Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos

QUOTE(Mirtyšė @ 2010 03 26, 19:54)
kaip  keista..... kodel skirtingai?  g.gif
marazmas man cia kazkoks.... negali gi vieniems vienokia tvarka galioti, kitiems - kita....

idomumo delei - o jus kokiam mieste?

Pati juk rašei, kad taupyti pradėjo, o pasas juk daromas 1 mėnesį, matyt ta tvarka nebuvo įsigaliojusi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBrunetė @ 2010 03 26, 22:07)
tuom kad pinigu nera ,vos uztenka socialinems pasalpoms ismoketi o jus cia dar sako su tom vienkartinem  rolleyes.gif  tikrai sako neismokes ,ne tie laikai  unsure.gif  (as gavau toki ats )
Papildyta:

o del pasu(korteliu ) tai pas mus irgi ju nedaro jei nepasibaige  schmoll.gif  schmoll.gif


na atsakymas tikrai idomus, neismokes, o as vistiek prasyma parasyciau,gal paskaiciuos ir ismokes, juk ne jos moka, jos tik dokumentus priima...
Atsakyti
QUOTE(Mirtyšė @ 2010 03 26, 19:54)
kaip  keista..... kodel skirtingai?  g.gif
marazmas man cia kazkoks.... negali gi vieniems vienokia tvarka galioti, kitiems - kita....

idomumo delei - o jus kokiam mieste?

Panevezyje
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 03 26, 17:20)
Nea, nereikėjo mokėti. schmoll.gif

mano vyras pries 3metus buvo pametes pasa,tai bauda buvo 100lt+naujas pasas uz kuri vel teko moketi.naujai gavo tik banko korteles,vairavimo teises.
Atsakyti
QUOTE(SuperBrunetė @ 2010 03 26, 21:07)
tuom kad pinigu nera ,vos uztenka socialinems pasalpoms ismoketi o jus cia dar sako su tom vienkartinem  rolleyes.gif  tikrai sako neismokes ,ne tie laikai  unsure.gif  (as gavau toki ats )
Papildyta:

o del pasu(korteliu ) tai pas mus irgi ju nedaro jei nepasibaige  schmoll.gif  schmoll.gif

Balandžio pradžioj bandysim dviem mėnesiams tvarkytis socialinę. tai sakėm reikia ir mums pasus pasidaryti. Nes aš paso nesidariau kai keičiau pavardę, o vyro irgi apie pora metų pasibaigęs. vaikų žiūrėjau vieno pasas baigėsi prieš savaitę, o kito prieš mėnesį. Žodžiu iš tos pusės viskas gerai, bet ar jie nesikabins kad kam čia vaikams reikia?
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 03 27, 08:34)
Balandžio pradžioj bandysim dviem mėnesiams tvarkytis socialinę. tai sakėm reikia ir mums pasus pasidaryti. Nes aš paso nesidariau kai keičiau pavardę, o vyro irgi apie pora metų pasibaigęs. vaikų žiūrėjau vieno pasas baigėsi prieš savaitę, o kito prieš mėnesį. Žodžiu iš tos pusės viskas gerai, bet ar jie nesikabins kad kam čia vaikams reikia?

neturetu kabintis ,pas jus jie visi pasibaige .
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 03 27, 10:34)
Balandžio pradžioj bandysim dviem mėnesiams tvarkytis socialinę. tai sakėm reikia ir mums pasus pasidaryti. Nes aš paso nesidariau kai keičiau pavardę, o vyro irgi apie pora metų pasibaigęs. vaikų žiūrėjau vieno pasas baigėsi prieš savaitę, o kito prieš mėnesį. Žodžiu iš tos pusės viskas gerai, bet ar jie nesikabins kad kam čia vaikams reikia?

