi kokių gėrybių sau ir savo aplinkos žmonėms prisidalija. Kai pažiūrėjau kažkokią laidą per TV, kur apie maisto sandėlius rodė, tai turėtume gaut ir arbatų,kavų, ir koncervų ir vitaminų blink.gif Bet iki mūsų neateina....Ir neateis verysad.gif
Taigis, džiaukimės ką duoda, nesvarbu kad neskanu....
Atsakyti
siandien susitvarkiau del soc stipendijos neakivaizdiniam, tai sake nesvarbu,kad soc pasalpa pradeta bus moketi tik nuo kovo, soc stipendija vistiek priklausys, net ir tuo atveju, jei soc parama tvarkotes, ne kas 3 o kas menesi.
stipendija bus paskaiciuota nuo to menesio, kai pradedat gauti soc parama (mano atveju nuo kovo) iki mokslo metu pusmecio galo (neskaitant to,kad po menesio parama baigsis ir ja reikes perskaiciuoti) ten skaiciuojama pusmeciui
Atsakyti
QUOTE(adidamm @ 2010 03 24, 13:55)
Gavau ta davinuka maisto beja  ax.gif
Siais metais jis ant tiek supaprastintas, nej cukraus nera , kondencuotas pienas praeitais metais buvo saldintas siais nesaldintas , sausi pusriciai praeutais metais buvo skanuteliai su medum  vaikiukas juos dievino wub.gif  o dabar kazkokios neaiskios kilmes nevalge net maniske ju
nezinau as nelabai patenkinta davinuku  blink.gif


taip ir per TV rode, kad ES sumazino parama ir kad bus toks davinys, o dabar po pirmo jau greiciau duos pagal ju grafika kitus , dabar geguzi bus kiek supratau.
Atsakyti
gal zinote kartais jei dabar uzpildziau dokumentus ir sake, kad skirs soc. pashalpa, tai ja moka kas menesi uz viena praeita menesi ar ish karto uz tris menesius sumoka?

Kai pildziau, tai rašiau "kompensacija uz 03-06 men., tai cia dabar i prieki uz kovo menesio šildymo ir t.t. ataskaitas prades skaiciuos kompensacija , ar jau nuo praejusiu menesiu skaičiuos.

Turim shildymo skola, tai nezinau ar skolintis pinigu, kad ja sumoketi ar ja kompensuos dar (neviršijam ploto pagal normatyvus).
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2010 03 25, 10:06)
gal zinote kartais jei dabar uzpildziau dokumentus ir sake, kad skirs soc. pashalpa, tai ja moka kas menesi uz viena praeita menesi ar ish karto uz tris menesius sumoka?

Kai pildziau, tai rašiau "kompensacija uz 03-06 men., tai cia dabar i prieki uz kovo menesio šildymo ir t.t. ataskaitas prades skaiciuos kompensacija , ar jau nuo praejusiu menesiu skaičiuos.

Turim shildymo skola, tai nezinau ar skolintis pinigu, kad ja sumoketi ar ja kompensuos dar (neviršijam ploto pagal normatyvus).

va man irgi si klausimas rupi. tik man ydomu moka uz einama ar uz praejusi menesi. tikrai nemanau kad uz visus is karto. zmones va ziuriu nuo sausio negave. jetau kaip sunku. as tai net nerasiau prasymo maisto paketams gauti, zinau, kad yra zmoniu, kuriems labiau reikia. mus tai dar teveliai is kaimo maistu paremt gali. bet vistiek graudu, vaikai turetu tevus remt, o ne tevai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2010 03 25, 09:26)
as tai net nerasiau prasymo maisto paketams gauti, zinau, kad yra zmoniu, kuriems labiau reikia. mus tai dar teveliai is kaimo maistu paremt gali. bet vistiek graudu, vaikai turetu tevus remt, o ne tevai verysad.gif


jei parašysi dabar 1-ą kartą iki balandžio mėn. gal galo, tai gausi visus metus (dar 4 kartus). Čia ES fondas, kitiems manau neskirs mažiau, jei tu irgi parašysi prašymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 25 kovo 2010 - 09:53
QUOTE(saulyte525 @ 2010 03 25, 10:06)
gal zinote kartais jei dabar uzpildziau dokumentus ir sake, kad skirs soc. pashalpa, tai ja moka kas menesi uz viena praeita menesi ar ish karto uz tris menesius sumoka?

Kai pildziau, tai rašiau "kompensacija uz 03-06 men., tai cia dabar i prieki uz kovo menesio šildymo ir t.t. ataskaitas prades skaiciuos kompensacija , ar jau nuo praejusiu menesiu skaičiuos.

Turim shildymo skola, tai nezinau ar skolintis pinigu, kad ja sumoketi ar ja kompensuos dar (neviršijam ploto pagal normatyvus).



Del skolos tai turite nueiti i istaiga kuri teikia jums siluma , pasirasyti ,kad jus kiekviena menesi lygiomis dalimis dengsite ta skola , tada jau galite eiti formintis sildymo kompensacijai viska jums ten padengs tik turite pateikti israsa , kad neturite isiskolinimo ir padengiate kiekviena menesi po tam tikra suma .
Atsakyti
QUOTE(adidamm @ 2010 03 25, 11:28)
Del skolos tai turite nueiti i istaiga kuri teikia jums siluma , pasirasyti ,kad jus kiekviena menesi lygiomis dalimis dengsite ta skola , tada jau galite eiti formintis sildymo kompensacijai viska jums ten padengs tik turite pateikti israsa , kad neturite isiskolinimo ir padengiate kiekviena menesi po tam tikra suma .

o mes kai pildem tai prase irasyt ar turim skola. tai as ir irasiau kiek mazdaug ra skolos. tai speju dabar ir negausim kompensacijos. ale ot kokios tos moterys seniuniju - nieko nesako doh.gif
Atsakyti
QUOTE(adidamm @ 2010 03 25, 11:28)
Del skolos tai turite nueiti i istaiga kuri teikia jums siluma , pasirasyti ,kad jus kiekviena menesi lygiomis dalimis dengsite ta skola , tada jau galite eiti formintis sildymo kompensacijai viska jums ten padengs tik turite pateikti israsa , kad neturite isiskolinimo ir padengiate kiekviena menesi po tam tikra suma .


man soc. rupybos skyriuje, tai sake, jei skola jau triju menesiu, tai tada skola skaitosi ir pildant prašyma ir reikia tartis, o jei du kaip pas mane tai dar nereikia pildyti, kad skola.

Bet taip ir nesupratau už kuriuos man menesisu skaičiuos, nes soc. rupybos sake, kad "beveik nemokekit, nes viršpločio nera, tai jums perskaičiuos tada". O kai i Vilniaus energija paskambinau, tai jie mazdaug paskaičiavo, kad 280 lt man reikia pačiai padengti. Tai ir suprask ar reikia, ar ne ir koks menuo bus kompensuotas..
Atsakyti
sveikos mergaites, šiandien buvau soc. rupyboi ir man pasake kad priklauso vienkartini pašalpa, pasakie rinkti ciekius is parduotuves ir vaistines, bet nepasakie uz kokia suma galima , gal galetumet padedi ir parašyti ar yra skirtumą is kokiu pardotuviu pirksiu ir ant kokia suma galima.
Atsakyti