Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos

QUOTE(odelija1 @ 2010 04 10, 18:40)
stai si mane ir domina,reiks pasiskambint pirmadieni duotu tel,gal bus galimybe eit mokintis biggrin.gif ,

bet paraiskas jai galima teikti tik iki balandzio 12 dienos siam pusmeciau. nebent jau labai susitartumet ten tiesiogiai visas pazymas nusiust.
o jei mokysites tik nuo kito rugsejo,tai viskas tvarkoj, nepraziopsokit prasymo teikimo termino ir skirs visam pusmeciau. paraiskas reikes rasyt kas puse metu (jei ta menesi, kai rasai prasyma esi soc remtina tai ir skirs stipendija pusei metu, net jei po menesio tavo soc parama teks perskaiciuot ir nuimti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 10 balandžio 2010 - 17:50
QUOTE(odelija1 @ 2010 04 10, 15:54)
gal zinot kas iki keliu metu moka soc. stipendija iki 24 ?kurios gaunat gal galit atsakyt kas gaunat,nes niekur nerandu,

man 38, mokausi neakivaizdiniu, valstybės finansuojama forma ir gaunu soc. stipendiją ax.gif
Atsakyti
sveikos mamos 4u.gif
norejau paklausti pagal sy istatyma:
PINIGINĖ SOCIALINĖ PARAMA NEPASITURINČIOMS ŠEIMOMS IR VIENIEMS GYVENANTIEMS ASMENIMS
Kai kurioms šeimoms taikomos papildomos sąlygos:

auginančių vaikus iki 18 metų nesusituokusių asmenų, nutraukusių santuoką ar gyvenančių skyrium sutuoktinių šeimos teisę į socialinę pašalpą turi:

sudarius teismo patvirtintą sutartį dėl vaiko, kuriam yra pripažinta tėvystė, materialinio išlaikymo arba teismui priteisus šiam vaikui išlaikymą;
tėvystės nustatymo, vaiko išlaikymo priteisimo bylos nagrinėjimo teisme laikotarpiu.
Šeima, kuri nėra sudariusi teismo patvirtintos sutarties dėl vaiko materialinio išlaikymo arba dėl išlaikymo ir (ar) tėvystės nustatymo nesikreipė į teismą arba kreipėsi, bet tėvystė nebuvo nustatyta ar išlaikymas nebuvo priteistas, turi teisę gauti kompensacijas, o socialinę pašalpą turi teisę gauti tik vaikas (vaikai).
tai cia kai sutuoktiniai nera issiskyre bet gyvena atsrirai? ir kai yra priteisti elementai gali gauti soc.pasalpa? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos;
Kreipiuosi ir aš su savo klausimuku..... rolleyes.gif
Kai socialiniam buvau maisto paketo pasiimti sužinojau, kad nuo gegužės pradžios galėčiau tvarkytis pašalpą bigsmile.gif .Bet sakė, kad reikia per mėnesį atidirbti 20 val viešųjų darbų.... Man, kaip dirbančiai nereiktų - tektų vyrui.... Man taip įdomu pasidarė. g.gif kokie ten darbai skiriami... ar už juos mokama ir pan....
Gal kas galėtų suteikti info?
AČIŪ
Atsakyti
Labas rytas...gal kas girdėti apie maisto paketus Klaipėdoje?
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2010 04 12, 08:35)
Labas rytas...gal kas girdėti apie maisto paketus Klaipėdoje?

Jau dalina.Dalins visą šią savaitę. Nuo 11-14 val.
Atsakyti
QUOTE(ambasadore @ 2010 04 12, 09:04)
Jau dalina.Dalins visą šią savaitę. Nuo 11-14 val.

Aišku, gal kas žino tikslų adresą tos vietos, kur dalina už "trijų mylimų"...beje kokius dokumentus reikia turėt? Gal ir kvailai klausiu, bet mes pirmą kartą gaunam...
Atsakyti
QUOTE(Jolita_G @ 2010 04 11, 19:56)
Sveikos;
Kreipiuosi ir aš su savo klausimuku..... rolleyes.gif
Kai socialiniam buvau maisto paketo pasiimti sužinojau, kad nuo gegužės pradžios galėčiau tvarkytis pašalpą bigsmile.gif .Bet  sakė, kad reikia per mėnesį atidirbti 20 val viešųjų darbų.... Man, kaip dirbančiai nereiktų - tektų vyrui....  Man taip įdomu pasidarė. g.gif  kokie ten darbai skiriami... ar už juos mokama ir  pan....
Gal kas galėtų suteikti info?
AČIŪ


Kaip uz juos jums mokes jeigu jus tais darbais ATIDIRBATE PASALPA , darbas ivairus visuomenej naudingas , tvarkyti aplinka, gal net seneliu namuose padedineti ivairiai cia kaup jau savivaldybe ar seniunija nuspres .
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif ar si menesi yra jau gavusiu soc pasalpa?
Atsakyti
QUOTE(AdrianittA @ 2010 04 12, 12:56)
Sveikutes 4u.gif ar si menesi yra jau gavusiu soc pasalpa?

mes gavom desimta diena kartu su vaiko pinigais pravede 4u.gif bet manau cia priklauso nuuo savivaldybes kada gauna pinigelius tada ir perveda mes is palangos tai mum reguliariai kiekviena menesi 10 diena moka 4u.gif
Atsakyti
saunu 4u.gif as vilniuj,tai tikiuosi greitai ir as sulauksiu ax.gif
Atsakyti
Tiems, kas Vilniuje nori užsirašyti sekanсiam atvykimui i soc. paramos

jau yra menesio užrašymai:

http://reg.spcentras.lt/talon/visos/

Gal žinote, jei paskirta soc. parama 03-06 men, tai kai šeimoje pdideja pajamos 1-na menesi virš 350 lt žmogui tarkim 04 menesi, tai reikia jiems pranešti ir nuo 04 iki 06 menesio jau nebus tos soc. paramos pašalpos, ar vel eiti perskaičiuoti g.gif
Atsakyti