sveikutes.o pvz man buvo taip kad uzsikabino kodel atejau keisti pasa kuris jau senai pasibaiges is galiojimo nors tebuvo tik 3sav kai nebegalioja.drauge irgi uzsimirsusi nuejo jos 2men negaliojo gavo bauda.man ir sake gausi bauda bet kai paaiskinau kad neturiu uz ka moketi tai tada patylejo.ir seip labai daznai teko isgirsti kad buna baudos.
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 03 26, 20:09)
tai įdomu kam ji skiriama. Kai buvom nuėję buvo per didelės pajamos nors vienam žmogui buvo 400, o jei ir neduoda kai vienam 350, tai išvis ar ją įmanoma gauti  g.gif
mes šiuo metu geriam priešatsminius vaistus, ir kas mėnesį už juos primokėti reikia po 100 lt. ir čia tik vieni vaistai, eina dar ir alerginiai vaistai už kuriuos taip pat kas mėnesį primoku dar beveik po 100. Vyras taip pat serga, grupę atėmė, nors ir kai ją turėjo nė karto negavo kompensuojamų vaistų, jam per mėn vaistai kainuoja virš 200. jeigu ramus mėnuo į 400 telpam  blink.gif  doh.gif pas mane pačią yra šienligė, artėja vasara tai šakės, nė tų neužteks  doh.gif

doh.gif doh.gif doh.gif Turite butinai kreiptis Tik nezinau daba kur tikrai pasidomesiu g.gif

Mano mama jau 20metu kaip asmatininke ir naudoja vaistus nuo astmos us kai kurios primoka tik labai nedaug keleta lituku Naudoje ir diskus kurie kainuoja po 160-200lt jai primoketi nereike Nu apsurdas bet jus turite buti dispancerizuoti ir gauti vaistus g.gif Zinot as dabar neklaidinsiu viska suzinosiu smulkiau jei pavyks ir parasysiu jums i Az 4u.gif doh.gif
Atsakyti
unsure.gif
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 03 27, 10:26)
sveikutes.o pvz man buvo taip kad uzsikabino kodel atejau keisti pasa kuris jau senai pasibaiges is galiojimo nors tebuvo tik 3sav kai nebegalioja.drauge irgi uzsimirsusi nuejo jos 2men negaliojo gavo bauda.man ir sake gausi bauda bet kai paaiskinau kad neturiu uz ka moketi tai tada patylejo.ir seip labai daznai teko isgirsti kad buna baudos.

Baudos dėti jie negali, nes mes turim asmens tapatybės korteles. Svarbu turėti arba ATK arba pasą, ale jei gausim soc pašalpą turėsim abu ax.gif

QUOTE(gosas @ 2010 03 27, 12:19)
doh.gif  doh.gif  doh.gif Turite butinai kreiptis Tik nezinau  daba kur tikrai pasidomesiu g.gif

Mano mama jau 20metu kaip asmatininke ir naudoja vaistus nuo astmos us kai kurios primoka tik labai nedaug keleta lituku Naudoje ir diskus kurie kainuoja po 160-200lt jai primoketi nereike Nu apsurdas bet jus turite buti dispancerizuoti ir gauti vaistus g.gif Zinot as dabar neklaidinsiu viska suzinosiu smulkiau jei pavyks ir parasysiu jums i Az 4u.gif  doh.gif

Būtų didelis ačiū aciuks.gif Mb nuėjo sako per didelės pajamos taip ir palikom, ale dabar į dekretą tik gegužės mėn tai jaučiasi blush2.gif
Man tai kažkaip keista kad vaikams reikia tokias sumas primokėti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2010 03 27, 08:44)
mano vyras pries 3metus buvo pametes pasa,tai bauda buvo 100lt+naujas pasas uz kuri vel teko moketi.naujai gavo tik banko korteles,vairavimo teises.

O jūsų vyras buvo socialiai remtinas, studentas? Aš 2006 m. pamečiau, ir iškart nulekiau užblokuoti ir jokios baudos neskyrė. schmoll.gif ir šį kartą ne. schmoll.gif
Atsakyti
sveiki, gal kas nors atsimena ar reikėjo soc. remtiniems pildant dokumentus parašyti savo telefono numerį?

Galvoju kaip sužinoti kada jau bus priimtas sprendimas, kad šeima yra soc. remtina?

dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2010 03 28, 09:22)
sveiki, gal kas nors atsimena ar reikėjo soc. remtiniems pildant dokumentus parašyti savo telefono numerį?

Galvoju kaip sužinoti kada jau bus priimtas sprendimas, kad šeima yra soc. remtina?

dekui  4u.gif

Taip, reikia telefono numerio.
Atsius laiska, kur bus parasyta koks priimtas sprendimas, ka gausite.
Atsakyti